Forum
Skratka sem moški star 17 let,ki globoko v sebi trpi ker je obravnavan po napačnih merilih ki so jih starši postavili glede na dosežke mojega odličnega brata...čeprau tega starši nepriznajo to čutim sam,saj mi jasno nakazujejo da sem manj vreden in sramota družine pa čeprau imam druge in precej bolše plati kot brat.Neprestano poniževanje postavljanje previsokih ciljev in zahtev me počasi tlači ob tla in ni potrebno več veliko časa da bom popolnoma natleh.Pa ni problem samo v temu ampak so tudi druge stvari kot npr. neodobravanje mojih prijateljev,situacij zaradi katerih sem deležen posmehovanja v družbi,zmirjanja in navsezanje podiranja moje samozavesti.tudi v razredu sem deležen posmehovanja sam sem malo močnejše postave,in svojeglau ter med najbolšimi dijaki to jim negre v račun zato se tako spravljajo name češ da me bodo prizadeli ter mi z tem uničili motivacijo do učenja,ampak ne zaradi tega se nesekiram preveč in se večkrat še sam pohecam na svoj račun.Tudi pri puncah sem v svoji dimenziji, ki mi povzroča vedno znova isto dilemo ko hočem da bi postalo kaj več,sicer dobim vedno enak odgovor ki se glasi (imaš fenomenalen karakter naspločno si zelo fajn fant in bila bi ztabo z veseljem ampak ni mi všeč tvoj izgled) pa uredu se mi je to zgodilo 1X,2x,... pa se nisem dosti sekiral ampak pri tretjem dekletu pa sem se zamislil.. in skratka ali imam tako srečo da naletim ravno na tako punco? ali je problem v meni? ali pa je problem v dekletih...Saj vem bla bla saj imam komaj 17 let in tukaj nekaj jamram glede svojega živlenja....ampak ne ni me sram ker sem v obdobju katero je odločilno glede mojega nadalnjega življenja kot polnoletna oseba, in žezdaj se mi svet zdi eno navadno sranje v katerem se moreš prilagajati večini ,takoj ko imaš drugačno menje ali pa se obnašaš malo drugače pa si napaden z vseh strani češ z tabo pa ni vse vredu fant...Sovražim poniževanje in neodobravanje drugačnih ljudi naprimer ljudi z posebnimi potrebami! pa saj niso sami krivi da so taki!? in ja vsak ki bo imel otroke je velika verjetnost da bo tudi njegov otrok tak ampak ne oni se delajo imuni, in po mili volji zaničujejo drugačne in šipkejše,z lastne roke lahko povem za primer saj je brat od moje tete "prizadet" zaradi prezgodnjega ceplenja,in ga sovaščani obravnavajo za manj vrednega pa čeprav je njegova sestra zelo priznana psihiatrinja v sloveniji.enak primer je tudi v našem razredu saj je moj sošolec otrok z posebnimi potrebami, ima tudi napako govora in izgubo koncentracije,zaradi tega ker ga vsakodnevno branim pred sošolci sem deležen težkih kritik ,ter vse negativne energije ki bi sicer letela nanjega,ampak me nemoti ,saj sem vesel da pomagam temu fantu.Čeprav imam v narekovajih veliko prijateljev se večino časa počutim osamlenega ter odrinjenega zaradi mojih dejanj,zaprem se vase ter bijem bitko v glavi sam z seboj čeprav sem po naravi zelo odprta oseba ,ki se je pripravljena pogovarjati z vsakim in vsakemu pomagati.ampak kot sem že povedal me moja dejanja vničujejo in spreminjajo v zaprto osebo, zaradi tega pa odrivam od sebe tudi dobre priajtelje. Nevem kaj bo prinesla prihodnost in se je poresnici povedano bojim, odločil pa sem se za vsakodnevno pisanje dnevnika če bom deležen pozitivnega odziva bralcev
01. marec 2016
u209168
u209168
prevec za brat brate
01. marec 2016
pa saj se lahko malo potrudiš pa prebereš?
01. marec 2016
u209168
u209168
javezde ti si kle ceu roman napisu
01. marec 2016
potrudi se
01. marec 2016
u209168
u209168
sory brate joze nemoze
01. marec 2016
joj
01. marec 2016
u206058
u206058
Imam sošolca ki ma 140kg pa je največji car v razredu pa je čisto zadovoljen tak kot je
01. marec 2016
u206058
u206058
Seveda sem jaz večji car
01. marec 2016
ma nč nisi vredn
01. marec 2016
u206058
u206058
Sam zakaj ti kle piše da si moški na profilu pa ženska?
01. marec 2016
ker sem se zmotil ko sem delal profil
01. marec 2016
u206058
u206058
Naredi si novga glupo ki ne moreš spremenit. Js sem letnico falu
01. marec 2016
ma ne je že uredu drgač hahaha
01. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg