Forum
vse se je dogajalo ko je moj sošolec alen praznoval 11. rojstni dan. bile so jesenske počitnice počitnice in bila je noč čarovnic. ja res je, moj sošolec je imel rd na hallowen. žurali sm cel dan, gledli smo grozljivo smešne filme in se basali. zvečer ob devetih so alenovi (tako mu je ime) starši odšli na neko zabavo in ostali smo sami. zunaj je začelo nekaj šumeti. "aleen! ka ka kaj je to? nimam pojma." alen odpre vrata in vidi senco ki se plazi zunaj, nato še in še eno. "aaaaaaalllleeeennnn!!! kaj je una stvar? ne vem!" reče alen s prestrašenim glasom. ena senca se začne približevat, mi se tresemo ko šiba na vodi, senca se še vedno bliža, bliža, bliža, bliža, bliža, bliža in BUUU!

Next?
P.S. zraven komentara dodajte še smeška, ki bo pokazal kaj si mislite o zgodbi

naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. oktober 2010
u20213
u20213
next
26. oktober 2010
u30695
u30695
Next
26. oktober 2010
senca se približa in opazimo vampira. zaderemo se da zbudimo celo vas. nekaj naših pade v nezavest. vampir reče: "hi. im michael. im from america." oddahnili smo si, dali smo mu nekaj bonbonov in kmalu je nekdo pozvonil. odprl sm vrata in bil je še en vampir. mislil sm da je maškara. rekel je: "imate 3 litre konzervirane krvi?" mislil sem da se heca. hotel sem mu povleči masko z obraza. postal je jezen in poskusil me je ugrizniti. kriče sem zaprl vrata: "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! vni je pravi vampir!!!!!!" niso mi verjeli. šli smo pogledat vendar ga ni več bilo. čez deset minut je spet pozvonilo.

zmotil sem se pri naslovu. ni ravno smešna zgodba Next?
26. oktober 2010
pozabil sem napisati: na obrazu sploh ni imel maske. Next?
26. oktober 2010
next!
26. oktober 2010
next
26. oktober 2010
u30300
u30300
next!
29. oktober 2010
next
30. oktober 2010
pred vrati je bil okostnjak. ko sem ga vidl sem htel vmret. vprašal je: "mate mogoče minerale za krepitev kosti?" vrata sem zaloputnil tako močno,da so skoraj odpadla. vsi so me vprašali kaj se dogaja. vidli so okostnjaka. vsi smo se zadrli: "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" cel čas smo bili panični in ko smo se pomirili je spet zazvonilo
30. oktober 2010
danes zvečer se ta zgodba morda uresniči saj grem danes res na rd mojega sošolca ki mu je ime alen
31. oktober 2010
next?
31. oktober 2010
u26577
u26577
ddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. april 2011
dej dej dej dej
nexti
29. julij 2011
next
04. januar 2013
Nnneexxtt
12. julij 2013
Next
17. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike