Forum
No jez bi napisala eno zgodbo z naslovom slovenija ima talent.Ne bo čis ista kt je blo zares k si bom ene stvari zmišluvala.

a napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. avgust 2010
Osebe:
Manja(jz)
Moja bff Tjaša
Moja sovražnica Nataša
Sodniki(tisti k so bli na tapravmu slovenija ima talent)
Ostale osebe pa zveste sprot
22. avgust 2010

Moja bff tjaša
22. avgust 2010

Moja sovražnica nataša
22. avgust 2010

jz
22. avgust 2010
Bom mal začela
Blo je običajno jutro.Običajno šolsko jutro.No ne povsem običajno saj je danes konc šole in jez se tega veselim.Ko pojem zajterk se oblečem in uredim frizuro se odpravim do šole.Po koncu šole ko pridem domov si sezujem čevle in se vržem na kauč.Pržgem tv in vidm reklamo za prijave na šov slovenija ima talent.Takoj sm se hotla prjavt.Najpri sm šla vprašat mami ampak ona je rekla ne saj ima zame presenečenje.Vprašala sm jo kaj je ona pa mi je rekla da me je prijavila na šov slovenija ima talent saj je vedla da imam v sebi poseben talent plesa.Takoj sm šla vadit.Ko pa pridem v sobo me tam čakajo....
Kdo me je čakal izveste v naslednjem delu
22. avgust 2010
u25391
u25391
next
22. avgust 2010
nexti pliseeeeeeee
22. avgust 2010
next plise
22. avgust 2010
u26967
u26967
--------> --------------> ------------------------>
22. avgust 2010
nextttttttttttttttt
22. avgust 2010
dej hitr
22. avgust 2010
dej no
22. avgust 2010
u25512
u25512
------>------>
N
NE
NEX
NEXT
NEXTI
NEXTII
NEXTII!
NEXTII
NEXTI
NEXT
NEX
NE
N
22. avgust 2010
ja sej bom zdele
Moji prijatelji.No ubistvu prijatelji iz plesne skupine.Čakali so me v nekakšnih uniformah eden od članov pa je držal še uniformo zame.Ko sem jo pomerila mi je bla čist prov.Potem pa smo začeli vadit.Minilo je tri tedne ko se je šou začel.Šli smo do dvorane tam pa smo videli povhno ljudi in še mojo sovražnico natašo.Prišla je do mene in se mi posmehovala da bo prišla v poufinale naša skupina pa ne.No ona je za nastop pokazala trebušni ples in vsi trije sodniki so ji rekli ja dagre naprej.Ampak kaj bodo pa sodniki rekli nam.Prau tresla sm se ampak ko smo prišli na oder mi ni blo čisto nič več strah.Saj sem vidla da nas podpira zelo veliko ljudi.No in smo začeli plesat.Plesali smo na neko musko ob beyonce in lady gaga telephone al ne tazga.Ko smo odplesali so nam sodniki rekli da smo zelo vsklajeni.....mimgrede delal smo tut salte pa stoje pa take........In prišel je trenutek ko so se sodniki odločili.Vsi so rekli ja mi pa smo skakali in vpili yes saj vemo da smo bli zelo dobri.Ali smo prišli v poufinale al ne izveste v naslednjem delu
a nextam
23. avgust 2010
bom zdele dala gor slikce ud naše uniforme pa od studia
p.s.studio ne bo čis isti kt je biu zares
23. avgust 2010

no pač mel smo poluverje pa hlače pa allstarke no tak pulover smo mele punce
23. avgust 2010

tazga so mel fantje
23. avgust 2010
[img]http://www.lovecnacene.si/thumbnail.php?f=upload%2Fproducts%2F2342%2F9%2F39899.jpg&w=200&h=[/img]
punce smo mele kratke hlače fantje pa dolge
p.s.vm da nismo bli preveč usklajen sam druzga ne najdm pać ubleka ni vse
23. avgust 2010
[img]http://www.lovecnacene.si/thumbnail.php?f=upload%2Fproducts%2F2342%2F9%2F39899.jpg&w=200&h=[/img] sorite neki mi nagaja
23. avgust 2010
kr ne prime pa ne prime
po bodo pa take

23. avgust 2010
no fantje so mel pa take

23. avgust 2010
zdei pa še studio
ne studi dvorana sm hotla rečt

23. avgust 2010
No zdaj je trenutek poufinala.Sm si mislila.Tukaj ni tekmovala še nobena druga plesna skupina tako da upam da bomo šli naprei.Mogli smo priti na oder in sodniki so nas že čakali.Najprei so govorili neke druge ljudi da gredo naprei.To je blo veselja pr nekaterih pa žalosti.No in končno so poklicali nas da gremo naprei.Pa tudi natašo so poklicali da gre naprei.Imeli smo mesec predaha da smo vadili...
Kaj se je dogajalo tega mesca?to izveste v naslednjem delu
23. avgust 2010
No kot sn že ublubla nadaljujem
Biu je mesec prosto naša skupina pa se ni mogla spovniti nobenih gibov nobene keografije.Zato smo se odločili da gremo za dva tedna v ameriko.Seveda če nam straši dovoljo saj smo strai šele 17 let.No in starši so nam dovolili.No in odločili smo se da gremo u new york.Kmalu smo imeli letalo.Odpravili smo se gor no najpri smo se še poslovili nato pa smo se ukrcali na letalo.Na letalu je blo lepo.In kmalu se je avion začel premikat.V avionu med potjo smo se pogovarjali.Ko smo prispeli v ameriko natančneje v new york je blo vse tako lpo.Šli smo malo po mestu ko smo našli hotel s 5 zvezdicami.Tam smo povprašali če se da dobit še kašna soba.In receptor je reku da je sob še zlo malo saj so počitnice in se tžko dobi sobe.Nam je zrihtal sobo v 5 nadstropju kjer je biu lep pogled na mesto.Dobro da so ble sobe velke saj je blo ns 8 pa še vsak je meu po dva kovučka.Tukaj v ameriki smo mogliu plačat kar takoj ampak še dobr da smo meli velik keša s sabo.Potem pa smo se še malo sprehodili po mestu in kmalu smo zagledali neke znane keografe.Šli smo do njih in jih povprašali če ns lahko naučijo kašnih gibov keografij......In oni so nm z veseljem pokazali.Dva tedna je hitr minilo in mi smo že komaj čakali da stopmo na oder saj smo bli zelo zelo naučeni poleg tega pa bomo predstavili še nekaj magije.Ko nas je letalo pripeljalo domov so nas tuki čakali že starši in prijatelji.Objemali smo se in pozdravljali nato pa smo šli mi z avtobusom domov.Ko smo pršli domov smo šli takoi v studio kjer smo ponavad vadl in smo takoj začel s keografijo ki smo se jo naučili.Kmalu je minil en mesec in mogli smo iti v dvorano.Bili smo pripravljeni into zelo zelo.Tam smo vidli tut natašo ki je s seboj pripeljala še dve svoji prjatlci.No in šou se lahko začne.Bili smo med prvimi desetimi.Prva na vrsti je bla nataša potem eni drugi in predzanji smo bli mi.Ko smo z nastopom končali so usi ploskali sodniki pa so imeli sama pozitivna mnenja.In v zaodarjsmo tut mi pršli nasmejani.Po zadnjem nastopu smo samo še čakali ampak kamalu je prišel odločilni trenutek.Poklicali so nas na odr.Voditelja sta odprla neko kuvrto in na njej so bli rezultati glasovanja.Potem pa je povedal prvega finalista in to je ......Plesna skupina allstar(all star pumen vse zvezde)Tako so bli navdušeni.Potem pa so pred žirijo poklicali natašo in nekega tilna in valerijo.No in finalistka oz.finalista sta.......Tiln in Valerija bla sm tko srečna kt še nikol.Nataša ni pršla naprei in to je naibol pomembn.
23. avgust 2010
u25391
u25391
next
23. avgust 2010
u26418
u26418
nexti
23. avgust 2010
u26209
u26209
cool nexti