Forum
u118300
u118300
Ej, jaz in moja prijateljica (Anja Golež) sva se odločili napisati zgodbo.
Nexte se boma potrudili pisati redno, med šolo torej od ponedelka do petka bojo nexti krajši kot v soboto in nedeljo.Pa v naprej se opravičujema za slavnične napake.
No pa dovol mojega nakladanja pa začnimo z zgodbo!!!
.........................................................................................................................

drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrring,je zazvonila budilka. hitro sem se vstala saj je zadnji šolski dan in juppi počitnice so tu!!! umila sem se in oblekla ter odšla na zajerk.ko sem se najedla sem odšla po torbo in do moe bff april. ko sma hodili proti šoli sva se pogovarjali.
j-jaz a-april
j:hay
a:hay
j:kak si?
auper, ti?
j:tut
a:jutri pa na plesni tabor za celotne počitnice
j:ja se že veselim

tako sva prišli do šole. tam naju je že čakal taylor,fant ot april.
tako smošli skupaj v razed.

verjetn se sprašujete gdo sploh sem? sem anja za prijateljice an.stara sem 15 let in hodim oz sem končala 9. razred. moj starši so najboljši starši na svetu,saj mi postijo skoraj vse povrh tega pa so bogati.sem edinka in imam tudi svojo bff april.stara je ist kot jaz torej 15.ima fanta taylorja in oba prihajata iz londona april je v maribor prišla pred 11 leti taylorpa pred 9 leti. jas nažalost nimam fanta.imam pa psa z imenom tači ki je star 1 leto.ukvarjam se z plesom bol natančo hip-hopom,ter odbojko. kot ste že slišali grem to leto na pesni tabor ki poteka nekje v tropskem gozdu. dovolj o meni in se vrnimo v resničnost: tako učiteljica je nekaj govorila v tri krasne in in končno je zazvonil zvonec.jupi,končno konec ouka!! se zaderem april na uho ona pa se samo začne režat saj se je nekdo za mano tako ustrašil da je padel.no no no pridi grema domov še spakirat morema sem ji rekla ter sva hitro odhitele domov. doma sem pojedla kosilo ter odšla v sobo torbo sem vrgla v kot omare in iz pot postelje vzela dva velika kavčka in začela zlagad oblačila.ko sem končala je bi la ura že 18.30 in sem se šla stuširat nato pa dol na večerjo in v posteljo.ni se mi dalo spat zato sem še šla malo na leptop in spat...

.........................................................................................................................
za nadaljevanje ptrebujema vsaj 3 nexte!!
21. januar 2013
next
21. januar 2013
u70873
u70873
lep pozdrav.
Jaz sem April.Kot je povedala Anja jaz jo kličem kar An sem stara 15 let, zakjlučila sem 9.razred, imam fanta Taylorja, pred 11-ni leti sem prišla iz ZDA(Londona) v Maribor. moji hobiji so hip-hop, slikanje, igranje na piano... moji domači živali sta čivava Čili ter planšarski ovčar Piki.rada nosim high heelse ter se modno oblačim imam pisano frizuro. ukvarjam se tudi z manekenstvom. moji starši so lahko bi rekel najbogatejši Londončani.živijo v ZDA v Londonu, ter imajo hiše vse po svetu. po mojem mnenju je najlepša hiša prav v Parizu. kjer sem se zaljubla v Taylora. mislim da je to dovol o meni.
v Mariboru imamo hišo ki je samo moja . po šoli sem se odpravila domov. naredila sem si kosilo ga pojedla ter odšla v svojo sobo. iz pod postelje sem potegnila kavčke bili so trije dva velika za oblačila ter eden malo manjši za čevlje. kosem si spakirala sem skoraj pozabila denarnico.kosem spakirala je bila ura 7.30. Šla sem se stuširati ter oprati glavo. ker nisem mogla zaspati sem šla na Skype ,fb...zaspala sem ob 12.50....

............................................... ZA NADALJEVANJE PROSIM TRI NEXTE
21. januar 2013
u70873
u70873

to so moji najljubši high heels

moja Piki

moj Čili

jaz April

Anjin pes Tači
21. januar 2013
next
22. januar 2013
u72796
u72796
next
22. januar 2013
u70873
u70873
Zjutraj ko se zbudim pa se spomnim da si morem pripraviti še manjši kovček ta toaletno torbico, šminke...umijem se, uredim pričesko se oblečem ter pozajterkujem. takrat pa me pokliče Anja.in začne se najin pogovor:
j-jaz (april) Anja
Anja: hey! kako si??
j: hey, vredu ti??
Anja: tudi. koliko kovčkov si pa tokrat porabila??
j: ne toliko kot na potovanju lani. samo štiri.
Anja: kaj?!
j: ja štiri.
Anja: ok. ob kolkih si šla včeraj spat??
j: okoli 12.50. ti??
Anja: nevem.
j: kje si zdaj??
Anja: pri tebi čakamo da prideš.
j: samo ubujem se. se vidima potem! Adijo.
Anja: Adijo!
tako se je najin pogovor končal. na povodec sem privezala Čili in Piki ter se odpravila na avtobus. prišla sem na avtobus ter videla Anjo na koncu avtobusa sedeti. zraven nje pa je bilo presenečenje...
................................................................................................................................................... ZA NAPREJ PROSIM ŠE TRI NEXTE ..............................
..............................................................................................................
22. januar 2013
u72796
u72796
next
22. januar 2013
next
22. januar 2013
u87373
u87373
neexxtt
22. januar 2013
u118300
u118300
next za Psy!
.............................................................................................................
drrrrrrrrrrin, je naredila budilka. pa kaj zvoni no, saj so počitnice??aja saj res danes grem na ples no-likovni taborhitro se oblečem ter umijem oredim lase...nato pokličem april.zmenili sva se da grema na sprehod z najinimi kuški.poklicala sem tačia ter ga pripela na vrvico ter odšla do avtobusne postaje,kjer sva se z april dogovorile.po poti do nje pa sem srečala...
............................................................................................................
pa še tri vprašanja:
1.Koga je Ana srečala po poti?
2.mnene,kritike,komentarji
3.nextama?
(nex brez odgovorjev ne velja)!!

bay
22. januar 2013
next
22. januar 2013
1.nwm
2.cool
3.itak
22. januar 2013
u72796
u72796
next
22. januar 2013
u118300
u118300
en next,ker je prejšni bil malo kratki.
.............................................................................................................
srečala sem od april bratranca alexa,ki je prišel iz londona.začela sva se pogovarjati:
a-alex,j-jas
a:hay
j:hay
a:kak si?
jobro,ti?
a:tut
j:greš do april?
a:ja,ti tudi?
j:ja
a:a ti je april povedala da pridem in da grem z vama na tabor
j:ne,ampak ti boš šel na plesno-likovni tabor?
a:ne polek v istem domu bom ampak na košarkaškem taboru.
j:aja
tako sva prispela do avtobusne postaje,ker še april ni bilo sma se vsedla in počakala.aleluja je prišla po 10min čakanja.ko je prišla smo se začeli pogovarat:
a-april,al-alex,j-jas
al: oj,sestrična
a: oj bratranec,skoraj celo leto je že od gdaj se nisma videla.
j:kaj če bi šli v park saj imama z april kuške ki bi radi šli na sprehod!!!
alrav gremo.
aa sladole še ne smemo pozabit.
čes pol ure smo odšli domov alex je odšel k april jas pa domov ob 20.00 imamo let na tabor ki e nekje v trobskih gozdovih. ko sem se spomnila da še moram v šoping saj imam samo nekaj kopalk ter lepih oblek. tako sem poklicala april če bi šli malo v šoping.zmenili sva se ob 12.00,saj je ura zdaj 11.30.počasi sem šla do avtobusne postaje kjer me je za spremembo že čakala april.šli sva z busom do evroparka in šle po trgovinah kupila sem si nekaj olekic,čevlje,kopalke in nakit ter ličila.počasi sva se odpravili domov...
22. januar 2013
u87373
u87373
neexxtt
22. januar 2013
u118300
u118300
en next
domov sem prišal ob17.00 hitro sem v kovčke dala nova oblačila,ter sem šla dol v kuhino kjer me je čakalo kuhano kosilo ter list v katerem je pisalo:
anja,
ob pol osmih podi do april kjer bo brišel avtobus ter vas bo odpeljav na tabor.
lepo se mej!!!
za atijem sva šla na morje!!
p.s.na taborju boš dva tedna nato pa grest z april do konca počitnic k njenemu bratrancu alexu.

dobro,torej grem v London in se mi bojo uresničile sanje, jupi!!!pojedla sem kosilo, ter se šla preoblečt.
oblekla:
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScrKYq0FNKFFxjp71_5NXnKnM049Qdldos08xsNH9G2c1DWliAcA
ter šla malo na fb.počasi e bila ura pet minut do pol osem,zato sem pograbila kavčke ter počasi šla proti aprilini hiši.
moji kavčki:
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQA6gREwPv_TyPeHMUdm6OSJgv8zjiP1Gv9YjO1uDdOhJ2uO4zj[/img]
potrkala sem in otprla mi je april.šli smo se resnica ali iziv dokler ni bila ura pet do osem in smo se šli uredit.kmalu je prišel avtobus ki nas je pripeljav na tabor.najprej smo se vsi zbrali v nekaterem prostoru.nato pa smo počasi odšli do svojih sob.v sobi sma še bli z dvema puncama mašo in klaro.
maša:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSQcRuUmTLpG8e5DPkXSmYEXF4lac1p7otVjk9-3fl7RJfe5lPN[/img]
klara:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRPiXsB7HdeCvnhzx1wp5yYIxETcaY2Eexyv4m7VV46zted56Vq[/img]
okolica:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT7XMe5h0WrTnudvJFJ4MsPqzbFNCAo_tMNCkiIw0-cSPzXi6jSvw[/img]
23. januar 2013
next
23. januar 2013
next
23. januar 2013
u72796
u72796
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext
23. januar 2013
next
24. januar 2013
u118300