Forum
Prosim berite

Boš sodeloval/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. julij 2014
Nekoč je živela deklica ki si je zelo želela novo kolo in novo čelado.Nekega dne sta ji starša rekla da je pridna ker sta šla v trgovino.Roksi je vprašala mi kupita kolo in čelado?Žal mi je srčica veš da ne moreva ker nimamo dovolj denarja zelo mi je žal ampak vem da ga boš en dan dobila je rekla mama.No prav je rekla Roksi.Ko sta starša šla si je Roksi naredila sendvič in prižgala televizor nato je nekdo potrkal na vrata Roksi se je začudila....... Rabim en next
20. julij 2014
Next..Lohka mal prekopiram p da ti popravim na zsju... K je težko razumajoče..K....
Zs
20. julij 2014
Ko je pogledala je videla možaka v črnem rekla je kaj delaš tukaj on pa je le rekel odpri vrata ona pa je rekla ne ker te ne poznam.Nato je on bil tako močen da je vrata podrl Roksi je hotela poklicati policijo a ji ni uspelo ker ji je možak vzel telefon in ga vrgel stran.Roksi je vzela nož in ga zapičila v vrat možaka v črnem je tako zelo bolelo da je kar umrl.Roksi si pa je rekla ojoj ubila sem človek in sem morilka.Nato je njihova soseda to videla in zakričala in takoj je začela klicati policijo tako je vedela deklica da bo eden izmed staršev šel v zapor..... rabim vsaj 5 nextov
20. julij 2014
Next
20. julij 2014
Še vedno ni razumajoče ..Nisi si prebra!!!
20. julij 2014
na tej temi davajte slike kkii jih bom jst rekel
20. julij 2014
NOGOMETNO SLIKICO
21. julij 2014

21. julij 2014
NENA OGLAŠUJ NA MOJ TEMI
21. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg