Forum
u20423
u20423
Ja po pa je pršla z Nečem
07. december 2011
Neext!
07. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
...čisto novo frizuro.

Z Nino sva bile šokirane, a sva se na koncu obe strinjale, da ji ta frizura paše veliko bolj pristoji. Tako smo začele s pižama-partyem. Imele smo prečudovite pižame, ki sva jih danes prav v ta namen danes kupile z Živo.
Moja pižama:

Ninina pižama:

Živina pižama:

V mojo sobo smo navlekle polno čipsa, bonbonov in ostalih sladkarij. Navile smo glasbo in začele uživati. Kmalu je pri vratih pozvonilo. Z Nino sva se čudili kdo zvoni ob tej uri, Živa pa je očitno vedela, saj se je le skrivnostno nasmehnila in odšla odpret. Kmalu je prišla nazaj z Lukom, Urbanom in nekim meni nepoznanim fantom. Bil je tako cute. Predstavil se nam je kot Nejc, Lukov in Urbanov prijatelj.
Nejc:

Ker nas je bilo dovolj smo se šli "resnico ali izziv". Smejali smo se kot zmešani, ko si je morala Nina v usta zbasati cel muffin naenkrat in ga je jedla še tri naslednje izzive. Ali pa, ko je Urban skozi okno na ves glas zaklical "Moja babica je najbolj sexy Ženska na svetu!!!" Zabavno je bilo do takrat ko sem prišla na vrsto jaz. Urban mi je za izziv dal, da moram poljubiti Nejca, če se on strinja. Tako sta najini glavi počasi lezle skupaj in najine ustnice sta se združile. Moram priznati, da je Nejc lep in se dobro poljublja, ampak še vedno ni Luka. Ko sem ga po poljubu pogledala, sem v njegovih očeh zagledala kančk žalosti. Ali to pomeni, da kaj čuti do mene? Moje razmišljanje je zmotila Živa, ki je fante nagnala v njeno sobo in jim zabičala, da naj ne hodijo nazaj. Nato smo se še malo pogovarjale in zaspale šele, ko je bila ura 6 zjutraj. Ni nas motilo, da smo spale v droptinah, saj smo bile vse rahlo pijane od coca-cole in otroškega šampanjca.

Nejc:
Luka me je danes povabil na nek pižama-party. Čeprav se mi ni nič dalo, sem se odločil, da bom vseeno šel in v primeru dolgčasa odšel nazaj domov. Odprla nam je neka punca in se nam predstavila kot Živa. V sobi sta čakale še dve. In tako sem zagledal najlepše dekle na svetu. Imela je rjave, dolge in rahlo skodrane lase ter svetle oči. Predstavila se mi je kot Maja in se mi nasmejala. Najprej smo se malo spoznavali, nato pa smo se začeli igrati "resnica ali izziv". Prvi del je bil dokaj zanimiv, a najbolje je bilo, ko me je morala Maja poljubiti. Bil je lep, nežen poljub. A takoj ko sva se razmaknila je njen pogled zataval k Luku. Takrat sem vedel, da nimam možnosti. Zaljubljena je v Luka.
07. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Evo, zdej pa do jutr nč!!!
07. december 2011
Neeeeeeeeext!!
07. december 2011
neeeeeext
07. december 2011
neeext!
08. december 2011
u58307
u58307
nnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!! ! ! !
08. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Zdele se mi res ne da....zvečer mejbi...
08. december 2011
u20423
u20423
NEXT ZDELE
08. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Nina:
Zbudil me je Majin krik. Vsa prepotena je ležala na postelji in gledala v prazno. Vprašala sem jo kaj je narobe in kratko mi je odvrnila, da ni nič. Takrat se je zbudila tudi Živa in skupaj smo odšle prebudit fante. Vsaka je v Živino sobo privlekla poln škaf vode in na tri, štiri, zdaj smo jo zlile po fantih, ki so v isti sekundi skočili v zrak. Vsi premočeni so skakali okrog, si brisali lase in se pizdili na nas, me pa smo se samo smejale. Ko so se fantje uspešno posušili smo odšli na kosilo v picerijo. Imeli smo se SUPER!!! Zvečer smo si izmenjali telefonske št. in fantje so odšli domov. Kmalu sem domov odšla tudi jaz.

Maja:
Ponoči sem imela grozne sanje. Sanjala sem, da sem v parku videla Luka in stekla sem mu v naročje. Očitno sva bila par. Takrat pa zraven pride Nejc in ustreli Luka. Zakričala sem in se zbudila. Zagledala sem Nino, ki je strmela vame in me spraševala kaj je narobe. Nisem ji hotela razlagati kaj je, ne še zdaj. Zato sem preprosto odvrnila, da ni nič. Naslednji dan sem dobila Nejcev SMS, in vabil me je na sladoled. Ker sem sladoled naravnost oboževala, sem hitro oblekla kratke hlače in razvlečeno majico, si lase spletla v kito in odšla v park.
08. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
hlače:

majca:

All-starke:

frizura:

08. december 2011
neeeext!
08. december 2011
next
08. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
JUTR!!!
08. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
http://www.igre123.com/forum/tema/top-photo-by-lizika/26058/ PrJaVtE sE, pLiS!!!!
08. december 2011
Neext!
08. december 2011
u20423
u20423
next
08. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Nejc:
V park sem prišel že pol ure prej, saj niti pod razno nisem hotel zamuditi. Vsedel sem se na klopco in čakal. Takrat se je prikazala Maja. Hodila je proti meni in njena lica so se obarvala rdeče. Bila je tako lepa. Smeje sva odšla do sladoledarja, kjer je ona naročila kepico gozdnih sadežev, jaz pa vanilio.

Usedla sva se na klopco in v neprijetni tišini jedla sladoled. Jaz sem s svojim že končal, Maja pa je počasi lizala svojo kepico. Takrat sem tišino prekinil z uprašanjem, ki ga niti jaz nisem pričakoval: "Bi hodila z mano?"
09. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Maja:
Nejc me je vprašal, če bi hodila. Presenečeno sem se obrnila in kepica sladoleda mi je padla po tleh. Ja, pa je šel sladoled. A to zdaj niti ni bilo pomembno. Zmedeno sem gledala Nejca in on je gledal mene. Čez nekaj časa se je iz mojih ust tih "Ja" Čeprav moje srce bije le za Luka, sem mislila, da bom z Nejcem nanj manj mislila. Takrat se je Nejc sklonil k meni in me nežno poljubil.
09. december 2011
nexxts napeto je
09. december 2011
u20311
u20311
next!
09. december 2011
Neeext!
09. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
next jutr, drgač ni napet...lol
09. december 2011
neext!
09. december 2011
next
09. december 2011
neeeext!
09. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Nejc:
Poljubil sem jo in poljub mi je vrnila. Njene ustnice so bile tako mehke in njena sapa je dišala po vanijili. Nisem bil prepričan, če še vedno čuti kaj do Luka, vendar sem vedel, da me ima rada. Le nisem vedel ali kot prijatelja ali kot fanta. A mi je bilo v tem trenutku vseeno. Ko sva se odlepila drug od drugega, me je pogledala in se mi sramežljivo nasmehnila. A ta trenutek ni trajal dolgo, ker je dobila SMS, da mora nujno domov. Pozdravila me je in stekla stran.

Luka:
Sprehajal sem se po parku in lizal moj najljubši sladoled. Usedel sem se pod drevo, ker me je Maja poljubila in si v glavi še enkrat zavrtel ta trenutek. Iz zamišljenosti pa me je zbudil Majin smeh. Stresel sem z glavo, a zvok ni izginil. Pogledal sem okoli sebe in zagledal Majo..............................................................ko se je poljubljala z NEJCEM!!!??? Takrat sem na licu začutil solzo. Hitro sem jo obrisal in si rekel: "Fantje ne jokajo..." ter stekel stran.
10. december 2011
Neeeext!
10. december 2011
u20311
u20311
next!
10. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg