Forum

''Počakaj mogoče ne razumeš, ampak mi lahko daš priložnost,'' je za mano vpil Max, nisem mu nameravala dati priložnosti. Upam, da ne bom že spet tako neumna kot sem bila prejšnič. Ne smem, neee, samo tega ne naredi. Zame dobro, sem si govorila v glavi. "Tukaj sem zadnjič! Samo zaradi tebe, ne prenesem te več... PIFLAR!" nisem si mislila, da sem ga tako ponižala. "Prav, hvala za... to" je rekel. "Počakaj nisem mislila tako!" stekla sem za njim "priložnost?" sem rekla in se ustavila. Nisem dobila odgovora. Odšla sem in poklicala Catinega brata. "Hej punči, kam pelem?" je rekel "Amhh... pripelji na cesto pa saj veš ne delaj se norca!" Sem rekla. "Ah... no pripelji v center! čez 20 minut!" sem rekla in prekinila. Owow sredi gozda sem, zaradi Maxa kjer se ne znajdem. Tekla sem po strani kjer je šel prej Max. Hotela sem poklicati Becka, toda Jade... V velikih težavah bom, že sedaj me sovraži. Poklicala sem Cat. Linjija je bila zasedena. Odšla sem globje ali pač. Vstavila sem se pri jezeru. Zazeblo me je. Še 1x sem poklicala Cat. Ni bilo signala.
Ob jezeru je bila postava ki je sedela na podrtem drevesu. Bila sem zaspana. Odšla sem bližje in tam zagledala Maxa. "Resno? Pa ne, da si še ti izgubil?" sem rekla... "Samo zaradi tebe vedno me...
08. januar 2015
u180964
u180964
neeexttttttttt
09. januar 2015
next
09. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg