Forum
hey sem Maya .Stara sem 18 let .Trenutno sem v kopalnici s tremi svojimi najboljšimi prijateljicami in kako naj se izrazim kličemo duhove .Saj poznate igro Bloody Mary.V ogledalo rečeš trikrat njeno ime in ugasneš luč .Potem pa čakaš .Nič se ni zgodilo,zato smo kar kmalu odnehale.Naslednji dan sem bila varuška pri sosedih .Paziti sem morala 5-letni dvojčici .Lucy in Kate.Obe sta imeli svetle dolge lase, zelo svetlo polt in živo zelene oči .Ko sem prišla sta bili obe oblečeni v svetlo vijolični spalni srajci.Paziti sem ju morala kar cel vikend saj sta starša odšla na počitnice.

Boš bral/brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. marec 2013
Naredila sem jima večerjo,potem pa smo skupaj gledale risanke .Kmalu smo odšle spat.Sredi noči me je zbudil ropot v hiši.Vstala sem in odšla pogledat,kaj se dogaja.Vstopila sem v njuno sobo in zagledala Kate ,kako se gleda v ogledalu ter se pogovarja s svojim odsevom.Vprašala sem jo kaj počne,ona pa je le stekla v posteljo in se pokrila čez glavo.Naslednje jutro je bilo prvo kar sem naredila da sem odšla pogledat v dvojčicino sobo .Kate ni bilo nikjer.Našla sem jo na podstrešju ,kjer se je gledala v staro ogledalo in spet se je pogovarjala .Ko me je zagledala je pobegnila v dnevno sobo in z Lucy gledala risanke.Mislila sem da je to samo neka navada zato sem to prezrla.Pripravila sem jima zajtrk .Tara se je zelo ampak res zelo čudno obnašala .Ko sem ji hotela natočiti mleko v skodelico me je udarla po roki .Za 5-letno deklico je bila močna za dobrega 12-letnika.Cel zajtrk se spol ni nasmehnila in bila je bleda kot neobičajno.Šla sem se v kopalnico uredit.Kate je kar naenkrat stala za mano in me nepremičnon gledala.Obrnila sem se proti njej in jo vprašala če je kaj narobe.Ona pa je na ves glas začela kričati.Do konca dneva je bilo vzdušje v hiši zelo napeto .Vse skozi sem imela občutek da me nekdo opazuje ,da spremlja vsak moj gib.Lucy sem vprašala ,ali je Kate vedno taka.Lucy pa se je zvila v dve gubi in nepremično memrala uspavanko.To noč nisem morala zatistniti očesa,zato sem pokukala v otroško sobo .Prizor ki sem ga zagledala je bil šokanten.Deklici sta si stali nasproti in mrmrali enako uspavanko.Hitro sem odhitela v svojo sobo se zaprla in na silo zaspala.
30. marec 2013
Naslednji dan sta prišla starša,jaz pa sem se odpravila domov.Srečala sem se s prijateljicami,s katerimi smo skupaj klicale Bloody Mary.Povedala sem jim kaj se mi je zgodilo.Povedale so mi da so se tudi njim dogajale čudne stvari.Zunaj smo bile do desetih zvečer.Ko sem se odpravljala domov ,je bila že trda tema in gorele so samo ulične svetilke.Ko sem bila pod eno se je naenkrat ugasnila.Tega nisem vzela resno .Rekla sem si mogoče se je le pokvarila sijalka.Zvečer sem si česala lase pred ogledalom.Slišala sem glasen pok,nato pa spet tisto uspavanko .Stekla sem do mame ta pa mi je povedala da je ena od dvojčic nepojasnjeno umrla.Ko sem šla družini voščit sožalje se je Kate-preživela dvojčica-smejala in pela "e morta ,e morta,e morta...! To je bilo zelo čudno,zato sem hitro pobegnila s pogreba.Ko sem prišla domov sem hitro stekla na računalnik in"pogooglala"kaj te besede pomenijo,sem ugotovila da je pela o smrti svoje sestre in da je vesela.
30. marec 2013
Seveda se še vse to sploh ni končalo.Večkrat v ogledalu zagledam Lucyjino podobo ,Kate pa se na veliko izogibam.Kmalu smo s prijateljicami spet klicale Bloody Mary .Kar kmalu smo v ogledalu zagledale podobo deklice ,ki sem jo takoj prepoznala .Lucy.Vedela sem da se nam je ni treba bati,zato sem prijateljicam povedala njeno zgodbo in zgodbo njene dvojčice.Prosile smo jo naj nas pusti na miru in naj se nam več ne prikaže.Ker je Lucy prijazna in sočutna nas je pustla na miru.Kj se dogaja s Kate nevem,ampak sem slišala,da so jo poslali v neko psihijatrično ustanovo.Sprašujem se če sem jaz kriva za vse to.Počutim se zelo krivo in ponoči sploh ne morem zaspati.
30. marec 2013
Leto 2020
Družina je umrla v prometni nesreči.Ura je bila nekaj do polnoči jaz pa sem sedela na kavču v naši dnevni sobi.Spet sama doma .Vem da ste nekateri radi sami doma ampak v taki soseščini kot je naša vam nepriporočam .Odkar je umrla Lucy se je tukaj že zgodilo pet umorov in trije samomori .Zdaj pa še prometna nesreča .Moja mami je trenutno v bolnici kjer ureja zadevo z umrlimi sosedi .Ta leta sta se moja mami in mama dvojčic zelo spoprijateljili .Skoraj vsak dan je prišla na obisk .Velikokrat sem prisluškovala njunim pogovor ampak zvedela nisem nič.Nekega dne ko semprisluškovala(spet)sem zvedela da hrani na podstrešju nekakšen dnevnik in nekakšno knjigo .Jutri bomo z mojimi prijateljicami raziskale hišo
30. marec 2013
Zbudila sem se v sončno jutro ,ampak sem se spomnila da le ne bo tako sončno kot sem mislila.Uredila sem se potem pa je že kmalu pozvonilo pri vratih.Očeta ni bilo doma ker je šel na neko službeno potovanje mama je pa že v službi.Odprla sem in prizor ,ki sem ga zagledala je bil zelo duhovit .Tri moje najboljše prijateljice so stale pred pregom oblečene kot prave detektivke .Nisem si mislila da so to vzele tako resno.Obula sem se in pograbila ključe od sosedove hiše .Najbrž se sprašujete kako da imamo ključe .Veste da sta se najini mami spoprijateljili in tako ji je kar nekega lepega dne dala ključ od hiše.
30. marec 2013
Počasi smo se odpravile .Vstopile smo zadaj da ne bi kdo posumil da smo tako rekoč "vdrle" v hišo.V hiši je bila čista tema .Čisto počasi smo se premikale do stikala ko se je kar naenkrat luč kar sama prižgala.Vse smo se prestrašeno spogledale .Saba v kateri smo stale je bila zelo strašljiva .Bila je tako umazana ,zapuščena ,zgledalo je kot da v njej ni bilo nikogar že dobrih sto let .Tapete so bile uguljene kot ga bi jih nekdo spraskal.Po tleh so bili odtisi čevljev.Na steni je visela slika Lucy .Nekaj me je motilo na njej.Lucy je umrla ko je imela pet let na sliki pa je zgledala veliko starejša .Zgledala je tako čudno .Lucy je bila vedno nasmejana na sliki je bila tako žalostna in otožna.S puncami smo počasi odšle naprej .Naši koraki so odmevali po prazni hiši in z vsakim korakom je v meni naraščal strah .Vstopile smo v kuhinjo .Bila je takšna kot se je spomnim tistega dne ko sem bila nazadnje pri njih .Kot da se nič spremenilo .Vse je zgledalo nedotaknjeno.V hiši je vladalo prav neprijetno vzdušje.Počasi smo odšle po stopnicah v zgornje nadstropje.Hodila sem prva.Ko sem bila na vrhu stopnišča se mi je zazdelo da sem opazila senco,ampak se na to nisem ozirala.Odšle smo v spalnico staršev.Ko smo vstopile je v nas butnil zelo čuden smrdljiv vonj.Soba je bila polepljena s slikami tistih ,ki so v naši soseski umrli ali naredili samomor .Bila so tudi slike trupel .Pod vsako sliko je bilo napisano kraj ,datum in čas umora ali samomora .Bila so tudi imena umrlih.Ustavilo se mi je srce ko sem zagledala sliko na kateri sem bila jaz .Pod sliko je bil napisan današnji dartum kraj umora pa je bilo pri meni doma .Spomnila sem se da ima mama danes nek pomemben sestanek ,ki naj bi trajal pozno v noč .Rekla mi je da me bo prišla pazit soseda ni povedala pa katera .Več kot očitno je bilo da sem bila jaz naslednja ,ki bo umrla.Kar naenkrat se je vse začelo tresti tako kot bi bil potres .S puncami smo se stisnile v kot in molile ,da se nam nič ne zgodi.Kar naenkrat se je vse umirilo.Kar z lepega se je zabliskalo in zagrmelo .Pod posteljo sem opazila manjšo škatlo .Potegnila sem jo izpod postelje in jo odprla .V njej so bile slike čarovniških obredov .Nekatere slike so mogle biti še iz starih časov.Pritegnila me je slika na kateri je bila slika skupine žensk ,ki so bile oblečene v popolno črnino .Zbrane so bile v krogu na sredini sta ležali v deko oviti dve majhni dojenčici .Takoj sem prepoznala Lucy in Kate.Na sliki sem opazila svojo babico.
31. marec 2013
neeeeeeeeeext
31. marec 2013
next
31. marec 2013
next
31. marec 2013
next
31. marec 2013
neeeeeeext zaj pliis
31. marec 2013
Brez premisleka sem se vstala ,pospravila sliko v svoj žep.Takrat pa nisem mogla verjeti svojim očem .V ogledalu ,ki je bil na omari sem za seboj zagledala Lucy ,ki strmi vame.Obrnila sem se a tam nisem videla nikogar ali ničesar.Prijateljice so me samo gledale kako strmim tja kjer bi morala stati Lucy .Rekla sem jim da smo za danes dovolj izvedele.Nič jim ni bilo jasno .Rekle so mi da nismo popolnoma nič izvedele.Samo obrnila sem se in se odpravila po stopnicah dol.Punce so mi samo tiho sledile.Ko smo prišle ven sem vrata zaklenila .Odpravile smo se k meni domov.Ko smo prišle sem jim rekla naj sedejo ,ker se moramo pogovoriti.Ubogale so me .Pokazala sem jim sliko ki sem jo vzela .Povedala sem jim vse kar mi je babica govorila .Spomnila sem se da imam nekje na podstrešju skranjeno ploščo za klicanje duhov ki mi jo je podarila babica za 10 rojstni dan.Ampak to mi ni nič pomagalo saj mi babica ni nikoli hotela pokazati kako to poteka.S puncami smo odšle na podstrešje kjer smo ure in ure iskale prekleto ploščo za klicanje duhov.Kar naenkrat sem imela nekakšen privid.Zagledala sem sebe ko sem bila stara deset let .Bila sem na podstrešju in ugibala kam naj skrijem ploščo,kjer je mama ne bo našla.Položila sem jo v staro skrinjo.Takoj sem se vstala in jo odprla.Bila je tam ,nedotaknjena.S puncami smo se zmenile da gremo naslednje jutro na obisk k moji babici,ker imam kar veliko vprašanj zanjo.
31. marec 2013
next
31. marec 2013
Odpravila sem se spat .V mislih sem si rekla da je bil tale dan zelo naporen,kakšen bo šele jutri.Zaspala sem z mislimi na Lucy.To se mi je zadnje lete velikokrat zgodilo.Zjutraj sem se zbudila ,kar zgodaj.Vstala sem se preoblekla in odšla v kuhinjo.Naredila sem si zajterk ter se posedla pred televizijo.Takoj ko sem jo prižgala me je pritegnila vsebina filma.Ubistvo ni bil film ampak dukomentarec o izganjanju duhov .Zgleda da sem tako dolgo buljila v televizijo ,da sem čisto pozabila na čas.Ko so punce prišle sem vzela ploščo ter kluče od mojega avtomobila.Odpeljala sem nas do moje babice .Živi na podeželju zato smo rabile malo dlje pa tudi že dolgo nisem bila pri njej zato sem malo zamenjala poti.Ampak še vseeno sem nas žive pripeljala do nje .Potrkale smo in kar kmalu sem zaslišala babičin glas ki je naznanjal da prihaja.Ko je odprla je bila zelo presenečena da me je zagledala pred njenim pragom.Povabila nas je noter.Vsedle smo se za mizo.Kar takoj sem začela nisem hotela zavlečevati zato sem jo kar direktno vprašala če je kdaj sodelovala v kakšnih čarovniških obredih.Najprej me je samo gledala.Mislila sem si seveda tišina pove vse.Z manjšim obotavljanjem je le nekaj spravila iz sebe.Če sem prav razumela mi je pravkar pritrdila.Nisem našla besed kako naj jo vprašam če je kdaj koga uročila ali kaj takega.Rekla je da so imele svoje društvo kako novorojene otroke zavarujejo pred zlim.

Torej par vprašanj imam:
a)se je babica Mayi zlagala?
b)kaj se bo zgodilo?
c)teorija
č)mnenje o zgodbici ?
d)next?
31. marec 2013
Next
31. marec 2013
Next
31. marec 2013
uhm a ni to kopirano iz coola?
31. marec 2013
V očeh sem ji videla da se laže.Rečti ji nisem hotela nič.Prosila sem jo če mi lahko pokaže kako se dela s to ploščo.Rekla je naj ji sledimo.S puncami smo ji v varni razdalji sledile.Odšle smo po stopnicah v zgornje nadstropje.Babica se je vstavla pred rdečimi vrati.Teh vrat se nisem spomnila ,zdelo se mi je čudno saj sem večino svojih počitnic preživela pri njej.Babica je iz žepa vzela ključ.Počasi je odprla vrata.Vstopile smo v sobo ,ki je bila rdeče pobarvana.Po sredini so bile sveče.Postavljene so bile v nekakšno zvezdo.Rekla nam je naj se vsedemo .Vsedle smo se na blazine ki so bile znotraj zvezde.Babi je na sredino dala ploščo za klicanje duhov in nož.S puncami smo se samo spogledale potem pa pogled spet usmerile na babičino početje.V dlan si je z nožem zarezala enako zvezdo.Kaplico krvi je kapnila na nekakšen papir.Enako je storila tudi z mojo roko.Babica je začela nekaj mrmrati.Nisem je razumela lahko pa sem razločila da je govorila v nekem drugem jeziku.Kar naenkrat je sveča pred menoj ugasnila.Vsi pogledi so se zapičili vame,jaz pa sem samo strmela v svečo.Plemen drugih sveč se je zamajal kot da bi v sobi bil prepih.Počutila sem se zelo nelagodno,kot da bi nekdo stal za menoj.Obrnila sem se tam pa nikogar.Vse sveče so se ugasnile,tako da je bila v sobi čista tema.Slišalo se je samo otroko ,ki je pel neko pesem.Sledil je glasen pok.Vse sveče so se prižgale vključno z mojo.Ko sem svoj pogled usmerila navzgor je pred menoj stala Lucy.Samo strmeli sva druga v drugo.Počasi se mi je prebliževala.Nisem vedela kaj storiti.
31. marec 2013
Beri, beri, beri, beri, beri, beri, beri, beri prooosim!!! MOJA ČISTO PRVA ZGODBICA. Neskončno ti bom hvaležna, če bereš:
http://www.igre123.com/forum/tema/dva-fanta-za-eno-dekle-in-lt-3/52793/
<3333
31. marec 2013
next
31. marec 2013
next
31. marec 2013
Vstala sem in prijela za kljuko da bi odprla vrata ampak so bila zaklenjena.Lucy se mi je vedno bolj približevala.Naenkarat se je vsedla po turško pred menoj.K sebi je stisnila svojega medvedka.Medvedek je začel igrati srhljivo melodijo.Lucy je začela klicati mamo.Postajala je vedno bolj bleda.Noge me niso več držale.Zgrudila sem se po tleh.Vse kar se spomnem je srečen nasmeh moje babice.Tema .Sama tema.Kdaj bo konec te presnete teme.Hodila sem po temnem hodniku.Ni ga bilo konca.Videla sem malo svetlobe,ki je kar kmalu ugasnila.Znašla sem ob zapuščenem ,starem jezeru.Bila sem samo jaz ter svetla luna,ki je osvetljevala nočno nebo.Nekdo me je potisnil v jezero.Nisem se mogla dvigniti na površje.Nekakšna sila me je vlekla v globine jezera.Močna roke me dvignila na površje.Nekaj časa sem še hlastala za zrakom potem pa se je moje dihanje umirilo.Pogledala sem kdo me je rešil in zagledala fanta.Njegove oči so se svetile v mesečini.Njegovi lasje so bili popolni.Vse na njemu je bilo naravnost popolno.

Gremo se eno igrico:ugani črko.
Tista ki bo ugotovila črko iz imena ali priimka tega fanta bo na zasebno sporočilo dobila nadeljevanje oziroma kaj se bo dogajalo v preteklosti.Dokler ne uganete ni nexta!
Na delo
31. marec 2013
nexxxxtt+nowa bralka
01. april 2013
Next črka je m?
01. april 2013
next črka na a?
01. april 2013
next črka: t?
01. april 2013
Naenkrat sem se zbudila,bila sem v svoji stari sobi pri babici Meti.Zunaj je bila tema.Vstala sem se iz postelje.Prijela sem se nočne omarice ,da ne bi padla .Malo se mi je vrtelo.Pogledala sem svojo dlan.Glava me je močno zabolela.Spomnila sem se vseh prizor preden sem omeglela.Kaj pa Zoe,Kaja,Sara.Kar same sem jih pustila z mojo zmešano babi Meto.Odlično molim lahko ,da so še žive.Po hodniku sem odšla v sobo za goste.Tam so bile,še sreča.Odšla sem po stopnicah v spodnje nadstropje,tiho kakor miška,da ne bi zbudila babice.Samo bog ve kaj nam bo naredila.Sklenila sem da jutri že na vse zgodaj odrinemo čim dlje stran od tod.Obula sem se in odšla na svež zrak.Ko sem odprla vrata je v mene puhnil topel vetrič.Prav čudno za podeželje ob Londonu.Spomnila sem se vseh lepih spominov,ki sem jih preživela tukaj.Prva ljubezen,različne avanturistične igre ,ki smo se jih igrali v gozdu.Najbolj se mi je vtisnila v spomin igra ko smo se igrali višje kriminalistične inšpektorje.Po gozdu smo tekali kot zmešani,samo da bi kdo prvi našel kakšno sled.Tukaj pa pride moj dedek.Spomin na njega vedno boli.Bil je zelo dober človek.Vsi ljudje so ga poznali kot največjega šaljivca.Spomnila semse kako so se vsi sosedi zbirali ob večerih pred hišo na babičinem vrtu in čakali da dedi pove kakšen vic ali kakšno zgodbo iz svojega živlenja.Babici je šlo vedno na živce ko smo ostajali dolgo v noč budni in se smejali kot zmešani.Potem pa je nekega večera odšel v gozd.Dolgo ga ni bilo nazaj.Babi je poklicala vse podeželjske može da so ga šli iskati.Našli so ga šele pozno ponoči zabodenega v srce.Ponavadi sem imela občutek da se dedi in babi nemarata.Babi se je ponavadi dobila s svojimi prijateljicami ,vedno je šimfala čez dedija kakšen je da se nikoli ne zmeni za njo.Ampak to ni bilo res.Tako sem se zatopila v misli ,da sem prehodila že cel travnik.Počasi sem odšla nazaj.Naenkrat je do mene pritekel nek pes.Bil je bel terier.Ampak izraz bel ni bil pravilen.Bil je čisto blaten .Ko sem ga hotela pobožati je začel renčati.Zdaj saj vem zakaj imam rajši mačke!

Prav sta imeli laura horan in mrs. ßï†ςh † .
Vprašata me lahko karkoli glede zgodbice
__ A__ __ __ __ T __ __ __ __
01. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. april 2013
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Hey hey!!!!
Nočem da motim, ampak sem naredila ćisto novo temo na igre123! da bom kratka,
imenuje se art pouk in vas bom učila "artat" s photofiltrom ;') več si oglej
Tukaj:

http://www.igre123.com/forum/tema/.-t-pouk!.-3/53040/

Velik bi mi pomenilo, če se prijaviš :')
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
01. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg