Forum
Hej,spret jas no pa začnimo...

To sem jaz,Larisa Lones.

Imam 16 let in živim v New Yorku. Ne hodim v srednjo šolo,saj nisem imela dovolj dobrih ocen v osnovni šoli.Vsaki dan sem od sedmih do petih sama,takrat delajo moji starši,vendar je New York velik in imam veliko prijateljic,ki niso uspele,tako kot jaz.Kako si želim,da bi se bolje učila! Aja,da vam jih predstavim:
To sem jaz z Nino :

In še veliko drugih,s katerimi se še nisem slikala.Starši nevedo,da se sama potikam po velikem mestu in tudi ne smejo izvedeti.Vsaki dan moram tudi v trgovino,da kupim kruh in podobno.Mama mi na pult nastavi 10$,jaz pa kupim potrebno.Ker ni nič pametnega za početi,ponavadi pokličem svojo grupo,neuspešnih osnovnošolskih prijateljic in se dobimo. Vsak dan gremo tudi v trgovino po redbulle in ostale energijske pijače.Nakupimo si tono sladkarij,toda vsaki dan tekamo po 3h,saj je za lepo postavo,tek tisto pravo.Ja,starši so mi včeraj zvečer zaupali ključ od pošte,tako da vsaki dan moram preveriti tudi to.Tri dni za tem,sem bila srečna,da so mi ga dali,saj sem odkrila pismo.Bilo je bolj vabilo,za katerega nebi želela da starši izvejo.. Bilo je povabilo na mega žurko!In še najboljše: Bilo je od Liama,moje simpatije iz osnovne šole.To je on:

Seveda ne moremm reči ne? Tudi starši NE smejo izvedeti.Pokličem svojo žlahto,da jih vprašam,če so tudi one dobile povabilo.Kot kaže,so povabila dobili skoraj vsi.Tako.To je noč zabave.Med mano,očetom in mamo se odvija ta pogovor:

M: Larisa,kaj boš počela jutri?
L: Spala bom zelooo dolgo.

To sem rekla ker tudi bom,po zabavi.

O: z mamo greva spati,jutri morava zgodaj vstati!!

Prfektno.Sedaj se grem pripravljati za zabavo. Naličim se ,si uredim frizuro ,se oblečem...Ko končam izgledam tako:

Frizuro imam takšno kot vedno,le da imam črni preliv in veliko belo mašlco na desni strani glave.
09. september 2012
next
10. september 2012
še nekaj nextou rabim!
10. september 2012
u105961
u105961
next!
10. september 2012
še usaj en next !
huala,vsem ki boste brali moje forum teme !!
10. september 2012
u94098
u94098
next
10. september 2012
Ok , nadaljujem :

Žurka je res bila najboljša zabava EVER! najprej smo poslušali & plesali na nekaj komadov kot:
in še nekaj hudih komadov,nepoznam naslovov.Stopim do dj-ja in ga prosim:

L: Hej,dj! zavrtiš ta komad ko sem v bližini tistega fanta.... tam!?

Na cd-ju so bile počasne pesmi,ko bi bil Liam v moji bližini bi dj zavrtel te pesmi in z Liamom bi doživela naajbolj nepozabno zabavo,od vseh zabav na katerih sem kdaj bila.!

Dj: ja ! seveda !! hej,obljubim,da bom ves čas pozoren in te spremljal!
L: hvala! to bi mi pomenilo dosti!

Dj Simon ni bil preveč luškan,imel je 26 let(iv) ampak,bil je prijazen,to je bilo potrebno.Na zabavi sem videla toliko znanih obrazov iz osnovne šole.Pogrešam stare prijatelje.!! Zato,ker sem umirala po tem,da bi se spet pogovarjali,sem stopila do Issabel Sprouse,in sva se začeli pogovarjati. Issabel:

oblečena je bila tako:

Frizura:

No,začeli sva se pogovarjati:
L: Hej,Issabel!
I: O,grdoba.
L: sej sva frendici? zakaj grdoba?
I : se res ne spomniš? uničila si mi življenje !! Vse moje frendice si zavedla in jih prepričala,da me zasovražijo!
L : Pa sem res to sotorila?Žal mi je ,Issabel!
I: Larisa,prepozno je.
Stopila je od mene,do mene pa je stopilo novo presenečenje: Bil je Liam. Dj naju je opazil in oznanil:
Ta pesem je za Lariso,Larisa in Liam , stopita naprej!
Jooj!Polepšal mi je življenje.Z Liamom sva stopila v prvo vrsto do Dj-ja. Na naju so zažareli reflektorji.Vsi so pograbili partnerje,najbližje sebi in začeli plesati.To bo moj maturanski ples,ker pravega pač ne morem dobiti Nato so se vsi žačeli dreti: Larisa,Liam! Poljub!Poljub!Ploljub! Awwch , ta noč je zakon. Kaj je Liamu preostalo? Poljubila sva se .

10. september 2012
joj kaka sta
13. september 2012
next
13. september 2012
next
13. september 2012
next
13. september 2012
u107272
u107272
next
15. september 2012
amm hudo sam nismo vsi otroci ki bi tole verjeli !!!!
16. september 2012
vsaj še dva nexta....

jakob,to je pač zgodba,če ti ni ušeč ne beri!
07. oktober 2012
next
02. november 2012
u109209
u109209
next+ nova bralka
07. december 2012
next
08. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg