Forum
hej sem nuša

in stara sem 14 let in hodim v 9 razred..
no ja moja familija ..... pač ja haha ....mam mamo katera je bila model dokler ni dobila emme

in očeta

kateri je pretežne volje saj ne kak kdaj je očetje pač haha
...mama je kul haha mam tudi sestrico emmo

katero imam res rada<3dokler nebo prišla v puberteto ampak to še nebo tako kmalu
noo ammm ja nismo kao nekaj bogati ampak imamo denar ker živimo v lepi in vlki hiši seveda nas majo eni za razvajeno družino

ampak jaz pravim...ni denar deževal mama in pče pridno delata
no to je zaenkrat vse 1 next in začnem pisat
12. april 2015
Next
12. april 2015
nextttt
12. april 2015
next
12. april 2015
zbudla sem se brez budilke torej je sobota oujeja
danes naj bi šli na nek family izlet,,,really?? nebi jaz tegares se mi neda to je kar nekaj ugh...no šla sem fajn iz tople pojstle in si šla naredit zajtrk...preveč tiho je v hiši,in seveda v jedilnici me pričaka listek
"Nuša naredi si zajterk mi smo šli samo po trgovinah"
okej nardila sem si kosmiče ✌
ko sem sama doma si nabijem glasbo in tisto 1 uro uživam
oblekla sem se primerno aprilu :"D enkrat gre sneg potem pa že sonce no vglavnem da je sonce danes
nadaljujem
12. april 2015

ko sem se umila in oblekla sem šla malo ven z kužkom
naša ulica mi je res super velike družine veliko ljubezni še piknike imamo skupaj res je lepo in še neka družina se seli na drugo stran cesteno ker mi je bil dolgčas sem šla domov in se šše dalje dolgočasila ko so končno prišli iz trgovine ugh
se opravičujem za kratek next
next?
12. april 2015
u192375
u192375
next
12. april 2015
next
12. april 2015
u173906
u173906
next
13. april 2015
next
13. april 2015
no ja bla bla razparkirali so in to
šla sem malo na ig in spet mi je bil dc,potem pa sem končno doživela ta prihod novih sosedov...nisem pričakovala lušnega fantano ja ima dva brata in eno sestro ter mamo in očeta
"mama lahko grem poledat nove sosede?"
"ja seveda"
no ko sem prišla tja sem se predstavila
poklepetala sem z njimi,ninoja ni bilo tudi sestra in brata ni bilo
povabla sem jih na nedeljsko kavo sprejeli so
ker mi je bil spet dolgčas sem šla na fb in poiskala tega ninoja
za ninoja so mi povedali starši niti nevem kako izgleda
no saj je vseeno
rada rolkam sem že povedala?no ja ful rada mam tudi pirsinge ampak mi mama ne pusti komaj čakam prvi letnik res,no nino je star 16 let in ja no komaj čakam da pride jutri k nam res se moram pimerno obnašat
no ja pač nerada govorim o tem ampak ko se veni družimo ne rada kadim tudi travo pa pijem ampak nočem da mama izve ampak res mi je finta ker sem mamo ful fajn
no končno je večer ker komaj čakam jutri
"nedelja"
dan se ponavlja ugh
mama kdaj pridejo sosedje?
"ob 2"
really????komaj
no okej grem si raje pospravit sobomojo sobo sem načrtovala 1 leto ker sem hotela met tumblr sobo

mala je ampak jo res ljubim<3
no ura je pol dve lepo sem oblečena hehe
končno sem zaslišala faking zvonec
next?
13. april 2015
u192375
u192375
next
14. april 2015
next
19. april 2015
bila sem v sobi in me je mama poklicala dol ko sem prišla v kuhinjo so me vsi tako gledali kot če bi iz marsa pala
nino:

bla sem zelo sramežljiva in sem bila tiho
potem pa smo se začeli pogovarjat
03. junij 2015
nadaljujem
05. junij 2015
po karakterju je res super fant ampak ima punco :'D
no ko so odšli sem spet umirala od dolgčasa danes je en teden poletnih počitnic^^
pač šla sem malo v mesto in te fore
ker ponoči gremo na morje mislim da grejo sosedje z nami al nekaj moj foter in njegov sta se neki menla za izposojo avtobusa..
ob 7 sem prišla domov in šla pakirat
do pol 9 sem pakirala in itak negrem spat na morji bomo 1 mesec zato prosim lepo rabim čas haha
obleke sem si že pripravla ker ob pol 1 gremo že

potem me je kliknil nino če lahko pride k meni ker je že spakiral in znosil v busa
in da mi bo pomagal znosit prišel je ob 9 in je kar hitro minlo bla je pol 12 in familija od ninoja je priišla k nam otroci so itak spali že v spalnici na busu ob 12 smo meli vse z ninojem sma si šla špe po polnilce fon in računalnik in se spakirala v eno majhno sobico z pojstlo in bla je 00:25 pa smo bli že nameščeni in kmalu odšli
2 nexta
05. junij 2015
u194741
u194741
Nextt <3
05. junij 2015
u193008
u193008
next!!! the best
vsi deli!!
sem šla vse
od začetka
brat!!
res ful dobro pišeš!!
res PRFEKTNO!!!!!!!!!!!!
*W*
*O*

XOXO TINA
06. junij 2015
nextt
06. junij 2015
peljemo se 20 min in mi je že dolgčas
nino pa spi resno?ugh
malo sem pla na we heart it in postala depresivna kako so ene lepe :'D
vsi so splai razen starši očeta pa sta se izmenjevala za volanom peljali se bomo 11 ur
z letalom pa smo itak vsako leto šli tako da smo zdaj z avtobusom..stavili se bomo še v neki državi sploh nevem kje
no nino se je vstal končno in se začel z mano menit potem mi je povedal res hude stvari in jaz njemu to najdva je zbližalo povedal mi je tudi za punco kako je nasramna in res je grozno potem sma gledala komedijo in zaspala
zbudila sma se ob 8 in smo ravno prispeli v neko mesto nevem kje ob 1 naj bi prišli na morje no dobila sma nekaj denarja in si šla seveda nekj kupit
(aja psu je ime sladkorček vem čudno ime ampak mi je všeč)
sladkorček je pa šel z družino,šli so v neki luna park
no ko sma opravila sma prišla v busa in seveda sem si mogla ogledat še vse enkrat
next?
06. junij 2015
u194741
u194741
Nexttt <3 <3
06. junij 2015
next
06. junij 2015
u173906
u173906
next
06. junij 2015
u193008
u193008
next!!!!!!!*w*
07. junij 2015
jaz sem ljubiteljica oblačil ijn vsega tumblr pa we heart it pa tote fore
no kupila sem si kopalke...pač vse za morje ker jaz si vedno na poti potovanja večina kupim za oblečt no moji nakupi:

07. junij 2015
nadaljujem še
07. junij 2015
nino pa nevem kaj si je končno smo se odpeljali
jaz mam drugače probleme z fanti skoraj vsi so me prevarali pa nisem ena od tistih ko ima splone odnose pr 11 jaz še jih nisem imela in niti ne mislim tako hitro met
no nino je res super škoda da si nismo v sorodu :/
no ok valda da sem si vse že sprobala ne?hahaha
ura je bla pol ena torej še samo pol ure waaaa hvalabogu sem sama v sobi
next?
07. junij 2015
next
07. junij 2015
u194741
u194741
Nextt
09. junij 2015
u193008