Forum
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
nika, huala za kometar bom kdaj kej napisala....nekdtam kmau mejbi če bom loh...
04. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
*nextam
04. december 2011
next sporoč
04. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Maja:
Ker nisem imela za popoldne nobenih načrtov, sem se odločila, da sprejmem Ninino povabilo. Ker je bila ura že tri, sem se počasi začela pripravljati. Umila sem si lase, si jih rahlo skodrala in poiskala primerno obleko. Dolgo sem brskala po omari in na koncu našla prelepo črno obleko. Ker je bilo malo hladno sem vzela še jakno in torbico v katero sem spravila denarnico, telefon in ključe. Zaklenila sem vrata in se odpravila v kino.
Obleka:

Zapestnica:
[img]https://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-
snc6/182674_10150401090905713_234209390712_17080612_4187540_n.jpg[/img]
Čevlji:

Torbica:

04. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Nina:
Čakala sem pred kinom in močno upala, da bo Maja prišla. Ko seje prikazala bi najraje skakala od veselja a sem se zadržala in le prišla do nje in jo objela. Maja mi je vrnila objem in skupaj sva po hitrem postopku odšle v dvorano, a sem imela dovolj časa, da sem ji razložila, zakaj sem jo nadrla. Nato me je Maja le pogledala in se mi nasmejala. Vedela sem, da to pomeni da mi odpušča. Usedle sva s na označene sedeže in film se je začel. Po približno pol ure pa je Maja nekaj zagledala in stekla iz dvorane. Stekla sem za njo in jo našla na WC-ju. S solzami v očeh mi je razložila......kva je vidla Maja? Tist k ugane me loh po zasebcu neki upraša pa mu bom mejbi udguvorla.....zdei pa sai 4 nexte...
04. december 2011
neeeext!!!!!!!!!!
04. december 2011
neeeext!!!!! mislm, da je vidla Lukata????? sei sam ugibam, tku da ziher nebo prou...
04. december 2011
u20423
u20423
Neeeeeeeeeeeext fuuul dobr pišš!! mislm da je vidla Lukata tko kt meže MiCy
04. december 2011
u20423
u20423
je že*

pa če kdo hoče prebrt mojo zgodbico
Neeeeeeeeeeeext fuuul dobr pišš!! mislm da je vidla Lukata tko kt meže MiCy
04. december 2011
u20423
u20423
O Gad neki me računalnik zajebava
Neeeeeeeeeeeext fuuul dobr pišš!! mislm da je vidla Lukata tko kt je že MiCy
04. december 2011
u20423
u20423
pa sori če te oglaševanje moti moja zgodbica če bi kdo prebrou
http://www.igre123.com/forum/tema/nova-soseska-kriminalka/25933/
04. december 2011
next
04. december 2011
next!
04. december 2011
next
05. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Ni prublema, vi oglašujte kokr hočte...pa sei ste mel prbližn prou...tk de bom nextala..........................................ZDELE!!!
05. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Maja:
"Neeeeeeeeeeeee!!! Nikoli več ga nočem videti! Niti slišati! Niti....skratka nočem več, da obstaja v mojem življenju..." Tako sem govorila in hlipala Nini v naročje. Povedala sem ji vse od prepira naprej.
Naj vam raje povem kaj sem videla pred eno uro:
...tako sva z Nino sedele v dvorani in gledale film, katerega se ne spomnim niti naslova več. Pa saj to ni pomembno. V glavi se mi kot pokvarjena kaseta predvija tisti trenutek ko sem videla Luka. Ampak ni bil sam. Bil je s punco, pa ne katero koli, bil je z mojo sestro. (Vem da vam tega še nisem povedala, ampak imam sestro in ime ji je Živa. Mami in oči sta jo posvojila nekaj mesecev pred mojim rojstvom, sicer ne vem kje je tu logika, ampak saj je vseeno). Stekla sem ven iz dvorane, Nina pa za mano...ostalo pa tako ali tako veste.

Živa:

ČEZ PAR DNI:
Že tretji dan, sem takoj po šoli stekla domov in se zjokala. Že tretji dan sem si obljubila, da ne bom mislila nanj. A vsakič ko ga vidim, ko me pozdravi, vsakič ko prejmem njegov sms, si želim, da tistega prizora ne bi videla. A še zmeraj se mi prikazuje. Ne morem ga nehati ljubiti. Ko se tako utapljam v svojih solzah in mislih, mi zavibrira telefon. Spet je ON. Piše: "zakaj mi ne odgovoriš in mi ne odzdraviš v šoli. Kaj sm pa naredu???" Takrat pa se mi je popolnoma utrgalo. Pograbila sem mobi in mu odpisala: " dej namest de ti tle men težiš, se pejd raj zlizvt s svojo punco oz. MOJO SESTRO!!!" Takoj ko sem pritisnila pošlji sem to obžalovala. Vrjetno že stotič sem zavrtela "Someone Like You" in se prepustila solzam.
05. december 2011
Neeeext!
05. december 2011
Neext!! ful dobr pišeeš!!!
05. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Huala usem k berete love yaaa....
05. december 2011
;*
05. december 2011
u20311
u20311
next!
05. december 2011
;( neeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!! boga Maja..... čeprou pomojem tu ni blu tu kar je ona misnla.... ampak, spet ugibam, tko de, nabrž ne bo prou.....
05. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Luka:
Zvečer mi ni poslala nobenega sms-ja, zato sem ji ga jaz. Ker nisem dobil odgovora sem bil prepričan, da že spi zato sem jo pustil na miru. Naslednji dan sem jo v šoli pozdravil, a mi ni odgovorila. Zdelo se mi je čudno, a me vrjetno ni slišala. Danes sem ji sms poslal že ob &h in ker do )h nisem prejel odgovora, sem vedel da me ignorira. Nisem pa vedel zakaj. Naslednji dan sem jo spet pozdravil, a me je še vedno ignorirala. Odločil sem se, da bom izvedel zakaj je tako, zato sem jo po sms-ju tudi uprašal. Tokrat mi je odgovorila. Pisalo je: " dej namest de ti tle men težiš, se pejd raj zlizvt s svojo punco oz. MOJO SESTRO!!!" Ostal sem brez besed. Jaz hodim z NJENO SESTRO??? Ampak zakaj mi zameri? Odgovor je le en: Zaljubljena je vame. Ali sem tudi jaz vanjo? Na to vprašanje nisem vedel odgovora.

Maja:
Naslednji dan v šoli me Luka ni pozdravil ali se mi vsaj nasmehnil. Nekajkrat me je pogledal, a ne z veseljem, ampak z razočaranjem. Ta dan se je vlekel kot še noben. Ko je končno odzvonilo za konec zadnje ure, sem brez besed prijela že pripravljeno torbo in stekla domov. Malo po tretji uri sem dobila Ninin sms, če greva v park na sladoled, da me malo razvedri. Zmenili sva se za ob štirih. Ker je bilo to takrat manj kot eno uro, sem se začela pripravljati. Nisem imela časa, da bi si oprala lase, zato sem jih zlikala. Ker je bilo zunaj že zelo toplo sem se oblekla takole:

Ko sem prišla v park sem ugotovila, da sem zgodnja saj je bila ura šele 15.45. Zato sem se usedla pod drevo in čakala.

Luka:
Danes nisem bil dobre volje, saj me je tisti sms čisto šokiral, nato pa sem bil še vprašan glasbo in dobil sem 3. Slabo 3, je poudarila učiteljica. Po koncu pouka sem šel do omaric, da bi se preobul. Ko pa sem jo odprl, je iz nje padel listek. Na njem je pisalo: "Prosim pridi danes ob 4h v park." Nisem vedel kdo je, vendar sem sklepal, da je Majin. Tako sem se ob 4h odpravil v park, saj me je zanimalo, kdo me potrebuje.

Maja:
Ura je bila že 16.10., Nine pa ni bilo od nikoder. Prikazal se je nekdo drug. Luka. Zakaj vedno on? Že sem hotela vstati in se odpraviti, ko je prišel do drevesa in se usedel zraven mene. Čutila sem kako mi je po licu zdrsela debela solza in čutila sem nežno roko, ki mi je tisto solzo obrisala.

Luka:
Spet je jokala. Nisem mogel kaj, da se nebi sklonil k njej in ji obrisal tisto solzo. Takrat se je obrnila k meni in se mi nasmehnila. Imela je najlepši nasmeh, kar sem jih kdaj videl. Rad bi se sklonil k njej in jo poljubil, a ne vem če bi ji bilo to prav. A očitno je ona imela iste namene. Čutil sem kako se je s svojimi ustnicami na hitro dotaknila mojih. To ni bil pravi poljub, pa tudi prijateljski ne. Bil je nekaj vmes. Potem pa je vstala in zbežala stran. Nisem vedel kaj bi, zato sem se naslonil na drevo in sanjaril o Maji.
05. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Evo zdej pa do jutr nč...
05. december 2011
sooorry med vikendom me ni blo neeext!!!
05. december 2011
neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!! ful huda zgodbica
05. december 2011
u20311
u20311
next!
05. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
wow, kok mam že bralk....
05. december 2011
neext!