Forum
u136908
u136908
нєנ, нσנ!
ρяє∂ ναмι נє čιѕтσ ησνα ∂єтєктινѕкα zgσ∂вα! ν ηנєנ вσ ηαѕтσραℓσ νєℓιкσ ℓנυ∂ι.
~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤
ρα šє тσ: ηє σgℓαšυנтє!!!! ᴏᴠᴀ ᴅᴇᴛᴇᴋᴛ ᴏᴠᴀ ᴅᴇᴛᴇᴋᴛ ᴏᴠᴀ ᴅᴇᴛᴇᴋᴛ ᴏᴠᴀ ᴅᴇᴛᴇᴋᴛ ᴏᴠᴀ ᴅᴇᴛᴇᴋᴛ ᴏᴠᴀ ᴅᴇᴛᴇᴋᴛ ᴏᴠᴀ ᴅᴇᴛᴇᴋᴛ ᴏᴠᴀ ᴅᴇᴛᴇᴋᴛ ᴏᴠᴀ ᴅᴇᴛᴇᴋᴛ ᴏᴠᴀ ᴅᴇᴛᴇᴋᴛ ᴏᴠᴀ ᴅᴇᴛᴇᴋᴛ ᴏᴠᴀ ᴅᴇᴛᴇᴋᴛ ᴏᴠᴀ ᴅᴇ~
~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤
нσρє уσυ ℓιкє ιт!

¤CHARLES¤
Roka je udarila kot blisk in v hipu sem bil na tleh. "Charles, Charles, Charles... Veliko se še moraš naučiti. Še preveč!" Postava, ki je krožila okoli mene, me je najverjetneje udarila. V ustih sem okusil kri. Bila je sveža, zelo sveža. Ampak takrat sem čakal trenutek, ko bom planil na ugrabitelja. Tri... dve... ena... zdaj! Planil sem pokonci in se vrgel na tistega človeka. Očitno sem ga presenetil, saj se je opotekel in vrtel okrog svoje osi. Zmagoslavno sem si popravil srajco in potegnil masko z njegovega obraza. Ob pogledu na to kar sem videl, mi je zastal dih. "Henry! Ti stari šaljivec! Kaj je bilo to? Pohecal si se z mano," sem šaljivo rekel. Henry je zakašljal. Zadnje čase se je boril z hudim prehladom. "Zakaj nisi ostal v postelji?" sem zdaj že zaskrbljeno vprašal. Henry je samo zamahnil z roko. "Ne potrebujem oskrbe, ker sem malce preveč časa ostal na snegu," je dejal hripavo, a odločno. Skomignil sem z rameni in Henryju pomagal ven.
23. junij 2013
yaaa
Sam kake slike še dej
Pa oglaševanje???
25. junij 2013
u136908
u136908
Bom, slike še pridejo...
26. junij 2013
u136908
u136908
Henry:

Charles:

27. junij 2013
next..ful dobra zgodbica
27. junij 2013
u136908
u136908
¤CHARLES¤
Ko sva se usedla v avto, je Henry spregovoril: "Charles, pomembno nalogo sva dobila. Šef tajne policije mi je sporočil, da se je na Speckovi ulici zgodil umor. Raziskati moram. Vi pa boste pri tajni službi zbirali podatke, ki jih imajo oni. Ste razumeli?" Pokimal sem. Čeprav sva skupaj že veliko prestala in sva zelo dobra prijatelja, se vikava med sabo. Ko sem vozil sem nenadoma prebledel. "Kaj pa je?" me je zaskrbljeno vprašal Henry. Ustavil sem avto in stopil ven na mokra tla. Na Speckovi ulici je živel moj stric Tony. Imel sem ga zelo rad. "Toda kako, bi morilec med toliko živečimi ljudmi izbral Tonyja?" sem pomirjajoče zamrmral. Počasi sem šel nazaj v avto in o tem povedal še Henryju. "Katera hišna številka pa je vaš stric?" me je zamišljeno vprašal ter pogledal na uro. "103," sem zopet zamrmral. Henry me je pogledal s sočutjem v očeh in vedel sem kaj to pomeni. Še eno dolgo žalovanje.

¤LEYLA¤
Vpitje, jok, smeh, radostni vzkliki... Nič od tega nisem slišala. Le gledala sem tisto truplo in jokala. Moji ognjeno rdeči lasje so bili že čisto premočeni.

Lepili so se na moj obraz in to je bil grozen občutek. A ne tako grozen, kot je bilo v mojem srcu, ki se je paralo. Gledala sem truplo svojega očeta. Tony mu je bilo ime. "Leyla MacWaylles, prečudovita punca si." To so bile njegove zadnje besede namenjene meni. Na rami sem začutila roko in se obrnila. Zagledala sem najboljšo prijateljico Christine. "Ley (okrajšava za moje ime), res mi je žal za strica. Greva zdaj na sladoled?" mi je sožalje izrekla še Christine. Pusto sem odkimala in zadrževala solze. Res ne bi rada jokala pred PRIJATELJICO. Preden je Christine odšla, mi je zašepetala na uho: "Našli bova morilca, Ley. Obljubim!" Potem je odšla, jaz pa sem razmišljala o njenih besedah in na splošno o Christine.

27. junij 2013
neeeeext
27. junij 2013
next
27. junij 2013
heeei, mene jutri ne bo, ker mam zobozdravnika, pa z družino gremo nekam. Tak, da če mi lahka opravičiš?
27. junij 2013
ja
27. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg