Forum
u53776
u53776
Napisala bom eno smešno zgodbo, ki govori o zaljubljenem paru. Upam, da vam bo všeč. Najprej morte dati vsaj 50% JA, da lahko začnem.

Hočete naj začnem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. april 2012
u53776
u53776
Princeskin dnevnik 1. Ni ves čas smešen, sploh pa ne govori o zaljubljenem paru ves čas. Tisti, ki ste knjigo že prebrali, lahko date komentar

09. april 2012
u84950
u84950
dej začni za mene pliss
09. april 2012
u53776
u53776
TOREK, 23. SEPTEMBER
Včasih se zdi, da ne počnem drugega, kot lažem.
Mami misli, da zadržujem svoja čustva v zvezi s tem. Rekla sem ji: »Ne, mami, pa jih ne. Vse je v najlepšem redu. Če si ti srečna, sem tudi jaz.«
Na to mi je odgovorila z besedami: » Mislim, da nisi odkrita z mano.« Potem mi je podala to knjigo. Želi si, da bi vanjo zapisovala svoja čustva, saj se mi, kot pravi, očitno ne zdi, da bi o njih govorila z njo. Hoče, da si zapisujem svoja čustva? V redu bom pa napisala, kaj čutim:
NE MOREM VERJETI, DA MI TO DELA!
Kot, da me že nimajo vsi za čudakinjo. Pravzaprav sem najbolj čudna oseba na vsej šoli. Mislim, ali morda ni res:
Visoka sem sto petinsedemdeset centimetrov, imam ploske prsi, povrhu vsega pa sem še v prvem letniku. Bi sploh še lahko bila bolj čudaška?
Če bodo v šoli izvedeli za to, sem mrtva. Tako je. Mrtva.
09. april 2012
u53776
u53776
a nextam?
Rabim vsaj 4 nexte
09. april 2012
u84950
u84950
next next next next
09. april 2012
u53776
u53776
O bog, če zares obstajaš, prosim poskrbi, da ne bodo izvedeli za to. Na Manhattnu živi štiri milijone ljudi, drži? Torej je približno dva milijona moških. In od DVEH MILIJONOV moških mora hoditi prav z gospodom Gianinijem. Ne more hoditi s katerim od moških, ki ga je spoznala pri D A gostinsu ali kje drugje. O ne.
Hoditi mora prav z mojim profesorjem matematike.
Hvala mami.
Res hvala.
10. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg