Forum
Ta zgodba izmišljena bo govorila o punci, ki postane volkodlak.Ime ji je Roosa, njeni najbolši prijateljici pa Lisa.(Sedaj, ko punca Roosa še ni postala volkodlak).
***************************************************************************************************************************
1.del
Ko sva se z Liso sprehajali po gozdu še ni bilo kapljice teme.Saj ura je bila komaj devet zjutri.''Bova odšle kaj danes v gozd?'' me je prašala Lisa.''Veš kaj niso rekli, da so tam volki in netopirji?'' sem jo prašala''ne blebetaj!Kaj vse so rekli pa ni bilo resničnost!Pravijo celo da so tam volkodlaki in vampirji, še vedno vrjameš takim bedarijam?''je rekla Lisa.
24. junij 2014
next kdo?
24. junij 2014
hahaha next izvoli moja najbolša
24. junij 2014
next
24. junij 2014
next
24. junij 2014
hvala zdele smo zbral že velik nextou 3 v samo skoraj 1 uri! Hvala vam, da ste res tok prjazni.Zato s bom nagradila s tem, da boste lahko oglašali če ste nextali!NAJLEPŠA HVALA VAM DA SMO TOLIKO ZBRALI RES NAJLEPŠA HVALA IN SLIKCA SAMO ZA VS!
(Lisa Dragomir in ime:lol imata 1 vstop tudi celestinca za zbiranje oglaševanj! TO MORA BITI NAPISANO DRUGAČE TI VRNEM NA TISTO TEMO ŠE 10 TAKIH! napisano mora biti npr lalala je brala to zgodbo(po ne resničnem dogodku JE ZGODBA) in če jst napišm da lahko oglašuješ lahko NAJ HVALA)
24. junij 2014
nadaljujem ju3 v SREDO! na dan lahko pridejo tudi 3 nexti zgodbe!
24. junij 2014
next
24. junij 2014
u174205
u174205
next
24. junij 2014
tabletky jz nerazumem mi razložiš?
24. junij 2014
ja ime:lol glej ona bo zdej nadaljuje k zbere 3 nexte še edn manka in bo dans nadaljevala...
neeeeeeext!
25. junij 2014
aha oki next
25. junij 2014
bo nextala a ne?
25. junij 2014
ja
25. junij 2014
boom sam mal
25. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike