Forum

Tako je, spet še en blog. Na teh forumih je ogromno in najbrž ste ravno to pomislili, ko ste prebrali naslov. Verjetno ste tudi že kakšnega, če ne vsaj enih par prebrali. Tudi jaz sem in sem si na koncu rekla hej, zakaj pa nebi še jaz. Za to odločitev sem potrebovala kar nekaj časa, saj po pravici povedano, na začetku sploh nisem bila sigurna, da bi začela s tem. Zakaj? V blogu po navadi predstaviš sebe, svoje življenje, družino.. Predvsem govoriš o sebi. To potem objaviš in ljudje to preberejo. Odzovejo se lahko zelo pozitivno ali pa tudi ne. Kar naenkrat si lahko tarča žaljivk in hejtov ali pa super popularen. Zato je bilo tudi mene na začetku strah deliti s svetom svoje razmišljanje, bala sem se, da me nebi sprejeli hkrati pa sem se počutila kot da javno razglašam veliko skrivnost. Po dolgotrajnem razmisleku na situacijo ne gledam več tako. Konec koncev sem jaz, ena izmed milijone in miljarde oseb na tem planetu, imam pravico do sebe in svojega razmišljanja, ki bi ga rada delila z vami. Nekaterim gotovo ne bo všeč in niti tega ne pričakujem. Tukaj nisem za to, da bi komu vsiljevala svoje mnenje in ga o čem prepričevala, ampak z namenom da se vam predstavim, morda komu pomagam in ga kaj naučim, skratka želim, da vsak, ki bo bral ta blog iz tega potegne nekaj dobrega. Pisala bom o vsem mogočem, poleg standardnih stvari, kot so hobiji, glasba in šola tudi vsakdanje teme, ki se tičejo sveta in pa nas torej najstnikov. Zelo dobrodošle so ideje in vaša mnenja, saj bi tudi iz vaše strani želela odziv in mišljenje, če ste ga pripravljeni deliti z menoj. Tudi, če imate kakšen problem in želite, da o tem kaj napišem, povejte. Če pa vam blog ni všeč, lahko mirno kliknete rdeč križec v zgornjem desnem kotu in se ne ukvarjate z njim, nikakor pa mi ne pisati spise hejtov. Če že imate kakšno pripombo mi lahko prijazno napišete.
Upam da boste uživali v branju
Začela bom zvečer ali jutri, za začetek pa bom napisala nekaj dejstev o sebi. Kljub temu so že zdaj dobrodošle ideje^^
Ƒαιтнℓєѕѕ*.
01. november 2016
u193768
u193768
Neext
01. november 2016
colleen ciara
colleen ciara
nextt
02. november 2016
Next bo jutr^^
02. november 2016
▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆

20 facts about me

1Stara sem 15 let, 1.6. bom 16ˇˇ
2 Prihajam s Koroške, natančneje iz Slovenj Gradca
3 Hodim v Gimnazijo, ki je nimam nič kaj raje od osnovke
4 Moja naravna barva las je temno rjava, a so trenutno pobarvani blond, oči so prav tako rjave
5 Obožujem črno barvo drugih barv skoraj nimam v omari
6 Ful rada jem še ko sem zunaj si morem vedno neki kupit za jest haha
7 Poslušam rock, metal, emo, screamo
8 Obsedena sem z bendi<3
9 Ful sem nepotrpežljiva pri gledanju filmov
10 Obožujem American Horror Story *w*
11 Večino dneva preživim na tumblrju, ni enega dneva da nebi bla gor
12 Živim za umetnost, svoje občutke izražam z risanjem
13 V šoli me ne zanima niti en predmet
14 Imam piercing v nosu, planiram jih še več, prav tako tatujev, pluga pa žal nemorem imeti ker mam probleme z ušesi><
15 Čustva največkrat ignoriram
16 Ne maram otrok, sploh se ne znam se obnašat do njih haha
17 Ni mi všeč biti v večji skupini ljudi, raje sem sama ali pa do 3 frende mi je čist kul
18 Za sabo vedno nosim slušalke, brez njih ne grem niti do trgovine
19 Gojim veliko ljubezen do mačk, temu bi se lahko reklo že mala obsesija i adore them^^
20 Sem totalen antitalent za šport i mean še žoge neznam odbit pri odbojki

Tako to je bil prvi Next upam da vam je bil zanimiv, za naprej pa pišite želje in svoje mnenje v komentarje
w/ love, Ƒαιтнℓєѕѕ*.
03. november 2016
u193768
u193768
Wow zanimivo.
Am piši o svojih prijateljij.
Neext
03. november 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg