Forum
u212649
u212649
Življenje se mi je spremenilo čez noč. Zjutraj so poleg moje postelje ležali kovčki, pohištva več ni bilo, zunaj pa je stal selitveni tovornjak. Nekaj se bo zgodilo...
P.S. Začela sem pisati zgodbo bo šla malo po resničnih dogodkih, vendar čisto malo, upam, da boste brali in komentirali.
01. junij 2016
Next
01. junij 2016
u212649
u212649
o to je blo pa hitro hvala
01. junij 2016
u212649
u212649
bo Next jutri k zdej se mi neda bo zanimivo...
01. junij 2016
u193768
u193768
Next
02. junij 2016
u212649
u212649
Sem Neža, stara sem 16 let in se prebijam skozi zadnje dni osnovne šole. Komaj čakam počitnice, vendar se bom morala pripraviti na srednjo šolo. Živim skupaj z mami in babico, ki jo kličem mama. Očeta ne poznam, sem pa izvedela, da je Šved in zelo znan odvetnik. Za dedka pa sem malo spraševala, pa so me utišali s tem, da nam je storil veliko krivico. Ker živimo samo z eno plačo, smo skromni in tudi jaz sem navajena trdo delati in živeti skromno. Delanja sem se naučila pri stricu na kmetiji. Tole se vam bo zdelo čudno, vendar, pri 16 še nimam telefona. Vsi pa so ga že dobili pri npr. 12. A jaz se ne sekiram. Skušam živeti popolno življenje. V šoli sem odličnjakinja, zato moram vedno dobesedno misliti namesto drugih. Treniram tenis. Kot edinki mi je zelo dolgčas, zato se moram z nečim zamotiti. Gre mi kar dobro, a se ne hvalim. Vsi me sprašujejo kera sem na lestvici in, da me ne boste tudi vi vam povem zdajle. Sem 2 na slovenski lestvici in 96 na svetovni lestvici. Imam tudi osebne sponzorje, ki mi plačajo polovico vseh teniških stroškov in dajo opremo. Poleg tenisa igram še violo. To pa že od 4 leta. Viola me prosti, ko igram nanjo, pozabim na finančne skrbi, ki me obremenjujejo že vse od začetka osnovne šole. To je kar malo zgodaj kajne? Ampak kaj naj? Kot otrok in zdaj kot najstnica sem se vedno hitro učila. Govorijo mi, da kar prehitro oz. expersno hitro.
Zadnje čase se mami obnaša zelo čudno, skrbi me. Skupaj z mamo jo miriva. Ne vem kaj se dogaja, ampak je to vse skupaj zelo čudno. Upam, da ni kaj narobe...
Obetaven začetek. Next
02. junij 2016
u212649
u212649
hvala
02. junij 2016
u212649
u212649
P.S. Tam ko piše Viola me prosti... to pomeni Viola me SPROSTI. se opravičujem za napako.
02. junij 2016
02. junij 2016
u193768
u193768
Next ful mi je všeč začetek
02. junij 2016
u212649
u212649
hvala bo mogoče danes Next če se mi bo dalo drugače pa 100% jutri in če ne bo danes več nexta dobite jutri 2
02. junij 2016
Next
02. junij 2016
dobro
02. junij 2016
u212238
u212238
Next
Za začetek mi je všeč
02. junij 2016
u212649
u212649
Mami, pride zadnje čase zelo pozno domov in je zelo utrujena. Skrbi me. Nekega večera, ko sva ležali na kavču sem jo vprašala, kaj je, pa mi je odgovorila:«Tvoje življenje se bo spremenilo in ne samo tvoje tudi moje in mamino.« Nekaj časa je vladala groba tišina, nato pa sem odšla. Zaspala sem. Budilko sem si navila za 6.30 zjutraj. Ko sem se zbudila, sem opravila jutranje dolžnosti. Z lasmi sem si dala še posebno veliko opravka. So dolgi, svetli in malo skodrani. Imajo tudi trmasto osebnost, saj se jih ne da ukrotiti. Po opravljenih dolžnostih, sem odšla v šolo. Sama. Ponavadi me je spremljala moja sošolka in moja bivša BFF Katja. A ko ji je v sedmem razredu sošolec Anej izpovedal ljubezen in je postala obsedena z njim, je bilo konec. Vsak trenutek je izrabila, da mi je pripovedovala, kako jo je povabil na večerjo, kako sta se držala za roke, kako sta plesala, kako strastno sta se poljubljala in kako je postelja škripala pod njima. Imela sem jo zadosti in sem samo odšla. Odšla sem dobesedno iz njenega življenja, nikoli se ne pogledava več. Vendar vem, da me od zadaj opazuje. V devetem razredu sta se strastna ljubimca Anej in Katja razšla. Zato je Anej tolažbo iskal pri meni. Ves čas se je plazil za menoj in enkrat me je kar naravnost vprašal, če bi bila njegova punca. Odgovorila nisem nič, a sem mu z močno klofuto, dala jasno vedeti, da pri meni nima možnosti.
Danes so v šoli vsi bulili vame, kot, da sem padla z lune. Vem, da sem si malce uredila pričesko, ampak saj so se vsi uredili. Bil je zadnji dan šole, popoldne ob petih pa smo imeli še valeto. Nisem imela še soplesalca in to me je grizlo, čeprav tega nisem kazala na zunaj. Kmalu je k meni pristopil Lun. Sošolec v katerega sem se takoj zagledala, ko sva se spoznala. On je bil moja skrivna fantazija. Drugače pa sem slovela kot »Baba,« ki jo fantje ne zanimajo. »Živjo,« je dejal in me gledal. Čutila sem kako mi lica gorijo. »Živjo,« sem odzdravila. Nekaj je še mencal nato pa rekel:«Neža, a bi šla z mano na ples?« Moje ime je rekel tako lepo, da si nisem mogla pomagati. V meni je kričalo od sreče. Objela sem ga in mu zašepetala:« Všeč si mi:« Nikoli ga nisem hotela izpustiti. »Mar to pomeni, da si sprejela?« je vprašal. Odmaknila sem se in prikimala. »Dobro potem pridem pote ob pol petih, bo to v redu?« »Seveda bo,« sem rekla. Poljubila sem ga na lice in šla. Zvonilo je. Ko so nam razlagali, kako bo potekala valeta, sem komaj sledila, misli so mi vedno uhajale k Lunu. Bil je popoln. Tudi on je komaj sledil, videla sem, kako se je režal in se držal natanko tam kamo sem ga poljubila.
Doma sem povedala to veselo novico. Hitro sem se uredila. Dodala sem si nežen make-up. Moja pričeska je bila tokrat še lepša. Obleka je bila rdeča, z ozkimi naramnicami in dolga je bila do kolen. Ura je bila že pol petih, Luna pa od nikoder. Bilo je že petnajst do petih in resno me je začelo skrbeti.
Ali je bila to, da me je povabil na ples le potegavščina?
Ali se mu je kaj zgodilo? Ali je pozabil name? Za nadaljevanje bi bila vesela 5 nextov in odgovore na vprašanja.
03. junij 2016
u212649
u212649
razpišite se
03. junij 2016
u212649
u212649
joj moja zgodba res ni brana pa se še začela ni
06. junij 2016
u212649
u212649
če ne bo do jutri kakšnega komentarja, odgovora in nexta bom zgodbo opustila-po vsej verjetnosti.
06. junij 2016
kr nadaljuj
06. junij 2016
Next
06. junij 2016
u212238
u212238
Next
06. junij 2016
Next
06. junij 2016
Next
06. junij 2016
u212649
u212649
hja mene bolj zanima kaj lahko izboljšam in odgovori...
09. junij 2016
Next
09. junij 2016
neeeeexxtttt !!!!
09. junij 2016
u212649
u212649
okej zdele že pišem
16. junij 2016
u212649
u212649
A očitno ni pozabil name, pred hišo je pripeljala limuzina. Bila sem vznemirjena, nikoli se še nisem peljala z limuzino. Potrkalo je na vrata in odprla sem. Bil je Lun in prinesel mi je šopek rož. »Lepa si« me kar ni mogel nehati gledati. »Hvala, ti tudi« sem zardela. Limuzina je bila res razkošna, Lun mi je pripovedoval smešne zgodbe in vožnja je minila prehitro. » Oprosti, ker sem zamudil, šel sem še po rože pa…« »Ah ne skrbi« sem ga prekinila, » ni jih bilo treba prinesti.« Ustavili smo se na šolskem parkirišču. Lun mi je ponudil roko in sprejela sem jo. »Joj Lun kakšno grdavšo si povabil na ples,« se je repenčila Katja, ko smo bili v dvorani in se pripravljali na ples. » Hočeš, da se razjezim, Katja, zaleti se nekam!« me je branil Lun. Všeč mi je bilo da se je potegnil zame ampak ne kako. Ampak saj je vseeno, prijel me je za pas, kar me je presenetilo, a hkrati vznemirilo. »Daj, daj začelo se bo« je rekel. Prijela sem ga za ramena in plesala sva in plesala. »Res… dobro plešeš…« mi je šepnil, da sem se zdrznila. »Hvala enako.« In sva plesala naprej. Naenkrat se je njegova roka premaknila nekoliko nižje. Pohodila sem ga. »Ops.« Objel me je in poljubil. Poljub je bil strasten, želela sem si ga, poglobila sem poljub. Umaknila sva se v kot in se poljubljala naprej. Čisto sva pozabila na čas, saj se je ples že končal in se je začela pojedina. Potegnil me je v garderobo in me še vedno poljubljal. Usedla sem se v njegovo naročje, začel mi je odpenjati obleko, bil je nežen, da sem zdrhtela. »Ne Lun, ne morem… prezgodaj je še… Lun ustavi se. Daj no!« sem na koncu že skoraj zakričala. » Pomiri se saj ne delaš tega prvič.« Skoraj sem se mu že prepustila, ampak ne« Lun jaz ne morem… Lun nikoli še nisem…« »Kaj nikoli še nisi, daj no« me je prekinil. »Kolikokrat pa si ti?« » Hja« mi je še naprej odpenjal obleko. »To se pravi, da si že?« sem mu skočila iz naročja. » Ne nisem še« je nenadoma postal odločen. »Oprosti, saj nisem hotel« »Okej saj je OK« sem rekla. »Bova šla jest« sem še rekla in si zapenjala obleko. »Veš, všeč si mi« je rekel in sva šla. Med potjo do dvorane sva še srečala Katjo, ki je bila zelo zoprna: »Ooo tole sta pa hitro opravila, a bo punčka, a fantek?« Lun pa me je samo potegnil za sabo. Po pojedini me je odpeljal domov, v limuzini sva se še nekaj cmokala, vendar samo malo. Zahvalila sem se mu in šla naravnost v posteljo sanjat.

Kako se vam je zdelo, koliko nextov bo za Nežo in Luna?
16. junij 2016
vredu je Next
16. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg