Forum
Hej hoj odločila sm se da bom pisala zgodbico in upam da vam bo ušeč.
GLAVNE OSEBE: Anne 14 let Julia 14 let (BFF) Max 14 let (simpatija)
Moje ime je Anne.Stara sem 14 let in živim z mami Caroline,babico Sophie in sestrico Honor,stara je 4 leta.Imam očka.Z mami sta se ločila,ko sem bila stara 10 let.Živi z novo ženo Marie in njuno hčerko Aido,ki je stara 10 let.Z očkovo ženo se dobro razumeva,prav tako z Aido,le včasih je malo tečna.''Anne,Julia je prišla'' je mami zaklicala med tem,ko sem bila v kopalnici.Julia je moja najboljša prijateljica.Živi z mami Veronico,sestrico Ariano (10 let) in očetom Williamom,ki ga kličemo Will.''Že grem'' sem odvrnila mami in stekla proti dnevni sobi,kjer me je čakala Julia z Ariano.
Anne:

Mami&Honor:

Julia:

08. junij 2012
neeext:*
08. junij 2012
Pozabila sem povedati,da živim v Londonu.Hodim na Wausau East High School.Šola je izjemno velika in tudi draga.Najraje imam učiteljico Hanno Johnson in učitelja Victorja Smitha.Zelo sta prijazna.Odličnjakinja sem,nič se ne učim ampak poslušam pri pouku.Na šoli imamo tudi 3 važičke.To so Kate,Louise in pa Nelly.Z Julio ju sovražive.Louise na meni najde vsako napako.Vedno me žali z besedami ''neumna'',''grda'',''ničvredna'' in podobno.Kate pa se vedno spravlja na Julio saj ji je Julia v 4. razredu raztrgala obleko (zdaj smo 9.razred). ''Holmes Anne'' je zaklicala stroga učiteljica James.''Ja?'' sem vljudno vprašala.''Pridi pred tablo,vprašana si''.OMG,nič ne znam,nism se nč učila,šit.In to kemija,ne no,šit.
Šola:

Učiteljica Johnson:

08. junij 2012
next
14. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg