Forum
u46040
u46040
hei! jaz bom napisala zgodbo z naslovom sladkorna pena.
glavna oseba: flossie. [:
pa začnimo:
1. poglavje.
v enem tednu sem imela dva rojstna dneva. prvi je bil v petek. mami in steve sta me zbudila s prepevanjem pesmi VSE NAJBOLJŠE.v velik rogčljiček sta zataknila svečke, v pomarančni sok pa papirnat dežniček in koktajlsko paličico s češnjami. v sobo je prilezel tudi moj polbratec tiger. premajhen je bil, da bi pel, zato je sedel na s plenico obloženi ritki, glasno kričal he-he-he in ploskal. v resnici mu je ime tim, vendar mu ime tiger bolj pristaja. upihnila sem svečke. ko so ugasnile, je tiger zajokal, zato smo jih morali še enkrat prižgati, da je lahko pihal in sopihal vanje.
zajtrkovala sem v postelji. mami in steve sta sedela na koncu postelje in pila kavo. tiger je šel raziskovat pod mojo posteljo. ven je prišel ves prašen, v roki pa je stiskal eno od mojih že dolgo pozabljenih nogavic. držal jo je čez nos kot odejico ca crkljanje, mami in Steve pa sta kar grulila, ker se jima je zdel tako srčkan. potem sem lahko odprla darila. zavita so bila v svetleč....

next? [:

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. maj 2011
u46040
u46040
sladkorna pena pa se imenuje zato ker je imela tista punca flossie frizuro kot sladkorna pena...
12. maj 2011
ammmmm to je knjiga tko da veš
12. maj 2011
u46040
u46040
vem ja. saj prepisujem iz nje. v bistvu je ne bom napisala ampak jo bom prepisala.
12. maj 2011
next x3
12. maj 2011
u46040
u46040
jutr nextam. [: obljubim
12. maj 2011
u46040
u46040
nextam...
... srebr papir z rožnatimi pentljami. zdela so se mi tako lepa, da sem jih hotela za hip samo držati v rokah, gladiti srebrni papir in se dotikati rožnatih petelj, vmes pa ugibati, kaj bi lahko bilo v njih. vendar jih je tiger že začel odpirati. trgal je papir in zapletel trakove petelj.
nehaj tiger! to so MOJA darila ne tvoja, sem rekla in mu jih skušala iztrgati. saj ti jih samo skuša pomagati odviti, flossie, je rekel steve. malo moraš pohiteti dragica, sicer boš zamudila v šolo, je rekla mami.
tiger je rekel HE-HE-HE. ali morda HA-HA-HA, oboje pa naj bi pomenilo RES-SI-TEČKA.
vendar nisem imela priložnosti uživati v svojih peti bleščečih darilih, zato sem jih kar odprla. naštedla jih bom. (zelo RADA delam sezname!)

1. kavbojke s številnimi žepki, ki so se zapirali z rožnatimi gumbki v obliki srčkov. ujemale so se z rožnato majco s srčki, na kateri je bila na prsih narisana srčkana koala.
2. rožnata škatla za čevlje, v kateri so bile modre superge z rožnatimi vezalkami.
3. majhna puščica s pisanimi kemičnimi svinčniki, pisemskim papirjem in z nalepkami.
4. rožnat kovček na kolesih. peto dasrilo sem odprla zadnje,ker je bilo veliko vendar mehko in gnetljivo. upala sem da je plišasta živalca (katerakoli samo ne tiger). tiger je odtrgal že več kot pol papirja in razkril dve veliki rjavi ušesi in dolg zašiljen nos. segla sem noter in našla dve majceni rjavi ušesci in majhen zašiljen nosek. bila je mama kengurujka z mladičem v vreči.
next? (vsaj 2 next... )
13. maj 2011
u32301
u32301
n€xT
NeXt
13. maj 2011
u46040
u46040
od različnih oseb.
13. maj 2011
u48641
u48641
to je moj nov profil. in če želite me lahko dodate med prijatelje bom zelo vesela.
13. maj 2011
next
13. maj 2011
next
13. maj 2011
u48641
u48641
okej.... nextam....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tiger je stegnil roke in skušal potegniti mladička iz vreče.
ne tiger, ostati hoče v maminem žepu, sem rekla in ju umaknila. tiger je zarjovel. naj se malo igra s kengurujčkom. saj mu ne bo nič naredil, je dejal steve in odšel v kopalnico. steve včasih govori prave neumnosti. tiger je pograbil kengurujčka in si v usta zatlačil ušesa, smrček, CELO GLAVO. mami, tiger ga je! sem ugovarjala.
ne bodi trapasta floss. čakaj! mami je vtaknila prst v tigrova usta in rešila ubogega kengurujčka. ves je slinast! sem rekla. obriši ga na odeji. ne bodi tak otrok, slavljenka, je rekla mami in me dregnila. so ti darila všeč floss? ja zelo, sem rekla in jih dvignila v naročje, da tiger ne bi prišel do njih.
polbratca sem imela rada, vendar sem si želela da bi ga imeli v kletki kot prave tigre.
pravzaprav boš dobila še eno darilo, je dejala mami.oči so se ji svetile kot moje rojstnodnevne svečke.nenadoma je povzdvignila glas in zavpila stevu v kopalnici: naj zdaj povem floss, steve? prav. ja, zakaj pa ne? je odgovoril in prišel nazaj v mojo sobo. po obrazu je imel razmazano brivsko peno. na konico tigrove brade je dal kepico brivske pene in se začel pretvarjati da ga brije. tiger je navdušeno zakričal in se zakotalil stran od očeta. brivsko peno je razmazal po moji prešiti odeji s prevleko s češnjevim vzorcem. podrgnila sem madež in glboko vzdihnila.
no, kaj je z mjim dodatnim darilom? sem previdno vprašala.
naj nextam? (3 next)
13. maj 2011
u31735
u31735
next
13. maj 2011
u43597
u43597
a ni to neumno? -.-'
prepisuješ iz knjige, pol se maš pa za pisateljico? omfg no ... ? >.<
13. maj 2011
u48641
u48641
nimam se za pisateljico. okej? če napišem da bom napisala zgodbo še ne pomeni da se imam za pisateljico. pa lahk kr greš s te strani če ti kaj ni prav.
14. maj 2011
u48641
u48641
pri meni v bistvu pomeni napisala=prepisala.
ok EmühLemonade.???
in resnično: nikoli se nisem imela za pisateljico in res ne vem kako ti je na misel prišlo da se imam za pisateljco. no, zdaj pa jaz lahko rečem: omfg!!
15. maj 2011
u43597
u43597
'napisala' nima istega pomena kot 'prepisala' ... -.-' če ne veš, upraši svojo učitelco u vrtecu, triletni frocek ... >.< & ti is na začetku napisala: 'jaz bom napisala zgodbo z naslovom sladkorna pena'
jas sem tud napisala ogromno zgodbic & eno zdaj pišem, nisem jih pa prepisala iz knjige, tako kot ti ... -.-' OMFG ... ??
15. maj 2011
u48641
u48641
kaj ne znaš brat?? napisala sem pri meni v bistvu to pomeni napisala=prepisala.PRI MENI, PRI TEJ ZGODBICI! in očitno res ne znaš brat, saj sem lepo napisala da lahko greš kar dol s te strani če ti kaj ni prav. in še enkrat ti povem: če ti kaj ni prav ne komentiraj in pojdi dol s te strani! pa še nekaj: velik jih prepisuje iz knjig! če bi malo pogledala po forumu bi videla! aja ne točno... ne znaš brat!
15. maj 2011
u43597
u43597
omg, kok si neumna ... pa kok si otročja! ah, samo čas tratim s tem, ko se prepiram s tabo ... samo povedala sem svoje mnenje - kaj ni brezvezno prepisovati iz knjig? & potem si ti naredila ceu halo iz tega & me zmerjala, 'kao neki, da ne znam brat' ... jas sem samo svoje mnenje povedala & jas pač pri sebi vem KDO IMA prav & KDO NIMA prav ... -.-' mislim halo, kok si otročja ... O.o
aja ne točno ... ti SI otročja, ker si en brezvezni petletni frocek ... >.>
15. maj 2011
u48641
u48641
ok. te teme ni več zaradi EmühLemonade.
torej je... zaprta!
16. maj 2011
u43597
u43597
ah, ja ... -.-'
16. maj 2011
u48641
u48641
pa če se ti rekla da ne piši če ti ni všeč! in prosim če to upoštevaš!
16. maj 2011
u43597
u43597
.
16. maj 2011
u48641
u48641
pa piši ti tu gor! lahko zaradi mene 30 strani počečkaš!
16. maj 2011
okey.. lahko bi odprla eno temo pa prporočila knigo ne da jo greš tuki prepisvt k si jo lahko usak sposod pa jo hitrej bere kt pa čaka tuki da ti nextaš??! a se ne zdi tko Nuša?
Ne štekam vs ljudje?
16. maj 2011
u48641
u48641
ja vredi je! priporočam to knjigo ne bom je pa pisala!
ste zdaj srečni!?
16. maj 2011
u43597
u43597
jaaaaaaaaa! -.-'
yeah! se strinjam z loly-pop! (;
16. maj 2011
u43597
u43597
.
16. maj 2011
u48641
u48641
sam ste nore, ker je polno tem kjer prepisujejo iz knjig.
17. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg