Forum
No zdej bom tlele napisala eno zgodbo o punci Niki, ki je zašla v slabo družbo in je sledil vse mogoče.

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. april 2012
No jst bom kr začela.

"Nika, zbudi se!" mi od spodaj zavpije mama. Sama ne odgovorim in se zaspano zavijem v odejo. Tako sovražim prve šolske dni še posebej sedaj, ko smo se preselili v mesto.

No, stara sem 16.let in letos smo se preselili v mesto. Prej smo živeli na podeželju, ampak smo se morali preseliti v mesto. Saj je ati dobil službo tu v mestu. Imam tudi majšo sestro Tino, stara je 14.let, in je tečna za znoret. Povsod mi sledi in me oponaša. Na začetku mi je to šlo na živce zdaj pa se razumeva, saj ni več tako otročja.
18. april 2012
oki sori ampak ne dela al pa ne znam
tina

18. april 2012
nika

18. april 2012
mami

18. april 2012
ati

18. april 2012
naša hiša

Aja pozabla sm povedat sta starša oba odvetnika in smo bogati.
18. april 2012
Naprej spim, ko slišim korake po stopnicah. Mislila sem da se gre mami zrihtat za v službo, ampak pride v mojo sobo in mi nekaj vode zlije v uho. Jezno zakričim, Tina pa se sladko smeje iz za maminga hrbta. Vem da sem si sama kriva, ampak se še naprej razburjam. Vstanem in se oblečem v tole oblekco, saj moram bit za prvi šolski dan v novi šoli zrihtana.

19. april 2012
aja pa še čevli

in torbica

19. april 2012
next!
19. april 2012
next
19. april 2012
Šovražim zgodnje vstajanje. No prvi predmet je bil zgodovina vsi so me gledale inpočutila sem se zzzzeeeelo izobčeno.
20. april 2012
imela sem preprosto maskero in nekaj pudra

20. april 2012
next
21. april 2012
next
22. april 2012
u73295
u73295
next
22. april 2012
hvala vsem za nexxte
03. maj 2012
No v učilnic sem se usedla v zadnjo klop, ki je bila edina prazna. Vsi so me gledali nekam čudno, meni pa je bilo zelllo neprijetno. Vendar sem si v mislih ponavljala da lahko preživim pouk. V prejšni šoli sem bila zelo popularna in sem imela okoli sebe vedno velik krog prijateljev. Tu pa sem sama.
V zadnji klopi na drugem koncu pa sem opazila krog deklet. Takoj so mi bile nesimpatične, saj so zgledale kot barbike.Oblečene so bile tako da sem se le obrnila in si ogledovala še druge sošolce.

Ozrla sem se proti vratom in takrat me je zadelo. Videla sem res najlepšega tipčka v mojem življenju.

03. maj 2012
next
04. maj 2012
nexti
04. maj 2012
(tinca hvala za nexte)Zazvonilo je takratje v razred je vstopilaneka punca.Ta punca pa je rekla:"se opravičujem na avtobus sem zamudila".Učitaljica pa seje namuznila in v smehu odgovorila:"Maja naj ti bo ker je prvi šolski dan ampak vem da v šolo hodiš peš.Ta stavek je v trenutku zbudil velik smeh in niti zardela ni navadno se je vsedla v klop in počakala da je včiteljica začeloa govoriti.
04. maj 2012
Takrat me je Maja ogovorila:a si nova? odgovorila sem ji da mi je ime Nika in ona da je maja.Takrat sem se orla proti luštenmu tipčku
04. maj 2012
Sramežljivo sem se nasmehnila on pa meni tako strastno da me je skoraj pobralo ali ni to prelep pogled za nekoga novega?Maja me je zbadljivo pogedala in lažno sem zanikala takrat pasem se spet ozrla proti njemu.Atakrat me je pogledal še en nesramen pogled od kluba tistih punc.Takrat je zazvonilo in začela sem pospravljati v torbo,do mene je prišla punca in rekla on je moj.Ostala sem kot osupla.In z Majo sva odšle v učilnico takoj sem vedela da bove bff.

04. maj 2012
maja je zgoraj
04. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeextiii !!!
04. maj 2012
next
07. maj 2012
next
08. maj 2012
next
09. maj 2012
u90682