Forum
no ta zgodba bo govorila o punci stari 16 let, ki ji je slava svoje mame totalno uničila otroštvo! njena mama je Jennifer Lopez!! njeno ime je Katja...za frende Katy! ima pa brata Justina...dvojčka sta!!

OPOZORILO: zgodba ni resnična in sploh ne vem, če ima Jennifer sina in hčer...tko da.......

naj napišem to zgodbo??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. avgust 2010
ja dj
11. avgust 2010
u16748
u16748
daj
11. avgust 2010
helou!!!!!!

moje ime je Katy...kot ste lohk že ugotovili! imam brata dvojčka Justina! imava "popolno" življenje! vsi v šoli naju obožujejo in zakaj je tako?? ja zato, ker imava slavno mamo! vsi se nama prilizujejo in verjemite mi, da sploh ne vem, če imam prave prijatelje! no lažem se! imam jih! to so Kristen, Sara in Mary! skupaj smo že od otroških dni...no od takrat ko sm se preselila na Beverly Hills! tu imamo hišo vredno milijon ali dva dolarjev, jst imam lasten avto in Justin tudi! ampak to je vse popolno! ne pa ni! moje mame sploh ne videvam! ko pridem iz šole me pričaka služničad namesto objema moje mame! a vedno ni bilo tako....
11. avgust 2010
nexti
11. avgust 2010
u9151
u9151
next..full dobr si začela
11. avgust 2010
u26284
u26284
neeext
11. avgust 2010
to sm jst...Katy:

to je Kristen:

to je Mary:

to pa je še Sara:

11. avgust 2010
u23904
u23904
nnnnnneeeeeeeextttttttt
11. avgust 2010
no moja mama in oče sta se spoznala v Grčiji na otoku Zakintos! zaljubila sta se in tako sva se rodila midva z Justinom! nikoli pa se nista poročila! živeli smo srečno a vseeno revno življenje! nismo imeli ravno veliko denarja! ampak mami to ni bilo všeč! nekega dne ji je bilo vsega poln kufr in je spakirala in odšla služit v ameriko! seveda je s seboj vzela naju dveh! tam pa jo je odkril nek menedžer in tako je postala slavna pevka in igralka! vedno je bila na snemanjih in koncertih in naju so pazile varuške! kmalu pa je mama doovolj zaslužila in kupila nam je hišo...na Beverly Hillsu! od takrat se ne selimo več! ja to je naše....njeno sanjsko življenje!!!
11. avgust 2010
next
11. avgust 2010
Zdaj ste izvedeli vsaj malo moje zgodovine, tako se lahko posvetimo realnosti! Sedim na ležalniku ob našem bazenu in gledam kako moj brat plava v njem! Kaj kmalu je prišel iz bazena in razkazal svoje mišice…važič!

Justin: kaj pa delaš sestrica??
Jst: po tvoje….DC mi je!!!!
Justin: daj no zakaj se ne zabavaš s svojimi BFFs??
Jst: ker….ne vem! Lahko bi jih poklicala!
Justin: ti kar daj!
Jst: a ti ne boš poklical svojih oboževalk??
Justin: koga??
Jst: pa saj veš..tistih lepih ženskih telesc, ki se vedno lepijo okoli tebe!!!!
Justin: aaaaa! Ne ne bom jih poklical!! Jih je malo preveč!! Pa ti ne boš poklicala še tvojega ljubčka??
Jst: pa saj ga nimam!!!!!
Justin: seveda ga imaš!!!!
Jst: neeeeee
Justin: bom že izvedel kdo je! Hey mama je prišla domov! Mislil sm, da pride šele drugi teden!!!!
Jst : jst tudi! Pa koga objema!
Justin: ona objema…
Oba: JESSICO!!!!!!!!! Neeeeeeeeeeeeeeeee

Jessico je pripeljala v našo hišo! Izvedela sm, da so ji umrli starši! Žalostno res! A ne moreva je prenašati še v hiši! Ona sovraži vseh, ki so najini mami bliže od naju…to pomeni, da sovraži le naju! Pri večerji je mama razglasila, da bo Jessico posvojila in naj jo sprejmeva kot sestro! Pa ne morem verjet! Sovražim jo!!!!!!!!!!!!!!!!
11. avgust 2010
to je Jessica:

11. avgust 2010
u9151
u9151
Next
11. avgust 2010
next
11. avgust 2010
u26284
u26284
next
11. avgust 2010
nexti
11. avgust 2010
No zdaj jo bo mama posvojila in vse bo drugače! Zdaj si želim le spanca! Vležem se na posteljo in mami mi je prišla zaželeti lahko noč:

Mami: lahko noč, moja mala! Sanjam sladke sanje!!
Jst: mami…
M: ja
J:zakaj boš posvojila Jessico?
M: ker potrebuje dom in družino!
J: ampak mami! Z bratom je nikoli ne bova imela za sestro!!!
M: Katja…
J: nič jaz! Ona želi biti samo slavna!!!!
M: neeee! Že dolgo se poznava in me ima rada!
J: potem izbiraj med mano in njo!!!!!!
M: tega mi ne moreš storiti! Tvoja mama sm! Varujem te!!!!
J: kako me varuješ, če si pa vedno na snemanjih ali na turneji??
M: kako si drzneš! Sprejela jo bosta kot sestro in PIKA!
J: mami….
M: zdaj je del naše male družine!!!
J: ahhh
M: zaspi zdaj!!!

Zaspala sm! Zjutraj sm se zbudila kot prerojena, ker bom danes videla moje prijateljice in skupaj bomo šle v shoping!! Komaj čakam! Zazrla sm se v omaro in razmislila, kaj bom danes oblekla! No pripravila sm obleke za v šolo in jih dala na posteljo! Še pozajtrkovati moram! Grem lepo v kuhinjo in….. kje so moji kosmiči! Ni moji kosmičev…tistih sladkih z jagodo!! Aa tam so na mizi, že pripravljeni! Kar pojedla jih bom! Ali pa ne! Zakaj moje kosmiče je Jessica! Začela sm prepir zaradi kosmičev in ker mi je bilo vsega dovolj sm se oblekla in šla v šolo! Ampak jutranjih problemov ni bilo konca!!!!!
12. avgust 2010
napreeei... dei še mojo poglejte

http://www.igre123.com/forum/tema/moja-zgodba/6775/
12. avgust 2010
ja sej je kul!!!!
12. avgust 2010
u26284
u26284
naapreej.
Mojca ti Tok zakon pišeš eej ♥♥
12. avgust 2010
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. avgust 2010
u26402
u26402
next!!
12. avgust 2010
u26488
u26488
neeeext plis to je tko cool
12. avgust 2010
Ne boste verjeli!!! Moja mama se je postavila za moj avto!

Jst: si zmešana?? kaj želiš, da te povozim al kaj??
Mama: ne boš še odšla!!
J: zakaj pa ne??
M: tudi Jessico boš peljala!
J: o ne! Tako nizko pa ne bom padla!
M: joj kak si tečna! Saj ne boš padla! Saj jo boš samo do šole peljala!
J: danes grem v shoping z frendicami…
M: evo je že tu! Fajn se mejta v šoli!!

Sploh se ne zanima zame! No Jessico sm peljala v šolo! Pridem in moje prijateljice so že mislile, da nimam več koleščkov v glavi!

Jst: prosim…brez komentarjev!!
Mary: kaj pa se ti je zgodilo??
Jst: moja mama bo posvojila smrkljo, ker so ji starši umrli!
Kristen: nismo vedele!
Sara: dobila bo sestro! Lepo to!
Jst: ne ni lepo! Mi je že pojedla kosmiče!
Mary: hehe! Saj se nista že skregali!
Jst: a da ne!!! Revolucijo bom nrdila, če se ne odseli!!!!!!!
Kristen: pomiri se!
Jst: OMG!! To je najlepši tip v mojem layfu!!!!
Sara: kdo??
Jst: ta, čisto pred mano! Skejtar je!!!!
Mary: aaaaaa Ryana misliš!
Kristen: on je Ryan iz 3 letnika! Največji lepotec na šoli!
Jst: no ni ravno! Moj brat je lepši!!!!
Mary: to pa drži kot pribito! On je najlepši…
Kristen: tip, ki si jih kdajkoli videla na svetu!
Vse razen Mary: VEMO!!!

No odšle smo k pouku! Ja Mary je nora na mojega brata Justina! On pa…no ne vem če mu je všeč! Ta Ryan mi je res zelo všeč! Zaradi moji fanov…no maminih fanov ga sploh nisem opazila! Sramota! Konec pouka….SHOPING!!!!!!!!
12. avgust 2010
pa hvala za vse vaše lepe komentarje!!!!!!

pa še komentirite!!!!!
12. avgust 2010
u26402
u26402
next!!!
12. avgust 2010
u9151
u9151
next
12. avgust 2010
Pa kaj dela ta tu?? Jessico sm morala nazaj odpeljati domov! No ampak ni mi pokvarila dobrega starega shopinga! Kupila sm najlepše in najboljše modne znamke sm izbirala! In naenkrat sm zavila v trgovino s rolkami in takimi stvarmi! Eno kul rolko pa sm si res kupila! Frendice so mislile, da se mi je malo zmešalo! Ampak radi bi se približala Ryanu! Poslovim se od prijateljev in grem domov! Odprem garažo…WTF!!!!!! Kaj dela avto, ki si ga že dolgo želim na mojem parkingu?? Ne morem verjeti! Mama mi je kupila ta avto in starega bom dala pa Jessici! Joj kako jo imam rada! Stekla sm k njej v objem in se ji zahvalila! Samo malo čudno me je pogledala:

Mama: kaj ti pa je? Zakaj se mi zahvaljuješ??
Jst: ker si mi kupila avto, ki si ga že dolgo želim!!! HVALA!!!
Mama: ta avto ni zate ampak za Jessico!!!
Jst: kaj??
Mama: ni imela avta pa sm ji ga kupila!!!!
Jst: ne morem verjeti!!! Hey, Jessica! Da tvoj »novi« avto izgine iz mojega parkinga!!!!
Jessica: joj…
Mama: pa saj ti ni treba! Bo že Katja pustila svoj avto pred garažo! Saj je še dovolj prostora!!!

Jst bom to babo ubila! Zdaj mam avto pred garažo! Sramota!! No bom kar šla v mojo sobo in poskusila rolkati po sobi, ker je itak ful velika! Za začetek bo že vredi!!!!
12. avgust 2010
u26284
u26284
naapreeej.Res je ful coooL
12. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg