Forum
no pač mene pa zanima lče ste se na kiro živau FUL. res ono FUL navezal pa je pol poginla. Pa kak fejsT vam je blo hudo? a jo še zdej pogrešaš? Kak dolgo je od tega ko je pognla? Pa kak je poginLa?

Jst sem se TuT na mačka KimiJa fuL anvezala. Ful sem ga mela rada. Pa mi je blo noro hudo. Več noči sem zaspala u solzah. Ko sem res jokala sem tak jokala d sem se tresla ='( In use kar je blo črnobel sm že misla d je Kimi. Pa ja še zdej ga fuL pogrešam Skor use bi dala d pride nazaj. Pa 3. septembra bo en let kar je umru. =( ampak sem se spat tok navezala na mojga mucija. Medi je. In se zjokam že sam ob misli d ga enkrat ne bo več. Čeprou je še mlad(augusTa je biu en Let)

A si že meu žvau k ti jefuL pomenla pa je pol poginLa pa ti je blo noro hudo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. avgust 2010
u24816
u24816
Ja. smo meL dva mucka. Johny-ja pa Tačko.
Taprvo je Johny poginu, sm se fuL jokaLa. Ampak poL sem pa Tačko skoz razvajaLa, FuL sem jo crTaLa pa meLa rada in je skoz za menoi hodLa. Tko sem se navezaLa na njo k še na nobeno drugo žvau. In zei TuT Te ni več.
PoginLa je. =(
TakraT sem se pa fuL jokaLa. skor en teden skup.

Ja js TuT pogrešam obadva mucka..
25. avgust 2010
=(
25. avgust 2010
moj muc Gašpi je umrl 25. decembra 2009, pa čeprav je bil malce neumen in razvajen, sem ga res zares imela rada in žal mi je, da nisem bolje zanj skrbela in mu pokazala koliko mi je pomenil, vsak dan ko sem prišla iz šole, je bil Gašpi prvi, ki mi je prišel naproti
še vedno ga pogrešam
26. avgust 2010
ja ubistvu je blo takih živali že 8 in mi je blo za usemi fulll hudo za 1. je blo najhuj pol sempa stupnjuje
večkrat duživiš usakič je MAL ampak res cist MAL laži
26. avgust 2010
u23904
u23904
ja dva mucka pa je blo enkrat neurje pa smo pol nasleden dan neki rihtal pa pospravlal pa sta kr zginla. pa takrat sem še par dni skoz jokala.no pred kaki letom so mi pa povedal da ko smo mel japk pa nem jih je ven vrgl je mojga sivčka povozl. tačke pa najdl niso. takrat ko os mi to povedal sem bla pa spet zlo žalostna.
26. avgust 2010
aja
-muc(avto zbiu)
-2 zajčka(bolezn)
-kuža(starost)
-2 ptička (padla iz gnezda in sta bla premjhna smo ju na podstrešju mel ju hranl pa use par mescou ampak se sploh nista nc razvijala in sta pol poginla)
-gerbil(bolezen)
-voluhar(muc ga je napadu pa smo ga rešl pa pol smo ga ubdržal dokler se ni puzdravu sam ga pol nismo spustl k smo dvoml d bi u naravi preziveu) (no pomoje je od starosti umru k smo ga mell fuul dolg kr neki let pa se u naravi je neki casa ziveu pol pa za tko mjhno bitje je bla kr lepa starost)

no zto jih je tok k se jst res na usako žival full navežm tko po kksne 2-3 tednih se ze res full navezm nanjo
26. avgust 2010
u23904
u23904

tak je bil moj sivček(sam to ni on)
26. avgust 2010
Wow. Ja moJga Kimija je TuT auTo zbiu.=( In sm fuL JokaLa. pač je biu moJ besT frend. Najbolj mi pa je blo ušeč kr sm ga sam poklicala pa je prletu k men ko da bi goreL za njim. Še zdej mi je NORO hudo pa bi res skor use dala d prie nazaj. Še zdej večkrat jokam ko se spomnem na njega pa če ga gdo sam omeni je že use u lufTu. ='(
26. avgust 2010
moj dedek je meu eno peso (nemškega ovčarja) pa sn se ful na njo navezala kr živimo skup. pred dvema letoma pa je poginla. ):

tak je blo: enx se zbudim pa se ublečm pa to use za sql pol pa grem pač dediju pa babici reč dijo pa vidm de se babica joče u jedilnici pr mizi. pa sn mislila de se je kej zgodlo pa sn jo vprašala kaj je pa je sam odkimala pol pa sn šla v dnevno sobo tam pa je dedi na tleh sedel pa bela (tko ji je blo ime) je bla pokrita z koco. js sn se takoj začela jokat. sam je bla že ful bolana. vedno sma se skupi igrale pa to sam zdej ko se je že bližala smrti sm jo enkrat pobožala pa me je ugriznla v roko. še zdej mam odtis od zob al to. full jo pogrešam. sam zdej mamo pa nouga pesijaa. < 3 :]
26. avgust 2010
u12567
u12567
mi smo mel dozdej že 3 hrčke(večjih živali ne smem met ker se pr nas mami boji še hrčka)
no prvi hrček je biu pri nas 3 leta pol je zarad starosti umru
naslednji hrček je mru zarad plučnice
in zdej mamo še enga
26. avgust 2010
Pri meni tko da bi vidu še nobena žival mam pa 7 živali:
2 želve:leo in michelangelo
2 Kunca:Rozi in Miki
3.pse:Odi,Astor in Švrk (švrk je moj)

Je pa res da smo učasih (ko sem bil še mali)imeli enga črnega kuža Mikija(labradorca)in je bil že tolko star pa bolan da ko je mama pršla v dnevno sobo je bilo vse krvavo od njega...(pač ko je bil že tak bolan pa je vrjetno iz zadnjice mu kri tekla sej veste...)pol so ga pa dal uspavat...sam se ne spomnem dobr k sm biu majhen.....pol je pa še blo sam takrat mene ni blo je pa biu doberman pa so mu mladički umrli(bil je pa od mame)...tk da prejšno leto aprila sn dobu Švrkija...TA PES JE FACA....Tak car da ne moraš verjet haha....(mešanc maltežan pa yorki) sam je tut že par pizdarij naredu npr.mojga bratca je v obraz šavsno...(mali ga je dražu pa je fasal....) drgač je pa čis kul Švrkec....
26. avgust 2010
u26209
u26209
no...ni mi še noben poginu sam zajca smo dal ker je mami alergična na dlako
mamo pa še nimfo
01. september 2010
Mi res nimamo sreče z mački =(
1. Imeli smo črno mačko&jo je povozil avto
2. Kartuzijko je napodila druga ker je imela spet mladiče.
3. Enega karamelastega je zadabil pes
4.Eden oranžen pa je imel mikrosporijo to je kožna bolezen za tiste ki še neveste pač povem da je to kožna bolezen xD

no pač bla sem za use ful žalosta imamo pa zdaj 7 mačk 3 mlade črne, 2 velika črna,1 perzijsko in enega oranžnega (lahko jih vidite na sliki vse na moji sliki so žive in te imamo).

Zdaj pa še za psa: No imeli smo psa dalmatinca Pikija. Bil je zelo priljuden najraje je imel mojga atija no pač potem en dan je pač ati prišel iz ene zabave in mu je dav roko h kosti ko je jedel in ga je pes ugriznil, točno tisti dan so ga morali uspavati =(
To je bilo pa med letošnjimi počitnicami mislim da v juliju. =(
Vem kako je vednar ko se na eno žival navežeš ti je takrat zelo teško. Ko so mojega psa Pikija uspavali se vedno spominjam kako je bilo ko je biv še živ =(
In tisto noč ko so ga uspavali sem tako znorela da preprosto nisem mogla dihati =(

Žal mi je za vse ki so vam umrli hišni ljubljenčki =(
05. september 2010
u24232
u24232
joooj!!! Men je 1kuži umri po 2mescih. Tok sm se navezala nanjo (Z bom pisala, ket nen ime)) in enkat k sm pršla domov, sm jo ket ponavad pelala po vasi na sprehod. Pol duma, sm ji pa eno vodo iz enga zaboja, čisto, vodo iz pipe zamenala in ji novo dala. Pustila sm jo u garaži, ker je deževal, u stanvane pa ni smela... In ko je pršla mami domov, sva Z dale u pesjak. Šle sva u trgovino. Pa čez urco prieva nazaj, pa Zoja bruha. Pesjak je bil tud krvav in bruhala je, kri, brikete use! Hitro smo šle k veterinarju in tm sm jokala ket zmešana. Mami me je pelala dumu, da ne bi blo kej z mano narobe, k sm jo vidla umret....Takt sm skoz jokala, v šol sm mela čist rdeče oči, res grozn!!!!
Še zdej se počutm krivo, ker mislem, da če je nebi pelala na sprehod in ji dala tisto vodo bi preživela! Počutm se kriva! In oči se mi solzijo!!!!

zdej smo pa novo psičko pred 1letom pa še mal nabavl. Nano sm se še bl navezala. Po en stran sm happy, ker je ne smem na sprehod vozt, ker je premočna zame. Sam, po drugi strani si jo pa želim pelat.XD In z to ta novo se res ful bl ukvarjam in če bi ona kr naenkrat zdej umrla, bi jz tud..XD

in razmem use k jokajo, če jim žvau umre.
09. september 2010
u24232
u24232
zaka sm pa Zoja napisala če ji ni blo tko ime..
jaoo
09. september 2010
u23171
u23171
jst sem mela eno muco ki je mela 10 let pa je potem umrla zelo sem jokala za njo.pa ati je mel enga psa ki je bil ful pameten pa ko so mu naredili okrog 10 moperacij je pes vedo da bo umrl pa je ati sedu pes pa mu je dal glavo na stopala pa ga je gor v obraz pogledu pa mu je skuza pritekla ati ki je bil pol že star 30 let je še vseeno tri dni jokal
29. september 2010
u28461
u28461
Jst Sm Mela Enga Mucka Tak Uranžn Je Biu. 7 Let Star.
En Dan (zuečer) Sm Ga Full Božala In Use In Tist Uečer Je Biu Zadnji K Sm Ga Vidla. O''':
Ceu Teden Sm Jokala. & Še Ueeč.

Pa Zdei Med Poletjem Sm Dobila Še Dua Mucka - Art & Oly. Artija Mam Še Zdeii Olyja Pa Je Neki Strupenga U Nogo Pičlo In Pol 4 Dni Ni Jedu Ne Piu In 5. Dan Je Šou Proč In Je Umru.
Full Sm Jokala Za Njim Seii Še Zdei Učash.
Niti Eno Leto Ni Biu Star. Tok Ga Pogrešam & Prejšnjega Tut.< 3
Zdeii Bom Raii Nehala Kr Bom Začela Jokt.
29. september 2010
sožalje. Mi smo meli že ful muck in muckou. Sam nikol nismo meli sreče. Eno smo meli celo sam 1 dan =(( Zdej pa mamo to že 2 leti in pou. JE taka črna in bela. In 16. maja 2009 je skotila 2 mladička. Mucka smo oddali. Mucko pa pustili doma. Sam škoda kr nekega zimskega dne je kar ni blo več domou in potem nm je ostala sam še ta. ='(
03. oktober 2010
u28461
u28461
Hvala. Teb Tud Moie Sožalje. T.T
06. oktober 2010
ja js sem mela eno muco Panthera Tigris ji je blo ime. in je ni blo več. me je ful skrbel kam je šla sam nisem nobenmu povedala ker bi tkrekli da bo prišla nazaj. pol mi je pa tri dni po tistem pač nekdo omenil: a ti je mama že povedala da je Tigi( tk smo jo klical) umrla?
in js sem bruhnla v solze. pol sem še kak teden ful jokala. še zdej jo pogrešam in bi dala vse da bi prišla nazaj. mogoče jo bom enkrat spet srečala. nikol ne veš...
drugače pa je blo še več živali takih...
07. oktober 2010
u23171
u23171

evo tak je bil pa orin mu je blo ime sam to ni on
07. oktober 2010
Ja. noro se LoHk navežeš na žival... ampak To zveš šeLe ko pogine. : ( Žal je Tak... MoJ Kimi mi Je biu res besT frend. Spomnim se da ko smo bli na morju. pač Kimi je biu doma. so me tlačle more d ga je auto zbiu. d je poginu. in tak. in sm se u spanju jokala. še ko je žveu sem se ob sami misli d bo enkrat poginu zjokala. no pol ko smo prišl z morja je blo use kul sam kmal potem ga je pa res auto zbiu In še zdej večkrat jokam za njim... mam pa zdej enga nouga. k ga mam tut noro rada. (na sLiki ga mam)
15. oktober 2010
u28575
u28575
Jst sm mela ful velik živali, k so pomrleeeee..... Weee!
Še zmeri zvečer jokam za njim pa je od nekaterih že 5 let od njihove smrti....
1. Papiga- Koki(mačka ga je ulovila)
2. Papiga- Mimi(pobegnla je)
3. Psička- Rita(mogl smo jo dat ustrelat :´(- bla jepreveč živa pa mene je ugriznla)
4. Hrček- Hrkonja(bil je pritlikavi hrček, pa je biu že star 2 leta- pr teh hrčkih po navadi umrejo pr 2 letih...)
5. Mucke(ful velik jih je umrl...)

Oh, šit... Glih z make-up-om sm se začela cmirat!
17. oktober 2010
meni je edino ribica umrla ma sm bla še zlo majhna tko da se je komej spomnim in živali ki jih mam zdej so še zelo mlade
02. avgust 2011
moj ati je pa imel dva kužka (fox terjer) terry in car (terry je mami od carja) no terry ati car in sosed so se igral na blkonu.sosed je bil 5 let star.ati je šel za nekaj časa v hišo.ta čas je pa sosed prev carja in ga vrgu čez blkon kr je misnu da bo pristal na nogah kakor mačk.ko je ati pršu je pogledu čez balkon in je videl na tleh carja.sm ni umru sm poškodovan je bil.še sreča! terryja je hudo poškodoval sosedin ps pa smo ga mogl ustrelit.car je bil pa zelo bolan. zdaj imam pa jaz novega psa (nemški špic) ime ji je bella
13. avgust 2011
u37271
u37271
js sm meŁa že fuŁj veŁik muck. IN sm se na vsako fh00Ł navezaŁa. In potem, ker smo bŁizu ceste doma mi je skor vsako zbiu auto in so se začele more. z bff in njeno sestro ki smo sosede smo jokale cele dneve za njimi. in potem je dedek meu sestro, k je mela ful muck in vsako pomlad nove in sm vedno potem dobila nove. in sm se res na vsako muco navezala. še zdej mi je hudo & dobim souzne očke k sam pomislim kak je blo k sm zraven videla kk je mojo 2 leti nazj 7 mescou staro muco povozlo takrat sm jokala kt nora. Nuben me ni mogu potolažit. 3 dni zarad tega nism šla u šoŁo in use. potem k sm zvedla do dubimo nove muce to pomlad sm misla ta mi pa ne bo poginla. in pol je rekla bff da bi ona tut mela eno. in moja sestra tudi. in je dedi prpelu 3 muce. 2 sta ble puhasti kot perzijka in normalni 3 pa je bla suha in skor ni mela dlak. Potem pa sm eno dougodlako mešane barve dala bff in jo je na azčetku počitnic k so pr hiši eki bagri vozli zbiu in so jo pokopali.
z bff sva jo iskali kt nori pa je ni blo. potem pa sva zvedli tagično novico. in k se je bff nekok pomirla in ji je mama ublubla novo muco & jo je dobila potem pa so jpo vrnili ker ni jedla in nič če nisi stau zravn nje. in potem smo šli mi na morje in sm teti pustla moju 2 muci. in je ona k je bla skor anorexserična ušla. in mi ni blo tok hudo ker se niki nism ful na vezala na njo & ustala mi je še ena. in potem sm se odločla da dam to muco sterilizirat. in sm plačala 100€ ampak se mi je splačal. moja muca ta ki jo mam zdej. gre vsepovsod za mano. in mam problemee k grem u šolo da ne gre za mano. in ko si končno dopove da ne gre za mano. me točno takrat k pridem iz šole čaka in mi pride na sproti. tudi spi pri meni. pomojem se mi bo svet podru, če mi jo povozi avto.
14. avgust 2011
moja babica je imela psa mešanca med nemškim ovčarjem in med zlatim prinašalcem.. bil je star 1leto ... in na enkrat ga več ni bilo zaj je 3 teden kaj ga ni...nikoli ni hotel v druge avte da ga doben ni mogel vzeti in odpeljati...samo je zelo rad hodil v gost....da ga je edino lahko kakšen lovec streliv šli smo tudi na veterinarsko in ga prijavla da je pogrešan...apak še doben ni poklico...če bi ga kdo našel bi ziher ga odpelo na veterinarsko....imel je čip....
15. avgust 2011
Edi,Bobi,Čopko,Mufko,Trpinko.....POGRŠAM VAS!!!!!!!!!!!!
15. avgust 2011
Men je maček ušou...
21. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg