Forum
Tukaj bom pisala svojo zgodbo.Seveda ni resnična!
Jaz sem Marija.Moja BFF je Sandra.Sandri na celem svetu najbolj zaupam.Imam mamo Klaro.Oče je naredil samomor.Še zdaj ga pogrešam..Imam sovražnico Tanjo..

Slik ne bom mogla lepit ker mi internet zašteka če hočem dat..Žal...

>>MARIJA zamudila boš v šolo!!!!

Boš brala zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. avgust 2011
Kar zbrisal mi je....

>>MARIJA zamudila boš v šolo!!!
29. avgust 2011
Zakaj mi briše!?
29. avgust 2011
>>MARIJA zamudila boš v šolo!!!
31. avgust 2011
Briše mi!!
31. avgust 2011
no mogoče maš preveč smejkotou...
31. avgust 2011
Nisem dala preveč smejkovtou!
09. september 2011
No sedaj sem ugotovila zakaj mi je brisal..To zgodbo bom pisala enkrat na dan ali na dva dni..Odvisno od nextov.Kasnje napišem ZELOOOO dolg del..
13. september 2011
O ne!Napisala sem zeloooo dolg del ampak mi je potem zbrisal..Ves trud zaman..Bom še enkrat probala napisat..
13. september 2011
u51906
u51906
žalostn
13. september 2011
Anede..;(
13. september 2011

upam da ti bo zdej uspel
13. september 2011
Ja jaz tut upam ..Zdajle bom napisala!
13. september 2011
Zdajle nimam časa.Jutri ali zvečer napišem...
13. september 2011
Piii!
Ugasnila sem presneto budilko.Bilo je ponedeljkovo jutro.HItro sem šla v kuhinjo.Pojedla sem masleni kruh in kakav.Nato sem se še našminkala in napravila.Nato sem se hotela odpraviti.Ko sem prestopila prag sem že zagledala Sandro.Do šole sva imeli približno 15 minut.Celo pot sva se pogovarjale.Ko sva prišle do šole sem skoraj umrla.Zagledala sem najlepšega fanta na svetu.Tudi on me je opazil in počasi zelo počasi se je odpravil proti meni.Ko je prišel do mene sva začela pogovor.
Fant: Živjo lepotička!
Jst: Živjo lepotec!
Fant: Si že dolgo na tej šoli?
Jst: ZELOOO dolgo.Sedaj pa mi povej..Si nov?Kako ti je ime?
Fant: Počasi počasi lepotička!Ja nov sem!Ime mi je Matic!Pa tebi?
Jst: Meni je ime Marija!In lepo ime!
Matic: Tenks in enako..
Jst: Hva
Nisem morala povedati do konca ker je zazvonil zvonec.
Matic: Se vidiva!
Samo pokimala sem mu in odhitela k učilnici.Kmalu je v razred stopila učiteljica z...........
P.Sprostite za malo krajši del ampak nimam časa da bi napisala še dalji del...
13. september 2011
Oprostite za napake...

HItro/Hitro

Pri P.S Je oprostite..
In se že vnaprej opravičujem za napake.
Aja želela bi dva nexta..
13. september 2011
Nebo nobenega nexta??
Jutri nextam!
13. september 2011
next
13. september 2011
skokica_11 Polepšala si mi dan!Zvečer nextam!
14. september 2011
u35585
u35585
nexttt
14. september 2011
Hvala.Ker sta dva nexta nextam zdajle!
14. september 2011
Kmalu je v razred ustopila učiteljica z Maticem(Nov učenec).
Učiteljica:Učenci,pozdravite Matica!Lepo ga sprejmite!
Matic se je usedel zraven Maksa(Sošolec).Začeli smo s poukom.Med poukom je k moji mizi priletel nek listek.Razvila sem ga in prebrala:
Živjo lepotička!
Bi šla kdaj na sladoled z mano?Prosim povej na telefon:041986321!Ali pa mi pošlji nazaj papirček z odgovorom!
Čawo lepotička!
Tvoj Matic!
Odpisala sem mu da lahko.Pogledala sem nazaj in v tistem trenutku je tudi on pogledal mene.Nasmehnil se mi je.Nato pa je učiteljica zakričala:MARIJA pred tablo!
Ustala sem in se počasi napotila proti tabli.Kmalu sem se tudi nazaj vsedla.Dobila sem 5.
Med odmorom za malico sem risala neko risbo.Pravijo da imam talent vendar ni res.Narisala sem vrtnico(Nemorem prilepit slike!).
Ko sem jo končala sem jo spravila v mapo.Nato pa za seboj zaslišim nek glas.....
14. september 2011
next! ful kul
14. september 2011
u59230
u59230
Next
14. september 2011
Hvala za nexta!Nextam kasneje!
14. september 2011
u35585
u35585
next
14. september 2011
Nextam jutri..Spet pa se mi je zgodila nesreča...Napisala sem ZELOOOOOOOOOOOOOO dolg del celo uro sem pisala potem pa mi je vse zbrisal..
14. september 2011
u59230
u59230
revca

Mwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

PS: TVOJA ZGODBS JE FULLL NORA PIŠI KO BOŠ LAHKO!
15. september 2011
Jah vem..
Hvala!!
Mwaaaaaaaaaaaaaaaa
15. september 2011
Nato pa za seboj zaslišim nek glas.Seveda pripadal je Maticu!
Matic:Zelo lepo rišeš!
Jas:No ja hvala!
Maticrosim!Samo resico sem..
NI povedal do konca ker je vstopila učiteljica.Začela je razlagati snov.Nisem jo poslušala.Samo Matica sem gledala.Matic je bil zame vse na svetu!Ubila bi se če bi se mu kaj naredilo.Odkrito priznam zaljubila sem se v njega.Ampak zakaj se mi je zdelo da mi on ne vrača čustev?No upam da mi jih je.Kmalu je bilo konec pouka.Šla sem do omarice.Takoj ko sem se obrnila pa sem zagledala najgrozejši dogodek.Matic se je strastno poljubljal z Tadejo(Neka novinka).Sploh se ji ni upiral!Torej Matic mi ne vrača čustev.Takoj sem stekla k svoji BFF Sandri in začela pogovor.
Jsandra!
Sandra:Ja kaj je!??Zakaj jokaš?(Med tem sem se namreč zjokala)
Js:Mislila sem da mi Matic vrača čustva ampak NE motila sem se blizu omaric se je strastno poljubljal z Tadejo!Sploh se ji ni upiral!Jaz sem bom še bolj zjokala!
Sandrane!Kakšen bedak je Matic!
Takrat sem zagledala Matica ki se mi je približoval.Tekla sem in tekla.Pred cesto se nisem ozirala nikamor.Na mojo srečo ni bilo dobenega avta......
15. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg