Forum
u72794
u72794
Pisala bom zgodbico o Sari ki dobiva vsak teden po telefonu sporočilo od nekega skrivnostnega fanta. V sporočilu pa piše vedno nekaj o ljubezni. Sara je močno zaljubljena v Alexa iz 2. Letnika (Sara je iz 1. Letnika)..

Pišeem dalje?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. januar 2012
nextiii
21. januar 2012
u72794
u72794
Sarah:

21. januar 2012
NEXT!
21. januar 2012
u72794
u72794
alex:

21. januar 2012
next plisss
22. januar 2012
u72794
u72794
driiin,Driiin mi je zazvonila budilllka. Vstala sem iz postelje in pomislila da je danes prvi šolski daan. želela sem si samo da nebi bilo tako grozno kot je bilo u osnovni šoli. Zmojo najboljšo prijateljico sva se zmenile da bove odšle skupaj v šolo.moji najboljši prijateljici je ime Maja

. oblekla sem kavbojke in majico ter se lepo naličila ter odšla proti parku krej sva se z Majo zmenile da se dobiva. in ja končno sve prišle do šole in ko sem vstopila v šolo sem videeeLaa nejlepšega fanta na svetu. Mjo sem vprašala če ga pozna in rekla mi je da ga pozna saj je to njen Bratranec. ime mu je ALEX < 333. Majo sem vprašala če me predstavi Alexu in rekla je da me bo.

J-jst
A-alex
M-maja

M-heej Alex.
J-živjoo.
A-oila. Maja katera pa je ta lepotica ki je zraven tebe
(alex je to seveda mislil mene)
M- moja najboljša prijateljica Sara.
A- oprostita sošolci me kličejo maram iti. Pridita na moj party ki bo v soboto pri meni doma .tuudi ti pridi Sara bom zelo vesel moram iti diooooo.
M- dioo.
J- hvaLa za povabilo obljubim da pridem. ajdd.

z Majo sve odšle v razred ter se spoznavale z sošolci in sošolkami.

Hitro je bilo konec pouka. z majo sma se šle katera bo 1. v garderobi.letela sem kakor hitro sem mogla. nato pa sem se zaletela u Alexa, ter padla nanj.( ležala sem nanj omg )
Alexu sem se opravičila alex pa je bil zelo vesel saj me je prijeu za rit.z Majo sve odšle k meni domov in se vpisali na fb. TAkoj sve dodali Alexa ki me je takoj sprejeu. vprašau me je če imam skype in seveda da ga imam. na skypu smo imeli kamero teer se pogovaarjali. maja je morala doomoov alex pa je šeu mau v šoping. jst sem bila zelo zaspana in sem se ulegla na posteljo ter začela sanjati. sanjalo se mi je da me je Aleex povabu na njegov party in da smo šli u kino tam pa me je...

next? vsaaaj 3..
22. januar 2012
u73990
u73990
neext
10. februar 2012
u73990
u73990
poljubil??? saj vem
10. februar 2012
Next
10. februar 2012
next
10. februar 2012
u72794
u72794
Tam pa me...
In vsega lepega je bilo konec. Moja mami me je klicala da morm na večerjoo. Jooooj. ko sem pojedla sm odšla v svojo sobo in se taaakoj vpisala na fb. Prijauljen je bil ALEeeeeeeX. Potem pa vidim da mam 33 obvestil in jih pogledam in tam je pisalo tvoja slika je všeč alexu, tvoja slika je všeč alexu....
Vaaaaaaau.....
Ker sem se spomnila da morm do pondelka prebrat knjjigo z 432 stranmi sem se takoj izpisala iz fbja in se vlegla na posteljo ter brala knjigo.
Zjuuutraaaj mi je zvonila budilkaa. Skočila sem iz postelje in odšla v kopalnico se uredit. Z Majo sve se zzopet zmenile da grema skupaj v šolo in da se dobive v parku. Hitro sem stekla v kuhinjo vzela torbo in odšla proti parku. Videla sem majo in Alexa kako sedita na klopci u parku. Odšla sem do njiju. Alex je vprašal majo če gre malo bstran ker me more nekaj vprašat.
J-jaz A-alex
A- veš Sara ko sem te prvič videl si mi bila zelo ušeč. Zato sem te tudi včeraj na hodniku prijeu za rit. Noooo bi bila moja punca?
J- jaaaa. Tudi jaz sem se takoj zaljubila vate. Mwaaaa:***
pooooljubil me je na ustaaa. Aaah. Ko smo prišli v šolo sem videLa..
Next? Vsaj 4.
11. februar 2012
Neeext...
11. februar 2012
Neeext...
11. februar 2012
u73990
u73990
neext
11. februar 2012
next!
11. februar 2012