Forum
Zgodba bo na pol resnična, govorila bo pa o punci k se je po telefonu dopisovala s fantom, ki je bla vanga, v živo ga pa ni upala ogovorit............................................................če te pa zanima naprej pa ber...

Boš brau/brala?????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. december 2011
Tisti večer ko sem dokončala vso nalogo in sem se že odpravljala spat, mi zabrni telefon. Leno se stegnem do nočne omarice saj sem bila prepričana, da je katera od sošolk spet pozabila kaj je bilo za nalogo. Ko pa pogledam na zaslon me doleti šok. Pisal mi je ON. ON je tisti popolnež v katerega sem bila zaljubljena že od lanskega plesa. On je tisti ob katerem se kar topim. ON je tisti za katerega živim. No skratka odprla sem njegov (ime mu je Luka) sms v katerem ni bilo nič drugega kot............next??? (sei vem de ne sam usen)
02. december 2011
bom kr nextala..............

...trije uprašaji. Ja vem da je čudno, ampak use mi je postalo kristalno jasno, ko sem pogledala med poslane sms-je in opazila, da sem mu poslala prazen sms.Opravičila sm se mu, odložila telefon in se ulegla v posteljo. Malo je še manjkalo da bi zaspala ko telefon ponovno zavibrira. Z mrkim obrazom poberem mobi, a se mi kmalu razjasni ko ugotovim da mi je spet pisal Luka...
02. december 2011
..v sebi bi najraje skakala in pela (čeprav nimam posluha), a sem se le rahlo nasmehnila in mu odpisala. Tako sva se pogovarjala kakšne pol ure, nato pa sem jaz med čakanjem na sms ponesreči zaspala. Zjutraj me je zbudila nadležna budilka. Že sem jo hotela izklopiti in odložiti mobi, ko sem opazila, da me čaka sporočilo. Bilo je od Luka in pisalo je, da je ugotovil da sem zaspala in lahko danes nadaljujeva pogovor. Vsa vesela sem se začela pripravljati za šolo in med tem razmišljala kaj mu bom napisala danes. V šoli sem takoj poiskala mojo najboljšo prijateljico Nino in ji razložila vse do zadnje podrobnosti. poslušala me je z odprtimi usti, na koncu pa izjavila, da je Luka vrjetno zaljubljen vame. to sem seveda takoj zanikala, čeprav sem si želela da ima Nina prav. Že je hotela ugovarjati ko je na srečo zazvonil zvonec, Usedle sva se v zadnjo vrsto in učiteljica je začela razlagati nekaj o večkotnikih. Delala sem se da jo poslušam, v resnici pa mi je po glavi hodila le ena misel "Luka je zaljubljen vate...". Moje razmišljanje pa je prekinil listek, ki je priletel na mizo. Na njem je pisalo: "on je moj, pusti ga na miru!!!". Listek sem pokazala Nini ona pa mi je odgovorila naj se ne menim za te prazne grožnje neke krave.
03. december 2011
Še slikce:

recmo de sm to jst oz. Maja:

pa de je to Luka, čeprov je drgačn:

te je Nina:

03. december 2011
sej jšt berem neeext!!! (zame)
03. december 2011
wwwweeee, moia prva bralka...bom kmau nextala
03. december 2011
Po koncu tretje ure sva se z Nino odpravile na malico. Sendvič s šunko, sirom in kumaricami ni bil moja najljubša jed, zato sem si uzela le sok in jabolko. Po malici je Nina odšla nazaj u razred, saj je morala prepisati nalogo, jaz pa sem se odpravila na svež zrak. Usedla sem se na klopco pred šolo in uživala, ko mi je nežen pomladni vetrič kuštral lase in poslušala pogovore ostalih učiteljev in sošolcev. Tedaj pa sem zaslišala znan glas, njegov glas, ki je postajal vse glasnejši. Očitno je bilo, da se mi je bližal. Hitro sem vstala in pobegnila na ženski WC. Tam sem ostala do konca dokler se ni oglasil zvonec in sem morala v razred. Nino je zanimalo kje sem bila, a je v razred prišla učiteljica in začela se je fizika. Spet nisem sledila razlagi, a je učiteljica opazila in me poklicala pred tablo. Bila sem uprašana, a na srečo samo to kar sem znala zato sem na srečo dobila 5.
03. december 2011
Po koncu pouka sva se z Nino odpravili proti domu. Med potjo sem ji razložila vse kar se je zgodilo med glavnim odmorom. Kako je hodil proti meni. Kako sem se mu skrila na WC. In kako se mu nameravam izmikati do konca. V trenutku ko se je sem končala, se je Nina ustavila in me sam gledala. Nato pa je naredila nekaj, česa nikoli ne bi pričakovala od nje.......(no kaj je nrdila?)
03. december 2011
k je sai en next, nadaliujem....
03. december 2011
NeeexT!
še dons prosiiim...
03. december 2011
neeeeeeeeext!!!!!!!!!!!! aia, drgač mislm, da jo je klofutnla, al se je pa smejat začela....
03. december 2011
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ze 2 bralki mam
aia, pa nextam zdele...
03. december 2011
pa kr hitr plosiim
03. december 2011
amm... k lahko še ti mojo prebereš? LINK: http://www.igre123.com/forum/tema/love-story/25749/
03. december 2011
Tale next je za moio prvo bralko MiCi
03. december 2011
03. december 2011
03. december 2011
ma dei prim že!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. december 2011
Začela se je dreti name: "PA KVA JE S TABO ŽENSKA, KVA PA MISLŠ DE SI???!!! TIP K SI VANG GRE PRUD TEB TI MU PA POBEGNEŠ!!!! A ZDEJ K PA TI JE EDN UDGUVORU NA SMS PA MISLŠ DE JIH LOH KR ZAFRKAFAŠ AL KAJ!!!???" Samo stala sem tam kot ukopana in gledala Nino: nato sem na licu začutila solzo. In nato še eno in še eno in kmalu jih je bilo toliko, da jih nisem morala več prešteti. Skozi slap solz sem bežno videla, da je jokala tudi Nina. Ker nisem vedela kaj bi sem začela teči. Slišala sem kako je Nina upila za mano, a sem se ustavila šele takrat ko je nisem več slišala. Nato pa sem zagledala Luka, kako se je smejal s prijatelji. Še bolj sem začela jokati in še hitreje teči. A me je opazil in ustavil. Hotela sem mu pobegniti takrat pa me je močno objel. Naredil je prav, saj sem v tistem trenutku to najbolj potrebovala. Njegov vonj in njrgova toplina sta bila tako omamna. Ko sem nehala jokati sem ga narahlo odrinila in začela hodit proti domu. Tokrat mi ni sledil, le stal je tam in gledal za mano. To in misel na Nino sta mi spet privabila solze v oči, a sem se zadržala in se do konca zjokala šele doma, v svoji sobi.
moja postelja:

Ko sem se malo pomirila, sem se odločila, da bom naredila nalogo. V trenutku ko sem končala, pa sem dobila sporočilo od Nine. Hotela sem odložiti telefon, a sem se na koncu vseeno odločila, da bom sporočilo prebrala. Pisalo je:
Hei stara!!
Ei res sori za tisto prej, sam mam res dobr razlog de sm te tkole nadrla. Če greš z mano u kino ti bom use pojasnila.
Tko de prosm prid ob 5h pred tuš planet.
Tvoia, ampak res sam tvoia Ninča
03. december 2011
A bo šla, a ne bo šla? To je zdej uprašanje............next or not?
03. december 2011
UUuuuuu MATR, mam že 80 ogledou......love ya use k berete...
03. december 2011
HWALA!!!!! neeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!! mislm da bo šla...
03. december 2011
Sam tok, zdej bom začela pisat po osebah.....če vam je ok al pa ne...lol
04. december 2011
Nina
"PA KVA JE S TABO ŽENSKA, KVA PA MISLŠ DE SI???!!! TIP K SI VANG GRE PRUD TEB TI MU PA POBEGNEŠ!!!! A ZDEJ K PA TI JE EDN UDGUVORU NA SMS PA MISLŠ DE JIH LOH KR ZAFRKAFAŠ AL KAJ!!!???"Kaj sem naredila. Besede so kar same uhajale iz mojih ust. Nadrla sem najboljšo prijateljico, če bo zdaj sploh še hotela to biti. In potem sva obe začele jokati. Hotela sem jo objeti in potolažiti, ampak sem se zavedala da to v tem primeru ne bi bilo najbolje. Stale sva tam in se gledale, potem po je Maja začela teči. Klicala sem za njo, a se ni ustavila, jaz pa nisem imela moči, da bi jo lovila, niti moči da bi odšla domov. Usedla sem se na bližnjo klopco in razmišljala o vsem kar se mi je danes zgodilo, saj ta prepir ni bil edini šok danes. Med glavnim odmorom sem zasačila fanta, kako se poljublja z mojo največjo sovražnico Aido. Ta dan res ni bil eden iz mojih najljubših.
04. december 2011
od Nine (zdej že biuši) fnt Miha:

Aida:

04. december 2011
Luka:
Jokala je. Maja je jokala, čeprav je ona vedno dobre volje. Zakaj že? Ali sem ji kaj takega napisal. Tako sem jo gledal, čeprav je bila objokana, je bila lepa. Čakaj, čakaj ali sem se mogoče zaljubil? Ne ne smem se, jaz že imam punco. Tako sem jo opazoval in razmišljal kaj jo je tako razžalostilo. Medtem me je opazila in začela teči. A ker sem bil veliko hitrejši od nje sem jo ujel in prijel za roko. Hotela se mi je iztrgati, jaz pa sem jo objel, saj se mi je zdelo, da je v tistem trenutku to najbolj potrebovala. In in imel sem prav, saj se je sprostila in ihtela v mojem naročju. Potem pa me je kar naenkrat odrinila in odšla. Jaz sem samo stal in opazoval kako je odšla za vogalom.
04. december 2011
neeeeeeexT!!!!!!!!!!!! mn je ful dobr če po osebah pišeš
04. december 2011
Wiii next...men je tud to všeč men je zgodbiza dobraaa edin tok me ferbec matra o čem sta po sms govorila...a o šoli al kej tazga nextt!
04. december 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttt!!!!!!!!!!!!!!
04. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg