Forum
u88559
u88559
To bo ena zgodba ki bo govorila o 2 najbolših prijatlih, Harryju in Mary, ki skupaj odkrijeta da na znani mestni banki ni le 800 sefou.
Mary se je poslovila od domačih in z veliiiiikim kovčkom odšla proti vlaku za London. Tam naj bi se namreč šolala na neki priznani gimnaziji in živela v študenskem domu. Vlak je že čakal in hitro je poiskala prazen kupe in se v njem udobno namestila. Vlak je že speljal ko se je do nje postavil nekoliko starejši fant in vprašal če sme sest saj je drugje vse zasedeno. Mary je to seveda dovolila. Začela sta se pogovarjat in Mary je izvedala da je fantu ime Harry in da je tudi on v tistem študenskem domu ter da hodi na isto šolo le da hodi že drugi letnik. Kmalu so prispeli v London in Harry je Mary pomagal kovčke spraviti iz vlaka. (Harryjevi kovčki so bili za več kot polovico manjiši od Maryinih) Skupaj sta šla do študenskega doma. Mary je dobila sobo 14 v drugem natstropju, Harry pa je stanoval v sobi 26, ki je bila v tretjem nastropju. Mary je bila tako kot Harry v šoli uspešna. Harry je postal njen najboljši prijatl saj so se Mary zdele vse punce afnaste važičke. Več krat sta se s Harryjem obiskovala in se pogovarjala. Harry je Maryi povedal da je njegov oče zelooo bogat in da imajo zlato skranjeno v strogo zavarovani mesni banki.

Rabim 5 nextov.

NEXT?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. julij 2012
u88946
u88946
next pa spamat mi morš 20 strani ne 2 drgač pa NEXT!!NAJBOLŠA ZGODBA!!
22. julij 2012
u85015
u85015
next nujno
22. julij 2012
u90149
u90149
next
22. julij 2012
u88559
u88559
še najmanj 2 nexta
22. julij 2012
u87951
u87951
next
22. julij 2012
next
22. julij 2012
u100845
u100845
nextt!!!!
22. julij 2012
nekšty
22. julij 2012
u73517
u73517
Next , meni spamaj 2 strani
22. julij 2012
u38293
u38293
next
22. julij 2012
u88559
u88559
fuuul hvala za vse nexte nekstala bom v naslednjem comentu
22. julij 2012
u88559
u88559
NEXT
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Mary, ki je bila v Londonu prvič je za to banko slišala prvič.

Mary: ''Ki pa je? Zakaj je tak strogo zavarovana? Kaj ma tvoj ata v njej? Kaj jo stra...''
Harry: ''Nevem!''
Mary: ''Kak neveš če pa tvoj...''
Harry: ''Nisem ga poznal. Vse mi je povedla mama. Pravijo da so nekateri sefi še posebej skriti. Kdo jih hoče oropat ne pride živ. Zakaj neve nihče. Ima pa 800 sefou.''
Mary: ''Mah, meni je vse bol podobno zgodbicam. Rajši mi povej še si si kdaj naredo šivnglce za Matematiko?''
Harry: ''ja mislo sem ti jih že dat pa priporočam da si jih zapišeš na dlan, ta profesor je vun z vraga, vrjemi'' (v roke ji je potisnil zdelan lisek s šivinglci)
Mary: ''oky, hvala!''
Harry: ''Greš dans na rojstni dan od Kikyja? Baje si edina punca ki jo je povabo''
Mary: ''Nevem še. Pa da neboš mislo nisem zatreskana in s tem debilom nočem nič.''
Harry: ''Ne laži vse punce so vsekane na njega. Zaj pa grem morem se malo zrihtat, jaz grem na njegov roj. dan.''

Harry je ššou še prej ko bi mu Mary uspela razložit svoje mnenje o drugih puncah in o Kikyju. No po dolgem razmišlanju se je Mary odločla da gre vseeno na kikyjev rojsni dan. Oblekla si je OK se opravičujem, ker nemorem NEXTAT ker mi računalnik zeza in se mi nevidi kaj pišem. next takoj ko bo rač. zopet delo
22. julij 2012
u88946
u88946
next
22. julij 2012
next
22. julij 2012
u73517
u73517
Nextt
22. julij 2012
u75649
u75649
next
22. julij 2012
u88559
u88559
Ok reeeees sorry samo moja stara računalniška kišta zadne cajte zelllooooo rada šteka
23. julij 2012
u88559
u88559
NEXT
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Harry je ššou še prej ko bi mu Mary uspela razložit svoje mnenje o drugih puncah in o Kikyju. No po dolgem razmišlanju se je Mary odločla da gre vseeno na kikyjev rojsni dan. Oblekla si je bele kratke hlače z rjavim pasom in sivo majico z rožicami:

Ni se ravno pretirano urejala saj Kiky ni bil njen priljubljen sošolec. Poklicala je še Harryja če bi šla skup do Kikyjevega študentskega doma, saj je živel v sosednjem. Ampak Harry je bil že tam. Tudi Mary bi mogla bit že zdavnaj tam pa je malo zamudila.

Ko je prišla v sosednji študenski dom v sobo 4, v kateri je živel Kiky se je tam rivalo veliko število študentov. Mary je bila res edina punca a to ji ni bilo všeč ker se je Kiky kr naprej slino okoli nje vsi ostali (razen Harryja) pa so se hihitali in žvižgali. Mary je odšla tako hitro da je Kikyju pozabla dat darilo-milka ćokolado z lešniki. Z njo je odšel tudi Harry tako sta čokoado pojedla kr onadva. Tema njunega pogovora pa je počasi sdrsela na skrivnostno banko. Naredila sta plan da med počitnicami preiščeta podzemno železnico:
Mary: ''v Knijigi brez naslova, ki sem jo našla v knjižnici poše....''
Harry: ''kaki knjigi?''
Mary: ''Knjigi je naslov Knjiga brez naslova - nora je. No v njej piše da je najmanj znana svetovna legenda taka: 'Pod 14 ovinkom podzemne železnice je skrito tisto o čem nekaj ve le pešicaa ljudi' To je mogoče banka''
Harry: ''No Marry, ti nemisliš it domov med počitnicami?''
Mary: ''Ja, ampak pridem že avgusta. Ti?''
Harry: ''Ja jas no,''
Mary: ''No?''

NEXT?
23. julij 2012
u88559
u88559
Še slike:

Harry:

Mary:

Kiky:

23. julij 2012
u88946
u88946
next
23. julij 2012
u98855
u98855
nextt
23. julij 2012
u100749
u100749
neext
23. julij 2012
u100845
u100845
next
23. julij 2012
u85015
u85015
next
23. julij 2012
next
23. julij 2012
nekštj!!!
23. julij 2012
u88559
u88559
Dans sem mela že napisano pa sem ponesreči vun šla pa bom jutri napisala ker se mi dans več neda, pa hvala vsem ko berete
23. julij 2012
u88559
u88559
Evo pa sem vseeno napisala en NEXT:
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Harry: ''No ja pridem ampak veš ki še je avgust? Ki so še počitnice?''
Mary: ''Počitnice so čes en mesec!''
Harry: ''ampak, Mary me ne razumeš......''
Mary: ''Ne! Hary kaj je s tbo zadnje čase?''
Harry: ''Nič. Aja nekaj ti morem pokazat,''
Mary: ''Kaj?''
Harry: ''bil sem v knjižnici,..''
Mary: ''maš vročino!? Nikoli niti v ispitnem obdobju nisi bil v knjižnici!''
Harry: ''Pa vseeno sem naredo izpite!''
Mary: ''Povej, zakaj si bil v knjižnici?''
Harry: ''Iskal sem kaj v zvezi z banko.''
Mary: ''Si kaj našo?''
Harry: ''Ja'' pokazal je na zeloooo debelo knjigo z naslovom 'Podzemna železnica - London'
Mary: ''kaj boš s tem stavim da ni za naju nič uporabnega''
Takrat je Harry knjigo odprl na strani 892 in nad številko ki je označevala stran je pisalo : S E F

Mary je nekaj časa bulila potem pa je harry odprl še na strani 14. Številka je bila obkrožena.
Takrat je Mary kot začarana ponovila stavek ki ga je našla v Knjigi brez naslova:
''Pod 14 ovinkom podzemne železnice je skrito tisto o čem nekaj ve le pešicaa ljudi''
Harry: ''Res je.'' ''še pred kratkim nebi vrjel.''
Mary: ''Med počitnicami ostanem tu''
Harry: ''zakaj?''
Mary: ''Mama in ata sta na službenem potovanju po Evropi. Danes pride moja sestra Erica z vlakom sem tu boma čes poletje''
Harry: ''potem tud jas ostanem. Moja mama je na Karibih. Za vse leto.''
Mary: ''Mega! Torej...''
Harry: ''en mesec še je šole''
Mary: ''Ne reči da si pado matematiko?!''
Harry: ''adijo it morem''
Mary: ''dio jaz grem na železnico, čakat sestro - Erico''

Tako sta šla. Harry je začel nos tiščat v matematične učbenike, Mary pa je nase navlekla kratke kavbojke in belo bluzo:

Potem je šla na postajo. Erica je bila že tam.
To je Erica. Z Mary sta si noro podobni le da je Mary bolj zasanjana in ima svetle lase.

Erica je bila oblečena v rdečo krilo in pisano bluzo:

Ta se je Mary precej dopadla zato sta se polovico njune poti pogovarjali o modi in lepoti. Potem ko sra prišli do študentskih domov je Erica spoznala Harryja in vsi trije so se odločli da gredo jutri najt skrivnost tiste banke in sefa 892.
Naredili so zeloooo natamčen plan:
NEXT?
23. julij 2012
u88946
u88946
next
23. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg