u147628
u147628
Heiii
Torej ta tema je čisto nova in je ubistvu združek treh tem;
-Modni oblikovalci
-Nohti
-Frizure
Poteka pa tako:
Js bom dala slike nohtov,frizur in kreacij ki jih bom nardila sama(zato ne fejkat) in vi boste ocenjevali in nextali. Po vsakem 3 nextu iz moje strani boste dobile iziv,ki bo povezan z nalogami,npr.:
Naredite si nohte iz 1.dela in jih slikajte nato pa jih prilepite sem(spodaj bo pisalo kako).
Ali
Narišite kreacijo ki bi jo nosile na koncertu od vašega idola.
Ali
Naredite si frizuro,ki smo jo omenjali v 1.delu,slikajte in prilepite sem.

Prijavli se boste za posamezno kategorijo (tj. nohti,frizure,kreacije) in delali izzive. Hkrati bom dajala nasvete in če kaj rabite me vprašajte in odgovorila vam bom iz lastnih iskušenj.
Mogoče bom povedala tudi kaj o make-upu ali negi telesa.

PRAVILA:
¤Nohti¤
(prijavnica)
*Ime in priimek*
*Slika nohtov ki ste jih naredile same*
----------------------------------------------------------------
Torej kot prvo tukaj boste leple slike same. Izivi bodo večinoma povezani z tem kar smo že delali ampak mogoče bodo tudi kakšni ustvarjalni izzivi. Ni omejeno število tekmovalk kr to ni ravno tekmovanje. In tukaj bom tudi povedala kakšne lake in pripomočke js uporabljam in tudi kakšne nasvete.
Dajanje slik:
Ja slike lahko date na shrani.si,tam je najlažje. Uglavnem najprej slikate npr. s telefonom. Potem ven uzamete polnilnisko kartico in jo date v računalnik. Prenesete gor slike in shranite v eno mapo. Nato v google vtipkate shrani.si in kliknete na prvo povezavo. Prikazala se vam bo stran in kratka navodila,ki so jasna celo nepismenim(če kaj ne razumete pište na zs). In pol ti bo tam dalo link za forum in vi ga kopirajte in prilepite med komentarje nato pa pošljite v temo.
Lahko pa slike enostavno preneseš med svoje slike na profilu in potem samo kopiraš povezavo in jo prilepiš sm.
Če vas še kaj zanima mi pište v zs.

¤Kreacije¤
(prijavnica)
*Ime in priimek*
*Kreacija,ki si jo ti kreirala*
----------------------------------------------------------------
Ja tukaj bom dajala svoje kreacije in oblačila ki sem jih sama nardila/spremenila/zrezala/pobarvala,...
Dajala bom nasvete in na kaj morete biti pozorni med risanjem oz. izdelovanjem pa tudi kakšne trende bom dajala in kje majo najboljše obleke in to. Tukaj boko vsak teden izžrebali trgovino tedna. Joj skoRaj bi pozabila najpomembnejše: kreacije rišite na modele punc. To dobite v vsaki trafiki,en navadem top model z obrisi punčk. Sej lahko narišete tudi sami samo bo slabše izpadlo.
Za slike pa velja enako.kot pri nohtih.

¤Frizure¤
(prijavnica)
*Ime in priimek*
*Slika najljubše frizure,ki ste si jo naredili sami*
-----------------------------------------------------------------------------
To bo dosti manj zakomplicirano. Tukaj bom večinoma jaz dajala postopke in nasvete za frizure,pa tudi za vse druge stvari povezane z lasmi. Dajala bom tudi kakšne videe z yt o frizurah. Lahko me vprašate karkoli kr to pa je res moje področje;vem dobesedno use o laseh.
Tekmovanja pa bojo potekala tako da bom recimo dala sem en postopek in vi si ga boste naredile,frizuro slikajte in odgovorile na vprašanja. Tukaj bomo pisali tudi kratke teste o problemih in kako jih rešimo,seveda za nagrade(več o nagradah bolj dol).
Za slike pa velja enako kot pri prejšnjih dveh.
NAGRADE:
Ja pri vsaki kategoriji bojo izivi in z njimi tudi zmagovalka. Nikoli noben ne izpade!!
Nagrade bojo realne ne kot "darilo je novi iPhone C" in zraven slika,ampak kot neprimer da ti kaj pospamam,da berem kako zgodbico,da oglašujem kaj,...
To mi boste pisale na zs.

Mislim da sm povedala use če pa kaj rabite pa prašte,nism okužena.
Vaša Zarja

P.S.: Rabim par nextov za začetek.
18. november 2013
next
24. november 2013
u147628
u147628
Sorry samo ta tema ne bo več funkcjonirala.
Če nardim drugo podobno ti pošljem link.
24. november 2013
Ok
25. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg