Forum
živjo to je moja 1 zgodba ki se je zelo veselim.
zgodbo je napisala moja prijateljica,ki je na igrah 123 ni.
v realnem življenju ji je ime kikiiiiiiiiii.
no začetek:
sem katja stara sem 10 let imam sestrico kajo ki je zdaj stara 8 let in pol.
treneram v navijaški skupini voda.
to skupino sestavljamo najboljše prijateljica:
katja(jaz)kaja(moja setrica(komaj je to ujelaa).)mateja,kajna,kina in kin pa lo in liily.
imamo najbolj prijazno trenerko richael.
no zdaj pa slike:
katja(jaz):

kaja:

mateja:

kajna:

kina

kin

lo

lily

letos nas čaka trud saj smo bile sprejete na tekmovanje ki so ga navijačice vode osvojile.
richael naša trenerka je rekla da smo najboljše do sdaj.
res je da nas čaka le še 1 teden.
ja tja gremo že čez nekaj ur.
no seveda imam vse spakirano za danes.
no naspat se grem da bom lahko pot prenašala lepo in brez spanja.
no mislim da še minute nisem spala pa me je že sestrca cukala in vlekla no res spala sem!!!!!!!!!!!
04:30!gremo.! se je zadrla richael!
ojoj no še njeno sliko vam bom pokazal:

ko pridemo na letališče bi nas kmalu kap ko smo zagledale:
............................................................................................................................next?
20. julij 2012
Next
21. julij 2012
okk že nextam
med nektom poslušaj:

ko pridemo na letališče bi nas kmalu kap ko smo zagledale:

notranjost:

pogledala sem richael in jo objela.ja vem da se nespodobi vendar nam je razerverala limuzino s katero se bomo peljali 3 ure.
do letališča.tam se bomo namestili v udobno letalo ki je skoraj limuzina.
tako zgleda iz vzunaj:
[img]https://data.whicdn.com/images/18010244/scaled_thumb.php[/img]
in znotraj:

ja prispeli smo na letalo.
prav lepo je.čudno da je tako pisano saj je notranjost bolj bela.
ja pa kaj.mamo 1 razred 2razred 3 razred in 4 razred tako da smo sami.
lily se mi je zdela zelo tiha zato sem prisedla k njej.
no seveda sem uprašala kaj je narobe.
odgovira pa je da jo skrbi saj ve da nemoremo zmagat.
nisem moglla vrjet da je to rekla.klofnila sem jo in odšla nazaj v prvi razred.
ona pa naj je v 4 razredu.
jokala je vso pot.ko smo prispeli je imela obliž.nevem zakaj vendar se mi je zdelo da sem jo poškodovala.
kajna in mateja sta bile z lily že 5 mesecev skregane.kaja pa je zaradi kajne ni marala.
lo pa se ni zmenila za nikogar.želela je vadit v meru.samo jaz sem se družila z njo.nevem kaj bi lahko bilo narobe vendar saj nomen neve ali si je kaj naredila ali ne.
ko richael da seznam kdo bo s kom spal preberem:
lo/yes
mateja/yes
lily/noooooooooo!!!!!!!!!!!
onedve niso bile zadovolne z lily
moja sestrica:
kajna/yes!
kina/yes
kina/no
lo/yes
rada bi kino za lily vendar lily sovražijo tako kot me.
da/ne
21. julij 2012
21. julij 2012
hehe
kok si smotana!
hehehe
hehehaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaha
kdo ju bo pa poslušu
21. julij 2012
hahah sori jezna sm bla
21. julij 2012
hehe
js tur
21. julij 2012
Sori :/
21. julij 2012
heeii bi nextala ?
21. julij 2012
sori teb
js sm hotla unu musku za hec zato da mi poslušamo in čakamo da pišeš
ampak rabm 1 next oz. 3 da nextam
21. julij 2012
oz.
zdaj 2
21. julij 2012
Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,
A jih bo dovol ?
21. julij 2012
še 2
saj se od 1 osebe šteje 1 next
mogoče bom kasneej zdejle nemorm
21. julij 2012
okey
21. julij 2012
u100342
u100342
next
21. julij 2012