Forum
Tukaj je še ena moja zgodbica.
Prva se imenuje In tako se je začelo...**
Upam da bo ta malo bolj brana kot je bila prejšnja. Bom kar začela.

Ne bi moglo biti bolje. Je rekla moja sestra Nataša in svoj pogled še enkrat zapičila v ogledalo. Zavila sem z očmi saj je to naredila že vsaj stotič. Rekla sem ji: Če po ogledalo počilo boš si ga sama lepila. Jezno me je pogledala in si uhan namestila v ušesno mečico. Zavzdihnila sem in odšla nazaj v svojo sobo. Popravila sem si lase ki so mi padali na obraz in si obula balerinke. No, niti predstavila se vam še nisem. Sem Lili Pečnik. Stara sem 13 let in hodim v sedmi razred osnovne šole. Ravno se z svojo sestro Natašo odpravljava na zabavo k njenemu fantu. Nataša je stara 17 let. Imam še tudi eno sestro Katjo, ki je stara 2 leti ter dva brata. Kevina, ki je star 15 let ter Benjamina, ki je star 8 let. Živimo na robu mesta kjer imamo dva konja Bliska in Plamna,psa Groma in muco Nikito. Imam dve najboljši prijateljici, Pio in Glorijo. Sama sicer nimam fanta in tudi posebej všeč mi ni noben. No, kje sem že ostala? Aha pri obuvanju. Zaslišala sem mamin glas: Punci hitro pridita, drugače bosta zamudili zabavo. Pograbila sem svoj telefon in si ga vtaknila v žep ter stekla po stopnicah navzdol. Pri stopnicah sme zagledala mamo z avtomobilskimi ključi v rokah in Groma , ki se ji je motal okoli nog. Za mano je prišla tudi Nataša. Odhitela smo proti avtu in se usedle vanj. Mama je prižgala avto in odpeljale smo se. Čez nekaj minut smo že bile pri piceriji kjer bo imel Natašin fant, Matija zabavo. Izstopili sva in se poslovili od mame. V piceriji nama je natakar povedal da je zabava v spodnjih prostorih. Stekli sva po stopnicah navzdol in odprli vrata. Tam sva zagledali Matijo in njegovega najboljšega prijatelja Mateja. Nataša in Matija sta se poljubila in nato sva mu čestitali. Pomagali sva mu tudi pripraviti vse potrebno za zabavo. Prostor je bil sicer velik a povabljencev ni bilo veliko. Jaz in Nataša,Matijini sošolki Vanesa in Sara,njegovi prijatelji Matej,Tilen in Sandi,dva moja sošolca Kevin in Samo,moji prijateljici Pia in Glorija ter moja sosošolka Klara. Klare nisem preveč marala in tudi ona mene ni. Torej, bilo nas je 13. Ko sem zagledala Pio in Glorijo sem ju hitro objela in pozdravila. Za njima sta prišla tudi Samo in Kevin. Samo me je, kot vedno, začel zbadati: Lili a ne bi raje mene objela? Ponavadi se nisem menila za njegove besede, včasih pa je bil kar precej nadležen. Tokrat sem zavila z očmi, mu vrgla nenapihnjen balon, ki je ležal na tleh in rekla: Napihni ga. Bo se vsaj en idiot zamotil z nečim. Samo se je vražje nasmehnil, ga napihnil v majhno žogico ter rekel: Evo takšno oprsje bi ti pristajalo. Spet sem zavila z očmi in z mize vzela velik, že napihnjen balon ter mu zabrusila nazaj: Tebi pa tako. Kevin se je nasmejal, Samo pa je nejevoljno zagodrnjal. Z Kevinom sta se napotila čestitati Matiji. Pia in Glorija sta mu že čestitali tako da smo se naprej pogovarjale. Nato pa je k nam pristopila Klara in nas začela žaliti. Živjo punce. Mislim da ste se malo zredile od zadnjič. Glorija je zavzdihnila in ji odgovorila: Nabavi si očala. Klara je ponavadi žalila naju dve z Pio bolj kot Glorijo saj se je bala da bi Glorija to povedala svojemu očetu, ki je ravnatelj naše šole. Vendar Glorija ni bila taka. Nato je Klara rekla: Saj nisem mislila tebe glorija. Mislila sem Pegico in Blondinko. Pio je imela pegice in to je lahko Klara izkoristila za žaljenje. Jaz pa pravzaprav nisem imela blontne lase le malce svetlejše rjave sem imela in vmes se je pojavil kakšen blontni pramen.

Boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. november 2011
Potiho sem zavzdihnila in se napotila na stranišče. Postalo mi je malce slabo. K sreči mi je po parih minutah postalo bolje in umila sem si roke ter odšla nazaj na zabavo. Tokrat se je Samo spravil na Pio. Pia je sicer imela fanta a Samota to ni motilo. Pio in mene je vedno ''osvajal'' češ da sva najlepši na tej šoli. Seveda to ni bilo res. Samo je bil le en samovšečnež, ki je bil z puncami samo za zabavo. Menjaval jih je iz dneva v dan. Lahko bi rekli, da je obrnil že celotno šolo. Pio sem povlekla k sebi in zavzdihnila je: Samo je bedak. Pokimala sem in vprašala: Kaj je bilo tokrat? Zavila je z očmi in mi odgovorila: Saj veš. Kislo sem se nasmehnila in ji rekla, da ga naj raje pusti pri miru. Pia je pokimala in nato z prstom pokazala na Klaro, ki se nama je približevala. Rekla nama je: Pegica zakaj osvajaš mojega Samota? Pia ji je nejevoljno odgovorila: Vprašaj ga zakaj on mene? Klara je spačila obraz in odkorakal k Samotu. Tudi Samo Klare ni maral. No, vsaj v tem sem se strinjala z njim. Klara je včasih osvajala Samota a ji ni nikoli uspelo. Verjetno jo je Samo prav zaradi tega sovražil, saj je bil on ponavadi tisti, ki je osvajal.
01. november 2011
neext!
01. november 2011
Videla sem, da sta se skregala. Samo je odhitel ven. Ker sem mu hotela vrniti za tisto z Pio sem odhitela za njim iz picerije. Zunaj se je naslanjal na steno in gledal v tla. Ko me je opazil je rekel: A si prišla k meni? Zavila sem z očmi in rekla: Ne. Hotela sem te vprašati zakaj nadleguješ Pio? Rahlo se je nasmehnil in pogledal stran ter odgovoril: Saj je ne nadlegujem. Samo hecam se. Prisiljeno sem se nasmehnila in rekla: A z mano se ne hecaš? Odkimal je in me pogledal. Šele zdaj sem opazila rdečico na njegovem licu. Verjetno ga je Klara udarila. Vprašala sem: Klara? Pokimal je in rekel: Konec je. Spet sem vprašala: Par sta bila? In spet je pokimal. Pogledala sem v tla. Nisem hotela biti nesramna. In kot da mi je prebral misli je rekel: Saj nisi ti kriva. Stopil je bliže k meni in že ko sem hotela nekaj reči me je poklicala Glorija. Potiho sem rekla: Moram it. Se rahlo nasmehnila in izginila v picerijo.
01. november 2011
neeeeext
01. november 2011
Spodaj me je pri vratih čakala Glorija. Malce jezno, a v šali me je pogledala ter rekla: Ne bom priča na tvoji poroki z Samom. Zavila sem z očmi in rekla: Saj ni bilo nič. Glorija se je hudomušno nasmehnila in odšli sva nazaj na zabavo. K nama je pristopila Klara ter rekla Gloriji: Glorija...mar se družiš z Blondinko? Glorija je zavzdihnila in ji odgovorila: Brigaj se zase, Klara. Povlekla me je mimo nje. Vsedli sva se na stola zraven Pie. Kmalu je na mizo prišla pica, za njo pa še torta. Torta ni bila precej posebna je pa bila velika, vaniljina ter čokoladna. Ko smo pojedli, so nekateri šli plesat na plesišče. Med potjo na teraso me je ujela Nataša ter vprašala: Se zabavaš sestrica? Nasmehnila sem se ji ter rekla: Verjetno že. Tudi ona se je nasmehnila in odšla plesat na plesišče. Na terasi je bila Pia in zrla je v nočno nebo. Vprašal me je: Kaj ti je povedal Samo? Popravila sem si pramen, ki mi je padal čez obraz nazaj za uho ter ji odgovorila: Da se samo heca s tabo. Rahlo se je nasmehnila in rekla: Še dobro. Vrnila sem ji nasmešek in se še sama zazrla v nočno nebo. Zvezd je bilo veliko in včasih sem jih poskušala šteti ali pa jih povezovati. Veliki voz, mali voz in tako dalje. Moje povezovanje zvezd je prekinil Samov glas: Kaj pa ti tukaj sama? Pogledala sem okoli sebe in opazila, da je Pia že odšla. Skomignila sem z rameni in rekla: Pia mi je ušla med štetjem zvezd. Samo se je naslonil na ograjo in vprašal: Ti tudi šteješ zvezde? Pokimala sem nato pa dodala: Ali pa povezujem v oblike. Nasmehnila sem se in se zazrla v nočno nebo. Samo je potiho rekel: Jaz tudi.
02. november 2011
u60822
u60822
nextt
22. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg