Forum
Okej vse se je začelo 23 decembra.ura je bila 7 in kot vedno mi je zvonila budilka.hitro sem se uredila in pohitela na avtobus.ko sem prišla do avtubusa je odpeljal.neki fant je zavpil počakajte.avtobus je obstal in hitro sem skočila notri.usedla sem se k fantu ki je avtobus ustavil in se mu lepo zahvalila.sladko se mi je nasmejal in takoj mi je postal všeč.aja tako mimo grede jaz sem jan se mi je predstavil.jaz pa sem hanna sem mu odgovorila.prišli smo pred šolo in moja najboljša prijateljica me je čakala in še preden me je hotela okregati ker sem bila pozna sem ji skočila v objem.in rekla da ji moram nekaj povedati.zvlekla me je na wc in zahtevala da ji povem vse....
Okej za nadeljevanje rabim 3 nexte da vidim če sploh kdo bere
27. april 2016
Next
28. april 2016
Povedla sm ji usee..bla je ful vesela..zvonec je zazvonu in sle sma k pouku meli smo fiziko...celo uro sm bla odsotna kr sm misla na jana..biu je tk lep in ocarljiv...koncno je zvonilo in s saro sma sle na malco...ko sma prsle u jedilnico je biu tam on..sara me je uprasala zaka te un tk gleja...prisepnila sm ji da je to on...uuu kk je lep je na glas rekla..psttt sm rekla...pol je k nama prisu jan z lukanom (mojim bivsim)ful sm bla u bedu...jan me je pozdravu in reku ce grema skupi na malco..pogledla sm saro ona pa je rekla da ona tk al pa tk ne bo jedla ko ji je zadne dni neki ful slabo in je sla...luka pa se je sam obrno in sou...sla sma na malco...zacela sma jest in je reku in si samska?ja sm odgovorila aja a ti se z lukanom druzis?ja itak moj najbolsi frend je...o fakk jutr fiziko pisemo js pa pojma nimam...oo to je cist izi je rek...a ti razlozim?me je uprasu..ce mas cas pol lahk...mam dans ob 6 te poberem pa grema u kniznco je rek...itak sm se strinjala..zvonc je zazvonu in hitr sm ustala da bi sla v razred pol me je objeu in sam vidla sm kk je luka tam u kotu ceu u bedu gledu..
29. april 2016
Next
29. april 2016
Ko sm prisla domov sm sla na hitrco neki pojest in pol sm se sla kr urejat...cas je tekel in tekel in kr naenkrat je bla ura 6..in jan je prisu po mene..sla sma u kniznco in snov mi je do podtankosti natancno razlozu...ob pol osmih sm znala ze vse..reku je ce me lahk nekam pele da bi mi neki pokazu...kdo bi lahk reku njegovim lepim ocem ne...strinjala sm se...pelau me je na nek plac ko je biu cist na samem..in tam sma se pogovarjala...in kr naenkrat se mi je priblizu ...dih mi je zastal...ves hana full si mi usec in me je poljubu...ura je tekla in tekla in kr naenkrat je bla 10..rekla sm da morm domov in odpelu me je...ko sm hotla it iz avta me je potegnu k seb in me se enkrat poljubu...se vidima jutr ane?...pokimala sm in sla...ko sm prisla v hiso sm takoj mogla poklicat saro in ji use povedat bla je full vesela preden je prekinla mi je se rekla njega ne smes spustit iz rok in prekinla...se vedno pa si nism prisla gor al sanjam al je to vse res..sla sm v posteljo in v trenutku zaspala...zjutri mi je spet zvonila budilka in takoj sm skocla iz postle in se sla urejat ...dans morm bit pa lepa sm sama seb rekla...oblekla bom bom crne kavbojke,belo srajco,crno usnjeno jakno in itak rdece all starke...itak da ucasih morm pretiravat zato sm si navila se lase in nasprejala z maminim parfumom...uzela sm se jabolko in sla na avtobus...ko sm prisla gor njega ni blo...pred solo me je cakala sara in me objela da sma skor obe padli po tleh...sli sma k pouku saj smo prvo uro pisali test...ital sm znala vse kr mi je jan vse natancno razlozil..med testom je bila objava ...za plesss...kr naenkrat pa je v razred prisel jan in prosil profesorco ce lahl za minutko vn stopim...privolila je...oddala sem test in odsla iz razreda...ko sem prisla ven me je cakal jan in...
30. april 2016
Next
30. april 2016
Next
01. maj 2016
A bi sla z mano na ples je vprasal?ja sevedaa...naslednjo uro smo imeli slovenscino zato me je pospremil do ucilnce...objeu me je in sou...ura slovenscine je hitro minila ker smo gledali film romeo in julia...po uri smo imeli malico...s saro sma odsli v jedilnico in tam je stal luka...sam..hana prosim pridi malo z menoj...sla sva za vogal in rekel mi je zakaj mi to delas hana zakaj?s solzami v oceh sem komaj izdavila ni tvoja stvar in hotela oditi ko me potegnil nazaj...ves solzen je rekel vem da tega nebi smela izvedeti od mene a imam te rad in ti moram povedati ...naslonila sem se na steno in poslusala...jan ima punce samo dokler jim ne zmesa glave in spi z njimi...potem pa jih zavrze...verjemi mi...solze so mi spolzele po licu in rekla sem ne verjamem ti popolnoma nic...in odsla...ko sem prisla v jedilnico je do mene prisel jan...je vse okej?zakaj imas tako solzne oci...ah nic...prehlajena sem..in nic drugega...greva po pouku skupaj domov me je vprasal..ahh s saro grem kupit greva obleke za ples in tako..saj ves...prav potem pa te poberem ob 8 ..prav?...pokimala sem in odsla ...s saro sva sli na avtobus in odsli ...povedala sem ji kaj mi je rekel luka...a ona pa je samo odgovorila da je ljubusumen in nic drugega..prisli sva k meni domov ...vzela sem denar in takoj sva sli po obleki...
02. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg