Forum
u85301
u85301
Sedela sem na mojem starem lesenem stolu in grizljala pramen mojih svetlih las.
To sem počela že vsaj dve ure. Vse od takrat, ko mi je mama med zajtrkom na najbolj nežen in sočuten način povedala da se bomo preselili.
Jezno sem posmrknila in trdno stisnila zobe da nebi zajokala. Ni mi prav dobro uspelo in prav kmalu je bil moj obraz že cel moker.
Na dan selitve začuda nisem bila preveč slabe volje in to je vse (vključno z mano) precej presenetilo. Z mojim bratom sem se lovila okrog kombija in nasploh sem bila precej dobre volje. Šele ko smo se usedli v avto sem se umirila in se zavedla da zapuščam moj star dobro poznani svet in da vstopam v novega. Po uro in pol dolgi vožnji smo končno prispeli.
Hiša ki sem jo zagledala je bila zelo nova in zelo lepa. Ko sem vstopila sem zavohala vonj po sveži barvi. Nekaj pa mi je pognalo kurjo polt po telesu in zato sem hitro odšla ven na vrt. Bil je velik in čisto gol. V glavi sem že imela načrte kako bi ga opremila. Moj brat in naš pes sta se podila po travniku. Odšla sem v nasprotno smer.
Ko sem hodila približno 5 minut sem prispela do gozda. Začudilo me je da ni bilo nobene potke, potem pa sem vendarle opazila stezo skrito med podrastjem. Tedaj pa sem zaslišala mamin klic "Kosilo!!" . Ker sem predvidela da bo po kosilu hitro nastopila tema, sem si obljubila da bom jutri bolj natančno pogledala kam vodi steza.
Naslednji dan sem se zbudila v svoji sobi. Ker še nismo postavili pohištva not, sem spala na jogiju. Ura je bila pol devetih. Hitro sem se oblekla in stekla v kuhinjo. Mama je že pripravljala zajtrk. Ko sem pojedla sem se spomnila na stezo. Rekla sem mami da grem ven, in še preden je lahko kaj odvrnila sem že stala pred skrivnostno stezo.
Kolikor hitro sem stopila v gozd me je takoj postalo strah. Stopala sem naprej po stezi in čez 10 minut se je začela spuščati. Ker je bilo v gozdu tako temno je bilo tudi hladneje. Stresla sem se a vseeno nadaljevala pot. Spuščala sem se kar nekaj časa in ko sem se ustavila sem stala pred zapuščeno staro hišo. O njej je tekel potok in domnevala sem, da je to star zapuščen mlin.
Nič več me ni bilo strah in tako sem vstopila v mračno hladno notranjost.
Zelo sem se prestrašila ko sem videla v kotu teči podgano. Odskočila sem in pristala z ritjo na kupu starih vreč ki so takoj začele razpadati.
Ko sem se pobrala sem opazila staro omaro. Zanimalo me je, ali je prazna. Odprla sem jo. Not je bila samo stara lesena škatla. Pograbila sem jo in hitro stekla iz mlina.
Pred spanjem ponavadi kaj berem. Spomnila sem se na škatlo, ki sem jo skrila pod kamen pri naši hiši. Stekla sem ponjo. Ko sem se na postelji udobno namestila, sem začela brati.
30. marec 2012
u85301
u85301
nexsajte
31. marec 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. april 2012
u85301
u85301
bom nadeljevala kar to: Spomnila sem se na škatlo, ki sem jo skrila pod kamen pri naši hiši. Stekla sem ponjo. Ko sem se na postelji udobno namestila, sem začela brati. 21. 8. 1898

Dragi dnevnik!
Zelo me je strah in nevem kaj naj storim. Pred enim mesecem smo se preselili sem na parcelo s hišno številko 17 ("Na istem naslovu živim tudi jaz", sem si rekla). Že od začetka se tukaj dogaja nekaj čudnega. Moj brat je postal zelo drugačen. Oči ima rdeče in nekaj zlobnega je na njemu. Mislim da je prav on ubil mojo muco. Bojim se da nam bo kaj naredil. Kuhinjski nož je izginil in pomoje ga ima on.
Tudi starka ki sem jo srečala v vasi je rekla da je na tem kraju kjer stoji hiša že več stoletij nekaj prekletega. Najprej sem se ji smejala, zdaj pa ji verjamem. Iz gozda zraven hiše že dolgo časa slišim čudne zvoke. Vem da je tam star mlin, tam preživljam dneve ko rabim mir. Ojoj, bojim se. Spet sliši tisti zvok… Kot da bi bilo tam nekaj pošastnega. In skoz vidim kako name na vsakem koraku nekaj čaka…

Nehala sem brati. Naenkrat sem bila zelo zaspana in zato sem ugasnila luč ter se zavila v odejo.

Se nadaljuje...
01. april 2012
next.! .! .!
30. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg