Forum
u151468
u151468
To je zgodba ,ki govori o puncah,ki so v šoli zasmehovane, ker se edine ukvarjajo z športom seveda pa so v različnih različnih razredih in so nekatere starejše nekatere mlajše.No seveda ta šport je Hip hop seveda se vam zdi čudno?Hip hop je pa ja za punce no v tistem mestu že ne.No ekipa je tukaj:
Julija(12 let)

Katja(10 let)

Sarah(14 let)

janja(15 let)

Lana(9 let)

in trenerka
Jana(25 let):

ˇJanja saj danes prideš na trening kajne?" je Lana uprašala Janjo "Seveda Lana"Je odvrnila Janja nazaj.Lana se ji je nasmehnila in jo dregnila z komolcem v trebuh"da boš res prišla"se je pošalila Lana.S svojimi majhnimi nogami je stekla v šolsku bus in mahala z zadnjega sedeža medtem pa so Janjine sošolke vzdihovale in klicale"Varuška!" in "Boječka" Janja je potrta stopila na šolski bus št 2 in si zaželela,da bi bila v busu tudi Sarah takoj ko je odprla oči je zagledala sarah in zraven nje prazen sedež takoj je tekla k njej in jo pozdravila: "Kaj delaš Sarah?"Sarah jo je pogledala in se nasmehnila odvrnila ji je "Zaželela sem si da te srečam in sem te.Prisedi"Janja jo je z nasmeškom pogledala in ji rekla Řes!tudi jaz sem si zaželela da te vidim saj imam teh tečnih važičk že čez glavo."Sarah se je nasmejala in ji pokazala sliko,ki jo je slikala med poukom in jjo montirala:

Janja je z nasmeškom komentirala sliko:"Zanimivo.Škoda da moram že iti adijo se vidimo danes na treningu"Sarah je pomahala in rekla"Ja se vidimo na treningu adijo"Janja je stopila iz busa in stekla domol kjer je iz sobnega okna mahala Sarah sarah pa njej nazaj.
DRiin DRiin.Zazvonil je Katjin telefon in v razredu je zavladala popolna tišina Katja se je oglasila in izvedela,da mora domol ker je starši nemorejo iskat bus pa nepelje v tisti smeri Katja se je odpravila domol in srečala Julijo in jo prisrčno pozdravila Julija ji je odvrnilla:"Danes smo imeli v šoli tehnični dan in razdelili smo se v skupine no uglavnem z "manikenkami" sem bila.Groza namesto da bi delale so se pogovarjale o oblačilih."Katja se je zasmejala in odvrnila:"No meni je pa sredi pouka zazvonil telefon in moram domol oz. k teti,ki je 30:00 od tot"Julija jo je zadovolno pogledala in rekla:"Je tvoji teti ime Rosa kajti jaz sem njena soseda."Katja je nasmejano rekla :"Ja super kajne?"Julija ji je rekla:"Še 2 minuti in smo tam čez 20 minut pa natrening."
čez 22 minut:
"Na trening treba."je zakričala Julija katja je odvrnila "Poglej kombi je tam pohitiva"
Odšle so v kombi kjer so si vse punce pripovedovale kaj se je zgodilo ta dan seveda je imela mala Lana največ za povedat govorila je od jutra in do 15:00 ja vse je opisala in v tem času so prispele.
Hitro so se preoblkekle in se začele ogravati saj so vedele da trenerka zamuja 5 minut vsak trening in pričakuje da se ogrejejo.Trenerka je prišla in jih pozdravila.Povedala je da bodo danes jemale bolj ustni del kar pomeni kot ustno ocenjevanje.Prva je bila uprašana Janja.
1."Kaj narediš po levem koraku pri plesu reka?"
"Stopiš nazaj in se prikloneš z prekrižanimi rokami."
"Bravo 5"
"No ja sedaj si navrsti ti Sarah" je rekla trenerka Jana.Sarah je vvsa esela priskakljala na oder in sledilo je uprašanje
1."Kdaj uporabimo zaviti lok navzven?"
"Uporabimo ga med tekmovanji običajno pri plesih, ki so vezani na tradicijo hiphopa oz. baleta,ki je spremenjen v današnji hip hop kar pomeni hitri balet"
"odlično 5."
"Sedaj pa si navrsti ti Julija."Julija je veselo prikorakala na oder in čakala na uprašanje
1."Kdaj zavijemo levo pa čeprav pesem govori o zavoju na desno?"
"HMM.Žabji lok?NE! Zavojna skrinjica."
"Nevem če je tole vredu vendar no imaš 4 zaradi dolgega razmišljanaj"
"Katja!"Katja je nekoliko sramežljivo odkorakala na oder
1."Kaj naredimo če smo v soli in zaplešemo narobe?"
"Nadaljujemo in se poskušamo domisljiti novega plesa."
"odl 5"
"lana pridi"lana je vesolo priskakljala in čakala
1."Ti mi pa povej koliko poskokov naredimo pri zavitem obratu levo desno in naknčni obrat skupaj?
"Naredimo 50 poskokov jaz jih naredim 43."
"Odl 5"
"sedaj pa mi zaplešite nemčijo"

Bravo le tako naprej!!!!
next?
vam je všeč?
08. november 2013
next
09. november 2013
u151468
u151468
še 2
09. november 2013
next
10. november 2013
u151468
u151468
še 1(nextam jutri)
10. november 2013
u151468
u151468
ok naj vama bo next posvečam sončici123
"Bravo le tako naprej!" je bila trenerka navdušena potem pa ji je zazvonil telefon.Ugasnile so glasbo in upale,da jo kličejo zaradi njihove 1 tekme na katero čakajo že 2 leti nekater celo 4.Jana je prekinila se obrnila in vsa veselo rekla "NA SVETOVNO GREMO!"vse so zastrmele in nato začele poskakovati in se dreti.
Trenerkin/Janin telefon:

trenerka jim je začela razlagati:
"Tekmovanje bo čez 1 mesec in pol v nemčiji odšle bomo čez 1 mesec saj bomo lahko vadile v dvorani kjer boo nastop.In za uro se bomo zmenili kasneje."
Pospravile smo torbe in se preoblekle odhitele v kombi in dan je bil zaključen.
Ves večer sem razmišljala o zmagi:
Najboljša plesalka pa je bila 12 letna Julija Prepernik in Slovenije pri Rožnem dolu!
Slišala sem kako kličejo moje ime in navijajo zame in za našo ekipo mislim da nam s trdnim delom celo uspe zato nikoli ne obupaj in pojsi naprej.Tudi če bomo zadnje smo lahko ponosne da smo imele prvo tekmo.
next?
vem kratko je sam se mi je mudilo
12. november 2013
next
14. november 2013
u151468
u151468
še 4
19. november 2013
next
20. november 2013
u151955