Forum
u59711
u59711
Hej! Sem Lili. Hja, vem... Malce čudno ime, a ne? Stara sem 13 let in hodim v šolo, ki je popolna katastrofa. Pravijo mi Lil. For what? Nimam pojma. Imam rdeče, ravne lase, in par pegic, ki mi "krasijo" obraz, pa mi na noben način niso všeč. Ko bi se jih le lahko znebila. Imam najboljšo prijateljico Lolo, ki pa jo kličem kar: Lols. Ja, Lols. Res so hecni vzdevki. Kaj pa pravite na tole, a? Mojega sošolca pa kličemo kar Pomaranča. Res, hecno ja. Sem precej zgovorna, in kadar je popolna tišina ZNORIM! Ne moram biti tiho. To je zame nočna mora. Vrnimo se raje kar k meni domov, v mojo razmetano sobo!
"Lil! Pridi mi pospravit posodo z mize!" Mi zakriči mami iz kuhinje. Pa ravno, ko sem sedla za računalnik in začela igrati Stardoll. "Že grem." Zagodrnjam in nejevoljno pricapljam v kuhinjo. "Lil, to pa res ne gre več tako! Pospravit moraš za sabo!" Mi nameni oster pogled. Zavijem z očmi in hitro zložim krožnike ter jih položim v pomivalno korito. Stečem v sobo in sedem za računalnik. "Naloga!" Zopet zaslišim iz kuhinje, le, da se tokrat dere oči. "Grrr..." Ne zmenim se, le mirno se preoblačim v svoji suite(pri Stardollu). Naveličana sem vsega! In šole in staršev(res! ves čas mi težita!) in vsega! Iz tiskalnika vzamem list in ga počečkam s skico učiteljice(haha, narisala sem ji brke!). "En teden brez računalnika!" Se zopet zadere mami. Znorim brez kompa! Hitro zmečkam skico učiteljice in ga naciljam na koš za smeti. Zadetek! Z zaprašene police vzamem učbenik in zvezek, ter začnem reševati nalogo.

Ko končam stečem do obešalnika, z njega "sunem" sestrino kapo in vetrovko, ter se zavihtim, in stečem ven, na sneg. Snežinke padajo na mojo golo, toplo dlan in se hitro stopijo. Ena mi je celo padla na nos. Škilim, da lahko opazujem njeno obliko, ter kako hitro se topi. Zadiši mi kakav iz neke kavarne. Stečem tja, se naslonim na steklo in opazujem ljudi kako pijejo toplo kavo in klepetajo. Na steklu so se naredile drobne kapljice. Drhtim po vročem kakavu in slastnem čokoladnem piškotu! Kot prilepljena se naslanjam na steklo. Ko pa iz kavarne priteče zaposleni v njej. "Run! Run! Che non possono vedere qui!" Izbuljim oči in gledam pobesnelega natakarja. Počasi se odmaknem in stečem na drugo stran mesta. Sprehajam se in opazujem pobeljene stavbe, ter kako gospe strmijo skozi okna, naravnost vame...

Next?
07. november 2011
u60011
u60011
next next next+1 gratis:NEXT!!!!
12. november 2011
u60011
u60011
najboljša pisateljica na svetu!!!! NEXT!
12. november 2011
u59711
u59711
Počutim se nelagodno, zato svoj nos zakopljem v rdeč volneni šal, roke pa potisnem v žepe. Začutim kovanec in ga vzamem iz žepa. 1,33 Eura! Ravno toliko, da skočim na kakav! Stečem do najbližje kavarne in vstopim. Zvonček zacinglja in množica ljudi upre pogled vame. Zasučem se na petah in se odpravim do mize s snežno belim prtom in sončnico v vazi, ki se tako ponosno "drži". V žepu mi zavibrira mobitel. Potegnem ga na plano; vedela sem! Lols! SMS:" Hoj, hoj Lil! Kak kej? Gre? Pa mami? Teži?" No, super. "Nimam cajta..." Ji odpišem, ter se zazrem skozi okno, opazujem snežinke, ki padajo na tla. K meni pride natakar in naročim. "Kakav s smetano?" Prosim... Usta imam suha... Si sama pri sebi rečem. "Da, takoj." Nasmeji se mi in steče do pulta, kjer nataka kakav. Zadiši mi še slasten muffin, pa mi je ostalo le še ubogih 33 centov. Hmm... No, ok... Jaz pa sem jih zapravila za kakav. Natakar pride do mene, zaračuna, jaz plačam, on pa se znova zavihti k svojemu pultu. Srkam vroč, sladek kakav in opazujem natakarja, kako streže drugim. Ubogi on... Taka služba, pa ja ni tako dobra... Ko bom odrasla bom spremenila svet, na boljše! Zvonček zacinglja in v kavarno vstopi fant. Vaaav, lepi lasje... Ga sama pri sebi pohvalim. "Lahko sedem zraven?" Vpraša in se zasmeji. Ne morem odkloniti. "Sedi..." Mu vrnem nasmeh.
17. november 2011
u59711
u59711
kašn mext?
19. november 2011
u59711
u59711
*next
19. november 2011
next
19. november 2011
next !!!!!!!!
19. november 2011
next!!!
19. november 2011
u60011
u60011
NEXT TAKOJ!
20. november 2011
u59711
u59711
"Hei! Jaz sem Mark. Pa ti?" Me pozdravi in mi postavi vprašanje še preden sede. Nerodno mi je povedati svoje otročje ime, a laž ima kratke noge. Odločim se, da mu povem, kar pravo. "Lili. Lahko me kličeš Lil. No, tako me kličejo prijatelji." Se nasmehnem in poskušam gledati drugam, da ne bi opazil moje sramežljivosti. "Hm... Nisem še tvoj prijatelj, bi pa prav rad postal. Zato te bom klical Lili. Lepo ime." Še pripomni nato pa naroči natakarju kakav s smetano, tako kot jaz... Na obraz se mi razpotegne majhen nasmeh in očitno je, da ga je Mark opazil. "Hja, moje najljubše," zasanjano reče. "S čim pa se ukvarjaš v prostem času? Imaš fanta? Ali celo punco?" Reče rahlo izzivalno. "V prostem času igram odbojko. Nimam fanta... In niti punce, saj nisem lezbika." ostro odvrnem. "Pa ti?" Nekaj časa premišljuje nato pa odvrne:"Košarka, rokomet, tenis..." "Imaš pa res veliko interesov." Pokima in se zasanjano zazre vame. Zvonček zacinglja in v kavarno vstopi dekle s črnimi lasmi. Zgroženo me pogleda, nato pa Marka močno prime pod roko in ga skuša odvleči. "Mark! Kaj delaš tukaj? In KDO je ta punca?!" Jezno reče, nato pa pogled prestavi name. "Lili, za prijatelje Lil." Rečem in stegnem roko, a ona mi je ne da. "Ph! Lili... haha... ne zamerit.... hecno ime..." reče in se zazre v Marka, z očmi mu pove naj še on potrdi. "Lej, Tea... Lepo ime je Lili... Kako, da se ne sramuješ, da tako druge žališ?" Hvala Mark! Tea si popravi svoje dolge črne lase in na obrazu naredi rahlo spako. Ne slini se nad mojim fantom... mi z očmi pove Tea. "Ljubi, pridi greva." Tea je že rahlo nestrpna. "Nisem tvoja lutka, da bi mi lahko takole ukazovala." ostro odvrne Mark. Tei namenim posmehljivi nasmešek. Zazvoni ji telefon. Zbegano gleda za njim, nato ga le najde in se oglasi. "Timmy, ne zdaj..." Zašepeta in prekine. "Kdo pa je bil?" Vpraša Mark. "Ni pomembno.... pomembno je samo, da greva." Marka dvigne in ga povleče skozi vrata, ta me žalostno pogleda in vrže zmečkan listek. Kaj je to? Se sprašujem in ga odvijem...

Next?
25. november 2011
u59711
u59711
Lili!

Nisem imel veliko časa, da te dobro spoznam.
Ja, Tea je moja punca. Je snobovska, a kaj hočeš.
Ti si mi všeč.
Ne, da ti zdaj kar dirketno povem, ampak... zdi se mi prav.
Upam, da nisi jezna.

Se še slišiva.

Spodaj je moj MSN, pa se kaj dobiva, če ne drugega pa slišiva ali pa si dopisujeva.

l.p.

Mark xoxo
25. november 2011
u59711
u59711
Precej ganljivo. Povesila sem glavo, saj je bil tudi meni Mark všeč. Ampak svet se vrti samo okoli takih punc, kot so Tea. "Snobovska Tea". Ja, Mark prav si povedal. Meni življenje ni tako posvečeno, ni tako lepo... "Khm." Natakar je zakašljal in v tistem trenutku sem se zavedla, da sem v kavarni sama(če ne štejemo zaposlenih) in da je ura že tri četrt čez osem. Ni čudno, kavarna bi se morala že zapreti. "Oprostite." Zašepetam, vzamem torbico in se odpravim na svež zrak. Odpravim se domov in med tem premišljujem o Marku in Tei. Nato pa si predstavljam naju z Markom. Lepa kombinacija bi bila. Žal pa nimam šanse proti Tei. Ona je lepa, no, če je inteligentna ne vem, popularna, no, tako izgleda, in še bi lahko naštevali njene dobre lastnosti. Jaz pa sem "mala" spaka. Zakaj mala? Ker nisem ravno velika, sem med najmanjšimi v razredu. Moja sramota. Popolna. Ah, bolje, da te misli kar odpravim stran. Ko pridem domov, vržem torbico na posteljo sama pa se "vržem" na stol. Aha, najbolje, da Marka kar dodam na MSN-ju....
25. november 2011
u59711
u59711
Čez nekaj trenutkov Mark potrdi. Kakšno naključje, da je ravno zdaj tudi on na MSN-ju. Še boljše, polepšal mi bo večer...

Mark_1: Hy! Kako si? Tea je želela ostati pri meni in me nadzirati. Pa sem jo tako rekoč "pregnal".

LiL: Hei! Fajn, fajn. Mau dolg čas. In kako ti jo je uspelo "pregnati"?

Mark_1: Rekel sem, da moja mami non stop teži in prihaja v mojo sobo. Ona je pa ne mara, ravno.... Že ves čas sta si v laseh...

LiL: Res? Tvoja mami mora bit pa res pametna! Takšne ljudi kot je Tea je težko pregnati...

Mark_1: Hehe, vem... O, kriza! Tea me je kliknila za klepet. :/

LiL: Mark, zakaj si sploh z njo, če ti ni ušeč?

Mark_1: Ne vem. Iskreno povedano sem že razmišljal, da bi jo pustil...

LiL: In ZAKAJ je NE?!

Odgovora nisem dobila, saj se je Mark odjavil...
25. november 2011
u59711
u59711
kašn next?
25. november 2011
u59711
u59711
Tea:

Lili:

25. november 2011
u59711
u59711
Vsak, ki bere naj prosim za seboj pusti komentar!!
25. november 2011
next, ful kul: nadaljuj
25. november 2011
u61571
u61571
nextttty pliisss
25. november 2011
u59711
u59711
Presneto! Pa ravno zdaj, ko sem se še bolj "ogrela" za klepet! Vprašanja so mi kar letela iz ust, a vendar, komu jih naj zastavim? Jasno, da Marku, ampak je odjavljen. Pred enim mesecom me je pustil Dick in nisem ga še povsem prebolela. In kaj če je tudi Mark tak prevarant kot Dick, ki me je varal z Debbie? Obljubila sem si, da ne bom več tako zelo zaupala fantom, ampak Mark mi je zares zelo všeč. "Lil! V posteljo!" Jezno zakriči oče iz kuhinje. "Ja, ja!" Zakričim nazaj. "Skočim" pod tuš in uživam ko tople kapljice vode padajo po meni in me pomirjajo. Jutri je šola. Grozno! Stopim iz pod tuša, se ovijem v zeleno brisačo in odidem v sobo. Preoblečem se in smuknem pod toplo odejo. Jutri je naporen dan, spet bom morala videti Dicka...
26. november 2011
u59711
u59711
(aja, oprostite, Lili ni taka na sliki kot sem jo opisala...)
26. november 2011
u61571
u61571
nexttt
26. november 2011
u59711
u59711
Novo jutro, nove težave, nov začetek, nova katastrofa! Šola! "Vstani!" zakriči mami in me skoraj dobesedno vrže iz postelje. "Zaspanka! Šola je! Hitro se obleči!" Zaspano pricapljam do ogledala, si počešem lase, umijem obraz. Odhitim do omare in vzamem vsakdanja oblačila iz nje. Zelene All Starke, črni pulover in kavbojke. Oblečem se in stečem v kuhinjo. "Mami, pa ne že spet tvoja "specialiteta"!" Izumila je nov recept in ga poimenovala: Sadna mešanica kuharice Janne. Ampak meni se ne zdi ravno dobra. Vse sadje je v njej, kar si zamisliš... Ko to jem mi gre na bruhanje... Ampak mami je užaljena če ji direktno povem, da je njen recept za v smeti. No, za zdravje je dobro, ne pa zame, za najstnico, ki ne mara sadja in ima kup težav. To bi bilo zgolj primerno za majhne otročičke, ki potrebujejo ogromno vitaminov in mineralov. Gledam v polno posodo sadja in komaj kaj spravim vase. "Hvala... zdaj pa grem...." Zamomljam in stečem v šolo, saj ni ravno daleč stran...
26. november 2011
u61571
u61571
nextt
26. november 2011
u59711
u59711
Stečem v razred in sedem za svojo klop zraven Lols. "Hi Lil! Zakaj včeraj nisi imela časa?" Me vpraša in začudeno pogleda. "Ti kasneje razložim..." Učiteljica začne s predavanjem. Ko pa do mene prileti listek. Pogledam na okoli in poskušam najti koga, ki mi bi ga vrgel. Skomignem z rameni, saj nikogar ne najdem. "Razgrnem" ga.

Lil!

Ne pretvarjaj se, da si me pozabila...
Jaz te nisem.
Pa pusti Debb, saj je čist ok punca. Sam si ti bolš. Ma, se kej dobiva?
Privolt morš! Popoldne ob 15.30 v slaščičarni. Ok?

Itaq, da bo ok, sej te poznam. Hehe...

Poljubček, Dick.

Ni šanse, da grem z njim. Iz svoje klopi se mi sladko zasmeji. Misli si! Strgam kos listka in se poskusim spomniti, kako bi mu na najgrši način povedala, da ne grem. To si namreč zasluži.
26. november 2011
u60011
u60011
NEXT!!! TaKoJ zAhTeVaM NeXt!!!!!
26. november 2011
u61571
u61571
next
26. november 2011
next
26. november 2011
u61571
u61571
nexttttttttttttttt tkojjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
s
26. november 2011
u59711
u59711
Dick!

Pod nobenim pogojem ne grem s takšnim kot si ti na zmenek.
Ti si navaden izmeček... In ne... pozabila sem te.... tvoje slike lahko najdeš le še v smeteh...
Ko si me varal z Debbie si mi hkrati odprl oči. Ne smem zmeraj zaupati fantom.
Sploh pa ne takim izmečkom kot si ti!
Zato je moj odgovor NE, NE, NE, NE 100000x!

Lili
27. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg