Forum
u84754
u84754
Sm Katy Styles. Takšen priimek mam zdai! Kar se je zgodilo nekaj let nazaj, ni skrivnost in to čudovito zgodbo bi rada delila z vami! No... Ni bila povsem čudovita... Nekaj groznega se je zgodilo... Vmes... Bila sem samo Katy Holiday...

Hmm, zdi se mi, da bi bilo veliko zabavneje pisati to zgodbo, ko bi videla koliko vas jo bo bralo!
Potrebujm vsaj 4 bralce, v dokaz da si ena izmed njih, mi daj next! Thx!
18. avgust 2012
next
18. avgust 2012
prosim dej nexti ko me res zanimA
18. avgust 2012
next
18. avgust 2012
u84754
u84754
HuaŁa, povej še drugim! Rabm usaj še 3 brauke
18. avgust 2012
u84754
u84754
upsii 2
18. avgust 2012
razglasi mau temo po drugih profilih!
18. avgust 2012
u84754
u84754
Dobr, bom kr nextala.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Zbudila sem se v zelo zaspano jutro. odšlaa sm v šolo in s prijateljicami smo se pogovarjale.
j-jst maggy-m holly-h

j-hej hoj, kako kej, punce!
m- super!
h-jst enako!
j-no, super. kwa je blo kej za domačo?
h-eh, mtka...
m- oh, šit! a si ti nrdila matematko?!
j-ja itak...
m-nism jo znala! da kera za prepisat?
h-nee!
j- no, pustmo to zdej!
~~~v jutranji pogovor se vmeša moja bff kelly~~~
k-ej, punce! mam fuuuul super novico!
j-a res?
k-jp!
m-ja zin že, no!
k-punce, nrdilo se bo neki tko tko carskega, da sm se jst skor zjokala pa znorela sm doma!
j-a bejž! tko hudo je?
h-se mi prou zdi!
k-ja, ja! kr smejte se! one direction pridejo u slovenijoooooo!!!!!
j-uau! tole je pa ena tvojih najgrših šal ever.
k-ne ne! poglej!
~~~v roke mi da neki letak, v katerem to piše~~~
j-v naše mesto?
~~~kelly prikima~~~

oh, uau! se zaderem in sprostim svojo napetost. si me gledajo. eh, te novice ne bi smela delit z drugimi. naj bo skrivnost! 'hej kdaj pa pridejo?' vpraša maggie in mi iz rok uzame letak. 'em, kot vidiš, piše da pridejo... donc? oooo! gremo se domov pripravit!' rečem. 'kaj pa šola? lol...' reče holly. 'koga briga šola! ura je 7:45 in koncert je ob 20:00! gremo v shoping!' zavriskam in vse se skupaj pretihotapimo iz učilnice v garderobe, kjer se potiho oblečemo in odskakljamo k meni domov.

next?

P.S.

To zgodbico mam napisano že na word na laptopi in naoisano je čitljivo... kle na igre123 se z čitljivostjo neum obadala. oki?
19. avgust 2012
u58303
u58303
next
19. avgust 2012
u84754
u84754
hwaŁa! še usj 2...
19. avgust 2012
next! hahaha kr špricale so
19. avgust 2012
u84754
u84754
next:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
'...ktera mi bolj paše?' vpraša holly. 'em...' rečemo vse, saj ona v roki drži dve čisto mini krilci, ki so za povrh še groooozno grde. potisnemo jo v garderobo in nanosimo po 1ooo kosov oblačil, oblek itd. sprehodila se je kakor na modni reviji...1oox 'saj nisi resna! a sploh znaš kombinirat oblačila?' reče kelly in nadaljuje. '...katy, to dekle zraven mene, je naravnost talentirano za kombiniranje oblačil!' naj ti ona pomaga.' stopila sem k holly in ji skombinirala par cunj. bila je kot the princess. jaz sem bila seveda naj naj oblečena, potem pa še druge. šle smo v trgovino z ličili in dodatki, ter kupile šminke, maskare, modne dodatke, jaz sem kupila groooozljivo srčkano torbico. pa še na razprodaji je bila! uau, na koncertu, ki bo seveda pod milim nebom bomo stale v prvi vrsti in blestele bomo od lepote... čeprav se meni ni zdelo pomembno kako izgledam... pomembno mi je bilo, da bi me harry opazil, me poljubil in zasnubil . ura je bila 16:00 in pri meni doma smo si urejale frizure ter se ličile. 'kako sem neočakana!' reče maggie in si medtem navija lase. 'jaz tudi.' se oglasi holly in si potem naliči ustnice in nadane maskaro. 'joj, si predstavljate, da bi me liam pograbil za roko in me potegnil na oder, potem pa me še poljubil in rekel ˝no, to pa je moja očarljiva lepotička!˝?' vse smo se spogledale nad kellyno pripombo ter odkimale. 'jaz si želim le, da bi bil harry moj pikec!' sem rekla ter se zasanjala. 'em, zemlja kliče katy! oprosti, vendar sklepam, da imajo že vsi po vrsti punce... ne bi rada uničila vaših in mojih sanj, vendar se mi zdi, da tako pač je...' žalostno pripomne maggie in se vrže na mojo posteljo. cmoooook! vržem se na mojega velikega medvedka, ki je na moji postelji in ga poljubim. 'oh, harry, tudi jaz te ljubim!' se mečem po medvedku. vse se začnejo smejati, tudi jaz. ura je tekla in že je bila slaba ura do koncerta. uredile smo še zadnje popravke in se še dokonca naličile. ob točno pol osmih smo zaklenile vrata moje hiše ter se z avtobusom peljale do parkirišča, kjer je stal oder in 1ooo ljudi.

next?
19. avgust 2012
u104117
u104117
next
19. avgust 2012
nextttt
19. avgust 2012
u84754
u84754
okii c:

'koliko ljudi!!!' je na široko odprla usta maggie. hitro smo se prerinile v prvo vrsto in videle 5 prelepih fantov na odru. 'aaa! louisss... a ni srčkaaaannn?' reče holly. 'ja! donc še posebej... ZAME!' se zahihita kelly in holly jo napade; ' kaj? louis je moj mali pikii! ti kar obdrži besede zase! grrrrrrrr!' 'ja, že prav! samo hecam se! moj mali ljubek je sevveeeeeda liam!' se zareži kelly ter se glasno zasmeje. maggie vidi, da njen lepotec niall ne zanima nobene, zato se umeša v pogovor. 'hja, jaz bom z niallom zeloooo srečna! nikoli ne veste, kaj zamujate!' ' jap! niti v sanjah!' se zasmejim. vse ponorimo, ko zaslišimo očarljivo skupino peti what makes you beautiful. medtem ko pojejo, se harryponesreči zagleda vame in jaz vanj. ko on naj bi odpel svoj del, je kar pozabil besedilo in je zardel. še vedno me je gledal. 2 uri so bili na odru, potem pa je bilo koncerta konec. odšle smo domov, jaz pa sem še vedno rdeča smejala. 'aaaa!' sem izdihnila in vse so me začudeno pogledale. 'hm, v živo si videla harry-ja in takšni so učinki?' je v šali izjavila kelly. 'pravzaprav... zastrmel se je vame...' rečem vsa zasanjana. 'ahaaa! že razumem! verjamem ti!' reče holly. 'res?' vprašam. 'hja, res! je zato pri what makes you beautiful pozabil besedilo?' helly spet hihitajoča reče. na poti domov smo slišale nekaj grozljivega. krik. brr, zmrazilo me je in tresoča sem se ustavila ter se zrušila na tla, saj me noge preprosto niso ubogale. 's-s-stesliš-š-šale?' po licu mi zdrsi solza. 'eh, daj no! ne bodi tako dramatična!' se zasmeje dokaj pogumna kelly. 'em, tudimene je strah.' rečejo vse skupaj. 'haha! tisti krik je pomojem izvedla tista navijačica iz naše šole! pomojem je važička drugim kazala obrat in se ji je strgala obleka!' se reži kelly. 'no, mene je strah!' odvrne maggie in si popravi lase. zaskovika sova. nekaj sekund za tem se z bliskovito hitrostjo nižje spusti krokar in kelly kljune v glavo. 'aaaaaaaauuuuuuuuuuččč!' se zadere kelly in z roko potipa, če je rana morda hujša. 'kriiiii!' kelly je imela na roki potem kri in zgrabila jo je panika. prikazalo se je še več krokarjev. 'kako bomo prišle do doma?'

next?
20. avgust 2012
neeeeexttttt
20. avgust 2012
u84754
u84754
hehe, hvala! only one more next
()_()
(~''~)
('')('')
20. avgust 2012
next? hahha nzk je res kul zgodbica!
20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
u84754
u84754
okii!

zaslišala sem avto. nisem vedela, čigav, toda neki moški nas je povlekel vanj in kelly ozdravil rano. 'kdo ste?' je vprašala maggie. 'koga briga, kdo je! rešil mi je ~se izkašlja~nam je življenje... joj, kako naj ti povrnemo?' reče kelly in medtem gleda moškega kot boga. 'večje vprašanje je, zakaj so nas napadli krokarji?' reče holly ter pogleda kelly. 'holly ima prav. nevemo, zakaj so ptiči to storili!' se poglobim in razmišljam naglas. 'jaz vem, zakaj!' reče moški in zazdi se mi sumljiv. '...reši vas lahko le poljub fanta oz. simpatije. imate kaj od tega?' spogledamo se in v en glas izdahnemo besedi one direction. vprašal nas je, kako bi lahko oni poljubili nas... nobena ni vedela. izdahnil je besedo, ki sem se je najbolj bala od vseh besed na vsem svetu; prekletstvo. rekel je, da smo preklete in je edini način, da to izgine, le-ta, da zaživimo s fanti. (zaroka, poroka, skupno življenje...) 'hja! sprijaznimo se! do smrti bomo preklete!' izdahnem še zadnje možno upanje. 'kaj, ko bi fantom pojasnile zadevo in morda bi pristali?!' reče kelly, ponosna na svojo zamisel. 'no... nesrečna ljubezen vas lahko ubije... v zvezo morata biti prepričana oba v paru.' reče moški, ki se je prej predstavil kot lucas gold. 'hmm...' dihnem. nihče ne ve kaj se bo zgodilo, če fantje pristanejo na vprašanje... moramo se 100% prepričati, ali želijo biti v zvezi, ne le zaradi naših življenj, temveč zaradi love.
kaj se bo zgodilo? bom res živela v strahu ali pa bom zaživela kot normalna punca? zakaj se to dogaja ravno meni?

next?
20. avgust 2012
neeeeeeeeeeextttttttt
20. avgust 2012
u20538
u20538
woooow. nxt
20. avgust 2012
u84754
u84754
prispele smo domov in se takoj konektale na fb. šle smo pod skupino 1d in jim poslale prošnjo za prijateljstvo. takoj so nas sprejeli. jaz sem se chatala, punce so bile za mano. harry-h

j-hoj, kdo se chata?
h- jaz.
h-... harry
j-hoj, jaz sem katy.
h- katy?
j-em... dekle v katero si se zastrmel na koncertu
h-aja.. hehe...
j- no, nas je 4 in vas 5. nekaj bi vas vprašala.
h- kar pogumno!
j-nas je zadelo prekletstvo in seveda moramo biti z vami, če želimo preživeti... bi to šlo?
niall-hoj! malo sem prevzel nadzor nad chatom. jaz bi bil z... maggie? em... saj je maggie, ne?
j- ja itak! c:
h- no, evo, kaj ko bi se sestali?
j-kako?
h-lepo
j-kako naj ob tej uri pridemo v london????
h-saj nismo v londonu! v SLO smo!
j-a se hecaš?
h-noup!
j-uau! kul! kdaj odpotujete?
h- bi se nas res tako zelo rade znebile?
j-oh, ne... sprašujem zato, ker bi morale z vami... saj veš.
h-hm... tu bomo še približno...2 leti!
j-oooommmmggg! jej! kje se dobimo?
h-na mestu, kjer je bil koncert... zdajle.
j-kul! se vidimo!
h-bye bye!
j- kisses, byyyyyeee!
~~~rocky girls are logded of~~~
~~~one direction are logded of~~~

uau! kar takoj so pristali. verjetno so res tako zelo prijazni. 'punce, vesela sem tega, toda kaj, če nas bodo spet napadli krokarji?' reče kelly. 'hm... kelly, a nisi rekla, da se teh živali ne bojiš? se zasmejem. 'hej! zdaj je vse drugače. kako bi lahko temu rekla... živimo kot v.. saj veste... sladkih sanjah, hkrati pa tudi v pravi nočni mori... našem lajfu bi lahko rekle sladka mora!' razloži kelly.

next?
21. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeexttttttttt
21. avgust 2012
u84754
u84754
oki, usaj še 2!
21. avgust 2012
next next! Plis nexti plis plis
21. avgust 2012
Next! Nova bralka.
21. avgust 2012
u58303
u58303
next.
21. avgust 2012
u84754
u84754
ojoj... punce, donc nemorm... bom ju3, oki???

muuaa! in Bigfan. , hvala, ker bereš c:
21. avgust 2012
Nb
22. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg