Forum
To bom pisala skupi s še eno tko da upam da vm bo ušeč in da boste brale.
JESSICA
Hej. Sem Jessica King in živim z očetom in starejšim bratom Michaelom. Stara sem 16 let in imam dve najboljši prijateljici. Z njima preživim večino svojega življena. Prosi čas peživljam tudi s plesom HIP-HOP. Aja.. Mimogede, plešem ga že 9 let. Obožujem fante.. Nisem k**** samo.. rada imam njihovo pozornost.. Vsekakor pa nisem lahka! Da ne pozabim. Samo z očetom in z bratom živim, ker je mama odšla z drugim v Kanado in se z njim poročila. Znjo nčem imeti nobenih stikov.. sovražim jo. To vam tudi pove, da sem sama izbrala življenje z očetom. Imam tudi dva mačka. Ker rada gledam filme, je enemu ime Garfield, drugi je pa Debeli Louie (princeskin dnevnik). Živim pa v bloku.
.................................................................................................................
ELISA
Chiao! Sem Elisa Alanduchi (Alanduči) in živim v Londonu. Ampak nisem Angležinja-sem čistokrvna Italijanka. Smešno vem.. Mama in oče sta se dve leti po mojem rojstvu preselila v Angjijo-London. Imam mlajša dvojčka-Fabrizzio in Anne. Živimo v hiši, ki si jo delimo s stari starši. Aja. Jaz obožujem igranje-dramski mislim-na dramski hodim že 7 let. Imam tudi dva psa (MESSI in RONALDO). Vem čudna imena ampak moja dva tamaladva sta nora na nogomet. Anne navija za Real, Fabrizzio pa za Barcelono.. Mam dve najboljši prijateljici: Jessico in Rosallie. Za fante mi je pa vseeno. Odkar sem se razšla z Justino mi niso nič posebnega. Pač nasprotni spol.
...............................................................................................................
ROSALLIE
Sem Rosallie Brown in sem edinka in ne nism neku ful razvajena. S starši živim v malce večji hiši in nimam živali, čeprav si želim majhnega, prikupnega psička a mi mami ne pusti. Kot moji najboljši prijateljici sem tudi jaz stara 16 let. Sovražim zimo (bunde in šali in kape in rokavice,.. BLJAK) in obožujem poletje. Rada pojem.. Ne.. Ljubim petje, ampak na žalost ne poznam nikogar, ki bi mi pomagal na sceno. Aja. Mislim, da je že svetovno znano, da sovražim fante. Vsi so eni navadni izkoriščevalci.. Na skrivaj pa vseeno čakam svojega princa.
.................................................................................................................

Ti je všeč ? Boš bral/a ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. oktober 2012
neeeeeeext
02. november 2012
u111191
u111191
ELISA
Močno me je objel, stisnila sem se h njemu in ai se tu pegu ai ai se tu pegu.. Čaki mal. KAJ??! Sovražim ko me budilka zbudi sredi najlepših sanj. Skočila sem iz pojstelje, do omare in se oblekla. Ah saj res. Danes grem v 'šoping' z Jess in Rose. Odšla sem v kuhinji in pojedla zajterk, se v kopalnici naličila in, nahranila Messija in Ronalda ter šla v park na isto klopco kot vsak dan, da bi počakala svoji najboljši prijateljici.
................................................................................................................
ROSALIE (med tem časom)
Stala sem na odru, vsi žarometi so bili usmerjeni vame, množica ljudi je kričala moje ime in
"Ljubica. Zbudi se."
" Mami!! Moreš res vedno udreti v sobo in zmotiti moje sanje?"
"Čas za šolo. Zajterk je že pripravljen."je mirno odgovorila.
"Adijo mami" sem jo na lep način nagnala iz sobe.
"Sploh pa ne zajterkujem" sem zamrmrala, ko sem zaprla vrata za njo. Oblekla sem se,s e naličila in se poslovila. Počasi sem se odpravila v park, kjer je kot vedno, že sedela Ell.
................................................................................................................
JESSICA (med tem časom)
Zbudila sem se zgodaj zjutraj, pogledala na uro in videla, da je 04:30. Ulegla sem se nazaj na pojsteljo in utonila nazaj v spanec.
ČEZ URO IN POL
"Aaaaa! Garfield! Louie! Takoj me nehajta praskati!" Vsata sem in ju iz pojstelje položila nazaj v košaro. Stopila se do omare in iz nje 'potegnila' tuniko in pas, ter se odpravila v kopalnico. Ker sem zjutraj vedno sama doma, mi očka na mizi pusti denar za zajterk. Pograbila sem torbo in denar, se obula in oblekla jakno. Odpravila sem se v park. Spotoma sem ski kupila še čokoladni rogljiček in sok. Kmalu zatem sem zagledala punci, ki sta mi mahali.
ROSALLIE
Pomahala sem Ell in se vsedla na klopco zraven nje. Objeli sva se in začeli klepetati. Kmalu se nama je pridružila še Jessica. Na poti v šolo pa je pogovor nanesel na..
"Kok dnarja mata sabo?" sem vprašala.
"Ham.. Jaz mam 30." je rekla Jes.
" Jaz sem mal bol broke. Mam 25. je rekl Ell.
"Ha! Torej usaka zapravi svoje pa še jaz vama častim OK? Mami mi je dala stotko."
"Me gusta" je rekla Ell.
"Tudi jaz se ne bom upirala" je v smehu dodala Jess. Še malo smo se pogovarjale, potem pa smo stopile v šolo.
Nextava?
02. november 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
02. november 2012
dobra je
02. november 2012
JESSICA
Vse smo hodile na isto šilo-Umetniško gimnazijo. Odšle so do omaric. Po poti smo pozdravile nekaj prijateljev in se preobule. Počasi smo se odpravile v razred. Tam sem se še malo nedolžno spogledovala, ko pa je prišla učiteljica smo se posedle. Sedimo ena za drugo (tako si lahko neopazno pošiljamo listke) in začele 'slediti' pouku. Danes imamo 6 ur. Ja vem. Mučno. 6 mučnih ur v petek. In prepričana sem, da nisem edina, ki komaj čaka nakupovalni center. Končno je zvonec naznanil konec zadnje ure. Skupaj smo stopile h omaricam, se obule in oblekle in stopile na šilsko posestvo. Tam sem naredila pravi mali spektakel.
......................................................................................................
ELISA
Ne vem, če je bilo to ravno potebno ampak prijela ga je za jajca. Malce prehitevam.. Nek tip je Jess prijel za ta zadno. Obrnila se je in ga zgrabila za njegove.. saj veste kaj in začela..
"KDO ZA VRAGA SI TI, DA MISLIŠ, DA SE ME SPLOH LAHKO DOTIKAŠ?!!?"vročekrvna punca, ni kaj.
"Ammm.."saj bi se mi smilil, a sem preveč uživala.
"Prijetno kaj? Ko te nekdo otipava ha?!?" hahahaha. Z Rose sva umirali od smeha.
"Bi lahko samo.."je zamrmral in pogledal v svoje medmnožje.
"Reči oprosti ti butel!"
"Oprosti." je takoj izdavil. Jess ga je izpustila in odšla kot, da se nič ni zgodilo.
......................................................................................................
ROSALLIE
Hahahahahahah, Skoraj sem se polulala od smeha. Dobesedno, ga je prijela za jajca! Ko smo se pomirile (trajalo je približno uro) smo se odpravile v tgovino. Kupovale smo več ur. Čevlje, hlače, majice, obleke, torbice,.. Vse kar se je bleščalo in je bilo poceni. Ko smo se izmučene odpravile ven iz trgovin smo na radiju zaslišale neko pesem. Peli so fantje in že čez nekaj sekund smo bile prepričane, da je boy band. Po koncu pesmi smo se odpravile h meni domov na pijama party. Preden smo se odpravile h 'babjemu čveku' smo se odločile preveriti, kdo je pel tiso pesem. Ugotovile smo da je bend One direction, in da ga sestavlja 5 grozno srčkanih, lušni, hot,.. fantov: Louis Tomlinson, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles in najbol srčkan Niall Horan..
"OMG. Kooook so popolni." je rekla Ell.
"Ane? Kak smo jih sploh lahko spregedale.. Sej so iz Anglije zaboga.. Poglej te očke od Nialla." sem ji odvrnila.
"Ma Zayn ga zmaga.. Definitivno!" se nama je priključila še Jess.
"Ni šans! Harry jih premaga na pouni črti." je rekla Ell.
"AAAAAA! Sta vidle? Koncert majooo "je še dodala.
"Kaj čakata" Gremo po karte! MRŠ! Babe lene. AJMO AJMO."naju je priganjala Jess.
"Samo po denarnico skočim." sem reka. Po dveh minutah smo bile že zunaj in se odpravljale proti trafiki. Držale smo fige, da vse karte ne bi bile razprodane. In res. Imele smo eno veliko, ogromno, gigantsko srečo. Imeli smo še 6 kart. Vzele smo 3, se zahvalile in stekle nazaj domov. Čez dva tedna je koncert. Čakata nas dva doooooolga tedna.. In kako za vraga naj jaz do tkrat shujšam ??!?
ELISA
"JEEES! Dobile smo karte. O šit! Kaj bomo mele oblečeno??" sem začela.
"Dihaj nooo. Pa saj smo bile danes v trgovini. Se mi zdi, da smo kupile.. No, da je Rose kupila veliiikooo stvari." me je oskušala pomiriti Jess. Ampak kako naj se pomirim, če grem na koncert od One Direction ?
"Pa daj noo. Saj niso takoo hudi. Tipični, malo lepši fantje, ki znajo peti." je rekla Rose. Nekam jezna je bila. Mogoče ker ji je všeč Niall. On je pa.. saj veste.. moški.
"Kaj bomo delale jutri?" je vprašala Jessica:
"Gremo v kino?" sem ji rekla.
"Ham.. Vedno gremo v kino.. Pejmo jutri raje.. Kaj pa vem.. V fitnes ?" je rekla Rose.
"Fitnes? Ja kaj je pa tebe piči. Si jedla nore gobe? sem jo vprašala, ona pa je samo skomignila.
"Je kaj narobe?" jo je vprašala Jess.
"Nee. Kaj če vit narobe.. Ampak resno? Kaj bomo delale ?" takoj, ko je to izjavila sem dobila idejo.
"POJ."sem rekla.
"Jaa. Daj ti poj. Jaz bom pa plesala zraven." je rekla Jess. In začela je peti: LITTLE MIX:WINGS. O moj bom. Kako dobro poje. In Jess.. No ona je pač Jess. Nihče ne miga boljše od nje. Začele smo skakati po sobi, dokler se nismo, do konca utrudile. Vrgle smo se na pojsteljo, še malo klepetale, čez nekaj minut.. ali ur pa smo zaspale. No.. Vsaj jaz sem. Vse kar se spominjam iz mojih sanj pa je vroč pojub Harrya iz 1D.
Nextava?
04. november 2012
u111191
u111191
JESSICA
Zbudila sem se prva. Ker sem imela priložnost, sem skočila v kopalnico pod tuš. Razmišljala sem, kako bi sploh bilo spoznati fante iz 1D. Po tuširanju sem iz Rosine toaletne torbice vzela lak za nohte in se nalakirala. Dokler sta se Rose in Ell zbudili so se mi nohti že posušili. Prva ješla v kopalnico Rose. Ta čas sem Ell poskušala naučiti koreografijo plesa..
"Kaj se ti naredila, da me mučiš ?" je vprašala z najbolj smešnim izrazom na obrazu. Začela sem se smejati.
"Pa daj noo! Roko premakni sem in pokrči kolena. Ja tak NEEE! Elisa se ti slučajno delaš norca iz mene ??!?" začei sva se smejati. Zabavali sva se še kakšnih 20 minut, Rose pa še kar ni bilo iz kopalnice.
"Si se ti utopila ta notri?" jo je vprašaa Ell.
"Neee. Umiva si lase! Pridem ven čez 10 minut prav ?" ko je prišla iz kopalnice smo si oblekle nekaj izme novih stvari in se odpravile v videoteko po cedeje od One direction. Na poti domov pa se je zgodilo nekaj nepričakovanega. Avtobus, ki se je ustavil na bližnji avtobusni postaji je nosil napis. Napis, ki nam bo spremenil življenje..
SPOZNAJ ONE DIRECTION!
KVIZ V PETEK 5.5.2012
VPRAŠANJA O FANTIH, KI JIH IMAŠ TAKO RADA.
ZMAGAJ NA KVIZU IN DOBILA BOŠ VIP KARTE ZA NA KONCERT.
Z NJIMI BOŠ PREŽIVELA EN DAN IN ENO NOČ.
"Bejbike ?" sem vprašala.
"Sta videle to?"
"Kaj?" vpraša Rose.
"Si slepa???!?!! Lej too! Gremo ne?!"
"Am ja itak!" je izustila Rose, ko je videla napis.
"Seveda, da gemo. Ampak zdaj mormo it nazaj h Rose domov, da se vse napiflamo" sem v smehu dodala. Doma smo poslušale njihovo glasbo. Vsa dejstva o nih smo se naučile. Zelo smo se zabavale, toda vsega lepega je enkrat konec in prišel je čas, ko sva z Ell morale oditi. Poslovile smo se in z Ell sva odšle.
08. november 2012
ROSALLIE
Pa sem spet sama. Prižgala sem si radio- poslušala sem 1D-in začela veselo prepevati in malo manj navdušeno pospravljati sobo. Ko sem zaključila sem si uredila nohte in odšla v dnevno sobo h mami.
"Kako ste se mele?"mej je vprašala
"Dobro. Odkrile smo nov boy band. Taki srčki so. No odšle smo kupit karte za njihov koncert, ki je v Londonu čez dva tedna.. Noro ne ?"
"Kako boste pa prišle tja?"
"Mami bi nas lahko ti-"
"Ja seveda!" zahvalila sem se ji nato pa sva se še dolgo pogovarjali. Po pogovoru sem se odpravila v kopalnico in v grozi stopila na tehtnico.. Številke so nihale med 53 in 53. O ne! Zredila sem se.. Veste .. Sem zelo majhna oseba. Nisem taka kot Jessica. Ona je visoko vitko dekle z skoraj črnimi lasmo in skoraj črnimi očmi. Nekako je popolna. Prav tako nisem taka kot Ell. Ona je vitka in visoka, ampak ne tako kot Jess.. Ima tak lep obraz, svetle lase.. Ne tako kot Jess. Ona bi lahko bila top model. Ell bi lahko bila, no. tudi ona bi bila manekenka.. Jaz pa.. Jaz pa sem človek, ki po izgledu sploh ne spada v njuno družbo. Onidve sta obedve nad 170 cm. Jaz sem 159- ja prav ste slišali. Že zdavnaj so me vsi prerasli. Toda dejstvo, da sem majhna me ne moti tako zelo kot pa dejstvo da nisem vitka. Debela sem, na meni se vsaka čokoladica pozna.. ker sem majhna. Odločila sem se. Končala sem z večerjami in nidi dotaknem se ne več kosila. Samo še nekaj malega za zajterk, da ne bom ravno shirala.
...............................................................................................................
ELISA
Ko sem prišla domov sep pozdravila svojo družino in načela pogovor..
"Z Rose in Jess smo bile v petek v trgovini.."
"Ahm.. In kako je bilo?" je zanimalo mamo.
"Zelo dobro. Na poti nazaj smo slišale na radiju neko pesem.. Bila je res dobra-še Rose je to rekla. Doma smo malo prebrskale kdo jo poje in našle nek bend.. One direction?"
"Ja in ?"
No, čez dva tedna majo v Londonu koncert in Rose nam je kupila tri karte." mama je samo pokimala.
"Mami a lahko_"
"Pojdi in uživaj!"se je zasmejala. Zahvalila sem s ji in ji povedala še za kviz. Nekaj časa sva se še pogovarjali, potem pa sem se odpravila spat. V glavi sem še enkrat ponovila dejstva o One direction, nato pa sem utonila v globok spanec. V sanjah pa me je na stolu sedeč pričakal Harry Styles.
JESSICA
Zbudila sem se v sončno nedeljo. To je čudno glede na to da smo v Angljiji. Nahranila sem mačka, nato pa še sebe. Čez nekaj trenutkov sem zaslišala, da se je zbudil očka in mu skuhala kavo. To ga vedno razveseli. Vsedla sem se za mizo v kuhinji in ga počakala.
"Dobro jutro" sem ga veselo pozdravila.
"Jutro. O kava. Hvala." se je zhvalil in nasmehnil.
"Včeraj ti nisem mogla povedati, ker sem bila preveč utrujena.. Čez dva tedna grem na koncert"sem začela. Nato sem mu povedala vse o kvizu. Po koncu mojega monologa je rekel.
"Okej. Ti kar pojdi in uživaj AMPAK" oh.. Vedno mora biti ta ampak!
"Priskrbi si prevoz. v Svojem avtu nočem imeti tri kričeče najstnice." oh to pa ni bilo hudo. Zahvalila sem se mu, nato pa odšla v sobo zvadit novo koreografijo.
27. november 2012
neeext
27. november 2012
next
08. december 2012
ROSALLIE
Ko sem se zjutraj zbudila je bila moja prva misel:Lačna!Hitro sem jo odgnala in pomislila: Niall Horan. Ah to je že boljše. Ponovila sem uprašanja za kviz,in nato sem še malo zapela,potem pa sem se kar v pijami odpravila na teraso piti čaj. Kakšno uro sem še posedela in poslušala petje ptic. Nato sem odšla v sobo,se oblekla v navadno trenirko in razvlečen pulover ter se odpravila na sprehod. Iz žepa sem potegnila telefon in poklicala ell.
.............................................................................................................
ELISA
"Nehajta no !Fabrizzijo ti smrkelj mali nehaj!" Sem se zadrla na svoja mlajša dvojčka. Stara sta 4leta in sta grozno tečna. "Eli glej!Glej no" je cepetala anne. Saj ju imam rada, ampak ko me podita iz kopalnice, da bi si ogledala njune rizbe bi ju najraje obesila. "Uau anne! Res lepo.Zdaj pa pojdita ven iz kopalnice." Ko sem ju končno prepričala,da sta odcepetala ven, mi je zazvonel telefon. "Kaj zdaj!!!" Sem jezno zamomljala. Oh Rose je. Takoj sem postala boljše volje. "Hej rose!" "hej ell! Sem šla ravno na sprehod. Bi pripeljala Messija in Ronalda in sla z mano do Jess?" "Ham ok! Čes 15min v parku.. Tam kod vedno?" "Zmenjeno!" "Ajde Rose!" "Se vidiva Ell!" Hitro sem se pripravila, vzela psa in se napotila proti parku.
02. januar 2013
u111191
u111191
Aja se to. Jst ne bom vec nextala.
Neeeeeeeext
02. januar 2013
JESSICA
"Jess! Rose in ell te čakata." sem zaslišala Michaela. "Povabi ju notri." sem rekla. "Ne morem, dva velika psa imata zraven." je odvrnil. "Potem jima pa reci, da pridem čez pet minut ven. "Okej!" Pohitela sem in stekla ven. Poslovila sem se od Michaela in očka in pozdravila Rose in Ell. "Aloha bichachas (bičačaš)!" sem se zasmejala. "Konichiwa!" je rekla Rose, Ell pa v svojem italijanskem slogu "Chiao bella!" začele smo se smejati in se počasi odpravile v bljižni pasji park.
............................................................................................................. DAN PRED KVIZOM !!!!!
.............................................................................................................
JESSICA
OMG! Še malo pa bosta prišli. Sedela sem pri vratih in z Louijem v naročju čakala na zvonec. "Drinnn!" Hitela sem odpret vrata. "Jutri je dan 1d" sem jima zaklicala v obraz. "Ne deri se no! Gremo raje vadit." je rekla Ell. Ko smo se do konca "Napiflale" smo se odpravile spat. Jutri se bomo namreč morale zbuditi že ob 05-ih, da bomo pravočasno prispele v središče Londona.
03. januar 2013
u111191
u111191
neeeext
03. januar 2013
u98320
u98320
neeeeeeeeeeeeext
05. januar 2013
ok jutri pišem na prej dobila 2lika
01. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. februar 2013
ELISA
Budilka je zazvonila ob petih.Naesto da bi se pritoževale, smo vse naspidirane v trenutku skočile iz postelje. Na hitro, smo ponovile vsa dejstva o 1D, da smo se prepričale če zares obvladamo. "Pa znamo no! saj nismo angeli, da skos sm še o nih govorimo." je rekla Rose. "Kaj se nič ne veseliš?" jo je uprašala jess. "Se ja.. samo ne tako zelo. Pač lusni fantje." ji je odgovorila. "Nebi vaju rada motila... ampak a se nebi oblekle" sem ju prekinila."Saj res!kaj imas sabo rose?" jo je uprašala Jessica. "Ham nič posebnega. Tesne svetle kavbojke in temno roza... no.. Divjo roza majico z malo večim izrezom. PUSH-UP moderc in brazilke. Pa tiste ne športne NIKICE." je odgovorila in obleke zadovoljno potegnila iz torbe. "Ti?" sem vprašala. "Aaa.Jaz bom nase navlekla toplo modro obleko,ki seže do polovice mojih stegen. Najlonke, navadne čipkaste hlačke in PUSH-UP modrček itak, pa škornje z 7cm petko. "Ti Ell?" se je, ko je končala obrnila h meni. "No.. jaz sem zbirala med kavbojkami in kratkimi hlačami čez pajkice. Rose ma kratke hlače z naramnicami (HOZENTREGARJI) in belo majico.PUSH-UP valda pa navadne gate. Aja pa navadne črne škornje bres pete." sem ji z nasmehom na obrazu odgovorila.
03. februar 2013
3x nexte pa pičem naprej
03. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. februar 2013
u111191
u111191
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. februar 2013
next
07. februar 2013
ROSALLIE
Končno je prišel čas za odhod. V parku nas je pobrala moja mami, in nas odpeljala v "SRCE LONDONA" (izmišljeno). Tam je bilo že ogromno oboževalk, in vse so kričale. Postavile smo se v vrsto za kviz-mimogrede bila je dolga(zelo)-in čakale. Hmalu sem zaslišala svoje ime in odšla sem v sobo, kjer so mi zastavili nekaj uprašanj o 1.D. Ko sem na njih odgovorila sem odšla ven, in počakala Eliso in Jess, da sta še onidve opravili. Potem smo čakale. 2 uri smo sedele dokler niso začeli klicati :"Jane Hlom, Rose Klick, Lisa Hatha, Elisa Alanduchi, Nina Galuck, Bella Sweng, Rosalli Brown, Jessica King, Christina Light, prosimo da vas devet punc stopi za mano." Odpeljal nas je v manjšo dvorano in začel... "Prišlo je veliko deklet, a le vas devet ima tisto boljso priloznost. Dobro poslušajte. 9 smo vas izbrali zato, da se boste lahko razdelile v 3 skupine po 3. Vsaka skupina mora pripraviti točko, ki bo navdušila dekleta, ki so ostala zunaj. Razumele?" pokimale smo. "Torej začnite!" V trenutku smo skočile skupaj in začele...
08. februar 2013
next
09. februar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3
10. februar 2013
u111191
u111191
neeeeext
10. februar 2013
kdaj bo next ?
18. februar 2013
next pride jtr
23. februar 2013
jeeeeeej
24. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani