Forum
To bom delala z Tijo Metulček .
Ni resnično.
Jaz in bff(bff je Tija Metulček)

Jaz sem leva ona desna ime mi je maja in stara sem 17 let
bff je stara tudi 17 let bff je ime katja
Naj se predstavim
mama in oče

imam tudi tecno sestrico in braca

To je naša družina.
Pejmo na zgodbico.
Nekega ublačnega dne sm šla v park.Srečala sm katjo.
k-katja j-jaz
k-oo kaj pocneš v parku?
j-Ja....mal sm šla na sprehod.Kaj pa ti počneš tukaj?
k-em...............
j-bff laho zaupaš
k-ja prav imaš.No jaz...čakala sm tu hotla sm te poklicati po telefonu.
j-Ja in kaj pol??
k-Nekaj ti moram povedati.
j-Kar povej.
k-No ja začlo se je tako.Z najno sošolko karin nasramna je saj veš.Srečali sva se prav tukaj v parku.rekla je:Adijo zguba.Sem res zguba ali kaj?
j-Ne nisi apak njej bi mogl mal spihat možgane usi na šoli jo že sovražijo.
k-Ja prav imaš
j-Meni se je to ekrat tut zgudil.
k-Sam tiste 3 ženske za nijo vlačjo.
j-Ja prav imaš
Šli sva malo po parku.Zagledala sem en listek na njemu je pisalo:

DO TO BERE NAJ PRIDE NA
ULICO PRI TOMAŽU VIDELI BOSTE SLAVO GOSPO V DISKOTEKI AVIRANT
j-jaz k-katja
j-Kaj misliš?
k-Ne iti tam to je napisala Karin resno.
j-ja in kaj pol.
k-Napisana je bila že ekrat ta enadva fanta sta pobrala to pa pol sm ju zasledvala.
j-In kaj se je zgodil?
k-Samo past je za naju.Pazi hitro greva bliža se Karin z 6 dekleti
j-oki greva.
Šlii sva za grmovje videli sva da je Karin pogledala listek in je rekla še noben ne ve za to pobrala je use listke ki ih je postavila na kla.In je šla še nekaj je potiho rekla apak jo nisva slišali.
k-Si slišala kaj je rekla?
j-Ja momgoče rekla je:Nebomo več********Pol jo nism več
Ubedvi sva šli spati bila je noč
Nadeljuje Tija Metulček
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
u99263
u99263
nextej< 333
11. avgust 2012
Neeeeeeeeext
11. avgust 2012
u70159
u70159
next
11. avgust 2012
neext!!!!!!!!!!!
11. avgust 2012
bom kar začela
--------------------------------------------------------------------------
Sem katja kot ze veste
moja družina
mama in oče:

brat in sestra:

zjutraj sem se zbudila ob 6:00 ker sem imela močne more in inisem mogla spati potem sem kar ob 6:00 šla v šolo sploh nevem kaj mi je bilo kar sla sem v šolo mam se je potem zbudila in zakričala
m-mama
m-Katja peli bratca in sestrico v šolo
ampak nič se ni zgudilo pama je šla v mojo sobo in vidla da me ni potem pa je mama pelala bradca in sestro v šolo potem pa me je vidla stati pred šolo
j-jaz m-mama
m-kaj pa ti tuki
j-jaz v šolo sem prišla
m-gdaj pa si šla od doma
j-ja ob 6:00h
m-kaj a si mogoče bolana
j-kje pa nisem!
m-zakaj pa si pol tako zgodi šla od doma sam malo da tin potipam čelo mogoče pa si bolana nemoraš ob 6:00h it v šolo
j-pa nisem mama
potipala mi je čelo pa nč
zamujala sem že
j-jaz u-učitlca M-maja (tajana music)
u-zakaj pa zamujaš??
j-oprostite
u-no osedi se
M-kaj pa si delala?ž
j-mama me je zadržala
M-aha oki
u-no pa začnimo
tako je bilo konec pouka in smo šli vn iz razreda
j-jaz m-maja (tajana music) k-karin (zlobnica)
k-zakaj si zamodila pouku
j-utihni coprnica
k-ti mi govoriš coprnica
m-pomirita se
tako je majo kloflna po obrazu
j-kaj si ti zmesana?!!!
k-ne ti si!
j-pusti mojo bff
tako sem počeplna in rekla
m-maja (tanjana music)j-jaz
j-a si uredu maja??
m-joj tok me boli gava
j-a bo stabo vse uredu?
m-ja ja
sla sem v šlolski park in majo dala na klopco počakala se 1h in se je zbudila rekla mi je
j-jaz m-maja
m-kaj se je zgodilo
j-ah dolga zgodba
sli sva domov in čez 2h sva sle pol v park v tisti k sva šli zadnič.vsedli sva se na klopco in klepetali potem je iz drevesa je prisla karin skrili sva se za debelo drevo karin je vidla da so stopinje po tleh potem pa sva stekli in naju je vidla potem pa je okazala svojim puncam naj grejo za nimi in naj jo nesejo naju ni so ujele ker je pred nimi prisla REDECA luc ha ha ha ha ha smejali sva se potem pa sva šle men domov mal sva klepetali potem pa je maja šla in sva se poslovili potem sem šla se sama spat.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
nadeljuje tajna music
11. avgust 2012
next!!!!ful cool
11. avgust 2012
next next NNNEEEEEEEEEEEEEEEXTTT!!!!!!!!!!
11. avgust 2012
Neeeeeeeext
11. avgust 2012
u74423
u74423
next
11. avgust 2012
Ja jz bom začela
--------------------------------------------------------------------------
Zbudla sm se ob 8.00h Zamudla sm šolo pršla sm sred pouka
u-učiteljica j-jaz k-katja
j-Oprostite za zamudo
u-takoj sedi mizi in se uči!!!!!!!!!!!!!!!
k-eno uo si zamudla
j-nisem ustala šele ob 8.00
k-sej ti bom posodla zveske
j-oki zdaj pa se uciva
po pouku sva sli v gostilno jas sem si naročla špagete katja pa tut špagete.Meni je zazvonev telefor.nisem se mogla kar oglasit v gostilni sla sm vn.mama je bila
j-jaz m-mama
m-zakaj nisi prisla domov!!!!!!!!
j-v gostilno sm sla iz katjo saj si rekla da grem lah
m-ja samo sm rekla da prej pridi domov!!
j-pozabla
m-nic ne bos pozabla.kazen bos imela sla sm v gostilno spotaknila sm se nek tip me je zadrzal
j-jaz t-tip
j-hvala
t-nizakaj
j-res hvala
t-kako ti je ime
j-sem maja kako pa tebi
t-sem kristjan
j-aha lepo
t-bi šla dons na večirjo
j-seveda bi
t-adijo
j-adijo
šla sm not pojes špagete
j-jaz k-katja
j-ves da me je nek tip povabu na vecirjo
k-o vrjetno je vate
j-ne ne
k-kaj pa ves
j-no ja to mas pa tut prov
ko sm prsla domov sem imela kazen.dones ne gres nic v soping.joj pa ne sm si zamislila moram si kupiti ubleko za jutri
j-jaz m-mami
j-prosim a lah grem
m-ne kazn je kazn
j-pa ce nujno
m-ne pa ne pa ne
j-no prav
in ubupana sla v sobo.cev dan sm po umari iskala ubleke in koncno eno najdla.

ni bla glih lepa
no ja sla sm pol kar je pa je
j-jaz k-kristjan
k-o kako si lepa
j-ja hvala enako
k-kaj bos
j-iso k ti
k-oki
narocil je neko vecirjo
potem sva se se klepetala ko pa na enkrat
k-pridi malo bliizje
sla sm blizje in me je poljubl sm mislila da mi bo kaj tko povedal apak me je poljubil
pojedla sva vecirjo in mi je rekel
k-adijo se gdaj
j-ja res je blo fajn
pol sm sla tkoj spat ful sm bla zaspana
nadaljuje
Tija Metulček
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
next ful fajnnnnnnnnn sestra
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
u74423
u74423
next
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
zjutraj sem se zbudila ob 7:00 normalno takoj sem se nappokala z palačinkami in smo šli z bradcom in sestro v šola takrat zjutraj je takrat ko so palačinke no prosli smo v solo in nč nism zamudila potem pa sva se še mal pogovarjal z majo
j-jaz m-maja
j-juhu dons nism zamudila hvala bogo ker če bi nebi mogla it v trgovino potem v šoping joj če bi zamudila
m-joj bsej veš kaj se je včeraj zgudilo
j-joj bol da ne pomislim
tako sej je začela učna ura in midvi sva še ko smo mel 1h prost jest vn naročili dunajske zreske potem pa sva šle nazaj k pouku nč nisva zamudili no potem pa je bilo konec pouka in sva sle še prej ma v soping mal pogledat kaj kej novga dogagaja potem pa je meni zazunel telefona ampak me je klicala ne znana številka in sem tako prekilna no ja prekilna sem saj nebom za brez veze denar uporablala potem sem zagledala en torbico in sem sla domov po denar itak pa grem dons v soping ko sem pršla domov me je pred vrati čakala mama kar zaletela sem se v njo pa začudeno gledala kaj je zdaj to kaj to pomeni samo upala sem da bom lahko sla v soping saj je tista stevilka bila nekega tipa in me je povabil na večerjo dons zvečer no mamo sem vprašala kaj je in zakaj me tako gleda
m-mama j-jaz
j-kaj ap je ???in zakaj me tako gledaš??
m-rekla si da tekoj po šoli prideš ne
j-mama ampak.....
m-nč ampak dons ni sopinga
j-sam neki si kupm pro***
m-pstttttttttttttt neboš
j-pa neboraš biti taka
m-rekli sva da prides po šoli takoj domov
tako sem poklicala majo bff
m-maja j-jaz
m-kaj pa je ??
j-mama mi ne dovoli v soping
m-ja kaj pa si naredila??
j-po šoli sva se zmenili da grem takoj domov ker je mama delala zdaj sama torto za sestrin rojstni dan jaz pa bi mogla po soli id dumu ker ji pomaga pri vsaki torti in ji lepsa uspe pač nevem kaj naj naredim tega sigurno nemoram preprečit pa denašni zmenek joj kaj naj naredim zmenjena sem z tipom jaz pa nevem kaj naj naredim nmam nobene paetne obleke vsaj ti ko si mela eno sam vem ni bila kaj prida sej jaz nebi bila taka kot ti samo se tista je bila parav lepa neki si nasla jaz pa sem ze 2 prebrskala umaro pa nc.
m-kaj pa če ti jaz kupim pa mi pol ti vrneš denar sej vem kaj bi ti rada sej si mi pokazala ne?
j-ja ti st tok prihrna
m-res jaz??
j-ja ti no zdej pa na pot pridi pol pod moj okn ok?
m-ja cool
tako je šla maja iskat obleko in obleka je bila taka:

tako mi je sla kupit in sem sla lahko na zmenek
j-jaz m-maja
m-tu maš
j-hvala najbolsa bff
m-mah ni zakej
samo se dala sem ji denar potem sem se oblekla pa čez okno skucila vn potem pa sem sla na zmenek sla sva pač v eno gustilno zaletela sem se vanga in
j-jaz t-tip
j-oprostite isčem tizga k me mač to stevilo
t-to dem jaz
j-res
t-ja.sedi
j-ja hvala
t-kaj bova naročila
j-jaz bi makarone
t-jaz tudi.prosim 2 makarone !!
j-zakaj si me sploh povabil
t-poznam te iz šole
j-aaaa.in kako veš mojo številko
t-enkrat si pozabila telefon se spomniš?
j-ja ja spomnim.ampak se zdaj nevem kako ti je ime???
t-skrivnost je
j-zakaj hočm izvedet!
t-neupi prosim pomiri se
j-ja ja sam kako ti je imeeeee
t-Timotej mi je ime
j-to to si mi skrival
t-makaroni so ze prisli
j-ja no hvala
t-jaz častim
in tako sva se pogovarjala kar dolgo in kar enkrat sem saspala nesu me je v svoje stenovanje in sem spala v njegovi pojstli
-------------------------------------------------------------------------------------------
nadeljuje tajana music
11. avgust 2012
Neeext
11. avgust 2012
next!!!!!!! dajte nexste da nadaljujem
11. avgust 2012
u98103
u98103
Next
11. avgust 2012
Vikend je bil ni bilo slole spala sm do 12.00 poklicala sm katjo apak se ni noben oglasu.zato sm sla sama v soping.malo sm pogledala stvari in vidla k majo eno ful cool ublece sla sm pogledat
kupla sm si

kupila sm si tudi prfume

in tele cevlje

sla sm frizerju prebarvau me je na to barvo

poklicala sm katjo no zdaj se je pa javla
j-jaz k-katja
j-hoy ves kupla sm si ublekce pa novo fizuro mam
k-o a res lepo moram it bay
j-bay
malo sm gledala v telefor i sm se zaletela v kristjana poljubil me je
k-kristjan j-jaz
k-nemorm ti prekrivam ljubim te
j-o a res jas tudi tebe

potem sm sla domov bla je itak ze teme skratka noc je bla k sm ful dolg nakupvala
mal sm napisala
nadaljuje Tija Metulček
11. avgust 2012
next hudoooooooooooo
11. avgust 2012
Neeeeeeeeeeeeeeext
11. avgust 2012
u92590
u92590
next
11. avgust 2012
zjutraj sem vstala sele ob 11:00 sej je nedelja jutri pa spet šola no ampak potrudit se je treba mal sm šla se potgovinah mama mi je dala neki denarja pa sem mal šla zapravlat sam ma jaz itak tok oblek kar 5 umar ma saj sem jaz prava zapravjalka samo za obleke no kupila sem pa si

srečala sem tudi timoteja ampak sem stekla naprej šla sem domov in timotej je za mano lavfu in je reku če greva v kino rekla sem ja lahko in da greva v skrivnosti svet rekla sem lahko greva saj nisem vedla kam bi lahko sla ker nikamor nisav mogla in no sla sva v nek tak medor oz. to je bila ena ulica samo taka zaprta ulica nuben ni vedu zanjo le on je talo sva sla notri v tisto ulico čist temacna je bila in se je prblizu in me je hotel poljubit apak ni slo umikala sem se rekla sem ce je tuki signal rekev je da je ampak rekla sem da me posti samo poklicala sem mojo bff to je maja no poklicala sem jo saj nisem vedla kaj naj naredim
m-maja j-jaz
j-hojla
m-zakaj si e poklicala??
j-kaj naj naredim hotel me je poljubiti
m-preprosti se
j-a me lahko prosim prosim prides za avtom iskat prosim nevem kaj nej samo moram it tud v kino joj kaj naj nredim
m-to kar sem rekla preprosti se
j-pridi me iskat ok?
m-ja ja pridem .aja kje pa si?
j-pač tm k skos kupujeva pejd tja
m-zmenjeni
tako sem rekla da me pac pride en iskat slo je kot po maslu ampak ni vidu če je fant ali punca zato me je obpeljala domov ceprav ni imela ispita je pa dobr vuzila no se za nazaj sem mogla jaz ce ne se bi ubili no majo se postila doma pol pa sem sla domov to avto in se odpeljala v kino in sla sem z novim avto čeprav nisem imela ispita odbeljala pa se se potem pa sem čaka pri kinu zlo je bilo mrzlo potem pa je koncno prisel pogrnu me je z zvojo jakno in šla sem v kino sploh ism vedla kaj sem sla gledat nazadne pa vidim da je to roman no sla sva gleat nujno pa kokice potem pa šla in bili so p dva sedeži saj sava mogla skp sdet tega sem se ful bala ampak sej je oki potem pa me je stisnu za roko gledala sem naprej in se je obrnu proti meni in me je kotel polubiti ni slo se naprej sem se odmika na pov filma sem rekla sam da grem po kokice ampak sem sla domov cuden se mu je zdelo in me iskal po celem kinu pa me ni nasel potem pa sej jaz sla domov in takoj spat in sanjala sem v njemu.
----------------------------------------------------------------------------
nadeljuje tajana music
11. avgust 2012
u82298
u82298
NEXT
11. avgust 2012
next!!!
11. avgust 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
11. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg