Forum
u174205
u174205
*PROLOG*

Na nebu ni bilo videti nobenega oblačka. Vreme je to poletje bilo žgoče, temperature so segale celo do 42 stopinj Celzija. Nihče si popoldne ni upal iz hiše. Najbolje je bilo zvečer ob kakšnih 20:00, ali kasneje ter zjutraj od sedmih do devetih. Jaz sem tisti dan prebirala knjige saj me je dolgčas že pošteno nagovarjal k temu. Nisem bila ravno navdušenka nad branjem a mi ni preostalo drugega kot to, namreč naveličala sem se računalnika in televizije. Pa še ta knjiga je bila za domače branje pri uri angleščine. Res da smo bili junija vendar nam ga. Champman ni dala pomilostitve. Mučenje je bilo ves dan posedati noter in brati knjigo. Tudi oče se ni ravno veselil, saj je imel zunaj veliko opravil. Moja mati naju je z očetom zapustila že davno tega. Če smo natančni me je samo odnesla z bolnice, naravnost k očetu, v naročje in odšla. Odšla brez da bi mi dala kakšno fotografijo, da bi vedela kako je izgledala, vendar je zdaj niti nočem saj je naredila zelo nesramno in sebično dejanje, katerega ji nikoli ne bom odpustila. Zapustila naju je! Za to ni nobenega popolnega opravičila, ki bi spremenil to! Zamudila je vse spomine in celo moje otroštvo! Sram naj jo je. Jaz se jo zelo sramujem in je niti nikomur nočem omeniti. Zbrisala sem jo s svojega življenja, kakor me je ona!
Moje ime je Brooklyn Kennedy Peyton (polno ime), stara sem sladkih 16 let. Visoka sem približno 180 centimetrov, na meni izstopajo moje oči ki so zelo čudne barve - svetlo modre kot nebo, samo še svetlejše! Zmeraj ko se s kom pogovarjam me vpraša če imam leče in vedno se začudijo na moj odgovor. To postaja že mučno saj me v šoli vedno nadlegujejo in si mi izmišljuje zelo "smešne" vzdevke. Kot: Lečarka, Modra pametnjakovička ipd. Res niso ne vem kaj hudi, vendar ti s časom začnejo iti na živce. V šoli nisem ravno dobra in sploh ne vem če bom izdelala drugi letnik saj je presneto težek! Zato res ne vem zakaj vzdevek "Modra pametnjakovička". Ah, pa saj v šoli noben nima veliko pameti. Doma z očetom nisva precej bogata. Očka je avtomehanik in ima lastno delavnico vendar ker ni veliko strank bo kaj kmalu propadla. O mojih prijateljih ne bom pripovedovala na dolgo in široko saj jih nimam.

Hello! :-))
Sem nova na igrah in rada imam paranormalne zadeve *0*- Zato sem se odločila o tem tudi napisat zgodbo. Mogoče se o naslednjih (prihajajočih) delih še ne bo toliko dogajalo saj najprej morate osnovne stvari (kar veliko sem jih že napisala zgoraj x-D) spoznat. Pisala bom tudi o 3. osebi, da bo bolj zanimivo. By the way! Napišite kritiko, pohvalo ali pa samo NEXT in bom srečna! Vendar pa prosim da napišete next samo če ste jo ZARES prebrali! Hvala in adijo!

22. junij 2014
next...
22. junij 2014
upam da te ne bom užalila samo predlagam da pišeš po majhnih delčkih saj se nekateri izogibajo takim besedilo, ker se jim ne da prebrat in jih s tem tako rekoč odganjaš. Prosim ne bodi jezna samo svetujem in ker odlično pišeš najbrž ne bi rada da to noben ne prebere.
22. junij 2014
u165907
u165907
next
22. junij 2014
u174205
u174205
Loony13 hvala za nasvet in seveda nisem jezna saj imam rada take ki napišejo svoje realno mnenje. Sproti bom videla sploh koliko se mi bo ljubilo (toliko kot bom hotela bom tudi napisala, kar pa pri meni pomeni največ toliko kolikor je zgoraj napisano oz. včasih ali pa kar velikrat manj ) Seveda pa tistim ki se jim ne ljubi brati jim ni treba, vendar je branje koristno in je njihova škoda če so leni...

LP.
22. junij 2014
Neeext
23. junij 2014
u174205
u174205
Hvala za vse nexte! Vesela bi bila če bi še kdo izrazil svoje mnenje (tudi kritiko ali kako idejo). Tukaj je NOV del, ki je napisan (vsaj v večini) v 3. osebi. Tole je neki na hitro skupaj "spackan". Veselo branje ...

-- Neznan človek - neznan kraj in država - neznan čas/datum --

Osuplo je gledala v pogriženo in bledo truplo, ki je ležalo le nekaj centimetrov od nje. Bila je vsa krvava, pa tudi na tleh je bilo polno krvi. Nekako se je znašla v zelo temni ulici, in ni vedela kaj je počela tam. Nato pa se je zamislila in v paniki zbežala. Začelo se je. To je bilo samo opozorilo na popoln pokol. Polna luna je skrivala še veliko večjo moč, kot samo hojo v spanju in nespečnost. Morala je opozoriti vso svoje krdelo, vendar bo to zanjo precejšnji napor in zato je morala "majhno" skrivnost izdati svoji nečakinji. Najprej se je podala v London, kjer je Brooklyn tudi živela . Vedno je mislila, da se to ne bo zgodilo vendar ni mogla nič več. Krdelo bo predala Brooklyn - svoji edini nečakinji...
-- Brooklyn Kennedy Peyton --

Šolsko torbo sem dala v svojo veliko košaro, ki jo imam na kolesu in se z njim odpeljala v šolo. Včeraj je bil zelo naporen dan. Čeprav je bila nedelja nisem lenarila, vendar sem cel dan z očetom popravljala nek avto. Spat sem odšla komaj ob polnoči in moram priznati, da sem bila včeraj omotična. Željna sem bila krvi, kar je bilo čudno saj že na pogledu nanjo skoraj omedlim. Pa tudi oči so mi bolj žarele, ali pa se mi je samo zdelo. Isto je bilo danes. Že zjutraj sem morala pojesti goro kosmičev, da sem lahko zadovoljila svoj trebušček, čeprav nimam veliko apetita. Ne vem kaj se dogaja z mano... Mogoče je puberteta. Ja, mislim da je samo to. Ko nisem bila osredotočena na kolesarsko stezo se je nekaj črnega zapodila nanjo in takrat je ...

- Kaj se je zapodilo na kolesarsko stezo?
- Zakaj je Brooklyn tako "omotična"?
- Kaj mislite da je pripovedovalec hotel povedati s tem: "Začelo se je. To je bilo samo opozorilo na popoln pokol. Polna luna je skrivala še veliko večjo moč, kot samo hojo v spanju in nespečnost."?
- Kdo mislite da je bila oseba, ki se je znašla v temni ulici?

Vem, da je veliko vprašanj a na nekaj jih poskusite ugotoviti in ne sprejemam odgovorov NE VEM! Prosim da mi vsi odgovorite!
24. junij 2014
men se zdi da je bil kak volkodlak pa next
24. junij 2014
next
24. junij 2014
1. mačka (črna)
2. vampir (mogoče)
3. /
4. mislim da je bila Brooklyn
24. junij 2014
Tiasha Sutcliff
Tiasha Sutcliff
nextt
24. junij 2014
u171809
u171809
1.črena mačka
2.vampir
3.to je vse naredila luna s svojo močjo
4. mislim da je bila Brooklyn

next
24. junij 2014
-črna podoba zlobe..
-zato ker postaja vampir ki si želi krvi haha *_*
-da je polna luna povezana z tem vsem
-Brooklyn
24. junij 2014
next
25. junij 2014
u174205
u174205
Hey! Hvala vam za takšen odziv. Next bom napisala kar zdajle

-- Brooklyn Kennedy Peyton --
Ko nisem bila osredotočena na kolesarsko stezo se je nekaj črnega zapodila nanjo in takrat se je pred mano pojavil resničen volk! Otrpnila sem. Še zakričati nisem morala. Volk se mi je počasi približeval in rekel: "Pripravi se! Pravi pokol se šele začenja!" in nato je izginil. Vsa v stresu sem odšla domov in očetu povedala, da se počutim slabo in da bi danes ostala doma. To je seveda dovolil, a je rekel da samo danes. Dan je hitro minil in zjutraj sem prosila očka če me pelje v šolo. Ta je odobril. Ko sva nekaj časa poslušala glasbo v avtu sem zaslišala hripav in renčal glas, ki je govoril: "Polna luna se približuje! Ne boš se morala skriti!" prihajalo je iz radia, zato sem ga ugasnila. Očka me je začudeno pogledal. "Glasba mi ni bila všeč!" sem hitro rekla in za trenutek zaprla oči, ko je oče rekel da sva že pri šoli. Poslovila sem se od njega in odšla do moje omarice. Odklenila sem jo in noter dala moje čevlje ter jopič in ven pograbila športno opremo, saj imamo športno prvo uro. Odšla sem proti dekliški garderobi, se preoblekla v športno in šla v telovadnico. Delali smo nekaj bedni vaj in po dolgi uri smo se šli preobleči. Danes smo imeli dolgih sedem ur. Komaj čakam da bodo počitnice. Samo še štirinajst dni in bo! Po dolgem pouku me je pred šolo čakal oče. Resno me je pogledal in rekel: "Tvoja teta je prišla in...

Ok malo bolj kratek in beden del! Pa še dva vprašanja:

- Zakaj mislite, da je prišla teta domov?
- Zakaj ima Brooklyn privide in podobno?
- Next (ja vem to so tri vprašanja ) ?
25. junij 2014
u171809
u171809
pove Brooklyn da je vampirka
zaradi lunine moči
next
25. junij 2014
Next
25. junij 2014
next
25. junij 2014
-Zato ker morem Brooklyn povedat da se je začelo nekaj česa niti sama ni predvidevala (haha )
-zaradi polne lune ki vliva svojo *moč* v njeno telo (ahhaha )
-next jaa kaj pa misliš
25. junij 2014
u165907
u165907
neext
25. junij 2014
u172703
u172703
next
25. junij 2014
next
25. junij 2014
Ji povedat da se zacenja pokol, za katerega se sama ni vedela
Ker se spreminja in ji pc luna *vliva* moči
Jaa
Neeeeeeeeeeeeeext
25. junij 2014
Next
25. junij 2014
next
25. junij 2014
u174606
u174606
neeeeeeeeext!! dej ga čimprej!
26. junij 2014
neeyt! PLEASE
26. junij 2014
u174205
u174205
Hvala vam za toliko nextov! Ker ste nekateri neučakani ga bo kar danes objavila ;** , zato ga ne bo jutri.. No veselo branje *__*

-- Brooklyn Peyton ---
Resno me je pogledal in rekel: "Tvoja teta je prišla in mora se pogovoriti s tabo." Začudeno sem ga pogledala in rekla: "pa saj jaz nimam tete." Oče je odkimal in me odpeljal domov. Vso pot sva bila tiho, kot da bi naju neka energija tišine ovila in ne bi mogla spregovoriti. Očetu je "kapljala" pot s čela in roke so se mu tresle. Takega ga še nikoli nisem videla in vidno je bilo, da se bo zgodilo nekaj kar ne bo dobro. Po desetminutni vožnji, ki se je vlekla kot ura sem se skobacala iz avta in zagledala žensko, ki je bila stara okrog 40 let. Bila je polna brazgotin in na pogled zelo srhljiva. "Ali je to moja teta?" sem previdno vprašala očeta. Oče je pokimal in mi prišepnil da naj jo grem vljudno pozdraviti. To sem tudi storila in ugotovila da ji je ime Miranda Peyton. Ženička je bila prav prijetna in zabavna. Nato pa je rekla da mi more nekaj na samem povedati. Pokazala sem ji svojo sobo, ta pa se je udobno namestila na posteljo, ko me je naenkrat začela boleti glava. "Oprosti samo po tabletko skočim!" sem ji rekla, Miranda pa se mi je nasmehnila in pokimala. V usta sem dala tableto in jo "splahnila" z vodo. Nato sem odšla nazaj v sobo - no skoraj. Oče me je na sredini poti ustavil in rekel, da naj se pravilno odločim. Nisem vedela o čem govori, zato sem ga samo začudeno in zmedeno pogledala ter nadaljevala do moje sobe. Teta me je pričakala še vedno na postelji in zgledalo je kot da se ne bi premaknila niti za milimeter. Za trenutek se mi je zazdelo da vidim bolj natančno, kot kdaj koli. Ampak seveda sem te misli takoj pregnala stran. Teta mi je z roko nakazala da naj se usedem na posteljo zraven nje, in to sem tudi storila. Bil je trenutek tišine, nato pa je začela pogovor, ki me je zelo presenetil...

-Zakaj mislite da je Brooklyn začela boleti glava?
-Kaj naj bi pomenile očkove besede, da naj se pravilno odloči?
-Kakšen pogovor je začela Miranda?
26. junij 2014
u171809
u171809
newem
ve da bo morala odločati a ji ni povedal med čim
da je vampir
next
26. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg