Forum
u60192
u60192
do zdaj mi še nobene zgodbe ni uspelo napisat do konca ampak to bom. pa tut če bo konc sveta .

Sem Julija in sem stara 16 let. Imam mamo ki je stara 34. Živima sami v bloku v dvosobnem stanovanju. Mama je rodila pri 18ih letih in 1 dan pred porodom je umrl moj oče. Mama je po poklicu odvetnica in jo občudujem da je bila tako močna da me je vzgajala in zraven še končala študij. Imam 3 zelo dobre frendice in ena izmed njih je moja najljubša bff Tjaša. Ostalima dvema je ime Nika in Hana. Skupaj imamo glasbeno skupino The Ends. Jaz pojem in igram kitaro, Tjaša igra bobne, Nika igra klavir in Hana igra bas kitaro. Nažalost pa vsaka živi na drugem koncu Ljubljane zato ne moremo pogosto imeti vaj. Tjaša in jaz sma se skupaj odločili da grema skupaj na srednjo šolo in sma letos tudi bili fazanki. V ljubezni mi ni šlo najbolje. Na netu sem spoznala fanta Alexa ki je bil tudi iz Lj in sem ga videla samo enkrat. Upala sem da ga nikoli ne bom srečala.

Bil je prvi šolski dan in s tem tudi frrrrrrrr x'D. Preoblekla sem se in naličila kot ponavadi. Mama je prihitela do kopalnice in mi dala denar ker se ji je že mudilo v službo. Vzela sem torbo in se odpravila na postajo. Čakala sem na avtobus in tam so me opazili višji letniki. Takoj sta mi dva popisala obraz in roke. Nisem se branila ker mi je vse skupaj bilo smešno. Ko sem prispela do šole sem najprej objela Tjašo. Odpravili sma se v učilnico in spoznavali nove sošolce. Med njimi je Tjaša opazila nekega hudega tipa in me takoj zvlekla k njemu ker ji je bil všeč.
''Hej torej ti si tudi fazan.'' ''Hej. Ja.'' ''Jaz sem Tjaša in to je Julija.'' ''Me veseli, jaz sem Žiga.'' ''Imaš fb?'' ''Ja.'' ''Ti bom napisala najini imeni pa naju dodaj.'' ''Bom z veseljem.''
Ko je v razred stopila profesorica smo vsi vtihnili. Prvi dan se je kar dobro iztekel. Po pouku sem šla na postajo. Čakala sem in čakala na avtobus. Ko je končno prišel smo se vsi vrinili da bi bili čimprej gor. Prišla sem med prvimi in zasedla vrsto nekje v sredini. Dva fanta ki sta prišla gor čisto na koncu nista več imela prostora zato sta mogla prisest h komu. Razmišljala sem o tem da ne bi srečala Alexa. Za seboj sem zaslišala vprašanje: lahko prisedem? Pokimala sem in nisem bila pozorna kdo sedi zraven mene. Čez nekaj časa pa sem dvignila glavo in zagledala Alexa.
05. oktober 2011
u59406
u59406
next plooosiiiiim
05. oktober 2011
u60192
u60192
Na srečo me on ni videl zato sem gledala v drugo smer da me ne bi prepoznal toda ni trajalo dolgo. Pogledal me je in v tistem trenutku tudi jaz njega.
''Julija? A mam js privide?'' ''Alex? Ne nimaš prividov.'' ''Kaj pa ti tu?'' ''Ja nič v Ljubljano hodim v šolo.'' ''Kaj res? Waw pol se boma pa usak dan vidla.'' ''Hja..Zgleda da res.'' ''In kako kj love?'' ''Samska skoz, pa pr teb?'' ''Ma hočem upecat eno pa mi ne rata.'' ''Sigurno ti bo, zdaj morem pa izstopit.Čaw.''
Izstopila sem in stekla do bloka. Odklenila sem in takoj odhitela v svojo sobo na facebook ter vse povedala Tjaši. Ona pa mi je samo rekla da me bo naslednji dan ona zvlekla k njemu na postaji da se bom še bolj pogovarjala z njim. Tega nisem hotla in sem ji grozila da ji bom zamerila x'D. Zvečer je prišla domov mama in gledali sma film, potem pa mi je zazvonil telefon ravno ko sem bila pod tušem.
05. oktober 2011
u59406
u59406
next
05. oktober 2011
u60408
u60408
next =)
05. oktober 2011
neext!!
05. oktober 2011
u60192
u60192
Stekla sem ven in se oglasila. Bila je Hana.
''Hej Hanč.'' ''Julijaaa mormo met sestanek za skupino.Nujno!'' ''Hja..A dans?'' ''Nee je že pozno. Jutri se dobimo pr btcju pa gremo na drink.'' ''Ok. Bom povedala Tjaši.'' ''Jaz pa Niki.'' ''Ok rtm, čaw.'' ''Enako, ajde.''
Upala sem da nam je Haana zrihtala kakšen koncert. Odpravila sem se spat in spet sem sanjala Alexa da me je poljubil in mi rekel da me nikoli več ne izpusti iz rok.. Ko sem se zbudila sem dojela da so bile to samo sanje in se nikoli ne bojo uresničile. V šoli sem vse povedala Tjaši in po pouku sma šle skupaj na postajo. Tam pa je bil Alex. Nisem hotela da me opazi zato sem se skrila za Tjašo. Ona pa me je vlekla čim bolj proti njemu. Na koncu sem zakričala:''Nehaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!'' Vsi so me pogledali in se smejali, tudi Alex. Hotela sem pobegnit ampak me je Tjaša držala za roko. Alex me je še vedno gledal zato sem rekla samo: ''Živjo'' in zvlekla Tjašo na drug konec postaje. Alex me je ves čas gledal dokler ni prišel avtobus. Zrinila sem se med prve in Alex je spet bil zadnji. Ni vedel kam naj se vsede in na koncu se je spet vsedel k meni..
06. oktober 2011
u61785
u61785
Nexty
06. oktober 2011
u60192
u60192
Želela sem si da bi me objel in mi rekel da čuti enako kot jaz čutim do njega, a sem se zavedala da on do mene čuti samo prijateljstvo. Spet me je pogledal in začel pogovor ker sem jaz bila preveč sramežjiva.
''Julija kako si?'' ''Vredu, pa ti?'' ''Super..Ej a veš da prihajajo v Slovenijo skupina Whitesnake?'' ''Ja, vem. Ampak eni si tega pač ne moremo privoščit.'' ''A greš z mano? Plačam ti karto.Nobeden od kolegov jih ne posluša jaz pa nimam želje it sam.'' ''Kaj? Ti bi meni plačal karto? O neee..'' ''Zakaj pa ne? Saj sma dobra frenda.'' ''Ja, ampak ne. Ne moreš mi plačevat.'' ''Premisli in mi javi.'' (pomežiknil mi je). Do konca poti sem bila tiho in ko sem mogla izstopit sem ga samo pogledala in rekla adijo, on pa se je sladko nasmehnil. Nisem mogla verjeti da se mi to dogaja. Hoče mi plačat karto za Whitesnake. Ko sem prišla domov sem poklicala mamo in ji povedala da bom danes bolj pozna ker grem z Tjašo,Niko in Hano vn. Upala sem da ne bom srečala važičke Anje ki je bila Alexu všeč. Odpravila sem se do btcja in tam so bile že Tjaša, Hana in Nika. Šle smo v gostilno in si naročile vročo čokolado ker je bilo zelo mrzlo. Pogovarjale smo se o naši prihodnosti skupine.
07. oktober 2011
u60408
u60408
next pa prosim še kake slikice
07. oktober 2011
u60192
u60192
hahah sam res slike sm pozabla bom dala ;D
07. oktober 2011
u60192
u60192
linke morm dat ker ne gre dat slik gor..

Julija:
http://weheartit.com/entry/14851592

Alex:
http://weheartit.com/entry/10449068

Julijina mama:
http://www.dailymakeover.com/appImages/galleryImages/all_womens_looks/Jennifer_Lopez+Mar_29_2009.jpg
07. oktober 2011
u60192
u60192
Nika:
http://getgorgeousgirl.webs.com/apps/photos/photo?photoid=63097609

Hana:
http://media.photobucket.com/image/dolly+christ+/freaxxxstorm/DollyChrist-3.jpg

Anja (pač tista ko je Alexu všeč):
http://geekcestchic.tumblr.com/post/107764653/pretty-girls-with-nerdy-glasses-appreciation
07. oktober 2011
u60192
u60192
pa še Tjaša:
http://www.totallyfuzzy.net/ourtube/artist/Ashley+Tisdale/+images/page-19/#
07. oktober 2011
u60408
u60408
hvala drugač pa slike gredo gor tam dodaj sliko... pa prilepiš link pa bi ti moglo it
07. oktober 2011
u60408
u60408
aja pa ko sliko ti odpre daš tam pokaži sliko na desni z miško pol ko pa ti pokaže celo sliko pa greš dodaj sliko... pa prelepi
07. oktober 2011
u60192
u60192
ja sj sm hotla tam prlimat pa mi napiše da slika ni veljavna..nevem kaj neki jebe

drugač pa zele pišem naprej pa hvala vsem ko berete..< 3333
07. oktober 2011
u60192
u60192
Hana nam je povedala da nam je zrihtala koncert v ljubljanskem parku. Vse 4 smo se objele in naprej vesele pile vročo čokolado. Hana in Nika sta se odločile da se bosta šle sprehodit, jaz in Tjaša pa sma še sedele v gostilni.
''Omg Julija a ni tamle Žiga?'' ''Ja sam res.Grema ga pozdravit!'' ''Neeeee! Kaj si bo pa mislil?'' ''Oooo opazil te je glej sem prihaja.'' ''O fak.''
Prišel je do Tjaše in jo povabil v kino. Z veseljem je privolila ampak je hotela da grem z njo. Ni se mi dalo in sem se odločila da grem domov. Hodila sem po pločniku in nenadoma mi je spodrsnilo in padla sem naravnost v lužo. Čisto mokra sem tekla po ulici in vsi so me gledali. Naletela sem na Alexa in se zaletela v njega..
07. oktober 2011
u61785
u61785
nexty pa hitr..mal več prosim napiši
07. oktober 2011
neeext!!
08. oktober 2011
u59406
u59406
nextt
08. oktober 2011
u60192
u60192
''Julija a si vredu?'' ''Ja vredu sem samo v lužo sem padla.'' ''Joj. A te pospremim domov?'' ''Ni treba, hvala.'' ''Julija..Všeč si mi in rad te imam.Rad bi da greš jutri z mano v kino.'' ''Kaj? Ja..Lahko.'' ''Okej.Daj se vidima pol jutri na busu.'' ''Ja.Adijo ALex.''
Tekla sem domov in ko sem prispela mi je vrata odprla mama. Zeblo me je ker sem bila premočena. Pokrila me je z odejo in mi skuhala čaj. Pogledali sma film in potem sem se odpravila na facebook. Dobila sem prošnjo za prijateljstvo od nekega krasnega tipa. Ime mu je bilo Nik.
08. oktober 2011
u61785
u61785
nexty odlično ti gre
08. oktober 2011
u60192
u60192
a bi mejbi kdo z mano pisau tole? js niam glih idej pa bi mi prav pršla pomoč :3
08. oktober 2011
neeeeext!! in prov dober ti gre..in men maš ful dobre ideje v primerjavi z mano (poglej mojo zgodbico pa boš vidla) !
09. oktober 2011
u60819
u60819
Next

pa, prosim, če si preberete tole :http://www.igre123.com/forum/tema/why-can-t-i-be-happy/23492/
09. oktober 2011
no da vam povem, js sm lenoba x'D pač mal sm zamenjala profil..
Nessy~hvala..bom pogledala (;
lizz~bomo prebrali x'D
10. oktober 2011
Čez nekaj sekund me je kliknil..
''Hej.'' ''Hej.'' ''Kko sii?'' ''Vredu.ti?'' ''Dobr. Ej a maš ti fanta?'' ''Ne.'' ''Uff..Mam js kj možnosti pr teb? ;P'' ''Hja..Mogoče.'' ''Veš, Julija jaz sem od Alexa frend. Tudi jaz hodim na enak avtobus kot vidva ampak me ti nikoli nisi opazila. Nisi kot druge punce ki samo gledajo za tipi.'' ''Aha.'' ''Daj jutri če me boš vidla stopi kaj do mene.Pa še na avtobusu se boma vidla.'' ''Ok bom.Grem zdaj spat.Lahko noč.''
Zaaprla sem facebook in se stuširala. Potem sem se odpravila v posteljo in se spomnila da sem Alexu obljubila da grem jutri v kino z njim. Poklicala sem Tjašo in ji vse povedala. Bila je navdušena, jaz pa čisto prestrašena. Naslednje jutro sem v šoli po hodniku hodila z Tjašo in naletele sma na Žigata. Pogledal je Tjašo in se ji nasmehnil.
''Glej Tjaša, nasmehnil se ti je!'' ''Ja pa kaj še? To ni res. Sigurno se je keri drugi.'' ''Če ti tako rečeš...'' ''Grema v razred.''
Po pouku sma šli na postajo in zagledala sem Nika in Alexa z ostalimi kolegi. Tjaša me je nagovorila da sem šla do Nika..
10. oktober 2011
zj pa bo verjetn šlo dat slike gor
10. oktober 2011
Julija:

10. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg