Forum
punce!je zaklicala drenerka.vse smo se prebudile pospravile stvari v kovčke pojedle kosmiče in zdrvele k trenerki.trenerka je rekla:kot že dolgo govorim da bomo enkrat uspešne navijačice.vse smo ji prikimale potem se je lucy oglasila in rekla kam gremo da smo morale s seboj vzrti vselike kufre in 5 velikih kovčkov?trenerka richael je rekla da gremo v new yourk.vse smo zavpile juhujuhujuhujuhujuhujuhujuhu.končno je rekla najmanjša navjačica mej.
to smo me:

jaz sem taprva iz leve in sem najboljša v skupini.moja sestrica maja je taka ko hoče bonbone:https://image.24ur.com/media/images/600xX/Dec2009/60377089.jpg
no končajmo s tem amo da gremo v new yourk
18. marec 2012
ko smo se vsedle v letalo sem se počutila kot kralica tega sveta.mj ni na siki to je ona:

ko je žalostna
18. marec 2012
med potovajem so bili pred nami fantje ki so šli tudi tja.posumile smo da bomo z njimi tekmovale zato smo gledale v ogldalo pred njimi.nasrečo so bili eni sedeži ubrnjeni tja eni pa tja.nasrečo smo videle posnetek njihovega navijanja.
to je naša trenerka;

to je skupina fantov:http://www.google.si/imgres?hl=sl&newwindow=1&sa=X&gbv=2&biw=1400&bih=891&tbs=isc:gray,ic:color&tbm=isch&tbnid=YtfztPT0lLHwJM:&imgrefurl=http://golfportal.info/clanek/novice/odlicni-dosezki-najmlajsih.html&docid=DEqKHhavzgZf_M&imgurl=http://image.24ur.com/media/images/520xX/Jun2011/60685778.jpg&w=520&h=502&ei=CsRlT7DROMnetAbcqKzzBQ&zoom=1
zgledajo ar dobri vendar,ker se nič neve nemoremo trditi.upam da bomo prve ,ker smo že 3 poskusile vendar za sprejem nam ni uspelo zarad moje sestrce mej,takrat sem staršom rekla da naj negre 4 na trening.siva slika tam gori je 3 ure po tem,ker sem jo ujela kako je žalostna.uau zakaj me rukaš je rekla katja[sedi zraven mene]saj te ne ji je grdo odgovorila mej.mej je imela v rokah bonbone a ne več dolgo saj sem ji vzela celo vrečo, ker lahko bruha pa še poredna je la.čes 5 minut se oglasi čuden zvok.čudno za hrči potem pa slišimmo do 1 postaje new yourk je še 1 uro.vsi smo zavzdihnili dokler ni richael prinesla filem z naslovom na podeželju in na moji vesni,ker smo vsi glasovali za na moji vesni smo gledali to.Čes 5 miut je katja slišala smrčanje pogledala je k mej in videla da smrči
v ušesa si je utaknila čudne zamačke da ni nič več slišala,ker smo ostali gledali filem sploh nismo vedeli da gdo smrči.potem pa je pilot rekel:čes 10 inut pristanemo.začele smo se veselit saj smo vse prvič prišle v new york.ko smo prispele je bilo vsem v avijonu tako všeč da sploh nismo hotele odit dokler ni richael rekla da bomo šle na piškote,ko smo jo slišale smo takoj zdrvele ven in videle kako lepo mesto je new yourk,ker smo bil zmejene za piškote smo morale it saj je mej postajala jezna na richael

18. marec 2012
u71250
u71250
neext
18. marec 2012
u81285
u81285
next
18. marec 2012
u70105
u70105
next
18. marec 2012
ko smo končno prišle na piškote je mej preden smo sploh priele kakšen piškot use pojedla,ker smo bile vse jezne nanjo nam je morala 3 dni pred nastopom pospravljat sobo,kar ji ni bilo všeč.ko smo bile na avtobusni pstaji za na turnir navijačic pa je avtobusu počila guma za taxsi nas je bilo preveč drugi avtobusi pridejo šele ob 10 zvečer takrat ko bodo finale.Mej se je stisnila k richael in začela jokati,vse smo jo tolažile.ko smo se obrnile da gremo domov pa se je nekaj zatreslo kot da bi bil potres ali vojna
bile smo žalostne razen katja ker je vse tolažila da bomo prišle.ko je bila ura 1.00 se je začelo tekmovanje in smo ga zamudile,ko je bila ura 6.00 smo bile že v postelji in gledale žalostno romantično zgodbo kjer je žalosten konec,ko je bila ura 7.00 smo še zmeraj jokale zaradi romantike,ker je punca od mateja umrla ves čas smo bile žalostne zdaj je celo katja postala žalostna ,ko je bila ura 9.00 smo še zmeraj jokamo zaradi romantične zgodbe.ura je 9.30 zdaj močno jokamo saj je na koncu umrla glavna igralka in mesto je postalo sivo brez baru.ura je 9.31začele smo spremljati tekmovanje navijačev.takrat je mej želela zaspat ker ni želela več gledati žalosti,ko nas bodo zmerjali,da smo polži ki zmeraj zamudimo,ker to ni res.Mej je v spanju začela govoritošast vas bo pojedla.to je bila danes tretja reč ki nas je zasmejala.katja je zaradi smeha padla iz postelje ker smo se zaradi nje 4 zasmejale,ker nismo več želeli gledati nekaj ponižujočega smo premaknile na program veselih vicev,ker so danes nstopali psi smo prebudile mej da se je začela njena najljubša oddaja.mej je začela skakat po postelji in nas hkrati vse še samo sebe nasmejala,ker je richael v sosednji sobi slišala hrup ki je prihajal iz naše sobe je zaradi našega smejanja sm pridrvela z metlo ko je prižgala luč smo se vsi nasmejali,kar je vse razveselilo.ko je bilo o 10.00 konec oddje smo hitro premaknile na finale in videle smo da ponižujejo richael ,ker ni želela stopit na tekmovanje,richael je bila žalostna in premaknila na program veseljak kjer so bile same vesele stvari.
18. marec 2012
potem so premaknile na program z muzikami in ravno ta je bila:

začele so se obmetavati z blazinami in ploskaati,ko je zazvonilo so vse v piđamah pritekle do vrat tam so čakale zmagovalke zmgovalna slika:

18. marec 2012
vsi so rekli da so zgube ko je hotela kapetanka zmagovalne skupine nanaya hotela naprej je mej zaprlla vrata tako da jnanayi začela kri teč iz nosa
Č
E
Z
.
.
.
D
V
A
.
.
.
D
N
I
vseh nas 5 z richael smo se vračale z sklonjeno glavo do avijona z avtom,ki nas prevaža le od avijona do hiše in od hiše do avijona.ko smo prišle smo se vsedle in vse jele gumjaste bonbone pškote in pile coca colo to nas je razveselilo,ko pa so prišle še zmagoalna skupina ki se je imenovala odtrgane roke pa je vse spet spravilo v slabo voljo.ko smo se dvigali z avijionom jim je mej pokazala razgrižen piškot in bonbon v svojih usti,ker so potem vse bruhale smo dale mej še eno vrečo bonbonov.vse smo bile nasejane čeprav smo toliko prestale.richael je rekla da bo novo tekmovanje v mehiki v mexo city,ko smo se veselile je maj oblubila da se b tudi ona začela učit španščino in mehiščino,kar je vse spet spravilo v smeh.katja in rika so rihael uprašale kdaj bo novo tekmovanje čes koliko dni let tednov mesecev,ko je richael rekla da čes 4 mesece so se razveselile in odtrganim rokam v računalnik podtaknile mej kako im kaže razgrđeno hrano v svojih ustih,ko so pogledale so spet bruhale.končno smo pispele so si vse oddahnile vseh 5 punc+richael so se napotile k richael domov kjr so imele svojo 1 vajo po žalostnem nastopu.ve so se veselile da so se vrnile v slovenijo a maj je pokazala listek na katerem je pisalo nekaj pomembnega ko so odprle liste je noti pisalo:
u83755
next
next
next
next
next
next
next
next
18. marec 2012
na listku je psalo da bodo morale dobiti vseh 1000%točk da grej lahko v mehiko.takoj so začele trenerati teči in plezati zrven pa je mej našla še 6 listkov tako je pisalo ko so listke rešile
ime:maya
starost:14
ime:mej
starost:7
ime:rika
starost:15
ime:kaja
starost:15
ime:lucy
starost:10
za kapetanko
ime:richael
starost:23
to so pospravile v kuverto in dale na pošto v nizozemsko
čes 3 tedne
jas pokličem lucy,katjo,mej,rikoin richael da imano čes 5 ur sprejemni nastop.
začele smo vaditi kot nore vse nam je šlo super potem pa je richael zazvonil telefon
oglasila se je in bila je rižija ki te sprejme rekli so da bodo čes 15 minut tukaj,ko o to slišale je richael rekla da mora prekinit....****....****....****....tako je začelo doktorju šumeti.richael je telefn odložila in začele so vaditi
18. marec 2012
ko so prispeli so jim pokazale:

doktor jim je rekel da so kar dobre mej bi spet kmalu ve uničila ker se je vrgla na tla in katja je bila najmočnejša in je cev stolp držala z nogami mejo pa je prijela in vrgla na sredino stolpa potem je doktor z ostalimi žiranti premislil koliko točk so dobile
dokto je z mikrofonom zakričal:
u81285
next
18. marec 2012
dokto je z mikrofonom zakričal:1000%točk ste dobile naprej greste
punce so se razveelile,ker jih je doktor povabil na pico mu je mej dala bonbone
u84072
u84072
next
18. marec 2012
11 nextov lahko da ista oseba
18. marec 2012
u81285
u81285
next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next
18. marec 2012
nadaljevanje zgodbe:[po 4 letih]:http://www.igre123.com/forum/tema/skupina-punc-tekmovanje-v-mehiki/30965/
18. marec 2012
u70105
u70105
next
18. marec 2012
saj tam je next čes štiri leta
18. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg