Forum
Za začetek naj povem, da zgodba ni primerna za mlajše od 12 let, to vam lahko pove tudi spodnji znak/slika.

Najprej ne bom nič napisala,da bom videla, če vas bo pritegnilo, lahko pa naredim krajši uvod...
___________________________________________________________________________________
Zgodba govori o 17-letni Jade, ki jo je že veliko fantov prizadelo. Ravno takrat, ko misli, da je našla pravega, pa se izkaže, da je pravzaprav najhujši doslej. Podari ji lepo rdečo vrtnico, ta vrtnica pa je zakleta in prva na Zemlji. Rdeče vrtnice, se naj ne bi razmnožile, obstajale naj bi le modre in ostale barve. Jade se sprva zdi normalno dekle, potem pa odkrije, da ima v sebi nadnaravne moči... moči stopnje 30, torej najmočnejše v vsej zgodovini magije.

SE NADALJUJE... (če dobim nexte seveda :'D)
22. januar 2014
u23133
u23133
next
22. januar 2014
next
22. januar 2014
Še vsaj 3 prosim... :/
22. januar 2014
next next next
22. januar 2014
u23133
u23133
next next next
22. januar 2014
Od različnih oseb...
22. januar 2014
si izbirčna
22. januar 2014
u23133
u23133
JA
22. januar 2014
Niti ne, sam najbrz se noben od vaju ni brau zgodbic pa ne vesta, da da lahko vsaka oseba le en next
22. januar 2014
u162141
u162141
next
22. januar 2014
hvala še vsaj 2
22. januar 2014
next
22. januar 2014
u153174
u153174
next,nou bralec
22. januar 2014
še 1
22. januar 2014
nism vedla da bom sam na chatu tok bralceu dobla evo prihaja next Sam še nekej... a bi radi next na sliki al kot komentar na igrah123?
22. januar 2014
Next
22. januar 2014
Hvala vsem 1. next posvečam vsem vam, za ostale se bomo pa še zmenili ...
____________________________________________________________________________________
Pozdravljeni!
Sem Jade in moje življenje je pravo razdejanje... Vedno ko grem v šolo se nekaj zgodi. Včeraj je name zarenčal pes, ki je pravzaprav do mene vedno prijazen. Predvčerajšnjem sem imela privid, videla sem neko žensko z otrokom, toliko časa sem stala na cesti, dokler me niso "zbudili" zvoki avtomobilov za mano. Čudno pa je, da je danes moj fant prekinil z menoj... napisal mi je tako sporočilo, ki ga je poslal kar prek sošolcev. Nekateri so ga celo prebrali...:

Skoraj sem zajokala, ko me je kar naenkrat učiteljica poklicala pred tablo... Potem je bilo šele čudno. Dobila sem 5. Prvo petko od 9. razreda.
"Dobila sem prvo petko v tem letu. Mogoče se mi je spet nasmehnila sreča!" Sem si šepnila in vznemirjeno odšla proti svoji klopi.
Ko sem prišla domov, sem videla svoj iPod na mizi, veselo sem ga zgrabila in z njim odhitela po stopnicah. Potem... potem mi je padel!
"O, ne! Kaj bosta rekla mami in oči?!" Moja starša sta zelo stroga. Predvsem zaradi mojih ocen. Komaj sem čakala, da jima povem za 5, ki sem jo dobila pri slovenščini, zdaj pa bosta morala plačati za iPod?
"Hm... kaj lahko storim, da ga ne bosta opazila? Aha! Skrila ga bom v svojo šolsko torbo in jima rekla, da sem ga posodila Maji! Tako ne bosta ničesar posumila, njej sem že velikokrat posodila iPod."
Tako sem tudi naredila. No, tole je šlo pa lažje kot sem mislila...
Potem je prišla domov mami... Vprašala me je, kje je iPod, ki ga je pustila na mizi. Odgovorila sem ji, da je pri Maji, ona pa je bila malce jezna češ, da sem ji ga posodila že prejšnji teden.
Šla sem v kopalnico. Začele so ugašati luči.
"Mami, luči bo treba zamenjati!" Sem zakričala in se hotela odpraviti na dnevno svetlobo... vrata so bila zaklenjena. Začela sem udarjati po njih, ko je končno prišla mami in me "okregala" zakaj se tako derem in udarjam po vratih.
"Zakaj je treba zamenjati luči? Saj svetijo!" Je še rekla in odšla po stopnicah navzdol. Imela je prav. Luči so zopet svetile.
Zazvonil je hišni zvonec. Prišli so naši novi sosedje! Jeeeej! Vedela sem, da bo z njimi prišel tudi njihov sin Max, s katerim sem se že pogovarjala prek Skypa. Zelo je lep. Ima svetlo modre oči, blond lase in zvezdice na obeh, ki se mu kar podajo. Šla sva na računalnik, kjer sva igrala igrice na fb-ju. Oba imava najraje Dragon City. Pomislila sem, da bi ga mogoče lahko osvajala...
"Hm... to je pa dober plan..." Sem razmišljala glasno.
"Kaj si rekla?" Je šepnil Max.
"Hehe... nič, samo všeč si mi..." Sem priznala.
"No... potem ti lahko tudi jaz rečem enako." Se je nasmehnil.
"Bi bil moj fant?" Sem rekla. Mislila sem, da mi odgovor ne bo všeč, zato sem se presenetila, ko je rekel da. Šla sva v mojo sobo in se začela poljubljati. Nato je ugasnila elektrika in nad nama se je pojavila ista ženska z otrokom, kot je bila na cesti. Mislila sem, da jo lahko vidim samo jaz, a se je izkazalo, da jo vidi tudi on... Rekel je, da se mu to pogosto dogaja in ni več nič nenavadnega zanj.
"Res? Tudi ti jih vidiš?" Sem vprašala.
"Itak. Oči mi je pojasnil, da se to dogaja vsem jasnovidcem, ni pa me naučil, kako brati z dlani in podobno."
"Misliš, da bi se lahko naučila kaj iz knjig?"
"Seveda... Vendar jaz... jaz..."
"Ti kaj?"
"Jaz ne znam brati. :/"
"Res? Kje pa ste živeli preden ste se preselili sem?"
"Živeli smo na Dunaju. Ne na tistem dunaju v Avstriji ampak v bližini gozda imenovanem Črna mlaka."
"Potrebno je le, da zna brati eden od naju... Te lahko še nekaj vprašam?"
"Seveda, kaj pa?"
"Koliko jasnovidcev je na svetu?"
"Zelo malo... Tisti, ki se zanje izdajajo, s tem le mastno služijo denar ne da bi zares napovedali prihodnost."
"Hvala za odgovor. Greva v knjižnico?"
"Zakaj pa ne?"
Potem se je spet zgodilo, da so vrata zaklenjena. Max je razkril svoje moči in ključavnico odklenil. Izgovoril je neke besede v tujem jeziku in iz njegove roke se je začel viti zelenkast dim, njegove oči pa so postale rdeče.
"KUL!" Sem vzkliknila in ga pogledala.
"Pozneje te lahko naučim." Je še dodal in oba sva jo ucvrla po stopnicah navzdol proti vhodnim vratom, kjer so naju vsi zmedeno gledali.
Tako sva norela, da se je nek voznik začudil, ko naju je zagledal.
"Nekaj čudnega se dogaja." Sva oba naenkrat ugotovila in se zazrla v dobesedno vijoličasto nebo. Iz neba so se na Zemljo spuščale razne postave v rascapanih oblačilih.
"Teci! Hitro, kolikor zmoreš!" Je kriknil Max in mi rekel, da zdaj ni časa za pojasnilo, zato sem tekla za njim, kakor mi je naročil. Naletela sva še na eno oviro...

SE NADALJUJE...
22. januar 2014
u23133
u23133
next
22. januar 2014
Next!
23. januar 2014
Se tri, vsaj tri. Pa sam se to... prosim oglasujte :-/
23. januar 2014
NEXTTT!<3333
23. januar 2014