Forum
ime mi je Klementina stara sem 13 let. Živim z mamo v Ljubljani pred 2 leta sva se sem preselile iz postajne. Bila sem najbolj priljubljena učenka na šoli. Pred 2 leta mi je oče umrl in zato smo se sem preselile saj je mama trdila da bo dobro zame če grem v nov kraj ampak ga še zdaj nisem prebolela. Nihče v šoli ne ve še za smrt od očeta saj sem tiho.
Jaz

Imam edino prijateljico Nino. Nina je edina ki ve da je mi oče umrl. In lahko ji vse zaupam ker vem da ne izda nobenemu.
Nina

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
govorila bom tudi o fantu ki se zaljubi v njo.
08. marec 2013
u124189
u124189
neeextt
16. marec 2013
u125787
u125787
neeext
16. marec 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-zivali-in-lt-3/52192/ sorry če vas moti oglaševanje......!?
16. marec 2013
u73868
u73868
next!!!
16. marec 2013
»Drin drin« udarim po budilki in skočim iz postelje. Oblekla sem se:
http://store.vampirefreaks.com/products/43/p_tripppavement_2.jpg

In šla v kuhinjo pripravila sem zajterk. Po zajterku sem šla v sobo po torbo in mp3. odpravila sem se v šolo. Pred hišo sem se ustavila in dala slušalke v ušesa. Šla sem v šolo čeprav jo sovražim. Na hodniku ko sem se odpravljala do omarice sem se zaletela v nekega fanta. Zgrmela sem na tla. Hitro sem se pobrala in šla.
Ta fant:

Šla sem do omare ko jo odprem in dam slikanico v torbo me nekdo prime za ramo. Jaz se obrnem bil je ta fant ki mi je rekel »oprosti ker sem se zaletel vate« jaz pa »ti oprosti meni« on je zmiga z glavo in rekel »prej ko sem se pobral si ti izginila« takrat je zazvonilo kar je pomenilo da se je začel pouk. Jaz mu rečem »morem iti«obrnila sem se in stekla v razred. Učiteljica je začela govorit »danes ste dobili novega sošolca« skozi vrata je prišel ta fant ki sem se pred nekaj minutami zaletela vanj. Prišel je k učiteljici in učiteljica je rekla »ime mu je Valentin« šel je med klopmi ko so pritekli priljubljeni fanti in ga nekaj ogovorili. Usedel se je k njim. Po pouku sem šla na hodnik kjer je pisalo »za praznovanje rokovega rojsnega dneva naj pridejo učenci te šole na šolski ples pri njemu doma!« šla sem domov in moja mama me je vprašala »kaj greš na šolski ples ki bo ta petek«. Jaz sem ji odgovorila »ne vem« ona me je pogledala in rekla »povedal mi boš ko bo kosilo«. Šla sem v sobo in tam zagledala obleko in masko pa slonarje in denarnico:

Za kosilo sem mamo vprašala »kje si dobila denar za obleko in vse to.« ona mi pa odgovori »dobila sem boljšo službo« po kosilu sem dobila 10 evrov ki mi je rekla mama »zdaj lahko greš v trgovine«
Šla sem s kolesom in prišla do trgovine love for ever. Tam sem si kupila to:
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=2827503[/img]

http://www.mojportal.ba/slike/novosti/AAA%20ZANIMLJIVOSTI/prazna%20knjiga.jpg
skriti dnevnik
Ko sem prišla domov je bila ura 19. pojedla sem večerjo in se stuširala. Šla sem spat.
-------------------------------petek-----------------------------------------------
Ko sem se zbudila sem se oblekla za v šolo in šla kot ponavadi. Valentin me pa ne opazi. po pouku sem se …..
16. marec 2013
u124189
u124189
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. marec 2013
Po pouku sem se s rolko peljala do naše hiše. Tam se z korita za pošto vzela pošto. Vstopila sem v našo hišo ko pride mama in reče »ti po kosilu pomagam pri obleki« jaz sem prikimala z glavo saj že 2 leti nisem oblekla obleke. Šla sem kuhat kosilo. Mamo pokličem na kosil. Ko je prisedla k mizi me pohvalila za kosilo. Po kosilu sem se oblekla in mama mi pomagala. Obula salonarje mama pa namazala okoli ust in oči. Dala sem si masko pripeljal me je njen voznik limuzine. Čeprav nisem mogla verjeti svojim očem da je kupila limuzino. Ko sem prišla tja in pri vratih je bil paznik ki mi je rekel »glej skrivnostno dekle« in me napisal. Rekel je »pojdi dol po stopnicah« jaz mu zmigam z glavo in grem. Ko hodim dol po stopnicah me vsi pogledajo začudeno. Ko pridem dol in grem v kot. Gledam če najdem Nino pogled se mi je ustavil na Valentinu ki me je opazoval in hodil proti meni. Ko je prišel k meni me je vprašal »bi šla plesat« jaz pa mu odgovorim »ja lahko« prijel me je za roko in šel na plesišče. Začela sva plesati, ko je ura odbila petnajst od polnoč sem tekla domov in v njegovih rokah je ostala le zapestnica. Tekla sem domov s salonarji šla sem petnajst do polnoči saj mi je mama naročila da sem ob polnoči doma. Med potjo sem sezula salonarje in tekla bosa. Prišla sem o polnoči do hiše ko odprem vrata je bila mama že v kuhinji in gledala na uro in rekla »točna kot zmeraj« šla sem v sobo in se spolnila da ni ostala le zapestnica in da me bo zlahka odkril saj je opazil tatu rož. Čeprav sem mlada pa ga imam pa mama pravi »da ko sem bila stara 4 leta sem si dala tatu ki zdrži 1 mesec in da nikoli nebo šel dol, to so rekli zdravniki.«dala sem si ga na nogo. V mislih da me nebo našel sem zaspala.
--------------------------sobota---------------------------------------------
Zbudila sem se komaj ob 10 zjutraj vstala sem in dala cede v računalnik in začela brskat po garderobi kaj naj oblečem. Poslušala sem Black Veil Brides
Ko se odločim in se oblečem sem ugasnila muziko in šla dol v kuhinjo mame ni bilo doma zato sem dobila seznam kaj moram narediti bil je dolg mogla sem:
Počistit čevlje
Tla
Peglat cunje
Oprat okna
.
.
.
Po 1 uri popoldne se naredila in šla k Nini ko mi odpre vrata. In šle v njeno sobo je začela »si bila ti skrivnostno dekle« jaz sem rekla »ja. Kako si vedla« ona pa »tvoj tatu« pa sem rekla »aja misliš da vejo vsi da sem z njim plesala« ona pa »ne ker imaš dolge hlače« tako sva začele se pogovarjat
Jaz-j,Nina-n
j-kako si vedela da je moj tatu
n-ker si mi pokazala in je isti kot si ti imela
j-aja
n-lepo da si končno prišla se zafrkavat z nami
j-lepo
n-zelo lepo plešeš. Sem mislila da slabše plešeš ker te še nikoli nisem videla plesati
j-no si dočakala
n-ja. Boljše plešeš kot jaz
j- ojej ura je že 3 morem iti
n-ja čav
j- čav
stečem po stopnicah skozi vrata in z rolko zapeljem do doma ko pride mama in začne »lepo si zloščila šipe in tla vse za to dobiš 10 evrov.«
šla sem v sobo in na računalnik. Poslušatr sem šla muziko. Tam se zaspala.
------------------------------------------------------------------------------------------------
slike pridejo drugič
18. marec 2013
u124189
u124189
neeeeeext
18. marec 2013
hiša

ličila

19. marec 2013
-------------------------------nedelja-----------------------------------------------------------------------
Zbudil me je čuden hrup. ko sem prišla v kuhinjo je bila mama in rekla "No končno si se zbudila ura je bila 9 zjutraj in rečem "zakaj sem se mogla zbudit" ona pa "zato ki si dobila obisk" in pokazala na Nino. Jaz pa "oj, greva v sobo" ona pa "ja". ko sva prišle po stopnicah gor in v mojo sobo mi reče:"To ti pošilja Valentin ampak ne ve še da si ti skrivnostno dekle. Samo ve da sem tvoja prijateljica" dala mi je pismo. odprla sem ga prebrat se ga mogla na glas. pisalo je:
OJ!
KO SEM TE ZAGLEDAL SI NEKOGA ISKALA. PLESAL SEM S TABO, TAKRAT JE BILO ŽIVLJENJE LEPO. ČEPRAV NI ZMERAJ. PROSIM TE DA SE DOBIVA JUTRI 0B 14 NA MATJAŽOVI ULICO 13.
TO TI POŠILJA VALENTIN
21. marec 2013
nextttttttttttttttttt!!
30. marec 2013
Aja to je ponedeljek in rekla sem ji »kako če imam 7 ur to je do 2-je ona pa reče »Napiši mu listek« jaz pa »pozna mojo pisavo« a vseeno se mu napisala listek
»ne morem zato ker imam pouk do 14. ure
Se vidiva jutri tam samo ob 14 uri« no to sva naredile ko me je mama poklicala dol da morem narediti par del. Ko sem jih naredila je bila ura 5 popoldne
oblekla sem se to:

šal sem na rolko in šla do parka. tam sem se nadihala zraka in šal domov saj je bila pozna ura. Doma sem se stuširala oblekla pižamo in šla spat
---------------------------------------pon------------------------------------
Zbudila sem se prej. Pripravila sem si torbo in v en žep dala masko in krilo. Dala sem si sandale v športno in denarnico. V šolo sem šla kot ponavadi.
Oblačila:

V žep sem si dala šminke. ko je pouk končal sem se šla obleči in našminkati. Skozi vrata šole sem dala masko hvala bogu da me nihče ni videl šla sem skozi drugi vhod in pred šolo ni ga bilo malo sem ga čakala in je prišel. opravičil se mi je in rekel »daj masko dol prosim« jaz mu pa rečem »kaj če bi me sovražil če dam masko dol« on je rekel »okej pa jo imej« dal mi je poljub in šel v roki mi je pustil sporočilo v njem je pisalo lahko se dobiva jutri ob 13 prosim
Ura je bila 15 ko sem prišla domov bila sem oblečena toko kot v šoli. Ves dan sem bila na tv. Naredila sem okna pomila in pospravila postelje. Zaspala sem .
03. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg