Forum
Hei tuki bom pisala real zgodbe ki sem jih preterpela in doživela ampak sm edina ostala živa kot da sem prekleta... PREDEN ZAČNEM PISAT PROSM ZA NEKI NEXTOV... PS: SM MAŠA:::

Boš sodeloval/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. februar 2016
u186827
u186827
Next
06. februar 2016
kak nardite Next
07. februar 2016
Next
07. februar 2016
pa začnimo
07. februar 2016
enkrat sem z frendico v šoli šla na wc ko sva prišle ven je pred umivalnikom stal tip obleče v žensko in se delal da joče pobožali sva ga po laseh in lasulja mu je padla z glave takrat je zakričal zdaj sta moji in nikamor ne gresta v tistem trenutku sem otrpnila in gledala kako mojo frendico vleče za lase in ji puli čop odvlekel jo je na vece jo posilil in nato jo je vtopil z glavo v wcju še vedno sem stala tam kot da sem kip dokler ni prišel do mene in rekel zate imam nekaj drugega in potegnil pištolo takrat se nisem niti premaknila samo gledala sem kot da me ni več med živimi ko je sprožil pištolo je metek tik pred mojo glavo mislila sem da je konec naekrat pa me je iz wcja potegm+nil moj sošolec in takrat sem bila rešena...MOJA PRIJATELICA JE UMRLA R.I.P FOR YOU BFF JAZ PA PO ZASLUGI MAJA OSTALA ŽIVA!!!!!! THANKS
07. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg