Forum
Tako. Nadaljevala bom svojo zgodbo....

Zagledala sem kup nereda. Posoda je bila razbita,miza je bila odžagana in kar je bilo najhuje...Mamin najljubši lonec je bil razbit. Nič mi ni bilo jasno.Totalno sem bila v šoku. Poklicala sem mami a se ni oglasila.Ko pa sem stopila bližje sem videla rdečo kapo s bleščečim se znakom. Joj...Pa saj to ne more biti res. To kapo nosi moj fant!Stekla sem na vrt in videla senco kako teče proti centru mesta. Stekla sem za njo in jo poskušala ujeti.Na žalost mi ni uspelo in odpravila sem se nazaj spat. Ponovno me je zbudil hrup a tokrat drugačen. Bil je mamin glas,ki je kričal. S strahom sem se odpravila pogledat. Komaj sem hodila,saj so se mi od strahu tresle noge!Odvihrala sem po stopnicah in zagledala mamo kako se je stiskala ob steno."Kaj pa je?",sem ji odvrnila."Videla,videla...,mi je govorila."Ja mami kaj si videla?"Le s težavo je odprla usta in zakričala:"Videla sem duha"!"Oh mami lepo te prosim! Ne bodi otročja. Sama veš,da duhovi ne obstajajo!!!Če pa bi...So pa itak nevidni!Zdaj pa pojdi spat!Zbudila si me sredi lepotilnega spanca!"Odšla sem. Oh ta mami!Vedno dela neke težave,ki nimajo ne repa ne glave!
Dring dring!Me je zjutraj zbudila budilka. Čudno mi je bilo saj ni pouka. Saj so vendar počitnice!Potem sem se spomnila,da imamo čiščenje okolice in hiše. Blek!Sovražila sem to!Da ne bi čistila sem se izgovorila,da me boli glava. Mami mi seveda ni verjela in pri priči sem se odpravila čistit. K sreči letos jaz čistim vrt in ne hiše. Odpravile smo se. Ker za malico nismo imeli nič doma sem šla v trgovino. Zagledala sem Tino.
u87462
Next, ampak dej del napiš na prejšnji temi
01. maj 2012
A nisi rekla da boš ti to nrdila?
01. maj 2012
u87462
u87462
ah, a lahk kr ti se mi ne da
01. maj 2012
Men tud ne sam bom drugič nrdila
01. maj 2012
u87462
u87462
okeej
01. maj 2012
A se gremo pogovarjat?Veš tam ko maš ti tiste komentarje(pr svojem profilu)
01. maj 2012
u87462
u87462
jap! a še nis šla?
01. maj 2012
Ja sm
01. maj 2012
u87462
u87462
? a maš prenosnik?
01. maj 2012
Ne nimam prenosnika
01. maj 2012
u87462
u87462
škoda
01. maj 2012
Hej vsi ki boste prebral to zgodbo!Rajš je ne brat kr sm se zmotla in sem šla to na novo temo delat!Itak sm pa ta del zdej napisala na prejšni temi!Hvala in lp vsem!Aja pa fajn se mejte!
03. maj 2012
fulll sta carska oba dela
07. maj 2012
Hvala Luizi katebriga.
07. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg