Forum
нєι. נѕ šм šє σ∂ℓσcℓα ∂α вσσм ριšαℓα žgσ∂вιcσ. υραм ∂α ναм вσ šєč..

тσ ѕм נαѕ gωєη:

тσ נє мσנα ƒяєη∂ιcα αηιє

ι тσ נє мσנ zℓσ ∂σвєя ƒяєη∂ єяιк
[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS4NGwnvFgHgbE-0v2vjK9buOpw0y9k4fz3NZeiuFOxlABwksgOJL_W7RY5BQ[/img]

Živim v Philadelphi-ji z očetom. Mama mi je v otroštvu umrla. Imela je nesrečo z avtom. Z očijem živiva v bogi revni hiši, ki ima dve nadstropji ter razpadajoče podstrešje. Oči dela v trgovini na drugi strani mesta, jas pa vsako soboto in nedeljo delam v lokalu Smoothie. Aniemi pri tem seveda dela družbo. Ker so zdaj počitnice in mi ni treba v šolo, delam v lokalu vsak dan.
19. julij 2012
u100430
u100430
nexxxxxttt
19. julij 2012
nextt
19. julij 2012
neeeeeeeeeext
19. julij 2012
neeeextt piki
19. julij 2012
nexttiiiii
19. julij 2012
to je moj oči :

Zjutraj ko sm se zbudila mi je v glavo udarila bolečina. Vrgla sem se na trebuh in glavo zakopala v blazino. Nato se je oglasil telefon. Bila je Anie. "kje za vraga si Gwen
?! Zamujaš eno uro. Pohiti preden G. Karmack izve." G Karmack je bil najin šef, ki je imel lastnika za navaden izmeček zato se je na vse pretege trudil da bi lokal zaprli. Z Anie nama je še vedno uspelo to preprečiti. Ker pa je rad kaznoval za nasprotovanje sem jo velikokrat tudi skupila. "takoj pridem. Za deset minut." sem hitro odgovorila ter vstala. Pred očmi se mi je zameglilo, naslonila sem se na rob postelje, dokler ni popustilo. Oblekla sem si kratke hlače in majico z napisom Smoothie. obula sem si allstarke in pohitela po stopnicah navzdol. Bila je sreda in oči je delal cel dan. Tekla sem po pločniku in gledala pod noge da je ne bi skupila. Naenkrat sem se v nekoga zaletela. Pogledala sem gor in zagledala Erika. "Hej Gwen. kam tako hitiš?" Na hitro sem mu odgovorila in tekla naprej. Ko sem prispela pred velik moder lokal z škrlatnim napisom Smoothie mi je srce razbijalo kot noro. Anie je ravno stregla nekim ženskam, ko me je zagledala. Bila je vsa iz sebe. Ko je opravila se je napotila do mene. "Kje si bila? Veš kaj bi ta bedak naredil če bi izvedel da zamujaš!" Zavila sem z očmi ter se odpravila v lokal. Vstopila sem v majhno sobico, ki bi naj z enim stolom in obešalnikom predstavljala garderobo. Odložila sem ključe od hiše ter si nataknila predpasnik. Nato sem se lotila dela. Še vedno me je bolela glava in v nekaterih trenutkih se mi je tudi zameglilo pred očmi. Seveda sem si enkrat želela, da bi se mi. V lokal je prišla lastnikova hčerka Abby. Imela je dolge črne lase in kot vedno se je hvalila s premoženjem svojega očeta. Nisva se ravno razumeli. (no sploh se nisva razumeli) Abby ni bila sama spremljal jo je eden fant iz naše šole. Verjetno je to njen nov tedenski fant. Pred tednom je bila še z Erikom, katerega je zelo prizadelo ko jo je videl z drugim.
Abby:

Abby je v počasnem tempu stopala do mene. Glavo je stegovala daleč pred sebe, če bi slučajno zagledala nov plen. Ko je prila do pulta se je sesedla na stol in se mi prezirljivo nasmehnila sem se obrnila ter jo vprašala kaj želi. "Da odideš in se več ne vrneš. Aja pijačo si mislila. Martini bom." zaželela sem si, da bi jiplunila notri ampak nisem želela tvegati. Ko se je ona nažirala s pijačo je prišel Erik. Pogledala ga je tako kot če bi bil njena last. Vedela je da je še ni prebolel. On pa se je na vse pretege trudil dokazati, da jo je. Prišel je k meni za pult ter jo gledal kot boginjo. Ona se je nasmehnila se obrnila k svojemu "fantu" ter ga poljubila. Erik je pogledal kot če bi mu na nogo padla kakšna tonska stvar. Abby ga je nato pogledala zmagoslavno. Erik ni vzdržal tega pritiska. Obrnil se je kmeni ter me poljubil na usta.....
next??
19. julij 2012
u100430
u100430
neeeeeextttttt
19. julij 2012
u100430
u100430
zakon zgodba
19. julij 2012
tenkju piki
19. julij 2012
oooo next!
19. julij 2012
nexti
19. julij 2012
nextttttttttttt
19. julij 2012
nextt
19. julij 2012
neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttt
19. julij 2012
Nisem vedela kaj se dogaja. Erik je še vedno pritiskal svoje ustnice na moje in me pri tem držal okoli pasu. Vedela sem da to ne pomeni nič saj želi Abby le pokazati, da ga "ne zanima" več. Spustil me je in pogledal Abby. Jas sem storila isto. Bila je vsa osupla. "Veš Gwen če moj oče ne bi poznal tvojega in si ne bi neizmerno želel, da ostaneš v tej službi saj drugače ne bi preživela, BI BILA ŽE ZDAVNAJ ODPUŠČENA!" Z roko je zamahnila da se je martini (kaj ga je še ostalo) polil, kozarec pa je padel natla in se razbil. Abby je odkorakala do svojega cabrioleta in se odpeljala. Njen tako imenovan fant je ostal za pultom ter žalostno pogledal Erika. "Izkorišča me kajne?" Erik mu je prikimal nato pa mi je pomagal pospraviti razbiro steklo. Anie je prihitela noter takoj ko je Erik odšel. "Kaj pa je bilo zdaj to?" Črepine sem pobrala ter jih stresla v koš. "Abby je imela izpad. Spet." Anie me je prijela za komolec in me z rahlim nasmeškom pogledala. "Dobro veš, da ne mislim tega." Zavila sem z očmi, se ji nasmehnila nato pa se vrnila k delu.
Preostal del dneva sem preživela v knjižnici za računalnikom. Saj si ga doma nisem mogla privoščiti. Šla sem na fb in pogledala če je Erik prijavljen. Ni bil. Kar je za njega ob tej uri zelo nenavadno. Izklopila sem računalnik ter se odpravila do Erikovega doma. Vrata mi je odprla njegova mama. "hej Gwen kaj delaš tu?" Povedala sem ji da želim videti Erika. Ni ga bilo doma. Poslovila sem se kljub vabilu, da bi šla noter ter se poslatkala z neverjetno dobrimi keksi, ki jih Erikova mama zna tako dobro spečti. Vzela sem telefon ter poklicala Erika. Imel je izklopljen telefn. Po poti sem se odpravila domov. Po desetih minutah hoje, sem si zaželela počitka. Želela sem se vsesti na prvo klop, ki sem jo zagledala, a tam je sedel že nekdo. Bolje sem pogledala in opazila, da je Erik. Mirno sem se odpravila do njega in kod če bi ga ravnokar zagledala rekla: "ooo. Erik. kaj pa počneš tu?" Erik je dvignil sklonjeno glavo in se mi zazrl v oči. Še bolj sem napela oči saj v temi z eno ulično svetilko ni bilo kaj prida svetlobe. Krasno. Sranje. Ubila jo bom. Erik ga je imel že precej pod kapo. Bil je pijan do konca. Vsedla sem se k njemu ter mu položila roko na hrbet in ga pogledala v obraz. "Zakaj počneš to. Ni vredna." Erik se je namrščil in spet pogledal v tla. "Jack me bo ubil." je zasikal. Jack je bil njegov oče, ki ga je sovražil. Ko je bil majhen ga je pretepal in to se še vedno dogaja. Nato me je prešinila dobra trapasta ideja. "Lahko prespiš pri meni. Rekla bom da sva se tako zmenila in sem te zato iskala." Erik se je prisrčno nasmehnil. "Bi res to naredila?" Prikimala sem nato pa poklicala njegovo mamo. Njegovi mami sem stvar obrazložila in razumela je. Erik se je oprl name in šla sva do moje hiše, ki je bila eno ulico vstran. Ko sva prispela je na dvorišču bil že parkiran očijev star napol že razpadajoč avto. Erika sem odvlekla po stopnicah na verando. Iskala sem ključe nato pa sem se spomnila da sem jih pozabila v lokalu. Pozvonila sem. Vrata je kot vedno odprl oče. Odkimala sem in ni drezal vame. "Erik bo spal tu." Nato sva se odvlekla v mojo sobo. Posadila sem ga na posteljo sebi pa sem na tla vrgla tri oddeje in blazino. Ko sem prišla iz kopalnice in sem se hotela namestiti v svojem "ležišču" se je Erik oglasil. "Gwen ne moreš spati na tleh zaradi mene." vstal je in se prizibal do mene. Sesul se je na oddeje ter zaprl oči. Ugasnila sem luč in šla spat. Naslednje jutro pa.....
Spet me je bolela glava in vrtelo se mi je. Erik je še vedno spal in vrjetno ko se bo zbudil se ga bo lotevala enaka stvar kot mene. le da on ima razlog zakaj. Mačka bo imel, ker je bil včeraj opit kot...
Ko se je končno zbudil je potrdil moje sume. Odšla sva v kuhinjo in od tam sem poklicala Abby-jinega očeta in rekla, da danes ne morem v službo, ker se me nekaj loteva. To sem sporočila še Anie, da je spet ne bi skrbelo. Nama z Erikom sem pripravila kosmiče z mlekom. Ko sva začela jesti je spustil žlico in svojo roko ovil okoli mojega zapestja, ki je počivala na mizi. Do zdaj ni omenjal poljuba. Ampak zdaj... "Gwen oprosti za tisto včeraj. jaz ne vem kaj čutim di nje ali tebe. ne vem če te imam rad kot prijateljico ali kaj več..." K A J?! To je bil zame šok.
next?
19. julij 2012
u100430
u100430
nexttttttt
19. julij 2012
neext. full dobra
19. julij 2012
nexxxxxttt
19. julij 2012
nextiiii!!!!!
19. julij 2012
u54901
u54901
next !!
19. julij 2012
u94270
u94270
next (:
19. julij 2012
next
19. julij 2012
OMG. OMG. Za trenutek sem obmolknila. Ko sem želela spregovoriti nisem mogla. Ni šlo. Ko je Erik opazil mojo zadrego je umaknila roko in jedel naprej. Ko se je najedel je odšel domov. Mene pa se je loteval hud glavobol. Mislila sem da si bom pregriznila roko. Auč Auč Auč. Odšla sem po stopnicah navzgor. Na vrhu se mi je močno zvrtelo in opotekla sem se nazaj. Izgubila se tla pod nogami ter padla nazaj po stopnicah. Ne STOP. Nekaj ali nekdo me je ujelo. Obrnila sem se in zagledala Erika. Postavil me je na noge in se prepričal, da sem stabilna. Pospremil me je do sobe. "prišel sem po telefon. pozabil sem ga." Po dveh zmečkanih oddejah je malo pobrskal in ven privlekel svoj mobi.
Nasmehnil se je in odšel. Skobacala sem se na posteljo in zaspala.
Nekdo me je stresal za ramena. Odprla sem oči in videla očija, ki se je smehljal. "Končno si se zbudila. Pridi nekoga ti moram predstaviti." Vstal je in odšel iz sobe. Pogledala sem na uro in ugotovila da je ura dve popoldne. Šla sem iz sobe in dol po stopnicah. pred vrati je stala neka ženska. Čakaj to je bila Abby-jina mama. Imela je dolge rjave lase. In bila je precej mlada. Ko me je zagledala me je s pogledom premerila od glave do pet. Snela si je očala jih dala v desno roko, drugo pa mi je pomolila. Očija ni bilo tu. Segla sem v roko. "Živjo." Pogledala me je kot, da me prej ni opazila. "V veselje mi je biti v vajini "hiši"" Besedo hiši je povedala z gnusom. Pogledala je moje hlače nato majico potem pa lase. Oblečena sem bila v pižamo. Dolge bombažne hlače in majica z naramnicami se nista mogli kosati z njenim videzom. Moji lasje so bili razmršeni njeni pa elegantno speti v figo iz katere so sem ter tja viseli lasje. "Sem Ashley."
Se je predstavila. Jas sem se njej in prišel je oči. "Gwen rad bi ti predstavil svojo punco Ashley." Izbuljila sem oči. Vedela sem da so Abby-jini starši ločeni ampak. "KAJ?" Še en šok zame. Stekla sem po stopnicah navzgor...
Ashley:

next?
19. julij 2012
u100430
u100430
neeexxxttt
19. julij 2012
u94270
u94270
next
19. julij 2012
neeexxxxttt