Forum
u125375
u125375
Pipipi!!ooh ze spet jutro ne ze ob 9 pa sej je sobota. Pocasi sem se privlekla v kuhinjo kjer je moj ati bral casopis in... Spet je bil pri smrtnicah.ooh ga. Ruph in lordx sta umrli v hisi na ulici 56 ! Je naznanil ati oj ljubica mi se tja mogoc preselimo ker je akcija. Kam?? Tam sta crknili ? Kdaj kje kam sploh gremo o ne in in frendi sola ... Umiri se no pa saj ju je kap al kaj takega!! Nee ata tam pise " skrivnostna smrt in to v hisi" kaj ste nori!!
NeXt ??
27. maj 2013
neeeext :*
28. maj 2013
u125375
u125375
Vsaj se 2 nexta Y
28. maj 2013
u125375
u125375
No ok. Nadaljevala bom

In sli smo !jas mami moja dvojcica maja in moj ati. Moje ime je mary. In prisli smoo ljubo doma kdo ga ima hahaha sta zapela ati in mami.to je to?sma z odprtimi ustmi ostali jas in maja.k..je pa so trgovine in sole in...disko?je maja črhnila iz sebe.nii jih samo narava potok in sama hisa.vztopili smo v hiso in..te stare stopnice in ta vrata uuh !!poglej si ja too.na stena so visele slike od ruph in lordx. Bili sta mladi gospodicnicikakih 30 let stari!!ati njiju ni kap aaa imeli sta dolge blond lase.sla sem v svojo sobo bila je velika!na sredini nje je bil velik rdeč flek.smrdelo je po krvi ojojjj.prisla je mami in pokazala sem ji kos umazanega parketa no saj je sok ali se je kera vrezala in ehh ne skrbi in sla je.vrezala?in tolko krvi?? Prisel je cas za spanje in naenkrat sta se v moji spalnic prikazali dve postavi obe sta bili izredno bledi...in ena se mi je priblizala in.....
28. maj 2013
NEXT, CARSKA ZGODBA!!!
28. maj 2013
u125375
u125375
My Lolli Pop res sem vesela da ti je vsec ampa samo ti jo beres!! Malo nerodno....
29. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg