Forum
Zgodba pravi o punci ki izgubi svojo mamo za rakom in po dveh dolgih letih spozna da je njena mama v resnici izgubljena sestra od simona in po tistem se ji življenje spremeni spozna strica in ostale člane svoje družine po mamini strani...želiš zvedeti več

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. oktober 2013
u153581
u153581
Bom brala ker se sliš zanimiu
28. oktober 2013

1.Delmrt moje mame...usodna ljubezen(1.Del)

Hi sem Arianna kličejo pa me enostavno Anna ali pa Aria torej stara sem 17 let in prihajam iz Slovenije.Moje življenje se je obrnilo na glavo pred dvema letoma po smrti moje največje zaveznice moje mame imam še starejšo sestro Tadejo(20),starejšega brata Teodor-ja(22) in mlajšo sestro Nino(12).Z mojim očetom se niti malo ne razumem in po mamini smrti je vse šlo le še navzdol kregala sva se in po dveh mesecih sva se nehala pogovarjati jaz sem padla v slabo družbo začela kaditi,piti in vsake toliko sem jemala drogo začela sem poslušati metal in rock popolnoma sem se spremenila moja starejša sestra in brat nista več hodila na obiske niti klicala nista z mojo mlajšo sestro pa ista zgodba kot z očetom.Naredila se tri-letno sredno in končalo s šolanjem končala sem tudi s glasbo ker je moja mama poučevala klaver sem ga tudi jaz igrala,igrala pa sem tudi kitaro in bobne nekako sva imeli obe užitek ob igranju in petju.
Flashback
Bila sem pri uri glasbe ko me je naenkrat prišla iskati ravnateljica prvo sem pomislila da sem kaj ušpičila ampak ko sem pred učilnico zagledala očeta sem vedela zakaj gre za mojo mamo v bolničnici je že pol leta in se bori proti raku ampak neuspešno čez 15 minut smo prispeli v bolnišnico stekli smo v njeno sobo in še le takrat sem se zvedela kako resno je poklicala me je k sebi usedla sem se na posteljo zraven nje in rekla je samo sledi svojim sanja in takrat so naprave ponorele od naprave za srce se je slišal smo piii prišel je zdravnik in brez da bi jo poskušal oživeti je izklopil napravo in hlaknokrvno rekel moje sožalje.Še zmeraj si nisem gor prišla dokler nisem pogledala svoje mame bila je bleda kot stena še huje prijela sem jo za roko ki je bila ledeno mrzna in takrat sem začela jokati jokala ob nje in jo skušala oživeti kmalu so me potegnil stran od nje in jo odpeljali v mrtvašnico čez 2 dni je bil pogreb v teh dveh dneh sem bila zaprta v sobi in jokala nič nisem jedla samo jokala sem.Na pogreb je prišlo ogromno ljudi in vsi so bili žalostni mene pa je njena smrt sesula bila je edina oseba ki jo je zanimalo zame in bila je edina ki mi je dajala podporo glede glasbe.
29. oktober 2013
Pohvale?
Pripombe?
Next?
29. oktober 2013
u146298
u146298
nexxxxxxxxxxxxxt
29. oktober 2013
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRuusOeoxPAfqOCPcgj1cLKufVT5yJzI4wlfpGd93X5YqQgTVywqXIeYfCx[/img]
2.Del: smrt moje mame...usodna ljubezen(ft.1D)

Ura je 3 in komaj zdaj sem se zbudila vsala sem se in šla v kopalnico in opravila jutranjo rutino(umiti zobe,obraz skrtačiti lase).V kuhinji sem si pripravila sadno solato jo pojedla in začela pripravljati kosilo naredila sem pečenko in krompir ter solato.sama sem se še oblekla v pajkice in kratko majico in šla se tekati.Po pol ure sem se odpravila domov kjer sem šla takoj v sobo na cigaret potem pa sem vzela spodne perilo,črno majico in črne hlače ter šla pod tuš po meni je tekla topla voda in po 15 minutah sem zaprla vodo.obrisala sem svoje mokro telo in se oblekla ter nanesla ličila(maskaro,senčil,korektor in labelo).ko sem končala sem šla na prenosnik in nadaljevala svojo raziskavo o družini ničesar nisem našla ko je zazvonil moj telefon pogledala sem na telefon kdo je ampak je pisala smo neka čudna številka...
Kdo je klical?
Komentarji?
Next?
29. oktober 2013
u146298
u146298
neeeeeeeeeeeeext
29. oktober 2013
u153581
u153581
kdo je klical ravno nevem....
men se zdi supr, mogoče bi lahko dajala dalše dele....drgač je pa uredu
neeeeext
29. oktober 2013
u151714
u151714
next
29. oktober 2013
3.del smrt moje mame...usodna ljubezen
Posvečen next : <3YOLO<3

Oglasila sem se in slišala glas svoje najboljše prijateljice Miše
M : hi se me še spomneš?
A : kako bi te lahko pozabila ampak mi ni jasno iz katere številke kličeš
M : kličem iz New Yorka in no zanimam me kako se imaš in tako naprej zelo te pogrešam
A : tudi jaz zelo pogrešam najine pogovore najbolj pa pogrešam to da si me ti najbolj razumela in znala si me poslušati in zakaj si v new yorka?
M : z Markotom sem šla na počitnice oh oprosti samo kliče me in saj veš
A : vem kako je to in samo uživaj bye se še slišiva
M : bye
Prekinila sem in komaj sedaj sem ugotovila da jokam zelo jo imam rada in kot sestra mi je torej obrisala sem si solze in odšla v kuhinjo kje je sedil moj oče neopazno sem zavila z očmi kar naenkrat pa je rekel na se usedem ker mi more nekaj povedati nalila sem si vodo in jo odnesla za jedilno mizo pogledala sem ga in mu nakalzala naj nadaljuje torej najel sem detektiva da odkrije pravo družino tvoje mame in zvedel je zelo veliko njena družina živi v Veliki Britaniji in ima zelo slavnega brata široko sem odprla oči no in ker sem vem da si želiš v london sem poklical tvojega stica in uredil da greš k njemu živeti let imaš čez pet dni torej dan po tvojem rojstnem dnevu.Midva z Lano pa greva izkoristiti zadne dni počitnic tako da si ko greš pokliči taxi in naj te pride iskati ob kakih enih zjutraj ker imaš let ob treh in upam da boš našla tisto kar iščeš tvoj stric je tudi rekel da ko prispeš ustavi taxi in taksistu povej tale naslov v roko mi je dal listek in na njem je bil naslov predvidevam da ob mojega strica.Lana se je prikazala v kuhinje z kovčkom in samo pogledala me je torej midva odhajava ko greš da ključe v poštni nabiralnik in raje ne kliči ker bova potovala adijo je rekel in mi v roko potisnil še neko kuverto in tako sta v petih minutah pobrala šila in kopita in obšla in spet sem sama kako lepo odšla sem v sobo in spakerala dva kovčka mojih stvari in ju dala v kot moje sobe v roke sem vzela sliko mame in mene ko sem bila stara 7 let takrat me je učila igrati klavir pozneje pa sem začela igrati kitaro in bobne.Zaprla sem oči in se prepustila spominom videla sem mamo in sebe na igrišču bila sem na gugalnici in se guncala mama me je opazovala in risala bila je zelo dobra v risanju ko sem videla kaj dela sem odšla k njej in sitnarila naj mi pokaže nasledni spomin je bil moj prvi klavirski nastop imela sem 10 let in zelo me je bilo strah in imela sem ogromno tremo ampak uspelo mi je brez napake in tako je bilo kot bi skozi svoje življenje potovala z vlako in na vsaki postaji je bil nov spomin.odprla sem oči in odšla sem spati ura je bila okoli pol 12 ko sem zaspala,zbudila sem se kar spočito vstala sem se okol 10 in se odpravila v kopalnico opravila vsako dnevno ruti in se odšla obleči potem pa jesti po dolgem času sem se odločila da se stehtam stopila sem na tehnico in pokazalo je 50kg velika pa sem 168cm torej nisem ničesar spremenila
Čez 3 dni(rd):
Dnevi so na srečo kar leteli in bol se je bližalo potovanje bol sem bila nervozna kdo je moj stric in če me bo sprejel takšno kot sem spovnila kaj imam danes in v mislih sem se voščila potem pa nadležno zvonenje telefona klical me je Aljoša in moji prijatelji v metalski druži v kateri sem že dve leti vsi so mi voščila jaz pa sem jim povedala za London bili so zelo veseli zame in tako se je končal klic odložila sem telefon na omarico ampak je spet zazvonil bila je Miša
M : hi in vse najboljše
A : hvala in kako se imaš v new yorku?
M : zelo je faj in mislim da sem zanosila drugače pa mi povej kako si ti?
A:komaj čakam jutri odhajam v london živeti k stricu in veš komaj čaka da postanem teta še nekaj po čem sklepaš?
M:menze že da meseca nimam in zredila sem se
Aojdi zdravniku in ali marko ve?
M:ve da sem se zredila ne ve pa za m. Če sem res noseča kako mu naj povem?
A : prvo napelji temo na to če si želi imeti otroke in če je že pripravljen potem pojdi do zdravnika in ugotovi in če si spet napelji temo na to in mu povej
M : hvala za nasvet res si najboljša morem končati bye
A : bye bye
Torej upam da je zdaj klicev komec.
29. oktober 2013
Jo bo stric sprejel?
Kaj je v kuverti?
Next?
29. oktober 2013
u146298
u146298
nexxxxxxxxxxt dj hit prosm
30. oktober 2013
4.Del smrt moje mame...usodna ljubezen
Čez cel dan sem se dolgočasila ampak spovnila sem se na kuverto šla sem v sobo in jo vzela v roke odprla sem jo in zagledala pisavo moje mame pisalo je:
Draga arianna!
Danes je tvoj 18 rojstni dan in od moje smrti bo minilo dve leti verjetno si že pozabila name ali pa tudi ne zelim ti da slediš svojemu srcu in željam ki si jih želiš in zelo mi je žal da svoje obljube ne morem izpolniti na tvoj rojstni dan be te morala odpeljati v london tvoje sansko mesto in veš če bi lahk zdaj izberala med preživi dan s svojo hčerjo ali pa dobiš ves denar sveta bi izbrala prvo možnost in če si slučajo našla mojo pravo družino jim povej da mi je zelo žal da jih ne morem spoznati torej zelo te imam rada in upam da slediš svojim sanjam
Z ljubeznijo mami
P.s.še naprej ustvarjaj glasbo!

Jokala sem ob tem pismu moja mama je pred dvema letoma napisala pismo za moj rojstni dan in ker je tako najbolje jo bom ubogala in spet začela s glasbo.
Ko sem se malo umirila sem pogledala na uro ura je bila polnoč in spovnala sem se na let začela sem hiteti oblekla sem se drugrače poklicala taxi znosila se prtlago dol vzela svojo torbico in notri dala pismo,telefon,mp3,labelo,denarnico in slušalke zaklenila sem stanovanje in dala ključ v nabiralnik.taksist je mojo prtlago dal v prtlažnik vsedla sem se v taxi in odpeljal me je na letališče Brnik.ko sva prispela sem mu plačala dal mi je prtlago in se odpeljal.šla sem v notranjost in začela iskati recepcijo kjer bom dobila karto ampak sem se spovnila da mi ati ni povedal na katero ime je rezerveral karte zato sem ga poklicala
A : ja kaj je?
Ari : zanima me na katero ime so rezerverane karte?
A : na tvoje adijo
Ari : adijo
Ko sem jo našla sem ji dala osebno izkaznico in dala mi je karto . Na uro sem pogledala in ugotovila da imam še pol ure šla sem na rogliček in kavo ko sem pojedla in popila sem šla oddati prtlago in potem sem šla na letalo.stevardesa mi je pokazala kje je moj sedež in rekla je naj se pripnen za vzlet ubogala sem jo in se pripela vzela sem še telefon in slušalke in začela poslušati glasbo opazovala sem znak za pripeti in ko se je ugasnila lučka sem se odpasala na sedežu poleg mene ni bilo nikogar zato sem bila vsem hvaležna.poslušala sem glasbo in umes me je naenkrat zmankalo zbudila sem se šele takrat ko smo pristajali,pripasala sem se in ugasnila glasbo telefon in slušalke sem dala v torbico in čakala de pristanemo slišala sem še pilota in nato sem vzela torbico se vstala iz sedeža in se skobacala iz letala šla sem do svoje prtlage jo vzela in šla proti izhodu.iz torbice sem vzela telefon in poiskala naslov strica taksist je med tem zložil mojo prtlago v prtlažnik medtem sem se jaz usedla v taxi in ko se je pridružil v taxiju me je vprašal kam pokazala sem mu naslov samo prikimal je in speljal.Gledala sem skozi okno videla sem london eye,big ben in še nekaj znamenitosti.taksista sem vprašala kako dolgo se bova še vozila ni mi takoj odgovoril videla sem zelo veliko hišo in takrat je rekel prišla sva dala sem mu denar in vzela svojo prtlago ter šla do vrat pozvonila sem in počakala 5 min potem sem še enkrat in zaslišala sem korake kmalu so se vrata odprla in zagledala sem
Koga je zagledala ?
Vam je zgodbica zaenkrat všeč?
Next?
Če se bo zaljubila v katerega od fantov v katerega se bo?
Se opravičujem za napake in najbrž kak od nextov brezvezen in no veliko bi mi pomenilo če bi za nasledni next dobila vsaj 3 nexte
30. oktober 2013
u28319
u28319
Next
30. oktober 2013
Oprostite ampak sem se zmotla pri imenu mlajše sestre v 3.del Nina je ne Lana

5.Del smrt moje mame...usodna ljubezen

Odprl mi je Simon Cowell in me malce postrani pogledal nato pa spregovoril ti lahko kako pomagam? >>Pravzaprav sem dobila vaš naslov rečeno je bilo da naj bi tukaj živel moj stric<< sem rekla in ga pogledala >>aha torej si ti moja nečakinja Arianna<< presenečeno sem pogledala in pokimala ter začela >>rečeno je bilo da ima mama zelo slavnega brat ampak nisem pričakovala da tako zelo<< sem se nasmehnila malo se je umaknil in naredil prostor da sem lahko vstopila zaprl je vrata in me objel nasmehnila sem se in in začela>> hvala da sem lahko prišla <<nasmehnil se je in mi pokazal naj mu sledim prišla sva v prelepo dnevno sobo vsedel se je na kavč in mi pokazal na ponovim za njim vsedla sem se zraven njega in rekel je naj povem kaj v sebi in začela sem >>rodila sem se v Sloveniji 30.10.1995 imam starejšo sestro,starejšega brata in mlajšo sestro igram klavir,kitaro in bobne in to je to<<pokazal mi je kje je moja soba in mi rekel naj si pustim spakirane stvari ker gremo nasledni teden v new york
----------------------------------------
Čez teden dni :
Bili smo v limuzini in no v tem tednu sem se z vsemi fanti zele razumela,Simon je pred dvema dnevoma odpotoval v new york ker je imel intervju in tako je odšel no s fanti smo sedeli v limuzini bili smo namenjeni na letališče fantje so me pripravljali na vreščenji in gnečo in ko smo prispeli so me varnostniki odpeljali na letalo da nebi tam stala in bila preveč čudna bila sem na letalu in čakala na njih po približno pol ure so prišli končno sem rekla in začeli so se smejati ni smešno ko smo vzleteli so me vprašali če se grem resnica ali iziv in prikimala sem ter se pridružila v krogu vrtel je louis ker je bil najstarejši pokazalo je na harry-ja resnica ali iziv in rekel je drugo možnost in tega nisem pričakovala rekel je naj me poljubi prišel je do mene in na hitro pritisnil svoje ustnice na moje in no bile so mehke res ampak zaenkrat čutim samo prijatelstvo do vseh vsi fantje so mene pogledali najbrž so preverjali če sem zardela ampak sem jih presenetila.
Next?
31. oktober 2013
u151714
u151714
next
01. november 2013
u153281
u153281
next
01. november 2013
next
02. november 2013
6.Del smrt moje mame...usodna ljubezen
Igrali smo še naprej ampak nisem bila prisebna opravičila sem se jim in odčla na wc ko sem bila v wc sem se počasi dotaknila usnic kjer sem imela še zmeraj občutek da so harry-jeve ustnice še vedno na mojih ampak do njega ničesar ne čutim do zelo mehke ustnice ima,lepe oči,...nasploh je zelo čeden ampak do nekoga drugega čutim več in njegove prelepe modre oči ampak sta dva problema 1.ima punco 2.zame je predober.V svojem življenju sem veliko pretrpela in tudi veliko prepovedanih stvari sem delala sploh nevem kako sem si zaslužila da sem prišla v London in da sem spoznala tako dobre fante ko so oni.Čez 15 min sem bila sita tega da se smilim sama sebi obrisala sem si solze in odklenila pred vrati je bil Louis in ravno je želel potrkati hitro sem svoj obraz usmerila v tla in odšla vsedla sem se na sedeže priklučila slušalke na telefon in poslušala metal skupino children of bodom zaspala sem in nekdo me je tresel odprla sem oči in se zagleda v Harry-ja dala sm slušalke iz ušes in rekel je da pristajamo samo prikimala sem spravila sem se v sedeč položaj in se pripela Harry se je vsedel zraven meni in ponovil nekam odsotna si od tistega iziva mi je rekel veš ne počutim se najbolje in to ni kriv tisti poljub in no veš do tebe čutim samo prijateljstvo vsaj zdaj zelo si čeden ampak to ni tisto kar iščem prikimal je in rekel tudi jaz tako čutim objel me je kdo pa ti je všeč pogledala sem po fantih in se vstavila pri Louis-u Harry je sledil mojmu pogledu in se nasmehnil Louis torej pokimala sem ampak je zaseden sedaj je on pokimal in najin pogovor je zmotil pilot ko je naznanil da smo pristali odpasala sem se in počakala da se je harry vstal da lahko grem mimo kar naenkrat pa pod sabo nisem čutila tal harry me je dvignil in me odnesel ven zakaj pa to dobil sem iziv ko tebe ni bilo pokimala sm ampak saj več da lahko novinarji to narobe razumejo na intevjuju bom povedal da je bil to iziv pokimala sem ko me je harry spustil na tla so me varnostniki spet odpeljali v limuzino kjer sem čakala na fante in spet je minilo pol ure preden so prišli Harry me je sklačil med Louisa in njega celo pot sem bila na telefonu in se pogovarjala z Mišo povedala sem ji v katerem hotelu bom in rekla je da je v istem in takrat sem rekla yes vsi so me čudno pogledali nasmehnila sem se jim in začela pisati sms malo sem pogledala Louisa in zgledal je zelo žalostno Harry-ja se ruknila in pokazala na Louisa pokimal mi je in mi na uho povedal da ga je dekle pustilo.prišlo smo pred hotel in res veliko novinarjev je blo in enega sem slišala da je meni postavil vprašanje če sva z harry v zvezi oz.njegovo dekle ampak sem rekla da sva sam najboljša prijatelja zakaj pa te je na letališču nosil ker smo se igrali resnica ali iziv in dobil je iziv da me odnese ven iz letala a tako si tudi s katermu od fantov takšna prijateljica kot s harry pravzaprav se z vsemi zelo dobro razumemo in najbrž so zraven mojega strica moja družina in s temi besedami sem šla do fantov in se skupaj odpravili v hotel.
02. november 2013
Jaz in moja prijateljica sva začeli pisat novo zgodbo in bi bili zelo veseli če bi kdo bral:
http://www.igre123.com/forum/tema/od-tezkega-zivljenja-do-uspeha-(-ft.1d-in-amp-justin-bieber)/63627/
03. november 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/zacarana-ljubezen/64104/ Jaz pišem zgodbo . dobra je
16. november 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/predlaganje-muzik/64137/ tukaj lahko pošiljate linke svojih najljubših skladb
16. november 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/najboljsi-oblikovalci/64180/ če koga zanima naj sodeluje.......
17. november 2013
next
17. november 2013
next
30. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg