Forum
u39380
u39380
Ojla! to je moja nova zgodbica, govorila bo o deklici ki je nekje v drugem svetu in ko bo umrla se bo preselila na ta svet, na tem svetu bo imela frende ki je podpirajo v vsem, potem pa bo imela še fanta in mnogo drugih stvari ki jih prej ni imela, zdaj ima posebne moči ki jih lahko uporablja le če se ji prikažejo starši in ji sporočijo da je to nevarno za njo in da naj uporabi moči ki jih je dobila od njih... vem da je ta zgodba za nekatere mogoče preveč bedna sam meni je cool in jo bom začela pisat ko bo vsaj en next, ok??

Mela

Emmy

Mela in Emmy sta BFF več o njima bo v nextu

ali misliš da bo zgodba dobra? in ali boš pisala nexte??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. december 2011
Neeeext!
03. december 2011
Neeezti pa hitr ;D
03. december 2011
u39380
u39380
Zbudila sem se na travi poleg emme ki je tak kot vedno ležala mirno in ne preveč tesno kot jz... saj sem imela le majhen del prostora drevesa na katerem je spala mami in zraven nje oče potem pa vedno padem na tla in se zbudim poleg emme, no pa se bom še malo bolje predstavila ker me še ne poznate dovolj dobro... sem mela nekateri me kličejo mili, no v tej historiji bodo oba imena uporabljena, imam bff Emmy jaz je kličem kr emm včasih tut emmi tko da veliko zanimivega se bo zgodilo tukaj v tem času in prostoru v katerem sem zdaj, mami je ime Talalalej očetu pa ementiklemen, imam sestro in brata, sestri je ime zanalatina bratu pa klementinalasakat, no moje pravo ime je talalaementizanalaklemela... vem verjetno se ti zdi malo zelo zapleteno ampak tukaj v tem času in prostoru govorimo drugače kot se ti pogovarjaš tle z mano saj se moj svet imenuje ANTIZARJATELETRAMANEJITOKITARA krajšava pa je ANTIKITARAZA, mamo kličemo talalalejka očeta klemenko sestro tinka brata pa menko tako se doma pogovarjamo saj je to naš značaj po katerem smo kot svet poznani........ NEEXT????????
04. december 2011
neeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
05. december 2011
pa slike prosim!
05. december 2011
u39380
u39380
zbudila sem se na trati poleg emme tk kot vedno, ona pa se je tik za mano zbudila! vprašala sem jo če boma danes šle malo v tejconiko (tako se reče trgovini) in je rekla da lahka sam da more še neki prej opravit oz. rožetelejke (rože) zalit in potem se more it v dretelino (drevo) preobleč ker si bo danes oblekla colkitero (ime za obleko do kolen) rekla mi je pa tudi da more it k teresicitorilinwata (ime njene frendice kličemo jo pa teresa) in je že odšla k teresi, pol sem pa letela za njo (če še nwš imamo krila in lahka letimo, živimo pa v/na drevesu) in lih ko sem jo dohitela (saj je bila najhitrejša v moji družini ) je že bila pri dretelinu, ah useen sem si rekla in odšla za njo noter, kjer me je čakalo presenečenje! ko se prišla noter je bilo polno colkiterovk in to vse za menee!!!!! nisem vedela zakerej (zakaj) ampek (ampak) mi je pa bilo všečejtero (všeč)........NEEXT??
06. december 2011
u39380
u39380
talalalejka in klemenko:

tinka:

menko:

antikitaraza:

naš planet se lahko spreminja glede na temperaturo in sonce, lahko pa tudi se sprehajamo s enega planeta na drug ampak samo po teh treh! to je pomembno za nas!
06. december 2011
u39380
u39380
colkitero:

še več takih in drugačnih oblek je bilo ona pa je oblekla to črno zraven rdeče
teresa:

06. december 2011
u39380
u39380
NEEEEXT????? A JE ZDAJ DOVOLJ SLIK?? potrudila sem se da sem našla veliko slk
06. december 2011
yeeeeey hwala ti mwaaaa
in čimprej next!
06. december 2011
u39380
u39380
nzk mwaa rtm
07. december 2011
nexti piki!!!!!!!!!
08. december 2011
u39380
u39380
to zgodbico nebom več nikol nextala
ker jo noben ne bere (razn tebe)
04. januar 2012
u39380
u39380
pa še en razlog da bom prenehala z njo:
-preveč je bedna
-preveč zgodbic mam
-preveč zapletena zgodbica
-noben je nebere
-eno novo zgodbico bom (mogoče bom še vidla) začela katero bom do konca te zgodbice pisala (pa tudi če jo noben nebo bral) in šele potem bom začela te druge zgodbice ki jih mam!
04. januar 2012

ne piki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zakaj kar prenehaš?????
če bi nadaljevala bi bilo več bralcev. tudi jaz sem imela n azačetku samo 1 bralko in potem jih imaš vedno več. vedno več pišeš vedno bolj carska zgodbica je. in ne razumem zakaj se boš kar predala. žalostna sem.
04. januar 2012
u39380
u39380
naj bo po tvoje... upam sam da je to res... nadaljevala bom...
___________________________________________________________________________________
nevem kaj se je zgodilo, toda zaspala sem....ko sem se zbudila sem ležala v gozdu, zraven mee pa lev.... LEV!!!!!!!!!!!!!!! kaj!?.... nisem razumela, zakaj sem v gozdu kaj se je zgodilo z vsemi drugimi? ničesar se nespomnem, gdo sem? ali imam sestro?, starš?, brata?, nevem... Leva se bojim, kaj naj storim? blo mi je hudo ker nevem gdo sem, vse se mi je zdelo čudno, zakaj imam na roki angleški napis' kaj pomeni? vem da nekaj strašnega... zdi se mi znan... nekaj mi je zelo znano... spomnim se samo kako hudo kri mi je tekla ko sem se borila..............ZBUDI SEEEEEEEE..................... gdo je to rekel? kje si? kaj se dogaja? kaj hočeš od mene?............ EMAA PRI SEEM!!!!!!! POMAGAJ DA................. in je spet utihnilo vse.... Lev se je zbudil, takoj sem začela govoriti z njim, čeprav nevem kako.... toda znam se pogovarjati z njim.... "res neveš gdo si?" "ne nevem gdo sem.... kako s lahko pogovarjam z tabo?" "zato ker imaš to moč....uh....težko mi bo povedat ti zakaj si tukaj.... in zakaj oz. kaj pomeni napis na tvoji roki, toda mi bo že uspelo.... vem da mi bo.... more mi.... povedal ti bom vse kar se je zgodilo, zato bo še čas...." "zanima me zakaj se mi to pomaga?" "uff.... celo besede mešaš.... saj sem vedel.... to se j zgodilo tudi emi... toda ona se je spomnila vsega, in imen in vsega, gdo je, kaj se dogaja...... nevem zakaj se ti ne spomniš..... še sreča da sem bil zraven tebe....." ko sem se malo bolje razgledala sem opazila da nisem več na Antikitarazi... toda kaj je to antikitaraza?, nerazumem zakaj sem rekla to da sem opazila da nisem več na antikitarazi? vprašala ga bom... "Lev? nekaj me zanima..." "kaj? nekliči me lev kliči me Alex ok? tak mi je v resnici ime " "ok. Alex? zanima me kaj je to antikitaraza? ker sem povedala sama sebi nerazumljivo poved... >>ko sem se malo bolje razgledala sem opazila da nisem več na Antikitarazi...
05. januar 2012
u39380
u39380
naj bo po tvoje... upam sam da je to res... nadaljevala bom...
___________________________________________________________________________________
nevem kaj se je zgodilo, toda zaspala sem....ko sem se zbudila sem ležala v gozdu, zraven mee pa lev.... LEV!!!!!!!!!!!!!!! kaj!?.... nisem razumela, zakaj sem v gozdu kaj se je zgodilo z vsemi drugimi? ničesar se nespomnem, gdo sem? ali imam sestro?, starš?, brata?, nevem... Leva se bojim, kaj naj storim? blo mi je hudo ker nevem gdo sem, vse se mi je zdelo čudno, zakaj imam na roki angleški napis' kaj pomeni? vem da nekaj strašnega... zdi se mi znan... nekaj mi je zelo znano... spomnim se samo kako hudo kri mi je tekla ko sem se borila..............ZBUDI SEEEEEEEE..................... gdo je to rekel? kje si? kaj se dogaja? kaj hočeš od mene?............ EMAA PRI SEEM!!!!!!! POMAGAJ DA................. in je spet utihnilo vse.... Lev se je zbudil, takoj sem začela govoriti z njim, čeprav nevem kako.... toda znam se pogovarjati z njim.... "res neveš gdo si?" "ne nevem gdo sem.... kako s lahko pogovarjam z tabo?" "zato ker imaš to moč....uh....težko mi bo povedat ti zakaj si tukaj.... in zakaj oz. kaj pomeni napis na tvoji roki, toda mi bo že uspelo.... vem da mi bo.... more mi.... povedal ti bom vse kar se je zgodilo, zato bo še čas...." "zanima me zakaj se mi to pomaga?" "uff.... celo besede mešaš.... saj sem vedel.... to se j zgodilo tudi emi... toda ona se je spomnila vsega, in imen in vsega, gdo je, kaj se dogaja...... nevem zakaj se ti ne spomniš..... še sreča da sem bil zraven tebe....." ko sem se malo bolje razgledala sem opazila da nisem več na Antikitarazi... toda kaj je to antikitaraza?, nerazumem zakaj sem rekla to da sem opazila da nisem več na antikitarazi? vprašala ga bom... "Lev? nekaj me zanima..." "kaj? nekliči me lev kliči me Alex ok? tak mi je v resnici ime " "ok. Alex? zanima me kaj je to antikitaraza? ker sem povedala sama sebi nerazumljivo poved... ko sem se malo bolje razgledala sem opazila da nisem več na Antikitarazi... zanima me zakaj sem to povedala? znano mi je zeloo... toda... nerazumem" "hmm..... hm.... ali naj ti povem zdaj al pa pol... povedal ti bom... dolgo in zapleteno zgodbo... ki te bo povsem zmedla... no.. mogoče te bo zmedla ali pa tudi ne... Živiš na Antikitarazi, imaš sestro, brata, mamo in očeta, zdaj spiš, toda kmalu te bo nekdo ubil, oz. skupaj s sestro vama bo prišel konec tega življenja, začela boš novo življenje na zemlji... edine vidve s sestro se bosta vse spominjale, prejšnjega življenja vajina mama in oče pa se ne bosta ničesar spominjala... samo ti in sestra boste živele v spominu na preteklost, imele boste dar, lahko govorite z mano in z vsemi živalmi ki sploh so na zemlji in na antikitarazi, vse se vama bo zdelo drugače, imele boste nove starše... same boste morale ugotoviti gdo so sploh ti vajini novi starši, ampak to ni vse saj boste imele grozno preteklost... žal mi je da vama bom to moral povedati toda povedal ti bom ko bosta skupaj z njo... to je začetek tvojega življenja sedanjega in prihodnjega... to je za danes vse, jutri ti bom povedal nekaj zanimivega kar te bo navdušilo " "hvala ti... toda zakaj se ta "zgodovina" sestre povezuje z mano? ali ona ima enake sposobnosti in nevem kaj še vse da mi je taakoooo zelo podobna?"...................................................................... NEEEEEEEEEEEXT???????????????????????????????????????????????????????????????????

_________________________________________________________________________________
kaj se bo zgodilo ko bo izvedela strašansko "preteklost" sedanjosti??
upam da vprašanje ni preveč težko... in upam da vam bo ušeč zgodbica
05. januar 2012
u39380
u39380
ta drugi del je ta pravi... sorry za napake... ker mi pri prvem delu ni šlo dat celega dela... ta drugi je pa celoten, še sreča da sem kopirala preden sem poslala
05. januar 2012
yes! neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
06. januar 2012
u39380
u39380
"ja prav imaš... ona je tvoja prava sestra rojene sta skupaj čeprav tega neveste, in še nekaj... višja sila vaju je združila, zato imata popolnoma iste moči in sposobnosti kjer sta skupaj eno telo, eno telo ki bo mogoče nastalo novo ali pa boste obe v novem življenju živele z enim telesom dveh glav, res upam da se to nebo zgodilo, saj če se to zgodi se lahko višja sila uniči in tako z njo tudi celo vesolje in svet, zato se to nesme zgoditi, višja sila je za nas Daline pomembna saj brez nje nemoremo živeti in tudi normalni ljudje tega nesmejo prekršiti no no... oni sploh nevejo za nas da obstajamo ampak to bi mogli vedeti in se najinih pravil držati, zelo nevarna Elina se nam bliža vse hitreje in jo lahko ustavimo samo jaz ti in tvoja sestra nova imena vama bom dodelil, da vaju bomo lažje učili, odpovedati se boste morale Antikitarazi, ali pa spremeniti ime vsem vašim pomembnim stvarem ki so zeloo pomembne za tebe, samo tako lahko uničinimo Elino ki je vse hitrejša kot prej... nekoč smo živeli vsi skupaj in je bila ena Entika zdaj pa se je entika spremenila v več planetov in je nastalo vesolje v njem pa Antikitaraza in zemlja na kateri si zdaj v vseh planetih živi na stotine takšnih kot ste ti jaz in tvoja sestra če vaju nebi bilo nebi mogli nikoli zaživeti v novi Elini saj s vajino pomočjo lahko Vesolje spremenimo nazaj v Evelino in združimo svet vesolje v eno tako pa lahko naredimo tudi novo življenje zaradi katerega bo staro umrlo in se združilo z našim, tako pa bomo tudi vsi zaživeli kot smo prej bili veseli in ne neumni kot danes... upam da si vsaj nekaj razumela od tega kar sem ti povedal" "?" "ja vem... upam da si razumela si?" "ja... am ampak kakako?" "lepo" "kaj lepo?" "nč pozabi a si razumela kar sem ti povedal?" "ja... no... delno.. torej Evelina more prijet nazaj in zaživeti tako pa moramo uniči ta svet in ga pripraviti do tega da bo umrl in priklical oz. naredil novo Evelino... ali kaj?" "nekaj podobneta temu ja... toda bomo že uspeli storiti kaj drugega... no srčno upam da bo tako..." "aha.." "zdaj se pa moreš zbuditi ker te zbujajo celo uro xP" "aha hehe xP" ta alex... zelo ušeč mi je... ne.. ne.. saj se valda da neom zalubila v leva nooo!!!!!!!!!....................... NEEEXT???????????
Upam da je dovol dolgo...
07. januar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. januar 2012
u39380
u39380
v ponedeljek pride next tudi tukaj!
20. januar 2012
u39380
u39380
dej no... to je noro! ne razumem zakaj se mi to dogaja! zakaj? pa saj se nisem zaljubila v leva no! ampak nekaj mi govori da je to res... Alex je razumel moje misli, čeprav ne vem kako... "veš... tudi jaz sem neko bil tak kot ti, toda Evelina me je spremenila v leva, in nazaj v svoje telo se lahko spremenim samo s tvojo pomočjo"

-upam da nima tako dovolj razvitih moči da lahko sliši moje misli, kot lahko njene jaz, tudi jaz sem zaljubljen v njo, čeprav ona tega ne ve ampak jaz sem se zaljubil v njo odkar sem jo prvič videl ampak upam da me res ne sliši....-
21. januar 2012
u39380
u39380
Next????????
31. januar 2012
u39380
u39380
neko - nekoč*
04. februar 2012
u39380
u39380
ta slika se mi je nekak zdela zanimiva hihi