Forum
HeŁow ;3 Ja ja vem, še ena zgodbica od 1D..Če so pa tok kjut ;P No ja ta zgodbica se bo šla o punci Emily Sky Bloom, ki pa "spozna" fanta iz 1D oz. jo ta fant reši...
..........................................................................................................................
EMILY.
"Emily!! Zemlja kliče Emily!" se je zadrla Ally. Zmedeno sem jo pogledala, ko me je zalotila kako sem spet strmela v Liama. "Ems..Zaseden je..Poleg tega pa ga Danielle nikoli nebi spustila iz svojih kremljev." je še dodala Ally. Zavzdihnila sem in žalostno zastokala: "Vem.". Ko sem pogledala Ally si nisem mogla kaj, da se nebi nasmehnila. Strmela je v Harry-ja "kot tele v nova vrata". Bila je noro zaljubljena vanj, pa tudi Harry ni mogel odmakniti pogleda od nje. Zavila sem z očmi in Ally na uho zašepetala: " Najemta si že sobo" in se zasmejala. Ally pa me je grdo pogledala in prhnila po tem pa sva se skupaj zasmejali. Kmalu pa se mi je izbrisala nasmešek z obraza, ko sem videla Danielle ko se je lepila po Liamu kot žvečilka na podplat. Zavila sem z očmi in odšla v razred. V razredu se je ponavljala ista scena..Danielle se ni mogla odlepiti od Liama. Še dobro da ga ne naskoči pred vsemi, sem si mislila. Učitelj matematike gospod Johnson se je odkašljal in namrdnil: "Gospodična Danielle prosim če se usedete na svoj prostor.". Zvenel je skoraj ljubosumno..ali pa sem si to le zamišljala. Daniell pa je učitelju celo pomežiknila..ali pa imam samo bujno domišljijo. Ko je zvonilo sem stopila do Harry-ja in mu rekla..next???
21. julij 2012
1D

LIAM

HARRY

DANIELLE

ALLY

EMILY

ostale slike dam sproti ;3
21. julij 2012
u63958
u63958
neeeext
23. julij 2012
#Emily#

Ko je zvonilo sem stopila do Harry-ja in mu rekla: " Harry..Ali ti je Ally všeč??". Nasmehnila sem se, ko je zardel in nekaj momljal. "Prosim povabi jo že na zmenek.." sem zdolgočaseno rekla. "Kaj?? A sem tudi jaz všel Ally?" je Harry začudeno vprašal. " A ni očitno..? Fantje..hh!" ob odgovoru sem zavila z očmi. Nasmehnil se je in stekel do Ally. "Zaljubljenci.." sem dahnila. Ko bi le jaz imela tako srečo..Zakaj se vedno zaljubim v napačnega. Trapa sam -.-". Kot da bi bila prekleta. "Awiiiiiiiii", je Ally prekinila moje razmišljanje. Skoraj bi mi v ušesu počili bobniči. "Najboljša si Ems. Me loves you.." mi je z nasmeškom rekla Ally in me objela. "Ja, ja saj vem" sem se pohvalila in se zasmejala. "Harry...Ta njegov prečudovit nasmeh, in njegovi smešni kodrčki ki mu tako zelo pristajajo..in in njegova postava in njegov glas...ohh.." je kar naprej premlevala Ally. Že mi je bilo žal, da sem ju spravila skupaj. One direction..fantje, ki so lahko čudež ali prekletsvo..Ally je skoraj znorela od veselja, ko je izvedela, da bodo hodili na našo šolo. Hja..tudi jaz sem si želela, da pridejo...Vedno sem imela oči samo za Liama..Pozabiti ga moram. Ja pozabiti. Lažje reči kot narediti, sem si mislila. Ko je bilo pouka konec sem se poklapano odpravila domov. Videla sem same zalubljene parčke okrog mene in prijela me je strašna tesnoba. Kako sem si želela, da bi bila na njihovem mestu..na Daniellinem mestu. "Nehaj že sanjati o Liamu, nikoli ne bo tvoj", sem si rekla. V glavi se mi je malo zavrtelo in skoraj sem padla, a sem se k sreči še pravočasno ujela. Verjetno sem samo utrujena. Ko sem prišla domov sem se ulegla na posteljo in se zjokala..med tem pa poslušala More than this...zaspala sem..

#Liam#

Bil sem v glavnem srečen. Imam lepo punco in dobre prijatelje, ukvarjam se z glasbo in počnem kar mi je v veselje..Vendar zakaj se mi je zdelo kot da nekaj manjka? Kot,da bi mi kar naenkrat odpadel košček srca? Počutil sem se na pol praznega. Sploh nisem opazil Niala in Louisa kako se mi pribljižujeta od zadaj. "Bu!" sta zakričala v en glas. Skočil sem v zrak in zavpil. Takoj sem pregnal svoje prejšnje misli in se zasmejal skupaj z njima. Odšli smo domov. Moral sem skuhati kosilo, kr je bil Nial sestradan. Kdaj pa ni? Heh. Med kosilom so mi v glavo prihajale misli..In spet sem začutil praznino. Nial je vprašal če sem vredu. Nial kot Nial, vedno skrbi za mene. Misli sem prikril z zaigranim nasmeškom in Nialu zagotovil, da sem ok. Čeprav me je malo po strani pogledal in mi ni verjel, je naslednjo sekundo že vse pozabil, saj sem na mizo prinesel sladico-palačinke z nutelo. Dan je naprej potekal normalno in se ni nič posebnega zgodilo. Odšel sem v posteljo in stežka zaspal, vmes sem se večkrat zbudil in se premetaval na postelji...

NEXT??
23. julij 2012
u63958
u63958
neeeeeeext
23. julij 2012
neeeeeeeeeeext!!
23. julij 2012
#Emily#

Tekla sem proti njem a vendar je v trenutku zbledel. Zaslišala sem le še Daniellin zlobni smeh. " Emily nikoli ne bo tvoj! Moj je!" je kričala Danielle. Začutila sem solze v očeh. " Nikoli Emily!"..."Emily! EMILY!! EMS!" se je drl Lucas, moj mali bratec. "Ali si jokala Em?" me je sladko vprašal. "Ne bile so le sanje", sem mu odgovorila. Odšla sem v kopalnico in si splahnila obraz z vodo. Ko sem pogledala v ogledalo sem videla le grdo nezanimivo spako-mene. Bolj kot nikoli sem si želela biti ljubljena. Stara sem 17, kma lu bom 18, pa še nimam fanta. Solza mi je spolzela po licu in počutila sem se zelo slabo. Takrat sem zagledala podočnjake pod očmi in svojo mrtvo bledo kožo. Nekaj ni ok. Ali bom zbolela. Oblekla sem se in se opotekajoče spravila v kuhinjo. Komaj sem se dotaknila zajtrka, saj nisem imela apetita. Hotela sem samo nazaj v posteljo. Zazehala sem in se komaj "po pingvinsko" (hehe) odpravila v šolo. Zagledala sem Ally, ki je žarela od sreče. Končno jo je poljubil sem si mislila. "Iiiip Ems. Harry me je poljubil. Bilo je magično..Te njegove sladke mehke ustnice..ah.."je sanjala Ally. Sem vedela. Ko je Ally zagledala Harry-ja mu je dobesedno skočila v objem in ga poljubila. V razred sem hodila za njima, saj nisem hotela motiti..Nista se mogla odlepiti drug od drugega. Bila sem srečna zanju. V razredu sta seveda sedela skupaj. Ally me je še pou ure mučila s tem če je ok, da sedim sama..Pritdila sem ji in jo nagnala k Harry-ju. Vesela je odskakljala do njega in mu pritisnila poljubček na ustnice še predenj je zvonilo za pouk. Imeli smo matematiko. Učitelj Johnson je spet zagledal Danielle na Liamu in rekel da ima dovolj. "Liam tamle je še eno prosto mesto zraven gospodične Emily. Vsedi se k njej." je rekel gospod Johnson- Alrik Johnson. Ko sem zaslišala svoje ime mi je postalo še bolj slabo. Število impulzov v mojem srcu se je 3x povečalo in začelo se mi je vrteti. Trikrat sem pomežiknila in spet sem bila vredu. Ko je Liam prišel sedet k meni se je le bežno ozrl, da bi me pogledal po tem pa je odmaknil pogled. Nisem se premaknila tudi oči so bile obrnjene proti tabli. Nisem ga hotela pogledati, saj sem vedela, da bi preveč bolelo. Čeprav sem gledala v učitelja, sem videla Liama kako mu je nekajkrat ušel pogled name. Upanje umre zadnje sem si rekla in zavzdihnila..Po tem pa se delala, da spremljam učitelja pri uri...

#Liam#

NEXT???
23. julij 2012
u63958
u63958
neeeeeeext
23. julij 2012
Louis

Niall

Učitelj-Alrik Johnson

23. julij 2012
nex next next next..čim prej..joj kok lep niall...zapeljiv pogled in kr pojedla ga bi če ne bi bla vegi..hec hec ugl. neeeeeeeeeeeext!!!!
23. julij 2012
ju3 nextam. vem niall je res cukr ;* sej bo tudi on našel svojo punco ;P
23. julij 2012
v zgodbici*
23. julij 2012
še kak next?
24. julij 2012
Next!
24. julij 2012
#Liam#

Pri uri matematike me je učitelj Johnson presedel. Na nek način sem bil vesel, saj se Danielle ni mogla odlepiti od mene, meni pa je bilo to samo golo pretiravanje. Zavzihnil sem in šel do druge klopi k Emily. Bežno sem jo pogledal in se vsedel. Niti trenila ni z očmi. Med matematiko sem jo še večkrat pogledal in se vsakič nasmehnil, ker nisem bil deležen njene pozornosti. Na nek čuden način mi je to ugajalo. Oba sva tiho sedela in spremljala učitelja pri razlagi. No vsaj delala sva se, da sva uro spremljala. Ko je zvonilo sem hotel Emily vpršati nekaj o nalogi vendar je tako hitro odšla z razreda, da je nisem ujel. Skomignil sem z rameni in tudi sam odšel. Še cel pouk sem se dolgočasil in poljubljal z Danielle, ki se ni hotela odmakniti od mojih ustnic. Med poljubom sem videl Emily, ki me ni niti pogledala in odšla naprej. Vem da me to ne bi smelo motiti, ker imam punco, vendar sem ob tem občutil rahlo srčno bolečino.

(mal krajši del) next??
24. julij 2012
ooo neeeeeext!!!
24. julij 2012
Next!
24. julij 2012
u63958
u63958
neeeeeeext
24. julij 2012
#Emily#

Takoj ko je zvonilo sem stekla z razreda, saj nisem hotela biti v Liamovi bljižini. Počutila sem se strašno slabo in hotela sem domov. Naslednjo uro smo imeli športno vzgojo. Ally in Harry sta se srečno držala za roko in se poljubila predenj sta odšla v ločene garderobe. Ally me pogledala in vprašala če sem v redu. V meni je kričalo NE! Življenje se mi podira zaradi fanta, ki je zaseden, oče me je zapustil že ob otroštvu in zadnje čase se počutim kot ožet cunja. Tega nisem rekla naglas. Ally sem pokimala in se kislo nasmehnila. Objela me je in mi zagotovila, da se mi bo življenje kmalu obrnilo na bolje. "Upam."sem odgovorila, nato pa sva odšli k telovadbi. Punce smo na eni polovici telovadnice igrale odbojko fantje pa na drugi polovici nogomet. Bila sem v skupini z Danielle. Super, sem si mislila. Pred očmi se mi je začelo megliti in nisem videla žoge, ki je padla na tla. Danielle me je začela nadirati, kako sem nesposobna vendar nisem več slišala njenih besed. Opotekala sem se nazaj in se naslonila na nekaj..na nekoga. Na fanta. Po tem se mi je zvrtelo in skoraj bi padla, ko me je nekdo ujel. Odprla sem oči in parkrat pomežiknila.Vsi so nehali igrati in pritekli k meni. Videla sem ga nad mano kako se sklanja in sprašuje kaj je narobe. "Liam!"mi je še uspelo izdaviti po tem pa tema.

#Liam#

nexxt?
24. julij 2012
u63958
u63958
neeeeeeeext
24. julij 2012
#Liam#

Imeli smo športno vzgojo. Igrali smo nogomet in žoga je ušla k puncam. Kot vedno sem moral iti ponjo. Ko sem se sklonil in žogo pobral sem na sebi čutil roko. Bila je Emily. In še predenj sem se zavedal mi je padla v naročje. "Pokličite šolsko zravnico" sem histerično zavpil. Ker sem videl, da se nihče ne odziva sem z Emily v naročju stekel do šolske ambulante. Na hrbtu sem začutil Daniellin sovražni pogled.Povedal sem zdravnici, da je kar naenkrat omedlela. Kmalu za tem sem videl, da je Emily odprla oči. Oddahnil sem si. "Liam, prosim, da greš ven, ker moram pregledati pacienko." je rekla dr. Walsh. Hotel sem ji oporekati, a me je že potisnila skozi vrata. Z rokami sem si pomel obraz in zavzdihnil, po tem pa odšel nazaj k športni vzgoji. Med potjo sem srečal Ally in ji povedal da je Emily že odprla oči. Pokimala je in stekla proti ambulanti. Jaz pa sem počasi odkorakal do telovadnice.

#Emily#

next??
24. julij 2012
u63958
u63958
neeeeeeeeeeext
24. julij 2012
še kak next??
25. julij 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. julij 2012
u80719
u80719
neeeext!!!!
29. julij 2012
sorry kr je tok trajal nxtam zdle xoxo !
30. julij 2012
neeeeeeeeext!
30. julij 2012
#Emily#

Čutila sem njegove tople močne roke na sebi, ob teji misli sem se topila. Odnesel me je do šolske ambulante in šele tam sem lahko oprla oči. Začudeno sem pogledala Liama, ki je bil vidno zaskrbljen. Zdravnica ge je mogla poriniti skozi vrata, da je ošel. Po tem je naredila navaden rutinski pregled in mi vzela kri. "Po vsej verjetnosti si slabokrvna", je rekla zdravnica in mi predpisala neka zdravila, pa tudi kaj moram jesti, da si izboljšam kri. Zahvalila sem se ji on ošla ven. Tam me je že čakala Ally in mi stekla v objem. "Hvala bogu, da si vredu!" je rekla. Razložila sem ji, kaj mi je zdravnica rekla in predpisala. Ally je zaskrbljeno prikimala, po tem pa je zvonilo. Ko sem hodila proti razredu sem zagledala Liama kako za roko drži Danielle. Pri srcu me je zabolelo in v grlu se mi je naredil cmok. Vseeno sem šla do Liama in se mu zahvalila: "Em..heh. Hvala za tisto prej". Rdečica mi je pokrivala obraz in obrnila sem se stran. Trapa ne zardevaj, kmalu pa je obraz spet postal bled. "Ni za kaj." mi je z nasmeškom na obrazu rekel Liam. Danielle pa je prhnila in odpeljala Liama stran. Super, zdaj lahko spet začnem ignorirati Liama. Zavila sem z očmi ob misli na Danielle in odšla v razred. Vse kar sem hotela je dom. Topla postelja in blazina v katero si brišem solze. Kmalu je bilo konec pouka in sem lahko mirno stekla domov. Odprla sem vrata sobe in se vlegla na posteljo. V ušesa sem si dala slušalke in solze so začele spolzeti po licih. "Cry me a river." sem zaslišala pesem iz slušalk in se končno zavedla, da nikoli ne bo moj. Ob teji misli so se solze ulile kot slap. Objela sem blazino in v solzah zaspala.

Zbudila sem se ob treh popoldne in se odločila, da grem ven na zrak. Odpravila sem se proti mestu, ko sem spet začutila vrtoglavico. Pred očmi se mi je meglilo in nisem videla ničesar pred sabo. Poskusila sem se nasloniti na nekaj a se mi je spet zavrtelo in sem z glavo treščila ob tla. Okrog sebe sem zaslišale glasove, ki pa so se oddaljevali. Za nekaj sekundic sem še lahko odprla oči. Bila sem presenečana ob tem kar sem videla. "Ti." mi je uspelo še izdaviti po tem pa tema.
30. julij 2012
next?
30. julij 2012
u63958
u63958
neeeeeeeeeeeeext
30. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg