Forum
u97075
u97075

● нeιι ○
● мιѕlιм,dα вo prvα тαĸα тeмα,ĸer тαĸe тeмe тυĸι še ɴιѕeм zαѕledιlα,če pα ĸαĸα тαĸα тeмα že je pα мι ɴe ɢovorт,dα ғejĸαм,ĸer ɴιѕeм ιɴ тαĸe тeмe тυĸι še ɴιѕeм zαѕledιlα ○
● predeɴ ѕe prιjαvιš ѕι preвerι ɴαvodιlα ιɴ ĸαĸo вo тα тeмα poтeĸαlα,ĸer drυɢαče ɴe вoš vedυ zα ĸαj ѕe ɢre ○
PRAVILA :
● jѕт вoм vαšα šeғιcα ιɴ vodιтeljιcα ○
● тα тeмα вo poтeĸαlα podoвɴo ĸoт тop мodel αмpαĸ вo ιмelα мαl drυɢαčɴα prαvιlα ○
● prιjαvιтe ѕe lαнĸ ѕαм тιѕтι,ĸι zɴαтe ɢor ɴα тeмo dαjαт ѕlιĸe ( тo pα zαтo.ĸer ѕe мe ɴι dα rαzlαɢαт,ĸαĸ ѕe dα ɢor ѕlιĸα...... ) ○
● prιjαvιтe ѕe ѕαм тιѕтι,ĸι вoѕтe ιzzιwe redɴo oprαvljαlι ○
● prιjαvιтe ѕe lαнĸ pυɴce ιɴ тυd ғαɴтje ○
● ĸo ѕe prιjαvιтe ѕe še lαнĸ odjαvιтe,ѕαм тo pol ѕтorιтe pred zαčeтĸoм ( zαčelι вoмo,ĸo vαѕ вo prιjαvleɴιн 20 ) KO SE VAS PRIJAVI 20 SE VEč NEMORETE ODJAVIT!○
● zαčelι вoмo ĸo ѕe vαѕ вo prjαvιlo 20 ιɴ ɴιč več ιɴ ɴιč мαɴj ○
KAKO BO TA TEMA ( IGRA ) POTEKALA :
● jѕт вoм vedɴo dαlα ιzzιw v ĸαтereм вoѕтe мoɢl ѕpečт αlι prιprαvιт ɴeĸo ѕlαdιco ιɴ jo opιѕαт ( ѕ čιм ѕтe jo oĸrαѕιlι,ѕ čeѕα je,ĸαĸšɴ oĸυѕ мα,ĸαĸ dolɢo ѕтe jo peĸlι/prιprαvljαlι....... ) ( drɢαč v reѕɴιcι тeɢα ɴe вoѕтe vι peĸlι αlι prιprαvlι ,ѕαм вoѕтe ɴα ιɴтerɴeтυ poιѕĸαlι тαĸo ѕlιĸo ιɴ jo dαl ɴα тeмo ) ○
● vedɴo вoѕтe мoɢl ѕpečт αl prιprαvιт ( ɴe zα reѕ,ĸoт ѕм že reĸlα вoѕтe ɴα ιɴтerɴeтυ ѕαм poιѕĸαl тαĸo ѕlιĸo ιɴ jo dαlι ɴe тeмo ) ĸαĸo ѕlαdιco αl ĸαĸo pιjαčo... ○
● v vѕαĸeм ιzzιwυ вo ιzpαdel edeɴ ( тo вo тιѕтι,ĸι вo ιzzιw oprαvιl ɴαjѕlαвše αlι ɢα pα ɴe вo oprαvιl ) edeɴ pα вo vedɴo zмαɢovαlec ( тo вo тιѕтι,ĸι вo ιzzιw oprαvιl ɴαjвoljše ) ○
● prι vѕαĸeм ιzzιw вoм jѕт odločιlα dvα,ĸι ѕтα ɢα oprαvιlα ɴejвoljše ιɴ pol вodo drυɢι ( тιѕтι,ĸι v тej тeмι ɴe вodo prιjαvleɴι ) ɢlαѕovαlι ĸdo ɢα je oprαvιl вoljše ιɴ тιѕтι,ĸι ɢα вo oprαvιl вoljše вo pol v тeм ιzzιwυ zмαɢαl ○
● če ιzzιw ɴe вo oprαvιlo več prιjαvleɴιн вodo ιzpαdlι vѕι,ĸι ɢα ɴιѕo oprαvιlι,αlι pα вoм čαѕ podαljšαlα ○
● jѕт вoм vedɴo dαlα prιмer ѕlιĸe,ĸι jo вoѕтe мorαl ѕpečт ( тo ѕlιĸo вoѕтe poιѕĸαl ɴα ιɴтerɴeтυ ) dα ѕι jo вoѕтe lαžje predѕтαvljαlι ○
● dαlα вoм prιмer ιzzιwα,dα ѕι ɢα вoѕтe lαžje predѕтαvljαlι : ○
ɴpr.
dαɴeѕ мorαтe ѕpečт тorтo,ĸι ɴαj вo вolj мαjнɴα ιɴ вolj vιѕoĸα pα vѕαj dvoɴαdѕтropɴα ( ɴe ѕмe вιт eɴoɴαdѕтropɴα,мorα pα вιт vѕαj dvoɴαdѕтropɴα αlι več....... ) pα ɴej вo zelo lepo oĸrαšeɴα ɴpr.

( pα lαнĸ dαтe тαĸo ѕlιĸo ĸ je ɢor več тαĸιн ѕlαdιc ( ѕαм мorαjo вιт ιѕтe ) lαнĸ pα тυd тαĸo ĸ je ɢor ѕαм eɴα тαĸα ѕlαdιcα.......v ɢlαvɴeм тαĸo ĸ jo вoѕтe ɴαšl... )
zrαυɴ pα še opιšιтe тo тorтιco ( ιz čeѕα je,ѕ čιм je oĸrαšeɴα,po čeм мα oĸυѕ,ĸαĸ dolɢo ѕтe jo oĸrαševαl/peĸl.. ) ɴpr.
тα тorтιcα ιмα oĸυѕ po jαɢodαн ιɴ rdečιн мαlιɴαнι.
peĸel/lα ѕeм jo 2 υrι ιɴ pol,oĸrαševαl/α pα ѕeм jo 2 υrι.
oĸrαѕĸι ѕo ιz vαɴιlιjeveɢα ιɴ češɴjeveɢα тeѕтα zα ѕlαdιce.
oвlιĸovαl/α ѕeм jιн v rožιce,ĸer je тorтιcα вolj мαjнɴα ιɴ ѕo тυdι rožιce мαjнɴe.
тorтιcα je ιz jαɢod,rdečιн мαlιɴ,vαɴιlιjeveɢα ѕlαdĸorjα,мoĸe,jαjc,мleĸα,ѕlαdĸorjα,.....
.....prιвlιžɴo тαĸo вoѕтe мorαl oprαvιт vѕαĸ ιzzιw ○
● υpαм,dα ѕтe vѕe rαzυмelι ιɴ dα ѕe vαѕ вo čιм prej prιjαvιlo 20,dα вoмo lαнĸ zαčelι! ○
● če ѕe нočтe prιjαvιт pα мorтe ѕevedα ιzpolɴιт prιjαvɴιco : ○
PRIJAVNICA :
◘ ιмe :
◘ prιιмeĸ :
◘ ѕтαroѕт :
◘ ĸαĸšɴe ѕlαdιce ѕтe doмα že ѕpeĸlι ѕαмι ( αlι pα lαнĸ тυd če vαм je ĸdo poмαɢαl ) :
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce :
● ( ιмe,prιιмeĸ ιɴ ѕтαroѕт ѕo lαнĸo ιzмιšljeɴι drυɢo pα ιzpolɴιтe po reѕɴιcι ( če še ɴιѕтe ѕαмι ( lαнĸo тυdι z poмočjo ĸoɢα drυɢeɢα ) ѕpeĸlι ĸαĸe ѕlαdιce,pυѕтιтe тιѕo vprαšαɴje prαzɴo αlι ɴαpιšιтe NIč ) ○
● UPAM ,DA STE SI PREBRALI KAKO BO POTEKALA TEMA ( IGRA ) DA NE BOSTE POTEM PRESENEčENI ,KO SE BO ZGODILO NEKAJ čESAR NISTE PRIčAKOVALI.......PA NE SE PRESTRAšIT K TAK DOST PIšE............
● če ѕм ĸej pozαвlα ɴαpιѕαт vαм тo ɴαpιšeм še,ĸo вoмo zαčelι ○
● ιɴ vѕe вoм o ιzzιwιн oвveščαlα po ѕporočιlιн ○
----------ZDEJ SE PA ZAčNITE PRIJAVLAT----------
16. oktober 2012
u87403
u87403
◘ ιмe :Ania
◘ prιιмeĸ tyles
◘ ѕтαroѕт :16
◘ ĸαĸšɴe ѕlαdιce ѕтe doмα že ѕpeĸlι ѕαмι ( αlι pα lαнĸ тυd če vαм je ĸdo poмαɢαl ) : muffine,torto pa piškotke
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce : muffffini :

16. oktober 2012
u97075
u97075
ok super,sprejeta!
16. oktober 2012
u82298
u82298
◘ ιмe : Nina
◘ prιιмeĸ : Potočnik
◘ ѕтαroѕт : 23
◘ ĸαĸšɴe ѕlαdιce ѕтe doмα že ѕpeĸlι ѕαмι ( αlι pα lαнĸ тυd če vαм je ĸdo poмαɢαl ) : torto, pa piškotke
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce :torta :

16. oktober 2012
◘ Jessie
◘ Heart
◘ 15
◘ piškote, torte (pomoč mama mal), rumove kroglice (pomoč mama mal), mađarica.
◘ ☇ mađarica

16. oktober 2012
pa še pod tretjo toško muffini
16. oktober 2012
u106984
u106984
◘ ιмe : Acacia
◘ prιιмeĸ : Clark
◘ ѕтαroѕт : 12
◘ ĸαĸšɴe ѕlαdιce ѕтe doмα že ѕpeĸlι ѕαмι ( αlι pα lαнĸ тυd če vαм je ĸdo poмαɢαl ) :
muffine, piškote, šarkekj, tortice, šahovnica, štrukeljčki(čokoladne ali s šunko in sirom),štrudlji(skorj vse vrste), kokosove bale(po domače)), ruske kape....PREVEČ
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce :ruske kape pa še nekaj je zraven sem tut prekla pa nevem kako se reče

16. oktober 2012
u87584
u87584
PRIJAVNICA :
◘ ιмe : Lucija
◘ prιιмeĸ : Veber
◘ ѕтαroѕт : 12 let
◘ ĸαĸšɴe ѕlαdιce ѕтe doмα že ѕpeĸlι ѕαмι ( αlι pα lαнĸ тυd če vαм je ĸdo poмαɢαl ) : Ameriške piškote, torto, skutino pecivo...
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce : torta

16. oktober 2012
a lahko nekaj povem
to lahko bere samo Pιкα¢нυ Aηנα ✩
je opravičilo:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
to ne sme brat noben drug razen Pιкα¢нυ Aηנα ✩ !!!!!!!!!!!!!!!!
.
.
.
.
.
res mi je žal za vse grde besede ki sem ti jih napisala in jas ti oprostim za vse tvoje grde besede.upam da ti meni tudi.jas sem taka da vedno kisem jezna govorim grdo ne morem si pomagat. mogoče sem pa preveč pretiravala.še posebej mi je žal ko sem tisti pogovor obesla na oceni sliko.

l.p.,
K۫iss.۪Y۫ou
16. oktober 2012
u96670
u96670
◘ ιмe : jennifer
◘ prιιмeĸ : love;**
◘ ѕтαroѕт : 12
◘ ĸαĸšɴe ѕlαdιce ѕтe doмα že ѕpeĸlι ѕαмι ( αlι pα lαнĸ тυd če vαм je ĸdo poмαɢαl ) : jabučna pita,jogurtovo pecivo,kakavno pecivo
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce : jabučna pita, jagodna rolara, jagodna torta < 33
"SEM SPREJETA?" ;*
16. oktober 2012
u96670
u96670
aja še slika

(jagodna rolada)

(jagodna torta)

(jabolnična pita)
16. oktober 2012
u99504
u99504
PRIJAVNICA :
◘ ιмe : anna
◘ prιιмeĸ : sumer
◘ ѕтαroѕт : 18let
torte,mafine,skutno pecivo,piškote,kocke z kokosom...
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce :
Moja najljubša sladica je kremna šnita-majhna tortica

16. oktober 2012
mmmmmmmmmmmmmmm
16. oktober 2012
u88990
u88990
◘ ιмe : Selena
◘ prιιмeĸ : Hudgens
◘ ѕтαroѕт : 20
◘ ĸαĸšɴe ѕlαdιce ѕтe doмα že ѕpeĸlι ѕαмι ( αlι pα lαнĸ тυd če vαм je ĸdo poмαɢαl ) : Muffini, kokosove kocke, jabučna pita pa ne spomnem se več
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce : Bananin kolač!
http://static1.ringaraja.net/uploads/SLO/articles/4498/large/Za_razvajanje_vseh_utov.jpg Aja slike znam dajat gor sam mi ne dela neki !!!
16. oktober 2012
u97075
u97075
K۫iss.۪Y۫ou če lahk tisto kar bi nej lahk brala sam Pιкα¢нυ Aηנα ✩ bi ji to poslala po zs*
no dobr v glavnem vse sprejete
16. oktober 2012
u97075
u97075
še 12 se jih mora prijavit!
16. oktober 2012
]◘ ιмe : ashley
◘ prιιмeĸ :mcclain
◘ ѕтαroѕт : 16
◘ ĸαĸšɴe ѕlαdιce ѕтe doмα že ѕpeĸlι ѕαмι ( αlι pα lαнĸ тυd če vαм je ĸdo poмαɢαl ) : Muffini, kokosove kocke, smoothie(pjača),rolada, indijančki,.....
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce : Smoo[thie!!!!!!!!!

http://www.google.si/imgres?um=1&hl=sl&sa=N&biw=1366&bih=667&tbm=isch&tbnid=ozKaQc3UPJnJPM:&imgrefurl=http://blog.babygizmo.com/tag/smoothie/&docid=ITIDIkkWfN8W2M&imgurl=http://blog.babygizmo.com/wp-content/uploads/2012/08/SMOOTHIE-MAKER-5-AsSeenOnTvMalaysia.com_.jpg&w=284&h=423&ei=H6h9UPG0ArTO4QSMpIHADA&zoom=1&iact=hc&vpx=671&vpy=277&dur=739&hovh=274&hovw=184&tx=73&ty=179&sig=114762923098416299973&page=1&tbnh=143&tbnw=96&start=0&ndsp=22&ved=1t:429,r:11,s:0,i:98
16. oktober 2012
sej bi dala slikco sam mi zdle neki šteka
16. oktober 2012
◘ ιмe : Ashley
◘ prιιмeĸ : Stone
◘ ѕтαroѕт : 16
-tiramisu
-nutella torta
-maffini
-indijančki
- razna peciva
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce : Muffini!!

16. oktober 2012
I love u :*
I love u :*
jas se odjavlam!! sorry, ampak nijam časa! res ne...ta tema je res fuŁŁ dobra, ampak se morm odjaut...žau tako je+upam, da mi ne zameriš pikuš moj! :** <33 poljubac ajj mwa! byee
16. oktober 2012
◘ ιмe : Bella
◘ prιιмeĸ : Thorne
◘ ѕтαroѕт : nevem
◘ ĸαĸšɴe ѕlαdιce ѕтe doмα že ѕpeĸlι ѕαмι ( αlι pα lαнĸ тυd če vαм je ĸdo poмαɢαl:
Muffini, kokosove kocke, smoothie,rolada, torte,...
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce : jagodna torta

16. oktober 2012
u105027
u105027
http://www.igre123.com/forum/tema/kera-slikca-je-lepsa/41720/15 bi?? vsaj poglej ne ignoriraj sori za smetenje
16. oktober 2012
u97075
u97075
pikicccca če drugače veš dajat slike gor pol je ok
17. oktober 2012
u97075
u97075
<3 кιѕѕ мє <3 ..........aamm mislim,da se ti sploh nisi prijavila....drgač pa ti nebi zamerila kr se pred začetkom še lahk odjaviš po njem pa več ne!
17. oktober 2012
u97075
u97075
pa še 9 se jih mora prijavit
17. oktober 2012
drgač znam tko da brez skrbi =D
17. oktober 2012
PRIJAVNICA :
◘ ιмe :Roxy
◘ prιιмeĸ :Wolf
◘ ѕтαroѕт :12
◘ ĸαĸšɴe ѕlαdιce ѕтe doмα že ѕpeĸlι ѕαмι ( αlι pα lαнĸ тυd če vαм je ĸdo poмαɢαl ) : kokosove kroglice, muffine, (če šteje) pečen puding(spodaj slikca), ki se ni najbolje obnesel, piškote, nekaj s čudnim imenom,...
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce : Pečen puding

17. oktober 2012
u97075
u97075
ok sprejeta
17. oktober 2012
u97075
u97075
še:

17. oktober 2012
u106133
u106133
PRIJAVNICA :
◘ ιмe :Laydi
◘ prιιмeĸ :Ural
◘ ѕтαroѕт :12
◘ ĸαĸšɴe ѕlαdιce ѕтe doмα že ѕpeĸlι ѕαмι ( αlι pα lαнĸ тυd če vαм je ĸdo poмαɢαl ) :Čokoladno rolado,muffine,karamelo,višnjevo torto...
◘ vαšα ɴαjljυвšα ѕlαdιcα ιɴ ѕlιĸα vαše ɴαjljυвše ѕlαdιce : Pečna hruška v sladoledni in sladko smetanovi omaki:

17. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg