Forum
Hey! Spet bom napisala eno novo zgodbo upam, da vm bo ušeč

Tu bo zgodba ki govori o dveh prijateljicah, ki hodita v isto šolo...

Maya in Selly... Sta best frendici že od malih nog! Skupi hodta u 9. razrd osnoune...
Selly je noro ''zatreskana'' u enga učitla, k je str 29 let.. uči pa športno vzgojo..
Maya ji to skos poskuša izbit iz glave ampk se Selly ne pusti..
Selly to svojo ljubezn to tega profesorja goji že od polovice sedmega razreda! Ko je Maya prvič zvedla za tu ... ni mogla vrjet.. zgodba se tragično konča.... Mayi se s tem skor podre svet!
Če hočte zvedt zgodbo napište pod komentar next... Huala

Nadaljujm?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. maj 2011
Nadaljujm?

:3
02. maj 2011
slikce

Selly

Maya

Nadaljujm? :3
02. maj 2011
Bom kr začela ...

Selly in Maya.. neločljive frendice. Obe hodita v 9. razred. Radi poslušata glasbo..plešeta,pojeta.. Prijateljice sta že od malega...
Selly in Maya sta bili nerazdružljivi vse do takrat, ko je zazvonil Mayin telefon...
M= Maya
S = Selly

M: Helou
S: Heii.. Kaku si kej?
M: Uredu.. ti?
S: ma jst sm carsko .. ti povem eno novico.?
M: Jaa povej.. sam firbc me je ))
S: Okej.. Posluš zdej to! Prjatlce iz c razreda so rekle,da na našo šolo prhaja Hot profesor..
M: ka resnu?? Hohoho Selly.. ker pa ?
S: En za teluvadbo.. komi čakam d ga vidm!
M: Selly.. pazi.. zveniš kot da se nameravaš zaljubiti vanj
S: Kaj pa trapaš.. mogoče je res hot ampak vanj ne bom ..
M: Hehe.. sj ti vrjamm...
S: hh
M : Okj še kej?
S: Ne morm it .. se vidmo ju3 u šoli.. čau čau .. rada te mam BYE
M: ja .. enako.. čauči

In prenehali sta govoriti...
Mayo je začelo skrbeti, da se Selly ne zaljubi in ne zapade v kakšno neprimerno izkušnjo...

Naslednji dan pa se je zgodilo:
.........................................

Nadaljujem ? :3
02. maj 2011
u21889
u21889
next!
03. maj 2011
Ok nextam..

Naslednji dan pa je prišel na šolo nov učitelj telovadbe.. Ko ga je Selly zagledala in še nekaj njenih prijateljic so začele kričati..(od veselja) ...
Maya : LoL! Se vm je zmešal?
Selly: če je pa tko Cute...
Maya : a ?
Selly : Pa če je res
Maya: Le kaj to pomeni?
Selly : ja nič! D je pč kjut
Maya: Ah.. Selly..Selly

Pa je prišla ura telovadbe! Selly je komaj čakala, da učitelja Raya tako kot mu je blo ime.. spozna... Prva se je zapodila pred njega in se mu začela predstavljati in mu izrekati dobrodošlico na naši šoli.. Maya jo je samo gledala in si ni mogla misliti usega tega..........

Maya: Op Selly! Haha
Selly: Haha.. What ? ..
Maya : c.c.c
Selly : hahah............

Ko ga je neka sošolka uprašala, če je poročen je odgovoril, da ni ima pa dekle...
Selly je zazijala.......
Odšla je v garderobo in je rekla, da gre na WC...
Kar nekaj časa je ni bilo.. šla sem za njo.. Videla sem jo na klopi .. bila je potrta... Vprašala sem jo..
Maya: Selly kaj je narobe?
Selly: Mah.. slabo mi je blo ( vedela sem da se Selly laže)
Maya: Pa kar tako? ...
Selly: Ma ja....

Potem sta odšli ven ...
Naslednji dan...........
03. maj 2011
ja nadaljuj do konca
07. maj 2011
Oki ......

Naslednji dan sta Maya in Selly prišle v šolo.. Selly se je dobila pri malici s drugimi prijateljicami in so se pogovarjale o profesorjevi '' lepoti'' mislila sem si kako jim je lahko tko ušeč... No usak ima svoj okus.. če tako želijo.. Videlo pa se je da so se z profesorjem spoprijateljile na nek način.. se je vidlo da so mu kot '' prijateljice'' ne kot učenke,.. No pa saj je tako prav..

Pogovor med mano in Selly...
Bila sem na WC-ju ko priteče noter Selly in mi reče..

S= Selly
M= Maya

M: O Selly
S: Maya ne vem kako to da ti ni ušeč!
M: Haha .. Selly .. mogoče je tebi.. meni žal ni.. saj ni tako slab .. samo ni pa tudi nekaj posebnega..
S: Oh... Prau lep je
M: hahah.. me veseli, da ti je ušeč
S: Hhhhh

Odšla je ven.. Maya pa odide za njo.

Zunaj so dekleta tekle.. Maya se postavi zraven profesorja.. Profesor jo fpraša

Profesor
M: Maya

P: S tabo pa se že dolgo nisem pogovarjal Maya

M: Hah.. pač (mislila si je kaj za vraga hoče)
P: Kako kaj ocene?
M: uredu so .. Pridružila se bom ostalim pri teku ( in oddtekla je stran)
Selly: Kaj ti pa je?? Zakaj nočš klepetat??
M: LoL....Ne ljubi se mi
S: Hahah .. (in jo objame)
M: Veš podpiram te ..samo ne delaj neumnosti... hehe
S: Veš da jih ne bom... Hhhh

Sellly je dobila novo prijateljico iz drugega razreda... Z Mayo si niso bile več tako blizu kot včasih.... Ampak Maye to ni motilo.. Čudno pa se ji je zdelo,da so Selly in Alice (njena nova prijateljica) preživele popoldneve skupaj in kramljale o profesorju.. ... LoL .. prej pa ne si je mislila Maya,....Ampak naj uživajo si je rekla in odšla na sladoled z drugimi sošolkami/sošolci... Še vedno pa so bile s Selly dobre prijateljice...........
Nadaljujem? :3
07. maj 2011
ja nadaljuj
08. maj 2011
next
08. maj 2011
next
08. maj 2011
Okj nextam Naslednji dan je Selly nekaj zelo mučilo... Maya jo je vprašala

M: Selly kaj je narobe??
S: (Selly je jokala) Ne morš vrjet! Res ne morš vrjet!
M: Kaj .. Kaj ne morm vrjet??
S: Zakaj .. povej mi zakaj??
M: Kaj kaj kaj??
S: Zakaj moram biti stara 15 let'??!! .. Zakaj nisem lepša in starejša????
M: Kaj pa je s tabo?? Čisto prelepa si! In bodi zadovoljna da si stara15 let! V teh mladih letih se vedno kaj lepega zgodi! Selly no...
S: Pa ne! ... Usi lepi moški,fantje so starejši! Jaz pa sem preveč mlada ...
M: Selly! Na kaj namiguješ??? Kaj je s tabo?? Kakšni fantje=??
S: Mah... Nekaj ti bom priznala... a nikomur.. nikomur ... Nikoli,nikdar nikomur ne izdaj... Prosim!!
M: Selly.. zanesi se name .. če bo potrebno bom skrivnost čuvala do smrti, do groba!! Samo zaupaj mi!
S: Okej... Maya.. veš... zaljubila sem se

Mayin pogled se je razveselil objela je Selly in se ji nasmehnila

M: Super"! Hehe .. zakaj potem jočeš ... a je starejši?? (Mayin pogled se je takoj zresnil)
S: Ja
M: A ga mogoče poznam?
S: Ja! Pa še kako
M: Selly ...
S: Profesor je..
M: Kaj????'
S: Ja... telovadba ...
M: OMG! ... Kako je pa to možno???
S: Ja .. kaj hočem ...srcu ne morem ukazovati
M: Pa saj je vendar starejši....
Sellly je obmolknila in začela jokati ter objela je Mayo...
Maya jo je tolažila... ni mogla vrjeti ampak jo je tolažila in ji stala ob strani....

M: Je že dobro...
S: Hvala da mi stojiš ob strani.....
M : Ni panike saj sva prijateljici
S: Najboljši! Za vedno!
M: Ja .. za vedno

Objeli sta si ... Maya ni niti slutila da bo tako kot je bilo vendar je svoji prijateljici ponudila roko v težkih trenutkih...............

Selly .. pa je bila zopet dobre volje a svoje zaljubljenosti ni mogla ustaviti.............

Pa je spet prišel četrtek .. zadnjo uro so imeli športno vzgojo ...
Selly pa .......................................................

08. maj 2011
next
08. maj 2011
oki nextam......

Pri športni vzgoji Selly ni več zdržala! Maya ni vedela kaj ji je bilo!
Selly je stekla do profesorja in mu nekaj rekla... Maya ni vedela kaj...
Profesor je zgledal zelo presenečeno in čudno... Sigurno mu je Selly povedala da je zaljubljena ......Maya je le debelo gledala in si mislila (Selly... morala bi zdržati)
Potem je videla kako je Selly objokana stekla stran.........

Maya je šla za njo in ..................

Nadaljujem? :3 (nadaljevala bom ju3 ) Sam napiš .. Nextam?
08. maj 2011
next
09. maj 2011
next
09. maj 2011
NExT!!!!!
09. maj 2011
NEXT
09. maj 2011
Oki nadaljujem.....

Šla je za njo in jo videla z škarjami u roki.....
Zakričala je

M: Selly ??'!!!!!! Kaj počneš?
S: Dovolj imam usega! Ne prenesem več!
M: Selly .. lepo te prosim izpusti škarje!!!!
S: Ne! Konec je Konec trplenja !
M: Selly"!!
S: Oprosti ... oprosti Maya.. bila si najboljša prijateljica ki sem jih kdaj imela! Ampak ne morem več živet! Ne gre...
M: Učitelj je... vem da je! Krivec je za tvoje obnašanje! Če ti je všeč ne morem pomagati ...!!! Ampak izpusti škarje Selly!
S: Ja res je kar praviš (je v joku upila Selly) Res je Res!!!! Pa kaj naj??? Kaj??? Ne .. ne ne konec je konec... (škarje si je že usmerila proti trebuhu... hotela se je ubiti)
M : Selly!!!!

( Maya se je vrgla na njo in ji iz rok izpodbila škarje... rešila jo je svojega čudnega vedenja.... s tem ko ji je preprečila umor... se je močno urezala... kri je bila posod....Selly je začela panično kričati na pomoč..)

S: Maya!!! Pomoč .. prosim ¨! Pomoč .. (Stekla je ven po pomoč)
Maya se je borila z bolečinami.. .... Nasmehnila se je saj je vedela, da je rešila prijateljico pred neumnostjo.................... Potem je zaprla oči... nenadoma je okoli sebe zaslišala upitje in začutila je da je okoli nje kopica ljudi... hmalu je čutila kako se je peljala z rešilcem .. a oči ni mogla odpreti .. bolečine so bile grozno boleče! Čutila je rano ki jo je grozno pekla in skelela... Zaslišala pa je znan obupan glas poleg nje v rešilcu je sedela Selly ... Objokana se je krivila samo sebe... Maya jo je hotela prepričati da ni kriva ona! Ampak ust ni mogla odpreti .....niti oči ne! Samo poslušala je lahko in v mislih odgovarjala.......... Kmalu zatem pa so se za Mayo začele prave muke... bolečine so bile še večje kot prvikrat... namreč ko je rešila Selly .. so škarje zabodle Mayo v trebuh... Maya je bila vesela svojega dejanja saj je Selly rešila... Kakor že gor opisanu^^ So se potem za Mayo začele prave muke ... zgodilo se je .............................................................

Nadaljujm? :3 + napište kaku se vm kej zdi :3
09. maj 2011
next
kul je
09. maj 2011
NEXT...ful je kul...i love it
09. maj 2011
Hulalla :3 ^^

Za Mayo so se začele prave muke.... Bolečina je postajala neznosna...
Mislila je, da bo umrla.... smrt.. smrt.. to si je ponavljala v glavi vsako minuto... Res je mislila, da je z njo konec.. Potem pa je zaslišala glas '' Maya ne boj se .. kmalu bo konec muk'' .. vedela je , da je u bolnici in da jo čaka operacija...
Slišala pa je tudi Selly ... kako je jokala ... Maya je hotela vstati in jo močno objeti vendar še oči no mogla odpreti....

Potem je Maya zaspala... dobila je močno narkozo...
Po operaciji je že bila v bolniški sobi.... Odprla je oči in poleg je sedela Selly....

S: Maya?
M: Selly!
S: Maya!! ( objela jo je)
M: Selly .. hvala da si tukaj
S: Maya... Hvala da si me rešila smrti.. res nevem zakaj sem se hotela ubiti zaradi moje '' noro čudne ljubezni''
M: Use bi naredila zate ...
Selly jo je še enkrat močno objela.. potem ji je 100x obljubila da bo še prišla ...
M : Čakala te bom
S: Prišla bom obljubil ... Čau
M: Čau.

Maya je komaj čakala da pride domou...
Čez nekaj dni je prišla domou in je zagledala nekaj zelo osupljivega .........................................................................................................................
Nextam? :3
10. maj 2011
next
10. maj 2011
u43132
u43132
neeext
kdaj bo pa kdo crknu hahah
sej je naslov smrt
10. maj 2011
Bo čist na konc ^^ Na konc Selly umre..
Več puvem u zgodbi .. Ju3 nadaljujm
10. maj 2011
next
11. maj 2011
Ok nextam :3 .....

Maya je prišla domov in zagledala nekaj osupljivega.......
V hiši je bila tema.. nikogar od staršev ni bilo............... Nato pa se je prižgala luč in Maya je zagledala sobo, ki je bila vsa okrašena.. povsod so bila darila... na steni je visel napis
'' Welcome Maya'' Maya je začela skakati od veselja .. za njo pa je prišla Selly in objele so se... Maya pa je vprašala :

M: Zkj pa zdj to?? :3
S: Ej.. k nweš d imaš rojstni dan???
M: Saj res! Oo hwalla
S: Ni panike .. po tem kar si naredila zame sem se ti morala oddolžiti.. vem da je to premalo vendar........
M: Nikar ne govori! Zadostuje mi samo da si le moja prijateljica in da si ob meni... Selly.... vedno te bom imela rada kot sestro!
S: Saj to tudi sva.. no na nek način! :3
M: Seveda sva.. :3

Potem je zabava trajala dolgo v noč .. za Mayo je bilo to nepozabno doživetje....
Ko pa se je po zabavi, ko so že vsi odšli,,,tudi Selly.. ko se je Maya ulegla na posteljo se je spomnila............................................................................................................................................................................................................................
Nextam? + kaku se vm zdi? :3
11. maj 2011
next
11. maj 2011
Ko se je Maya ulegla na posteljo se je spomnila, da je hotela Selly narediti samomor... ampak jo je rešila... ta misel ji je prinesla kisel nasmešek na obrazn.... Kaj pa če bo Selly še poskušala ?? se je spraševala Maya... ves čas je ne bom mogla reševati in preprečevati....
ampak dokler bom lahko ji bom pomagala .. si je mislila Maya in zaspala... skoraj celo noč je iskala vzroke za ljubezen katero goji Selly do profesorja... Ampak da je Selly res zaljubljena vanj skoraj da ni realno.. ampak je! Maya je naposled le zaspala .......
Naslednje jutro pa se je zbudila z nasmeškom.... Ko je vstala iz postelje se je spomnila da je četrtek! Ta dan imajo v šoli telovadbo... ampak, ker Maya v šolo ne more, da bi bila ob Selly... pa jo je začelo skrbeti ali bo Selly naredila kakšno neumnost.....
Nato je Mayi zazvonil mobilnik..... dobila je klic od................................................................

Nadaljujm? :3 + puvjte kaku se vm kj zdi? :3
11. maj 2011
next
kul je (:
11. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg