Forum
u113220
u113220

Že mesece nisem videla Jasona. Njegov nasmeh, smeh, dotik... Življenje brez njega je...brez pomena. Mislim, da bi morala začeti od začetka, ni tako?
Nekaj mesecev nazaj, sem hodila po ulici.
*ғlαѕнвαcĸ*
Slušalke sem imela v ušesih in poslušala sem Coldplay. Odkar živim z mamo in je ni nikoli doma, sem šla na sprehod. Hodila sem po 2. ulici kot ponavadi. Slušalke sem vzela iz uh, ker sem hodila mimo trgovin. Tam je bila pekarna in vse ostale trgovine. Bližal se je božič. Vsi so se pripravljali, kupovali darila in hrano za večerjo. Trgovine so se počasi zapirale. Naj vam nekaj povem. V tem majhnem mestecu Chippendale Tennessee so vsi poznali drug drugega. Odšla sem v pekarno.
''Hej Olivia,'' sem rekla ženski v pekarni. Stara je bila okrog 50 in imela je že sive lase.
''Oh, Rose. Zelo sem vesela, da si tukaj. Prišel je moj vnuk in rada bi, da ga spoznaš,'' se je nasmehnila. ''JASON, PRIDI SEM!''
''Prihajam,'' je rekel. Slišala sem hojo po stopnicah.
''Rose, to je Jason. Jason, to je Rose,'' je smeje rekla Olivia.
''Živijo.''
''Hej,'' sem mu odvrnila.
''Še nekaj. Z Jasonom bosta v istem razredu.''
''Oh, to je super,'' sem rekla.
Jason me je pogledal in se mi nasmehnil.
''Pojdi mu razkazat mesto, ljubica,'' je rekla Olivia in nas porinila skozi vrata.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Pogovarjala sva se in se predstavila drug drugemu. Spoznala sem, da je Jason spadal v skupino slabih fantov, se je nekaj časa drogiral in je ukradel nekaj stvari. Odkar živi z babico se je spremenil in ponovno je slikar. Spoznal je, da sem jaz tista pridna punca, ki vedno naredi domačo nalogo in dobiva čiste 5.
''Torej, gospodična Pridna Punčka, ugotavljam, da nisi za vožnjo na motorju,'' je rekel in mi pomežiknil.
''Ni varno,'' sem mu odgovorila.
''Ni varno, če voznik ne ve, kako voziti. Je pa varno, če ve,'' je rekel. ''Pridi,'' je rekel in me zgrabil za roko. Upirala sem se. Ni govora, da me bo spravil na tisto reč.
''Daj no Rose.''
''Ne, ne grem,'' sem rekla.
Nato sem začutila, kako me je nekdo prijel in me vzdignil. Jason mi je stal zelo blizu.
''Uh,'' sem rekla in čutila, kako zardevam.
''Imam te, ne skrbeti,'' se mi je nasmehnil.
Nekako sem čutila, da mu lahko...zaupam. Tudi, če je njegova preteklost mračna. Usedla sem se na motor. Nadela sem si čelado in se stisnila močno k njemu.
___________________________________________________________________________________
Rose:

Jason:

24. december 2012
u114352
u114352
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. december 2012
u115390
u115390
neext
24. december 2012
u109310
u109310
next
24. december 2012
next
24. december 2012
u116378
u116378
Next
24. december 2012
nextttttt
25. december 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. december 2012
waaaaaaaaaaaaaaaw*____* Kot vedno je prfet!ccc:NEKŠT!!!
26. december 2012
u107394
u107394
neext
26. december 2012
u73295
u73295
neeeeext
27. december 2012
u113220
u113220

Ko sva stopila dol z motorja, nisem imela pojma, kje sva.
''Kje sva, Jason?'' Sem zaskrbljeno vprašala.
''Tukaj je moje 'skrivališče'.'' Nasmehnil se mi je in zagledala sem staro, zapuščeno hišo. Hodila sva proti njej. Bilo me je zelo strah.
''Jason, me-''
''Ssshhh,'' je zašepetal in položil prst na moja usta. ''Nič hudega ti ne bom storil.''
Pogledala sem ga in šla proti hiši. Vstopila sva. Notranjost ni bila prav nič podobna zunanjosti. Bila je barvita in lepa. Pripomočki za risanje so bili na tleh.
''Wow Jason, to je prekrasno.'' Razgledala sem se naokoli. Risal je zelo lepo.
''Hvala,'' je rekel in se mi nasmehnil. ''Sem prihajam in razmišljam o življenju,'' nasmehnil se mi je in nadaljeval: ''Nobenega nisem še pripeljal sem.''
''Počutim se tako posebno,'' sem rekla.
Na roko si je stisnil nekaj črne barve in me prijel.
''Pridi sem,'' se mi je nasmehnil.
''Kaj boš naredil?''
Kar naenkrat je na moj nos narisal piko.
''Jason,'' sem jezno rekla. Ko sem si jo nameravala zbrisati, je Jason zakričal: ''NE DOTIKAJ SE JE!'' Je Jason rekel strogo.
''Dobro,'' sem rekla.
Narisal je tri črte na eno lice in tri črte na drugo lice.
''Poglej, zdaj si mucka,'' se je nasmehnil.
''To je tako luštkano!'' Sem rekla v visokem tonu.
''Zdaj pa ti,'' je rekel in mi dal barvo na prste.
''V redu,'' sem rekla in naredila enako stvar kot on meni.
Nato sva se pogovarjala o navadnih rečeh. Po tem, je bil nekaj časa tiho. Roko je položil čez mojo ramo in vprašal, če bi se slikala. Pokimala sem.
''Pripravljena? 3,2,1.'' Bliskavica se je prikazala. Pogledal je sliko in se mi nasmehnil.
''Izgledaš tako lepa, ko si mucka.''
''Aaaww hvala, ti tudi.''
Bilo je že pozno. Bilo je okrog 6. ure zvečer. Začelo se je temniti.
''Bolje bo, da greva.''
''Ja.''
Odšla sva do motorja in se odpeljala.
30. december 2012
Neekšt.!
30. december 2012
u73295
u73295
neeeext!
30. december 2012
u115390
u115390